Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. DETROIT Red Wings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bruins
74%
25
Wings[/b]
26%
9

Obrázek
Obrázek
4:1, rad by som sa mylil
Wings in 6
Za me jednoznacne Boston.Da jim 4:0 a pujdou na golf.
Fandím Wings.
Ale tipuji, že Bruins in six.
Samozrejme subjektívny názor :giggle: Wings in 6.
verim Wings ale prehraju v game 7
Vsetko horsie ako Boston 4:1 na zápasy bude sklamanie.
Boston in 5.
dáme je tak na 6-7 zápasů,ale bude to těžká série....Boston je favoritem, ale umíme to na ně...
věřím, že letošní malý zázrak, účastí v 1.kole neskončí :cinka:
Kower píše:Vsetko horsie ako Boston 4:1 na zápasy bude sklamanie.
Boze, boze Detroit vyhrajte to! :pray:

Kazdopadne Bruins in 6 :?
kajo píše:Boze, boze Detroit vyhrajte to!
No co? Sem taky arogantni sanavabič!
Kows je mi furt vic a vic sympatickej :bee:
Vsak teba tiez nemam rad :giggle:
Wings :pray:
Wings vyhrají 7.zápas v prodloužení :jupi:
Wings in 6.

Zápasy: 0-1, 1-1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, konec..

Musí to tak být.
Jirik19 » 14 Apr 2014, 16:03 píše:Wings vyhrají 7.zápas v prodloužení :jupi:
A tebe je ľúto, že si zdravý ? :giggle: Nestačili 4 predĺženia minulý rok proti Ducks a 1 proti Chicagu ? :eek2:
Osobne som rád že séria začne až v piatok a bude sa hrať v pravidelnom rytme s voľnom medzi zápasmi.

Oba tými tak majú rovnakú šancu na oddych, doliečenie zranení a dôkladnú prípravu na súpera. Keďže Celtics nepostúpili do PO tak by aj ľad mal byť v dobrej kvalite.
BOS to dá :wink2:
som zvedavy na Nyqvista v PO. Bruins in 5.
There is news surfacing that Red Wings forward Henrik Zetterberg will begin practicing tomorrow!
Neprekvapovalo by ma, keby sa vrátil počas série, PO Beard už má a ako iste všetci dobre vedia, on je play-off beast, takže :petrik:

EDIT, UPDATE:
Zetterberg set to skate with team Tuesday, but ruled out for Games 1 and 2; Ericsson likely out first round
tak jako moje sympatie jsou jednoznacne na strane Detroitu a i odborne rikam zafunguje babcock a red wings postoupi 4-1
Jasná volba Boston :good: Detroit letos jen tak tak udělal PO,zkušené hráče trapilo zranění a mladíci to ještě nezvládnou..
Tady si tipnu překvapení a to 4-3 pro Detroit...
no hura, konecne mame po zakladnej casti :bee: ale Presidents' Trophy sa pocita :klobuk: naposledy sme ju riesili v sezone 89/90...

k serii, fajn, ze to vyslo na Wings, samozrejme, ze Jackets by boli hratelnejsi, no uz som si vyslovene zelal, aby to malo grady hned od uvodu, uz len kvôli moznemu scenaru v dalsom kole, kde si to môzeme po pripadnom postupe rozdat s Habs.....kuva to by bola seria! :cinka:

ale este tam nie je nikto :jn: na 4:1 to asi nevidim, ale nic ine ako postup sa nepripusta.....dal som to na 4:2....cerveni sa budu spoliehat predovsetkym na rychlost, ktorou sa nas budi szanzit zaskocit, preto by bolo idealne hned od uvodneho zapasu, rozdat zopar tvrdych ran, aby pochopili na koho to narazili :giggle:
spomina sa navrat Zetteho, ten chrbat musi mat podla mna aj tak dost na mindar, preto neocakavam, ze bude plnohodnotnym clenom, aj ked uz len jeho pobyt na lade zmanena vela, mozno nieco podobne ako u nas Bergy....

uvidime, ako sa vyvinie situacia s nasimi IR, kazdopadne s tymto kadrom to musi tak ci tak slapat

Obrázek
249 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES