Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH Penguins vs. COLUMBUS Blue Jackets

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Pens
77%
30
Jackets[/b]
23%
9

Takže fakt o to jde. V tom vážně nevidíš diving? Kdyby nedivoval, tak vůbec nespadne, kdo padá, když dostane sekeru do ruky? :giggle:
Rono píše:Takže fakt o to jde. V tom vážně nevidíš diving? Kdyby nedivoval, tak vůbec nespadne, kdo padá, když dostane sekeru do ruky? :giggle:
hlavne ta ruka vyletena do luftu je neklamny znak divingu.
Rono píše:Takže fakt o to jde. V tom vážně nevidíš diving? Kdyby nedivoval, tak vůbec nespadne, kdo padá, když dostane sekeru do ruky? :giggle:
Ta sekera byla dost tvrda.. navic bruslil dost nestandardne, temer smerem dozadu. Takova sekera v tobe minimalne vyvola reflex, diky kteremu zmenis pohyb, cili na tom neni nic zvlastniho. To ze poklekl, to je nic. To co pise arek.. nevim co s tou druhou rukou delal, ale zacal s tim uz pred tou sekerou. Myslim ze to neni nic proti pravidlum
Atlantik píše:To co pise arek.. nevim co s tou druhou rukou delal, ale zacal s tim uz pred tou sekerou. Myslim ze to neni nic proti pravidlum
Možná se chystal předem na diving, ale nenačasoval to správně a blbě odhadl i ruku..
Guddy.44 píše:
Atlantik píše:To co pise arek.. nevim co s tou druhou rukou delal, ale zacal s tim uz pred tou sekerou. Myslim ze to neni nic proti pravidlum
Možná se chystal předem na diving, ale nenačasoval to správně a blbě odhadl i ruku..
:giggle: a presne na pulvterinu vedel, ze ta sekera prijde..

Nene hosi, s timhle na me nechodte.. Ja to piskani divingu letos v PO vubec nechapu, neni to poprve. Konsenzus mezi obema taborama je, ze diving to nebyl, priznava to i vetsina fans CBJ a ohaneji se tim, ze to byl nejakej makeup call za Anisimova. Coz je taky uplne jedina vec, ktere se muzou logicky za celej zapas chytat.
Neber mě vážně. Já tyhle věci absolutně neřeším. Děje se to v celé NHL. Tady je problém, že většině leží Pens v žaludku.
Obrázek

sa na nho stazujete. Ved chyta svoje druhe najlepsie PO :bee:
arek píše:
sa na nho stazujete. Ved chyta svoje druhe najlepsie PO :bee:
Dulezity je jaky ma kozy, ehm totiz CORSI. kdo nema CORSI, ten jako by nebyl :nono:
Atlantik píše:
Rono píše:Takže fakt o to jde. V tom vážně nevidíš diving? Kdyby nedivoval, tak vůbec nespadne, kdo padá, když dostane sekeru do ruky? :giggle:
Ta sekera byla dost tvrda.. navic bruslil dost nestandardne, temer smerem dozadu. Takova sekera v tobe minimalne vyvola reflex, diky kteremu zmenis pohyb, cili na tom neni nic zvlastniho. To ze poklekl, to je nic. To co pise arek.. nevim co s tou druhou rukou delal, ale zacal s tim uz pred tou sekerou. Myslim ze to neni nic proti pravidlum
No neviem, aj keby som bol ochotny akceptovat vsetky tieto omacky (ktore teda moc neberiem) , tak sa miinmalne zebram nemozes divit, ze pisknu diving ked je hrac seknuty do lavej ale zdvihne pravu :lol2: ja som cely cas myslel, ze to si hovoril o inej sekere
Finch182 píše:No neviem, aj keby som bol ochotny akceptovat vsetky tieto omacky (ktore teda moc neberiem) , tak sa miinmalne zebram nemozes divit, ze pisknu diving ked je hrac seknuty do lavej ale zdvihne pravu :lol2: ja som cely cas myslel, ze to si hovoril o inej sekere
Uz nemam chut se k tomu vracet.. Mozna ten podivny pohyb jine nez "postizene" ruky v jiny nez "postizeny" cas opravdu sehral roli, ale pak je to smutny. Ono totiz existuje 1000 prikladu kdy tu roli nesehraje pohyb postizeny ruky v postizeny cas (a pro priklad jako fan Flyers nemusis chodit daleko, no offense). Jsem si jistej, ze kdyby se nejednalo o poslani do 3 chlapu, ve vlastni arene a za stavu 0-3, tak se tohle nepiska. Ale asi prave to byl ten duvod (pohyb ruky), co sudiho ovlivnil. To pokleknuti mi v souvislosti s divem prijde totiz jeste absurdnejsi.

Navic samozrejme tenhle moment nebyl zdaleka jedinej co mi v zapase vadil. Zdaleka.
arek píše:sa na nho stazujete. Ved chyta svoje druhe najlepsie PO :bee:
Ja rikam, ze Bobrovsky je jeste horsi.. Ale byl by to fajn pocit, kdyby jsme se jednou za 5 let mohli na Fleuryho fakt spolehnout, protoze to uz neni normalni ze on si vzdy tu cestu ke komplikaci najde. Momentalne to vypada, ze je hotovej ale ve skutecnosti ma skvelou sanci se ted rehabilitovat a ukazat, ze se umi otrast z soku, bylo by to excelentni zjisteni kdyby ted tenhle zapas zvladl.

Faktem je, ze kdyz uvazime ze Fleury ma dokonce mikroskopicky lepsi uspesnost nez Bobrovsky (tady mel byt nejvetsvi trumf CBJ v serii), tak neexistuje aby byl stav 2-2.
Nech už dopadne Play off z našej strany akokoľvek, som zvedavý, ako budú po tejto sezóne hodnotený tréner a generálny manažér. Za niekoľko rokov, čo sú pens v rukách Shera by som ho hodnotil ako lepší priemer, čiže známkami 2 alebo 2-. Veľmi ma naštval, ked napr. pustil Talbota, hráča tak veľmi potrebného v každom mužstve. Má štastie, že máme v mužstve Crosbyho s Malkinom, lebo by jeho činnosť vyznela ešte horšie. Koho z voľných hráčov za tie roky priviedol do mužstva, ktorí by stáli za zmienku? S prižmúrenými očami možno Martina. Trejdy mu možno niektoré vyšli (Neal, Niskanen, Kunitz), ale celkové budovanie úspešného mužstva sa mu z môjho pohľadu veľmi nedarí. A draft? Okrem Benneta nedraftoval žiadneho lepšieho útočníka, takže nemáme prakticky žiadnu hĺbku do útoku, ani sa do budúcna nemáme na čo tešiť. Draftovanie obrancov sa nám dlhodobo nevypláca, kedže ani naša obrana nie je na jednotku. Určite teda by stálo za to prehodnotiť prácu aj trénera, aj gen. manažéra. Obdivujem trpezlivosť Maria...
Mario prej predtim nez mluvil s Fleurym francouzsky prosel nakriz celou satnou a jen vrazdil pohledem. Nemyslim tedy, ze by tu trpelivost mel.

Shero by mel letet jako prvni astronomickou rychlosti jen za to co predvedl tohle leto. Po debaklu s Bruins udelal tohle (vsichni cekali ze jedinym plusem sweepu s Bruins budou cistky a zmeny k lepsimu):
1)Prodlouzil Letanga na albatros kontrakt, pricemz podle vseho mel odmitnout nabidku Tampy (3rd overall pick-Drouin + prospekt dle vlastniho vyberu-Vasilevsky?). To vsechno i presto ze pod stropem nemame tolik prostoru a Letang v serii s Bruins suckoval a jeho historie zraneni vzbuzovala obavy. Ted ma Letang hodnotu tak 30% z toho, pokud vubec,
2)Prodlouzil staryho Adamse na dalsi 2(!!) roky
3)Prodlouzil Bylsmu po tom PO failu na 2 roky
4)Opet vsadil na Fleuryho a nechal to vsechno na nem behem cele sezony. Vsichni jen cekali na jeho prvni PO chybu (ktera byla jasna ze prijde) aby ho za to mohli sezrat. Ted je Fleury v pekelni situaci.
5)Prodlouzil Dupuise na 4 roky. Nehral dobre ani pred zranenim, ma uz svuj vek a jeho hra je zalozena na rychlosti. Tu po operaci kolena ztrati a je v haji. Vratit se v 35-ti plnohodnotne bude v jeho pripade problem, takze zrejme dalsi albatros kontrakt.
6)Privedl Scuderiho a neresil kridla. Vlastne ty neresi uz celou dobu co tu je.
7)Vsechny ty podpisy jako Glass, D´Agostini, Zolnierczyk, Kobasew...

A VEN!! :a_von: Vymena Goligoski-Neal+Niskanen je terno, ale je to vesmirni stupidita Nieuwendyka, ktery uz samozrejme letel jako odpad. Zit z jednoho momentu se neda vecne.
Goc se vraci do sestavy, zrejme nahradi Megnu..
Kunitz-Crosby-Stempniak, Jokinen-Malkin-Neal, Bennett-Sutter-Vitale, Glass-Goc-Adams.
Zadne dalsi zmeny.
Tedy Atlantik tohle jsem zrovna od tebe nečekal. Poslední dvě stránky jsou plné tvých ubrečených výlevů. Uznávám, že rozhodčí vás nešetřili. Ba naopak. Ale až takhle uplakaný???
Dawe4 píše:Tedy Atlantik tohle jsem zrovna od tebe nečekal. Poslední dvě stránky jsou plné tvých ubrečených výlevů. Uznávám, že rozhodčí vás nešetřili. Ba naopak. Ale až takhle uplakaný???
Mozna to je pro me dulezitejsi nez pro tebe :neviem: Myslel jsem, ze jsem se pres to prenesl, v zakladni casti jsem k sudim nepsal vubec nic (narozdil od predchozich rocniku). Ale ukazalo se ze ne.. Tohle me proste sakra vzalo a sam priznavas ze ten duvod tam byl.

EDIT: A predem upozornuji, ze pokud se neco podobneho bude opakovat i v dalsich zapasech, tak za sebe nerucim.. :?
Atlantik píše:
Dawe4 píše:Tedy Atlantik tohle jsem zrovna od tebe nečekal. Poslední dvě stránky jsou plné tvých ubrečených výlevů. Uznávám, že rozhodčí vás nešetřili. Ba naopak. Ale až takhle uplakaný???
Mozna to je pro me dulezitejsi nez pro tebe :neviem: Myslel jsem, ze jsem se pres to prenesl, v zakladni casti jsem k sudim nepsal vubec nic (narozdil od predchozich rocniku). Ale ukazalo se ze ne.. Tohle me proste sakra vzalo a sam priznavas ze ten duvod tam byl.

EDIT: A predem upozornuji, ze pokud se neco podobneho bude opakovat i v dalsich zapasech, tak za sebe nerucim.. :?
Asi je to pro tebe důležitější. :yes: Ale z jediného důvodu. Já si ty zápasy úžívám plným douškem. :wave: Už před sérií jsem se k tomu vyjadřoval a stále to přetrvává - Bavím se hokejem (play off!!!). :wave: Takže já nějaké výroky sudích nebo komentáře soupeře vcelku ignoruji. Rozumíš, ne?

PS: Ale tvému rozhořčení z výkonu sudích rozumím. Je to oprávněné. :yes: Jen tolik nebreč Atlantik. :) :wink2:
Dawe4 píše: PS: Ale tvému rozhořčení z výkonu sudích rozumím. Je to oprávněné. :yes:
Dik, tohle mi zatim staci :wink2:
Myslím Atlantik, že si zhodnotil Shera na výbornú, niet tam čo dodať. Som naozaj zvedavý, ako to s ním a Bylsmom v lete skončí. Zvlášť ked je teraz volný Trotz z Nashvillu. Inak, ak by to bola pravda s tou Tampou, tak podla mňa je Shero tak posadnutý obrancami, že on by si ako 3 na drafte vybral Setha Jonesa :-D
:wave: 3-1!!

Dokonaly to nebylo, ale zaslouzena a solidni vyhra ano. Strely 51-24 zkresluji, tak dominantni jsme zas nebyli, ale lepsi precijen a to pomerne o dost. Opet nas zachranil depth, neco co celou sezonu byla nejvetsi Achillova pata.. Po navratu Goce jsme meli pretlak centru a Bylsma to sikovne vyuzival, alternoval utoky a hodne stavel Malkina vedle Crosbyho.

Bylsma velkej plus za tenhle zapas a famozni vykon od Suttera, Letanga(!wow!, dokonce hasil za Martina). Vynikajici jeste Stempniak a Vitale. Crosby lepsi nez predtim ale dominance to nebyla, Malkin opet prumer.

Fleury s prehledem, velmi dobrej. Zajimave bylo ze ani jednou nevysel za branku po nahozeni Jackets :lol2:

Monumentalni vyhra, nicmene jeste neni vyhrano, v Columbusu nas ceka peklo.
Nebylo to špatný dneska. Obrana, až teda asi na ten gól, spolehlivá. Zas ale teda neměla moc práce, nicméně bych vyzdvihl výkon Letanga, dneska neudělal jedinej turnover. :shock: :x Né, že by to neměla bejt samozřejmost, ale tak u aktuálního Letanga to potěší. Orpik by neměl bejt na dlouho, kéž by se vrátil a vystřídal Scuderiho, ta jeho práce s pukem je teď snad horší, než Fleuryho.

Docela sem čuměl, že Geno se Sidem hráli spolu v lajně téměř celej zápas. Nehráli nijak špatně, byli nebezpečný, ale měli tam teda pár úseků, kde se předháněli v tragédění... a Geno asi vyhrál. Dneska asi 4x luxusně nalil někomu z Columbusu. Od obou už mi fakt chyběj ty góly, nebo aspoň body v 5 on 5... Že Sid nedá góla už ani do prázdný, to asi mluví za všechno. :) Hodně se mi líbil Sutter, v tý dvojce nebyl špatnej a oproti normálu hraje směrem dopředu nadprůměrně. Kdo by se měl ale probrat, je Neal. Ten je fakt hrůzostrašnej a jediný, v čem vynikal, byly provokace.

Flower docela jistej, párkrát i podržel, tak snad bude teda ok.

Vyloučení v první třetině byly mimořádně směšný, hlavně teda to Kunitzovo goaile interference.


Pořád si ale myslim, že ty naše výkony nestačej, pořád mě to ani zdaleka nepřesvědčuje. Snad se třeba přizpůosbujem soupeři, nebo tak něco. :-D Tohle prostě není ideální a na někom silnějším bychom pohořeli.
Jo, Scuderi samozrejme opet hroznej a jeho rozehravka je totalne trapna.. On nerozehraje jedinej puk bez toho, ze by to Jackets nezachytili a nezacli roztacet kolotoc. Bortuzzo delal co se dalo a byl duvodem proc Jackets netrestali za tyhle zalezitosti. Ukazuje se, ze Letang kdyz hraje s Martinem, tak by to mozna mohl byt jinej hrac, Scuderi je fakt rakovina. Problem je, ze kdyz se vrati Orpik, tak opet bude problem jak ty pary namichat.. Jednak si zrejme Scuderi nesedne a i kdyby zazracne ano, tak opet by bylo Orpik-martin a pak Letang a Bortuzzo hrajou stejnou stranu a navic spolu nikdy v paru nehrali.. Proste to je celej problem, po benchnuti Scuderiho nam to nevychazi kvuli pozicim beku, ale ja osobne bych na to dlabal a hral proste 6 nejlepsich beku, jakkoliv.

U Bylsmu je videt jak mu hori pod zadkem, zkousi vsechno mozny a vetsinou logicky. Je videt ze pod tlakem okolnosti o tom konecne zacal premyslet. Bench Glasse za Gibbonse a Scuderiho za Orpika a nereknu na neho ani slovo. Ale to uz bych chtel moc, tak OK, alespon jedno z toho :pray:

Sutter ne ze "nebyl spatnej", on je cely PO snad nas nejlepsi hrac. Zapas co zapas drzej, nebezpecnej, spolehlivej, rychlej. Drzi nas nad vodou 5 na 5. Kompletne jinej hrac, nevim jestli je to PO level, nebo jde o to ze uz konecne nema vedle sebe odpad (se Stempniakem si rozumi a s Jokinenem by mohl taky hrat casteji, nakonec jako tomu bylo v CAR). Tohle byla predstava Suttera, ktereho jsme trejdovali za Staala a na ktereho jsem byl tehdy nazhavenej. Dobre ze jsme kolem neho ten package za Keslera nestaveli, Sutter v solidni lajne je hodne platnej a muze svou hodnotu jen a jen navysovat.

Crosbymu chybi kreativita, ma excelentni Corsi a kdyz je na lede tak Columbus v podstate nema jak vystrelit. Sid i dnes branil vyborne a mel i par momentu v utoku, ale nepada to tam a chybi tam ta lehkost. Ten emptynetter mel dat uz jen kvuli psychice, skoda. Ale pokrok smerem vpred urcite. Ted jeste Malkin a Neal, kdyby to hrali alespon nejak takhle..

Glass je jinak asi jedina cerna ovce v utoku, jeste i Adams mi prijde pouzitelnej. Po navratu Gibbonse se PROSTE MUSI pakovat on a bude to alespon na papire slusny!

Co se tyce overall levelu.. Nevim no, kritizujeme to celou sezonu. Ale dnes i vzhledem na ten drsnej tlak na organizaci Pens ze vsech stran, to bylo dobry. Strileli jsme z kazdy pozice a hlavne jsme to hrali rozumne a disciplinovane smerem dozadu. Fleury tak nebyl vystaven peklu a to byl klic. Zacatek byl ponekud vlaznej a taky zacatek 2.tretiny, ale po golu na 1-1 (ktery byl i pres ne idealni vykon zaslouzenej) to uz bylo velmi solidni a v podstate jsme uz pak nedali Jackets sanci, i kdyz nervozni jsem samozrejme byl.
Kdyz brecis nad rozhodcima, pokud vam uskodi, mel bys je aspon pochvalit, kdyz vam pomuzou. :neviem:

Obrázek
AndyF píše:Kdyz brecis nad rozhodcima, pokud vam uskodi, mel bys je aspon pochvalit, kdyz vam pomuzou. :neviem:

Obrázek
Joe Victory, za stavu 0-1 v dobe kdy nam bylo nejhur.. Jo, klicovej call pro nas, to maj za ten minulej zapas a nemam problem to ted priznat. Dnes celkove piskali tak jak jsem cekal ze budou asi pro nas v domaci arene piskat (cili to nebylo jen 50-50, ktery by mi po game 4 nestacilo). Samozrejme jsme byli lepsi i bez sudich, ale takhle se hraje lip. Takze ano, priznavam ze to tam bylo, i kdyz v takove mire jako posledne v Columbusu pro CBJ zas ne. Kazdopadne, aspon neco takoveho jsem mel na mysli. Navic nam tam prochazely provokace po preruseni hry na Boba, takze v tomhle smeru spokojenost a nemam problem to priznat. Dulezita byla vyhra a je jedno jak :bee:
jeste bych se pristavil pri Fleurym.. Samozrejme, zatim je brzo na nejake soudy a je to do urcity miry "mixed bag", ale minimalne je tam videt jasny naznaky toho, ze se pres ten shit letos prenesl, nebo ze s tim alespon sympaticky a dobre bojuje.

Byly minimalne 3 moznosti jak se totalne sesypat..
1)Game 1, 22.minuta, shortie na 1-3.. Vsichni ho odepisovali.. Vysledek 4-3 pro nas, ve zbytku zapasu to zavrel a podrzel nekolika velmi dobryma sejvama.
2)Game 3, ve 3.minute 2:0 Jackets po dvou podezrelych golech. Opet vsichni videli demony. Timeout, Bylsma na nej narval a zbytek zapasu zavrel (s tim jednim golem by neudelal nic ani Rask)
3)Game 5, opet vsichni videli jak se po game 4 zblazni.. Ne, on i pred game 5 byl samej usmev a zapas pravdy zvladl vyborne.

Vyhrano neni nic, ale rozdil tam je. Je psychicky silnejsi a alespon odstranil vlastnaky. Dnes uz ani nevyjizdel za branku, vubec. Vysledek terapie, celkova uspesnost prozatim 91,1% coz za nasi obranou sice neni zazrak, ale rozhodne ani duvod na extra-kritiku. Uplne by to stacilo pro zbytek PO takhle a pak je to uz na teamu samotnym, kam az dokraci.

----
S Columbusem mame letos uz 10 zapasu a 8x jsme je porazili v regulation a 2x byla po regulation remiza. I z tohodle pohledu by byl totalni nonsens, kdyby jsme to ted meli posrat, ale u nas je vzdycky vsechno mozny :neviem: Vlastne je to pri pohledu na tuhle statistiku zazrak, ze je stav serie jakej je..( a taky castecne dukaz toho, ze statistiky muzou zavadet)
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS