Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH Penguins vs. COLUMBUS Blue Jackets

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Pens
77%
30
Jackets[/b]
23%
9

Obrázek

takže Taloši nefilmujú len vo futbale? :hmm:
Dnes věřím, že nám tato skvělá sezóna ještě neskončí. :wink2: Kluci to ubojují a na středu připraví menší drama. :)
HOŠI DO TOHO!!!!!! :wave:

Obrázek
Cítim to stejně, že si dnes Columbus prodlouží sezónu :good:
Obrázek
MAF :klobuk:
Skoda zraneni Suttera, to by byla obrovska ztrata.. :pray: Zrovna v dobe kdy masina zacala fungovat naplno a nas center depth umoznoval dnes skvele fungujici spojeni Kunitz-Crosby-Malkin. Nicmene v prvnich dvou tretinach excelentní. Predevsim ten vstup, to byl festival od kazde z prvnich tri formaci a soustavnej tlak na Jackets. (Kunitz-Crosby-Malkin, Jokinen-Sutter-Neal, Bennett-Goc-Stempniak).

PS: Wisniewski sucks (ale nic proti nemu :giggle: )
Atlantik píše:PS: Wisniewski sucks (ale nic proti nemu :giggle: )
Fakt neuvěřitelně katastrofální postseason :giggle: a to sem na něj přitom během základní části čet vesměs samou chválu.
Skoro jsme to megachokli :slap: :scare: Tlak Columbusu ( :klobuk: ) byl drtivej, ale celkove urcite zaslouzene, to by byla prilis kruta lekce za podcenenych 10-15 minut, ktere jsme navic dohravali o 10-ti, bez Suttera a Vitaleho. Vitale je asi definitivne done (koleno), na druhe strane Sutter byl na stridacce a nevypada to s nim asi tak kriticky ( :pray: :pray: ). Gibbons je uz skoro pripravenej, takze pokud by to bylo jen o Vitalem, tak sice sucks, ale dalo by se to zvladnout. Sutter je klic. Je na cem stavet, ale je jasny na co bacha. Jo, a dikybohu za Goce.. Depth, depth, depth, hraje velmi spolehlive a jeho vyznam pri zranenich jen roste. Potrebujeme zdraveho Suttera, diky cemu by mohli Sid a Malkin hrat spolu ve formaci. Dnes se ukazalo proc. BRING ON THE RANGERS!!

Osobnosti serie od nas:
3.Fleury
2.Martin, Niskanen
1.Sutter

Malkin za dnesek :klobuk:

BRING ON THE RANGERS!!
Dejan Kovacevic ‏@Dejan_Kovacevic · 14m
Sutter tells me he’s ‘good’ as he passes by. Didn’t look/sound concerned at all. Moving a bit gingerly.
Dikybohu. Asi neni 100%, ale stejne.. Az ted muzu klidne spat..
Koukam, ze jsem udelal dobre, ze jsem sel po druhy tretine spat... Do druhy tretiny podle me excelentni vykon. Aspon ze Malkin to prolomil. :) Letang navazal na minulej zapas, plus pridal svoji klasiku v utoku, snad bude i tak pokracovat. Mimochodem, Maatta - Niskanen je naprosto genialni sparovani. 8-)

Vzpominas Atlantiku, jak jsi mi rozmlouval Sutteruv velkej prinos i do utoku a nutnost si ho nechat a netrejdovat ho? :P

Dneska LET´S GO RANGERS!!!
Vader píše:Koukam, ze jsem udelal dobre, ze jsem sel po druhy tretine spat... Do druhy tretiny podle me excelentni vykon. Aspon ze Malkin to prolomil. :) Letang navazal na minulej zapas, plus pridal svoji klasiku v utoku, snad bude i tak pokracovat. Mimochodem, Maatta - Niskanen je naprosto genialni sparovani. 8-)

Vzpominas Atlantiku, jak jsi mi rozmlouval Sutteruv velkej prinos i do utoku a nutnost si ho nechat a netrejdovat ho? :P

Dneska LET´S GO RANGERS!!!
Ano.. A ted to beru zpet :giggle: Neze by snad Sutter byl lepsi nez Kesler uz ted, ale stavet kolem neho package, to urcite ne. Navic je mladsi a jak vidime, tak jeste muze objevovat nove dimenze ve sve hre. Jeho vykony v zaveru ZČ a predevsim v teto serii byly dominantni, dominantnejsi nez bych napr. cekal od kluka co mas v avataru :wink2: ( a kdyz vidim co predvadi D.Pouliot, tak ten trejd je momentalne sladkej :yes: ). Ono se ukazuje, ze Sutter hral 90% zč v lajne s Ebbettem, Connerem, Glassem, Adamsem a kdovijakym odpadem, kde byl rad ze pobyt na lede se prezil. Najednou jsme doplnili depth, zraneni hraci se vratili a Sutter ma s kym hrat.. A je nejlepsi hrac serie, to nemuze byt nahoda. Jen at ho to zraneni nezbrzdi, bylo to asi neco s kotnikem a na rychlosti je jeho hra stavena. Na delsi absenci to dikybohu asi nebude, ale je rozdil jestli hraje 100%-ni nebo jde pres bolest.

Obrázek
Pozapasovej odkaz.. Vitale vpravo dolu nevypada ze by mel odpaleny koleno :jupi: Btw Sidovy backory :lol2:
Obrázek
Atlantik píše: Obrázek
Pozapasovej odkaz.. Vitale vpravo dolu nevypada ze by mel odpaleny koleno :jupi: Btw Sidovy backory :lol2:
No a viděls i ten popisek od Gena na instagramu? ''za Metallurg!!! verim v pobedu..P.S. Tomas Vokoun s nami)))))'' Z toho Vokyho pohledu to uplně čiší. :-D
Gratuluji Tučňákům k zaslouženému postupu. :yes: Byli jste lepší.

Ale jsem rád, že jsme ukázali potenciál a se zdravým Hortonem bychom příští rok mohli dojít možná i o kousíček dále. :frajer2: :)
Obrázek

:hroza:
Dawe4 píše:Gratuluji Tučňákům k zaslouženému postupu. :yes: Byli jste lepší.

Ale jsem rád, že jsme ukázali potenciál a se zdravým Hortonem bychom příští rok mohli dojít možná i o kousíček dále. :frajer2: :)
Mozna by jste mohli, ale radsi to zkousejte na nekym jinym :wink2: Tahle serie nas bolela a psychika dostala zabrat. Good job.
Vader píše: No a viděls i ten popisek od Gena na instagramu? ''za Metallurg!!! verim v pobedu..P.S. Tomas Vokoun s nami)))))'' Z toho Vokyho pohledu to uplně čiší. :-D
Skoda ze neni backup, pral bych mu jeste aspon nejakou tu minutu v nasem dresu. (a at ma jeho jmeno teoretickou sanci byt vyryty na tom Cupu.. :-D )
Ja teda cekal, ze se s nim neco zamejsli, kdyz se z farmy vratil zpatky. Skoda. :(
5 zo 6 zapasov s vysledkom 4:3. :)
Obrázek
#CBJ D James Wisniewski fought back tears talking about his playoff performance, how he suffered "tough bounces" on biggest stage..
:? Defacto jim prohral serii, no co se da delat.. Zrejme mel byt nekompromisne benchnutej uz po game3/game4, ale Jackets meli problemy se zranenima v obrane a ta vynikajici zakladni cast tam predtim proste byla..
Vypadalo to s nima dost blede, ale Sutter & Joey V trenuji!! Yeah, borci :oslava:
Tak Rangers no, uff. Mám z toho lepší pocit, než bych měl z Flyers, ale furt nic moc no. :-D

Snad návrat Orpika nerozsype celou obranu, Scuderi se určitě posazovat nebude a fakt se bojim, aby rozdělení Krise a Martina zase neodstartovalo Letangovo tragédění.
Columbus, klobúk dole. Aj by som nasadil na ich vagon, viem, aké to je byť v play-off s tímom, ktorý má v prvom útoku hráča typu Skille, škoda len, že neviem, aké to je vyhrať s takým tímom zápas play-off Obrázek. Vyhrať dva zápasy v tejto sérii sa rovná postupu.
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS