Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bolts
28%
10
Habs[/b]
72%
26

fantomas: Fajn, každý na to nahlížíme malinko jinak, ale to není podstatný. Jinak v prvním příspěvku jsi zmínil jenom a pouze držení puku, teď do toho ještě namotáváš něco o přestřílení - o tom já vůbec nemluvil a už vůbec jsem si nic nevysvětloval jako nějakou kritiku "celé organizace Montrealu" :-D . Prostě jsem napsal, že jsi asi moc našich zápasů neviděl, byť, jak psal Parda, tam bylo také dost utkání, kdy jsme byli hodně přehraní soupeřem - rozhodně ne ale většina. A ani si dokonce nemyslím, že by to včera byl nějaký "válec", jak jsem tu četl - pod tím pojmem si představuju úplně něco jiného (např. náš poslední zápas s Bruins u nich, kdy nás neskutečně mačkali, ale přesto jsme nakonec 2 body měli my - Parda mi to určitě potvrdí...). Ale aktivnější jsme byli, a proto beru to vítězství jako zasloužené (i když mě ta efektivita Tampy bude strašit dál).
Větší držení puku se v hokeji de facto rovná přestřílení.
fantomas píše:Price chápu a beru - já ho ani tak nechtěl kritizovat, jako spíš vypíchnout jeho step-up tehdy, když to opravdu bylo potřeba (v OT). Tam už ty těžší zákroky měl. Z gólů bych ho pokáral asi jen za Stammera, to je fakt.
I ohledně Lindbacka je ta poznámka, že "občas nevěděl jak", víc než legitimní - u něj je to denní chleba. Ale to je tak nějak syndrom většiny dvojek, tipuju... co sem příležitostně zahlíd, podobně to občas vypadá u Budaje; a uplně totéž v bleděmodrym je Stalock u nás.

Bouillon byl fakt super, Corsi nad 70% se jen tak nevidí, kór když u MTL bych ho já osobně čekal daleko spíš u dalších třech hráčů než zrovna u něj.
Stammerův myslíš asi ten první, no vše jde chytit, ale na vyrážečku takhle trefenou ránu... No to je jedno, mou pointu jsi pochopil :thumbsup:
Co se týká dvojek, tak to taky souhlas. U nás třeba Budaj byl perfektní v tom, že se uměl nahecovat a dát vše do jednoho zápasu, o kterém věděl dopředu že bude hrát. Na delší časový úsek to je průšvih, což se potvrdilo po OG a Caryho zranění.
Tak to je hodně vysoké číslo, jeho progres ve hře oproti ZČ je snad ještě větší než u Briera. Před zápasem jsme všichni fans nemohli jeho jméno v soupisce ani vidět, ale po včerejšku není důvod něco měnit.
habs píše:Prostě jsem napsal, že jsi asi moc našich zápasů neviděl, byť, jak psal Parda, tam bylo také dost utkání, kdy jsme byli hodně přehraní soupeřem - rozhodně ne ale většina. A ani si dokonce nemyslím, že by to včera byl nějaký "válec", jak jsem tu četl - pod tím pojmem si představuju úplně něco jiného (např. náš poslední zápas s Bruins u nich, kdy nás neskutečně mačkali, ale přesto jsme nakonec 2 body měli my - Parda mi to určitě potvrdí...). Ale aktivnější jsme byli, a proto beru to vítězství jako zasloužené (i když mě ta efektivita Tampy bude strašit dál).
Naše hra v ZČ rostla a padala s Pricem, to je prostě fakt. My můžeme být jen rádi, že ten tým umí předvést jiný výkon, když chce, což však předváděl téměř totožný tým ve zkrácené sezoně, kde byla spousta zápasů lahůdkou. Už se moc těším na domácí zápasy, když Plekancovci podrží Stammerovce podobně jako to bylo v našem domácím zápase na Crosbyho Pens, tak to bude hodně zajímavé. Válec to herně dle mého dost často byl a jen díky jejich efektivnosti byli ve hře do poslední sekundy. A ano potvrzují, na ten zápas s Ruins to možná sedí víc, ale herně naši fakt zaslouží minimálně v ofenzivě velkou pochvalu, takový výkon jsem nečekal a to jsem věčný optimista.
Zasloužená výhra Montrealu, hlavně výkon ve třetí třetině a v prodloužení byl určující. Nutno ale dodat, že po 40 minut se hrál dost vyhrovnanej hokej a štěstí (resp. obrovská chyba přesilovkové formace Bolts, nikoliv jenom Hedmana) v podobě gólu v oslabení sehrála klíčovou roli... nebejt tohodle vyrovnání :hmm:

Celkově ale rybník :hroza: ... tvrdost (snad vyjma dvou shiftů) žádná, obrany pod úrovní mrazu... rozehrávka.... schvaluju, že se týmy snaží tvořit už od vlastní třetiny, ale tolik turnoverů :-O ... to i my, když nám ta Ohře někdy zamrzne, máme lepší rozehrávku :hroza: ...

no, žádná sláva..
Obrázek

:wub:
#Bolts coach Jon Cooper says he doesn't expect G Ben Bishop to return 'anytime soon'.
Hm, dlouhodobě Lindbackovi nevěřim, prostě ne. :|
Wanic píše:...Nutno ale dodat, že po 40 minut se hrál dost vyhrovnanej hokej a štěstí (resp. obrovská chyba přesilovkové formace Bolts, nikoliv jenom Hedmana) v podobě gólu v oslabení sehrála klíčovou roli... nebejt tohodle vyrovnání :hmm:

Celkově ale rybník :hroza: ... tvrdost (snad vyjma dvou shiftů) žádná, obrany pod úrovní mrazu... rozehrávka.... schvaluju, že se týmy snaží tvořit už od vlastní třetiny, ale tolik turnoverů :-O ... to i my, když nám ta Ohře někdy zamrzne, máme lepší rozehrávku :hroza: ...
Vyrovnaný hokej? Viděl jsi ten zápas? Bolts jsme velice málo pouštěli do pásma a když už, tak max na minutku, kde jednou dvakrát vystřelili, z toho se většina těchto pokusů zblokovala nebo šla vedle. I počet střel na bránu řekne hodně, byť není určují. A to se oni hlavně rozstříleli v OT. Dobře jsme bránili střední pásmo až na pár vyjímek, místo to pro ně muselo být až frustrující. Oni těžili ze své efektivity, Stamkose a chyb našich beků.
Na kdyby se nehraje, kdybychom my proměnili aspoň třetinu našich tutovek, tak není od půlky zápasu o co hrát...

Blábol nad blábol, prý rybník. Neříkám, že to bylo bez chyb a dokonalé, ale říct o Therrienově systému můžeš kde co, ale zrovna rybník :giggle: Když vám to na té Ohři tak jde, tak si tam pozvi agenty Yotes a třeba se příští rok budeš moct dívat i na svůj tým v postseason :jn:
fantomas píše:
#Bolts coach Jon Cooper says he doesn't expect G Ben Bishop to return 'anytime soon'.
Hm, dlouhodobě Lindbackovi nevěřim, prostě ne. :|
Já taky ne, ale ty góly mu tam samy nenapadají, tudíž je stále spousta práce před námi.
Parda píše:Když vám to na té Ohři tak jde, tak si tam pozvi agenty Yotes
to by ten Stanley Cup už nikdy nikdá nevyhrál nikdo jinej... sledovanost by šla dolu a takovou věc by Battman nedovolil

zápas jsem viděl a pokaždé když se Tampa dostala do třetiny, leč to mockrát nebylo, smrdělo to gólovou šancí.. Takový obraně já říkám rybník... dobrá obrana nutí hrát protihráče po prknech nebo střílet ze špatných pozic, Tampa si v útočný třetině vesměs dělala co chtěla...

Vyrovnaný hokej to byl minimálně co se gólových šancí týká a celkově nebezpečnosti, ohrožení soupeřovy brány... Na druhou stranu druhou polovinu zápasu jste odehráli líp a výhru si odvážíte zaslouženě
Wanic píše:
Parda píše:Když vám to na té Ohři tak jde, tak si tam pozvi agenty Yotes
to by ten Stanley Cup už nikdy nikdá nevyhrál nikdo jinej... sledovanost by šla dolu a takovou věc by Battman nedovolil

zápas jsem viděl a pokaždé když se Tampa dostala do třetiny, leč to mockrát nebylo, smrdělo to gólovou šancí.. Takový obraně já říkám rybník... dobrá obrana nutí hrát protihráče po prknech nebo střílet ze špatných pozic, Tampa si v útočný třetině vesměs dělala co chtěla...

Vyrovnaný hokej to byl minimálně co se gólových šancí týká a celkově nebezpečnosti, ohrožení soupeřovy brány... Na druhou stranu druhou polovinu zápasu jste odehráli líp a výhru si odvážíte zaslouženě
Tak ty máš jak vidím rybník leda v hlavě a zápas jsi viděl leda ve snu, když tvrdíš, že Tampa pokaždé v naší třetině hrozila gólem. Byla hodně efektivní, ale kdyby každá její ofenzivní akce smrděla gólem, tak snad by měli víc střel, nebo ti to smrdělo gólem, když začínající šanci zachytili naši beci nebo střelu zblokovali? To pak je gólovka asi každá šance v hokeji :giggle:
Jinak tě v tom nechám, když pro tebe byli Bolts co se týká nebezpečnosti to samé co my, když jen sám Briere mohl mít hattrick a Lindback kolikrát nevěděl, kde mu hlava stojí, zatímco Price měl přečtené celé noviny :wink2: .
tak vedeme uz 2-0, doma to chce aspon jednou vyhrat a meli bz jsme mit postup.
Doufam ze se Galchenyuk brzovrati doakce.
Tampa mnohem více kousala a to zejména v první třetině, kde byli lepší. Konečně více stříleli a rozchytali tak Caryho, který byl famózní :cinka: Jen škoda, že mu Purcell pokazil čisté konto :bitka: V druhé třetině jsme něco z ofenzivních skills ukázali i my a konečně využili PP ( :shock: ). Ve třetí třetině se mi náš výkon líbil nejvíc. Tampu jsme moc k ničemu nepouštěli a místo zalezení do beku jsme nadále útočili a zavírali střední pásmo. Muselo to být pro ně dost frustrující. Bez brankáře pak ještě mohl dávat Bourque hattrick, ale minul, pak ho i hledal Weise místo střelby do branky, skvělý spoluhráč :klobuk:
Negativem byl někdy jejich jednodušší přechod do pásma, což se týkalo zejména první půle zápasu, ale na kvalitu naší obrany a jejich útoků to bylo stále dobré, nemám moc výhrad. Doma to bude jiné a bylo by fajn to tam zakončit, nicméně oni určitě ještě neřekli poslední slovo.

K výkonům hráčů Tampy. Brewer a Salo jsou fakt otřesní, pomalí a bez rozehrávky. Hodně mě překvapuje Callahan svými hodně matnými výkony. Před PO jsem se jeho spolu se Stamkose obával nejvíc, ale on ještě nic nepředvedl. Cooper zkusil poslední naději Gudlevskise po třetím gólu, ale moc dobrý nápad to nebyl. I tak jsem zvědavý koho postaví v Bell Centre.

Go Habs Go :fan:
Damian Cristodero ‏@LightningTimes 18s
No Salo on the ice for warm-ups. Other scratches appear to be Aulie, Bishop (elbow), Kostka, Panik and Kucherov.
Hezky pěkně :respekt: místo Kostky to moh bejt Brewer, ale i tohle bude hádám znatelnej posun vpřed. GO BOLTS! (I s Palátem samozřejmě.)

UPDATE: "Team reporting Salo is a previously undisclosed upper body injury."
Game 3

Druhej zápas sem bohužel zmeškal, nicméně i tak si troufám říct, že tohle byl o parník nejvyrovnanější souboj série, kterej si dle mě zasloužil jít do prodloužení. Hlavně v závěrečný části se Tampa vybarvila způsobem, jakym se měla vybarvit už dávno - to měl bejt její postseason trademark na způsob letošního Columbusu, žádný kompromisy s ošklivě váznoucí tranzicí jako většinu času předtim.

Ještě dneska to každopádně po celou první třetinu bylo dost kočka-myš, což v součtu docela dobře rozhodlo. Habs byli ve všem rychlejší, sebevědomější, mnohem líp kombinovali, jejich backchecking neměl vadu. To na druhý straně se děsivym turnoverem blýskl i Flipper, což je asi nejvíc alarmující zjištění, jaký si sympatizant Bolts může představit.

Naopak Lindback se po úvodnim sofťáku opět překonával a vydržel se překonávat po celý utkání. Už dvakrát ze tří pokusů takle pokládal základy úspěchu.. marně.

Ten rozdíl v herní kvalitě tam je zkrátka až moc velkej: a play-off ještě tučnějc podtrhává takový (i dřív poměrně evidentní) nedostatky jako neadekvátní kvalitu Stammerových spoluhráčů z lajny (respektive Killorna, všechna čest Ondrovi) a hype kolem Callahana. O Brewerovi, kterej tahá nohy už na startu třetí třetiny, se dál radši rozepisovat nebudu. A Barberio se Šustrem bekama pro PO rovněž nejsou... momentálně ani omylem.

Muselo by se toho jednoduše sejít víc dohromady, což v tuhle chvíli moc nevidim. Tampě ostatně podráží nohy kdeco - začalo to Mártym, pokračovalo Bishem a dneska tam byl pro jistotu trojúder "nejsměšnější goalie interference v záplavě směšných goalie interference" (Pěknej tweet: What's amusing is if Price doesn't try to semi-sell the contact there, he's probably in position to easily make the save) – Stammerovo odstoupení (sice se pak vrátil, ale bůhví v jakym stavu) – inkasovaná vítězná branka. To pak prostě nešlo.. a přece se Bolts ještě krásně hecli.

Takže klobouk dolu, pokud se takle odehraje Game 4, budu spokojenej - i kdyby to mělo vyústit ve sweep. :yes:

Update ad. Stammer:
"Stamkos said he told the medical trainers he has a headache but wanted to play."
Wow... ak by na rozhodcov boli rovnake kriteria ako na hracov tak dnesny zapas by bol pre Francis Charron-a druhy a zaroven posledny v jeho play off kariere. Price ma tiez talent na dalsiu karieru v Hollywoode ci v WWE wrestlingu...
Nechtel jsem to napsat. Doufal jsem, ze to nebudu muset napsat. Na prvni pohled to sudi neudelal spravne, bohuzel..... ehm.... JA TO NECHCI PSAT!!!

http://www.nhl.com/ice/page.htm?id=26557" onclick="window.open(this.href);return false;

C. A goalkeeper initiates contact with an attacking player in the crease to establish position and the attacking player vacates the position immediately at the time a goal is scored. Even though the attacking player vacates his position immediately, the contact impairs the goalkeeper’s ability to defend his goal.

Goal is disallowed. The announcement should be, “No goal due to interference with the goalkeeper.”

:fnuk:
Souhlasím, že ten neuznaný gól byl hodně podivný a rozhodčí Tampu nejspíš poškodili. Taky se to snažili potom v některých vyloučeních pěkně dohnat (Briere, Subban), ale rozumím tomu, že fanoušci Tampy se budou cítit ukřivděný... Na druhou stranu - ten zápas měl být rozhodnutý už po první třetině, kde jsme si, víceméně, dělali, co jsme chtěli a jen ta naše horší koncovka spolu s Lindbackem Blesky podrželi ve hře. Ti toho samozřejmě od druhé třetiny začali využívat a hru i skóre srovnali. Nakonec jsme to urvali a zase musím napsat, že zaslouženě, i když jsem se strachoval až do poslední sekundy, to přiznávám...
Kower píše:Wow... ak by na rozhodcov boli rovnake kriteria ako na hracov tak dnesny zapas by bol pre Francis Charron-a druhy a zaroven posledny v jeho play off kariere. Price ma tiez talent na dalsiu karieru v Hollywoode ci v WWE wrestlingu...
Prosím tě, nejdřív se na to pěkně podívej, v klidu, v pohodě, abys tu pak neplácal takové nesmysly - ukaž mi jediný moment, kdy tam Price něco přihrával... :hroza: . Rozhodnutí sudích na pováženou, to ano, ale s tímhle jsi úplně mimo!
Boji se vas, to je cely..
aj v montreale sa pekne vyhrali :thumbsup:
arek píše:aj v montreale sa pekne vyhrali :thumbsup:
Po dlouhé době mohu říct, že někdo dobře "zazpíval" USa hymnu. naposledy tomu snad bylo ještě ve finále LA a NJ v podání Pia Toscano. :)
habs píše:Souhlasím, že ten neuznaný gól byl hodně podivný a rozhodčí Tampu nejspíš poškodili. Taky se to snažili potom v některých vyloučeních pěkně dohnat (Briere, Subban), ale rozumím tomu, že fanoušci Tampy se budou cítit ukřivděný...
Jak se můžou cítit ukřivděně, když Andy tady předložil jasný výklad pravidel, který celou situaci objasňuje? :neviem: Díky za to, tím pádem je celá situace jasná a ve výsledku bylo ublíženo zebrami NÁM těmi nesmyslnými vyloučeními, které jsi správně zmínil.
Guddy.44 píše:Po dlouhé době mohu říct, že někdo dobře "zazpíval" USa hymnu. naposledy tomu snad bylo ještě ve finále LA a NJ v podání Pia Toscano. :)
Sličná slečna to zazpívala konečně jako člověk bez toho umělého natahování těch finálních partií, při kterých pro mě nepochopitelně publikum vždy tak šílí :hroza: Kanadská hymna byla taky skvělá, elektrizující atmosféra :slintac:
fantomas píše:Ten rozdíl v herní kvalitě tam je zkrátka až moc velkej: a play-off ještě tučnějc podtrhává takový (i dřív poměrně evidentní) nedostatky jako neadekvátní kvalitu Stammerových spoluhráčů z lajny (respektive Killorna, všechna čest Ondrovi) a hype kolem Callahana. O Brewerovi, kterej tahá nohy už na startu třetí třetiny, se dál radši rozepisovat nebudu. A Barberio se Šustrem bekama pro PO rovněž nejsou... momentálně ani omylem.
Taky mi přijde, že oni mají těch hráčů, kteří hrajou naprostou tužku až moc. Zoufale působí Carle, ten Bourkyho a Maxe neuhlídal v úniku už asi tak 5x za sérii... o Callahanovi jsem už tady mluvil, včera trošku zabral, ale jinak absolutní nula. Brewer, Salo jsou klasiky. Lindback má tu vlastnost, že za zápas pustí jeden dva softy a pak to zavře, samozřejmě ho kolikrát jen trefuje, ale o tom jsme už tady bavili.
Podtrženo sečteno, ještě tam sice nejsme, ale z jedné z nejvyrovnanějších sérii je jedna z nejjednoznačnějších. Zápasy mohly vypadat jinak, kdyby to tam začlo trochu víc padat, protože kdo ty zápasy viděl, tak musí uznat, že počet našich gólevek je neskutečný. O zoufalé PP ani nemluvě, včera jsme nedali nic ze 4 min PP a přes minut 5on3 PP :hroza:
Obrázek

Obrázek
Super, super :clap: ! Jsme ve druhém kole, v nejkratším možném čase a po dominantním výkonu (ve většině hrací doby) :thumbsup: . Samozřejmě se najde ještě dost věcí, které mají do ideálu hodně daleko, ale celkově jsem příjemně překvapený - takový průběh série jsem nečekal ani omylem... Co je pro mě nejpotěšitelnější je fakt, že nám šlapou všechny čtyři útoky, i když ten první se trochu hledá, ale dnes zařídil Max rozhodující gól, takže vlastně spokojenost :) .
Teď si v klidu počkat na soupeře, já doufám, že ta série bude ještě dlouhá...
Wow,koukal jsem na highlights a docela jsem čuměl,každopádně dneska to byla bitva o poslední kousek ledu. Jenom mě trochu mrzí že vyhráli Habs,celkem mě zajímalo jak by se chytil Gudlevskis,dneska chytal famózně :respect:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS