Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH Penguins vs. COLUMBUS Blue Jackets

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Pens
77%
30
Jackets[/b]
23%
9

Obrázek
Obrázek
I kdyz Pens maj svoje moucha tak to vidim na 4:1 pro Pens.
Pens in 5
Penguins in six.
Pens in 5
Haha vzhladom na mozne 2. kolo dilema komu fandit. Pens in 5
Tak a je to tady. :clap: Fanoušci Jackets slaví, protože do města Ohio přišlo play off. :oslava:

Já osobně od série čekám jediné...Napětí, touhu po úspěchu, emoce, obrovskou radost po vstřelení gólu nebo opačně, velké zklamání...Přesně to co nám fanouškům Jackets léta chybělo. Zkrátka PLAY OFF si já osobně jdu užít a výsledek jde letos více méně nějak mimo moji osobu. :yes:

Nebudu si nic nalhávat. Tučňáci jsou favoriti. :yes: A to takový, že převeliký. :) Ale samozřejmě semínko v hlavě je zasazené a kdyby se sešlo tohle s tímhle a tady trochu štěstíčka a rozhodčí by odpustil faul...Tak a teď se vracím do reality. Bože. Jak já to play off miluji!!! :)

Uvidíme jak Pittsburghu zachytá Fleury a zahrají obránci. Tam je jejich slabina a Ryan Johansen a Dubinsky by ji mohli využít a trochu je potrápit. :wink2: Když se k tomu přidá Bobr. Přičteme úsilí a touhu mužstva, tak bychom ty tři zápasy mohli vydolovat. :cookies: :-D

Play off do toho. :wave:
Penguins in 5.
pens in 6....to boli co i len to napisat :bitka3:
Podobne ako u Bruins, vsetko horsie ako Pens 4:1 na zapasy bude sklamanie.
Budem verit, ze sa stane zazrak, hoci Pens su obrovski favoriti, no u nas su hraci, ktori hraju idealne v PO, v minulosti Dubinsky s Anisimovym v Rangers, Umberger v Philly, Foligno v Ottawe, skoda, ze sa zranil Horton. No jedno je iste, nemame co stratit, bohuzial PO si nepozriem, ideme na mesiac do kupelov a tam net asi nebude. :-(
Minulý rok Pens potrápili Islanders, letos to bude Columbus. Tahle parta kolem Bobra dokáže zahrát velmi dobře. Já budu věřit v malý zázrak protože na tučňáky jsem alergický. :|
pittsburgh je omylem letošního play off, nevim na kolik ale historicka chvile Blues Jackets je tady
Věřím tučňákum,ale Columbus jim dá zabrat.Svůj cíl mají splněný a nemají co ztratit.
Tak tohle by měla být jasná série, můj tip je 4-1 pro Penguins.
v tomto pripade asi nie je o com
u mna najjednoznacnejsia seria spomedzi vsetkych
PIT in 5
Mame team co nekdy je schopen likvidovat sam sebe, nicmene pokud nevybouchne Fleury tak by mel byt Columbus idealni matchup pro nas. Columbus mam celkem rad a respekt k tomu co letos predvedli, ale stylove by nam to mohlo sedet. Duvod proc jsem optimista plyne vice z herniho stylu Jackets nez z jejich kvalitativniho deficitu oproti nam (ktery mozna neni tak velky jak si vsichni mysli!). Jejich obrana ale neni neprostupna a nemaji v teamu hrace kteri by nam lezli pod kuzi (viz Marchand, Couturier nebo vloni Hamonic na Malkina.. mozna Dubinsky ale historicky to zatim proti nam nepotvrzoval). My jsme zranitelni, kdyz nas nekdo psychicky nalomi a zamestna nase hvezdy jinymi nez hokejovymi vecmi.

Klic bude samozrejme Fleury, ten bude pod obrovskym tlakem a byt to Philly, tak nema sanci to ustat. Na Columbus ale dlouhodobe umi zachytat a prave tenhle typ soupere (ktery neni brutalne durazny pred brankou a neni offense first) by mu mohl sedet. Dulezite bude jak Fleury do serie vstoupi, pak by se mohl postupne uklidnit.

4-2 Pens. Jeden zapas vychyta Bob a jeden prosere MAF.
Malkin a Vitale by meli byt ready od zacatku, Goc ne.
Malkin: "I feel great. I think I will play."
Formace vypadaj nasledovne:

Fleury, backup(Zatkoff, Vokoun?)

Orpik-Martin
Scuderi-Letang
Niskanen-Maatta

Kunitz-Crosby-Bennett
Jokinen-Malkin-Neal
Glass-Sutter-Stempniak
Adams-Vitale-Gibbons

PP1: Malkin-Letang.. Kunitz-Crosby-Neal
PP2: Niskanen-Martin.. Jokinen-Sutter-Bennett
Obrázek
Nasa zostava vyzera nasledovne

Jenner-Johansen-Skille
Calvert-Dubinsky-Atkinson
MacKenzie-Anisimov-Comeau
Tropp-Letestu-Boll

Tyutin-Johnson
Murray-Wisniewski
Nikitin-Savard

Bobrovsky
McElhinney

Zraneni su Horton, Foligno a Umberger, na lavicke Frattin, Prout, Schultz a Smith
Tie utoky.... :scare: strasna bieda, ked hraci ako Jenner, Calvert ci predovsetkym Skille musia hrat v top6. Fandim vam, ale bude to narocne. Snad Fleury bude PO Fleury :kajo:
Hm. Ten útok je fakt bída na první pohled. :neutral: Každopádně dívat se budu a držet palce rozhodně budu Blue Jackets, i když je paradox, že bychom kdyžtak měli radši na 2. kolo chtít Pens než Columbus. :giggle:
kajo píše:Tie utoky.... :scare: strasna bieda, ked hraci ako Jenner, Calvert ci predovsetkym Skille musia hrat v top6. Fandim vam, ale bude to narocne. Snad Fleury bude PO Fleury :kajo:
Jenner nehra zle, v tom utoku vyzera dobre, ale Skille... a este zranenia hracov ako Foligno a Umberger, dufam, ze na druhy zapas budu v poriadku.
Ocakavam branenie, hru na kontry, tvrdy forchecking a aj backchecking, a verim v Bobra, ze to zvladne!!! Este treba nejakych hracov Pens vyprovokovat, ako vravel Atlantik, vtedy mozu mat pens problemy. Mne zostava len verit v zazrak. :)
na nulu to nebude, ale viac ako zápas Columbus neuhrá
First time in Jackets history they've ever led in a playoff game. :serus:
V první třetině mě Columbus dost překvapil. S tím útokem, od kterýho jsem fakt nevěděl co čekat, hrajou hodně dobře a na Pens, co je třeba. :yes: Zatím nejlepší hráči suverénně Dubinsky (+ ta jeho akce před prvním gólem :slintac:) a mladej Jenner.

Každopádně Pens to zatím dost CBJ ulehčujou, protože sami nic nehrajou a i ten gól přišel jako blesk z čistého nebe. I když na začátku a pak i ke konci třetiny tam nějaká ta šance byla. A ještě mě napadá, že dva góly hned v první třetině by mohli aspoň trochu nalomit Fleuryho psychiku, tak snad.. :jn:
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES