Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Bolts
28%
10
Habs[/b]
72%
26

briere je schopny vas dovest az do finále...podle me tajny trumf a to co psal rono je pravda, on v zc vlastne jen odpociva
Jak už psal Míra, tak právě důvěra Brierovi ve spojení s koučem Therrienem jaksi nejdou dohromady. Toho se taky dost bojím, uvidíme, jak se k tomu postaví. Ale čte se to tu krásně, kéž by na ty zlaté roky zavzpomínal i v dresu Habs.
Ovšem pokud postoupíme po dobrém výkonu, tak už se nebudu bát ničeho a pak to finále SC můžeme klidně dát :yes:
Ale to je ještě daleko, už aby to začalo!
excelent píše:1.Pleky je bojovník
2.Price je famozní brankář
3.Markov to ubrání klidně sám

tak žádné strachy ... :cool:
Bod tři je sarkasmus, přiznej se :lol2:
hobitov si zelam do 2.kola (ak sa tam samozrejme dostaneme aj my) tak racte zamakat!
faktor Bishop bude viac ako klucovy.....
hobiti in 6
cepi píše:hobitov si zelam do 2.kola (ak sa tam samozrejme dostaneme aj my) tak racte zamakat!
faktor Bishop bude viac ako klucovy.....
hobiti in 6
Tak tohle si mozna o mesic budeme pripominat. Je to taky jedinej duvod toho, proc to preju Habs, jinak by mi to bylo jedno. Tampa by byla pro Boston prilis lehke sousto a to bez ohledu na to, ze ma s Montrealem porovnatelnou kvalitu.
bez debat by boli Bolts hratelnejsim sustom, ale neviem, nejako tie veci neriesim, PO si chcem riadne uzit se vsim vsudy a seria s Habs proste byt musi! aj keby nas to mohlo stat postup? ano
ale toto je zatial zbytocne riesit, kedze nam neodstartovalo ani kolo 1
Pravděpodobně jedna z nejvíce vyrovnaných bitev. Tipuji, že domácí prostředí bude hrát velkou roli a Blesky postoupí v 7 zápasech.

Z jediného důvodu - Lépe koučování, lepší přesilovky, dravější a efektivnější ofenziva. Vychází mi to na Tampu. :yes:
stručne, jasne, výstižne liliputáni pôjdu po 5 zápasoch na :golf:

:arrow: BOLTS in 5
Game 1

Tak nějak navzdory všemožnym očekávánim (krom těch, který na základě předešlých výsledků neomylně předvídaly těsnej zápas) pěkně šťavnatá bitva plná gólů, hitů a přečíslení. Užil sem si to fakt moc, i když sem už tak od třetí třetiny mlel z posledního; a i když se nakonec prohrálo.

Nutno říct, že víc než zaslouženě... Tampa si o porážku koledovala nejen pár minut před GWG, ale i drtivou většinu zápasu, kdy z jednoho z nejhorších possession týmů týhle sezony na pohled s přehledem dělala jeden z nejlepších.

To GWOTG celkově tak nějak leccos shrnulo. 1) Pramenilo z turnoveru, kterých Tampa zejména v prvních dvou třetinách nakupila opravdu příšerný množství. 2) Zároveň vyšlo z Brewerova nesmyslnýho napadání za brankou, což jedině podtrhlo veteránovo nestíhání doslova all night long. 3) A samotnej gól potom tudíž padl z předbrankovýho prostoru, kde dneska Tampa celou dobu nepracovala ani zdaleka ideálně.

Koneckonců... Bolts opravdu mohli bejt rádi, že to do toho prodloužení vůbec dotáhli. Brewer se Salem tým neustále tahali dolu, dostat se ke střele na bránu byl pro změnu sotva splnitelnej úkol pro útočníky... a dál už (s pomocí tyček) zůstával pořádně a konzistentně(!!) konkurenceschopnej akorát Lindback. Při konečnym divokym skóre je pak domácí PDO vysloveně dechberoucí: 108,2% (18,2 SH% + 90,0 SV%).

Proč ty vykřičníky za konzistencí - to konkrétně kvůli dvěma mužům. Alex Killorn měl po dvou třetinách neuvěřitelný Corsi okolo 11%. Byl jednoduše u všeho špatnýho a u ničeho dobrýho, co se týmu v onom intervalu přihodilo. Pak nicméně zažil pozoruhodný zmrtvýchvstání.. udělal 1+1 a i ve zbytku zápasu mi přišel ze všech Tampáků nejnebezpečnější. V protisměru se naopak z mýho pohledu vydával Kostka, kterej byl spíš čim dál horší než naopak. Nic, co byste po hráčích v postseason vyžadovali, hm? A to v obou případech.

Pod timhle všim je nicméně rozhodně podepsaná nervozita, která snad bude postupem času ustupovat, a dala se kór na straně domácích čekat. Kde už mě ale překvapila, to bylo u Price a Subbana. Hlavně PK odehrál dle mě zápas hodnej okamžitýho vymazání z paměti. Celou dobu byl totiž nevídaně rozháranej na puku - furt si zahrával s ohněm, pohyboval se, jako by mu všechno "lagovalo", prostě se choval dost mimoňsky. Fakt se mi nelíbil a bejt fandou MTL, tak bych zřejmě každej jeho shift strávil na trní.

To Price, ten aspoň začal chytat něco navíc v prodloužení, což mu dost dobře zachránilo kůži - a to nejspíš i tak moc nahlas, že se jeho výkon hádám ani nebude sáhodlouze rozebírat. Holt stává se.
cedníci podržali :lol2:

keď som videl to, čo dostal Lindback, tak mi to pripomenulo Rolosona v top forme :lol:
Joe S. píše:cedníci podržali :lol2:

keď som videl to, čo dostal Lindback, tak mi to pripomenulo Rolosona v top forme :lol:
Tak já bych neřekl, že Lindback vyloženě zklamal - jediný gól, který bych asi připsal jasně jemu, je ten Ellerův, zbytek chyby bránících hráčů nebo perfektně trefené (Pleky). Jinak při tom počtu střel, co na něj šlo, to nebylo zdaleka tak špatný. Price na druhé straně taktéž takový smolný zápas - relativně málo střel na něj, 4 góly mu na klidu asi nepřidají, ale zase, na jeho vrub snad jeden gól (druhý od Stamkose), jinak bych mu nic nevyčítal. Ale on se s tím srovná, věřím tomu.
Subban je pod dekou už několik zápasů a je to zásluhou pouze a jenom Therriena, který ho prostě dusí neskutečně a hlavně úplně bezdůvodně, idiot... :x ! Naopak mě neskutečně překvapil Pleky, podle mě náš nejlepší útočník a obrovská změna proti konci ZČ - jen tak vydržet :thumbsup: .
Každopádně důležité vítězství máme v kapse a myslím, že nikdo nemůže říct, že nezaslouženě.
fantomas píše: Nutno říct, že víc než zaslouženě... Tampa si o porážku koledovala nejen pár minut před GWG, ale i drtivou většinu zápasu, kdy z jednoho z nejhorších possession týmů týhle sezony na pohled s přehledem dělala jeden z nejlepších.

To Price, ten aspoň začal chytat něco navíc v prodloužení, což mu dost dobře zachránilo kůži - a to nejspíš i tak moc nahlas, že se jeho výkon hádám ani nebude sáhodlouze rozebírat. Holt stává se.
Dobře shrnuto, až na tu poznámku - nechci to tu rozebírat, ale zřejmě jsi moc našich zápasů v sezóně neviděl...
habs píše: zřejmě jsi moc našich zápasů v sezóně neviděl...
On nepotrebuje, ma statistiky! :lol3:
Briere :thumbsup: V první třetině jedním z nejlepších hráčů na ledě, dvě hodně slušný šance, no a pak bezchybná přihrávka na GWG Weiseho v OT.
Holt, classic DannyBoy!
AndyF píše:
habs píše: zřejmě jsi moc našich zápasů v sezóně neviděl...
On nepotrebuje, ma statistiky! :lol3:
No právě...
Tampa byla herne prehravana i v zapasech co jsem videl v zaveru ZČ, ale dnes to byla v tomhle smeru jeste nova dimenze. Montreal i venku jasne lepsi a predevsim pokud pujde o souboj s Bruins tak bude NUTNY aby z teto serie postoupil kvalitnejsi team. Tampa na tu efektivitu nemuze spolehat furt, i proto jsem se z OT winneru Habs najednou tesil jako z beznyho golu Pens.

EDIT: Palat zranenej, upper-body..
AndyF píše:
habs píše: zřejmě jsi moc našich zápasů v sezóně neviděl...
On nepotrebuje, ma statistiky! :lol3:
Aha, a jak jinak chcete měřit konkrétně possession? To taky "odkoukáte"? Hmmm :sok: Já snad nenapsal, že z jednoho z nejhorších týmů ligy udělal jeden z nejlepších... já napsal jednu jedinou oblast, kde je to prostě stěží popiratelný. Tuhle sem tu ostatně házel graf, kterej váš úpadek(!) v tomhle ohledu nádherně demonstroval, a mám pocit, že Parda mi jedině přisvědčil.
fantomas píše:Aha, a jak jinak chcete měřit konkrétně possession? To taky "odkoukáte"? Hmmm :sok: Já snad nenapsal, že z jednoho z nejhorších týmů ligy udělal jeden z nejlepších... já napsal jednu jedinou oblast, kde je to prostě stěží popiratelný. Tuhle sem tu ostatně házel graf, kterej váš úpadek(!) v tomhle ohledu nádherně demonstroval, a mám pocit, že Parda mi jedině přisvědčil.
Sorry, ale já při zápase nesleduji statistiky, ale hokej... K tomu, abych si udělal celkový obrázek o hře, mi to dokonale stačí a nepotřebuji k tomu nějaké grafy - tím chci říct, že spousta takovýchto statistik je úplně k ničemu, jen prostě stroze zmapuje určitou činnost, což ale vůbec nic nemusí o celkovém vývoji hry vypovídat...
habs píše:
fantomas píše:Aha, a jak jinak chcete měřit konkrétně possession? To taky "odkoukáte"? Hmmm :sok: Já snad nenapsal, že z jednoho z nejhorších týmů ligy udělal jeden z nejlepších... já napsal jednu jedinou oblast, kde je to prostě stěží popiratelný. Tuhle sem tu ostatně házel graf, kterej váš úpadek(!) v tomhle ohledu nádherně demonstroval, a mám pocit, že Parda mi jedině přisvědčil.
Sorry, ale já při zápase nesleduji statistiky, ale hokej... K tomu, abych si udělal celkový obrázek o hře, mi to dokonale stačí a nepotřebuji k tomu nějaké grafy - tím chci říct, že spousta takovýchto statistik je úplně k ničemu, jen prostě stroze zmapuje určitou činnost, což ale vůbec nic nemusí o celkovém vývoji hry vypovídat...
To je marný fakt :roll: však si hokej sleduj (neděláš tak nic jinýho než já) a měj z toho jinej dojem třeba třikrát, to ale furt nic nemění na tom, že já napsal prachobyčejnej FAKT, protože sem - tvými slovy - taky "mapoval jen určitou činnost". To, že ty sis to hnedka vztáhl na nákou šílenou kritiku vůči celý organizaci Montrealu, je už čistě tvuj problém. Protože pokud máš pocit, že ve většině zápasů nejste přestřílený (a tim nemyslim jen SOG), potom je ten pocit jednoduše mylnej, a mou poznámku směrem k málokdy vídaný střelecký dominanci MTL můžeš brát třeba jako usměrnění. Howgh.
Jezis prestrileny neprestrileny, polovina strel jsou takovy propagacky, musel bys mit zaznamenanou nejakou vahu ty strely, aby to melo nejakej smysl, a to uz jsme proste u subjektivniho hodnoceni. Coz uz se prakticky blizi k tomu, ze se stejne nakonec ten hokej musi sledovat.
AndyF píše:Jezis prestrileny neprestrileny, polovina strel jsou takovy propagacky, musel bys mit zaznamenanou nejakou vahu ty strely, aby to melo nejakej smysl, a to uz jsme proste u subjektivniho hodnoceni. Coz uz se prakticky blizi k tomu, ze se stejne nakonec ten hokej musi sledovat.
Přestřílený nepřestřílený.. my se tu bavíme o possession, což doslova znamená "vlastnictví kotouče", který kvalita střelby nemusí vůbec zajímat, že jo. Znova tudíž opakuju: NIKDO tu na základě střelby nesoudil kvalitu mančaftu, ba ani hry samotný(!), vůbec nikdo... jen byla zmíněna skutečnost, že zatimco normálně Habs nejsou schopný soupeře přestřílet, včera v tomhle směru Tampu nejenže převezli, oni ji rovnou převálcovali. Čárka, tečka, otazník.. tim prostě všecko hasne a dál z toho netřeba cokoliv vyvozovat. Hysterky.
Ta poznamka fantomase samozrejme smysl dava.. Uz tu bylo vic lidi co breceli, ze Tampa ma stesti, ze vlastne nehraje nic moc, je horsi a presto ty body ma (viz napr. Pasha, nebo i posledni match TB-PHI). Tenhle zapas na to tak nejak navazal. Je urcite s podivem ze v domacim game 1 se nechali Bolts herne prevalcovat(i kdyz efektivita tam zas byla) a rozhodne je na miste zminit, ze by se to zrovna od Montrealu (pri vsi ucte) az v TAKOVE MIRE necekalo. Ja jsem byl taky v šoku z toho jak ta hra vypadala. Vic bych se v tom nerejpal.
Presne tak, diky.
Rono píše:Briere :thumbsup: V první třetině jedním z nejlepších hráčů na ledě, dvě hodně slušný šance, no a pak bezchybná přihrávka na GWG Weiseho v OT.
Holt, classic DannyBoy!
Na shift Dannyho jsem místy koukal s otevřenou pusou, on opravdu svou hru posune o deset levelů výš v PO oproti ZČ, neskutečné.
Atlantik píše:Ta poznamka fantomase samozrejme smysl dava.. Uz tu bylo vic lidi co breceli, ze Tampa ma stesti, ze vlastne nehraje nic moc, je horsi a presto ty body ma (viz napr. Pasha, nebo i posledni match TB-PHI). Tenhle zapas na to tak nejak navazal. Je urcite s podivem ze v domacim game 1 se nechali Bolts herne prevalcovat(i kdyz efektivita tam zas byla) a rozhodne je na miste zminit, ze by se to zrovna od Montrealu (pri vsi ucte) az v TAKOVE MIRE necekalo. Ja jsem byl taky v šoku z toho jak ta hra vypadala. Vic bych se v tom nerejpal.
Upřímně jsem byl taky hodně překvapený. I fantomas má pravdu, po celou ZČ jsme vesele prohrávali buly ve velkém (náš nejlepší centr má 52%, jinak bída), nechávali jsme se přestřílet když ne ve většině, tak ve velkém počtu zápasu a vedení puku nebo corsi stats jsme měli taky bídné a to tento druh stats vůbec nesleduju, spíš se mi to někde nachomejtlo před oči a jen to potvrdilo dojem z 80 zápasů, které jsem letos viděl. Každopádně jsou to jen stats, něco řeknou, něco ne. I proto byl náš herní projev velkým překvapením, protože místy to byl VÁLEC. Neškrtli si, nemohli se dostat do obranného pásma a když už jo, tak to nahodili nebo to někdo zblokoval. Proto byl zápas extrémně těžký pro Price, jeho kritiku rezolutně odmítám, nevím co moc mohl chytit, aby samozvané odborníky na brankáře potěšil, ale ono to není prdel stát v bráně a na puk šahat hlavně při vytahování ze sítě tak jako v třetí třetině, kdy dali dva góly z prvních tří střel. A on obecně má rád, když má hodně práce, což byl případ celé ZČ a najednou PO a stojí tam jak sněhulák. V OT několikrát zachránil den, takže výhra jde i na jeho triko, byť stats podle toho nevypadají.
Tampě určitě patří kredit za dech beroucí efektivitu (4 góly, 14 střel), Stamkos se nesmí nechat vystřelit, proto to bude doma doufám jiná káva, kdy na něj budou pravidelně chodit Plekancovci. Lindback sice kolikrát nevěděl jak, ale chytal jak šílený, v PO jsem už skoro brečel ze zoufalosti, co jsme vše nedali. Killorn, Palát, Stamkos, Johnson to jsou hráči, z kterých jsem měl strach při každém shiftu.
Překvapil Bouillon, který zase povýšil do solidního NHL levelu z jeho standartu ze ZČ, který byl s bídou na AHL. Markov opět potvrdil, že to není bek do budoucna, na sedm mega, ani na tři roky, ani jako vedoucí obrany, ale to bych jen házel hrách na zeď. Gorges špičkový, Subban pod dekou bez sebevědomí, děkujeme, Therriene. Ještě že DannyBoy si z něj nic nedělá a i v čtvrté lajně hraje jako bůh.
Price chápu a beru - já ho ani tak nechtěl kritizovat, jako spíš vypíchnout jeho step-up tehdy, když to opravdu bylo potřeba (v OT). Tam už ty těžší zákroky měl. Z gólů bych ho pokáral asi jen za Stammera, to je fakt.
I ohledně Lindbacka je ta poznámka, že "občas nevěděl jak", víc než legitimní - u něj je to denní chleba. Ale to je tak nějak syndrom většiny dvojek, tipuju... co sem příležitostně zahlíd, podobně to občas vypadá u Budaje; a uplně totéž v bleděmodrym je Stalock u nás.

Bouillon byl fakt super, Corsi nad 70% se jen tak nevidí, kór když u MTL bych ho já osobně čekal daleko spíš u dalších třech hráčů než zrovna u něj.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS