Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK Rangers vs. PHILADELPHIA Flyers

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Rangers
55%
24
Flyers[/b]
45%
20

:rofl: Asi nakonec díky bohu (pokud existuje), že sem tyto fans nechoděj... :scare:
To by bylo asi jiný maso... :lol2: Fakt mě mrzí, že jsem nikdy neměl možnost si přečíst tehdejší topic, když jsme hráli s Bostonem v 2010... Ale předpokládám, že by to bylo podobný s takovou.
Obrázek
:roll:
Hlavně že vaši fandové jsou TOP a uměj se vyjadřovat.. :roll:
Guddy.44 píše:Hlavně že vaši fandové jsou TOP a uměj se vyjadřovat.. :roll:
To jsem samozřejmě nikde nenapsal. Každej tým má takovéhle magory. Bohužel. Ale asi to k tomu už patří. :-/
"Flyers lines the same: Hartnell-Giroux-Voracek, B.Schenn-Lecavalier-Simmonds, Akeson-Couturier-Read, Rinaldo-Raffl-Hall ... Flyers defense pairings has Gill with Streit and Gustafsson as an extra D.
Ach bože. :neutral: Ale teď už není čas na brečení, dneska prostě musíme! I kdybychom měli nastoupit s AHL sestavou. A pokud každej při každým shiftu pojede na 100%, tak nevěřím tomu, že si nevynutíme game 7.
InMaseWeTrust! :pray:
Tak nakonec vše jinak :!:
Gustafsson is in tonight.
:yahoo:
Mike Kelly ‏@MikeKellyNHL 24s
The Rangers have lost 11 straight games in which they had a series lead.

Mike Kelly ‏@MikeKellyNHL 3m
Giroux: 3 goals, 9 assists in 11 career elimination games.

Neopovážte sa to posrať. :dup:
Ani nebudu koukat, pockam az na 7.
Toto mi smrdi jinxom :dup:
Brassard se dnes konečně trefí a Flájrs jedou na dovolenou.. :frajer2:
A fíka přidá i mamlas Nash. A New York se bude otřásat v základech!
FLYERS FAN píše:Toto mi smrdi jinxom :dup:
No ja tim nerikam, jak jsem presvedceej o vitezstvi. Ale nemuzu si dovolit bejt 2 dny vzhuru. Takze pokud prohrajem, tak to ani videt nemusim a jestli vyhrajem, pockam si na 7.
Mason :klobuk:
Víceméně dle předpokladu před začátkem série bude game 7, máme krapítek výhodu, tak uvidíme jestli budeme hrát v MSG klasickou sračku nebo sešlápneme plyn na podlahu a postoupíme. Boha jeho jak rád bych vyjebal Ptakopyskům zadnice, ale holt bez výhry v dnešním matchi to nepůjde, tak snad :cup: :cup:
Philly píše:máme krapítek výhodu
Tak to se rozepis. :hmm:

Ja si naopak myslim, ze zadnou vyhodu nemame.
Jednak vykon v 1. tretine nebyl nic moc a nebyt Masona, bylo po prvni tretine treba vymalovano. Ty goly co sme dali padly trochu z nebe.
Pak, i kdyz si to muzem 100x namlouvat, tak v MSG nejak zahrat neumime. Ten led je tam proste subjektivne na vyliz a oni na tom umi hrat lip.
Ten krapítek, tedy tu nepatrnou výhodu máme právě v tom, že i když byli Rangers v game 6 v 1. tř. jasně lepší a mohlo být už teď hotovo, tak přesto jsme to urvali a hlavně - oni teď doma musí. Není to nic moc, proto píšu o výhodě o jaké píšu. To jak hrajeme v MSG víme všichni, kolika procentama se na tom podílí špatný led či prostě to, že tam hrajeme jak trubky je úplně jedno, ale celkově tam prostě hrajeme jak vocasové a to jestli teď, alespoň na ten 1 match nezměníme, tak je konec. Ale buďme za game 7 rádi, stále žijeme a šance tu je :cup: :cup:
To jsem rad ze sme se shodli.
Ja myslim, ze stahnuti sanci na fifty-fifty je ten nas nejvetsi uspech.
Doesn’t mean anything, but Flyers haven’t lost a Game 7 since 2004 Conf. Finals. Wins in 2008 vs. WSH, 2010 vs. BOS, 2011 vs. BUF.
Flyers are 9-6 in Game 7's and 3-3 in G7's on the road, while the Rangers are 5-0 at MSG.
Pokud Mase podrží a zachytá jako včera nebo v game 4, tak máme dost slušnou šanci.

Ale samozřejmě hráči ho taky musejí podpořit a bylo by dobrý, kdyby "někdo z druhý vlny" měl střeleckej den jako včera Simmer. První lajna to sama uhrát nemůže.

Na závěr bych chtěl říct, že i kdyby toto mělo být posledních 60 minut sezóny, tak já nasranej na tento ročník nebudu. Po tom úvodu jsem vůbec nečekal, že budeme v play-off a (tehdy) už vůbec ne, že bychom to zrovna s Rangers, se kterejma neumíme dlouhodobě, dotáhli až do sedmýho zápasu.

Navíc ten kádr je furt mladej a jeho nejlepší časy by měly přijít podle odhadů za čtyři, pět let. Pokud samozřejmě zůstanou mladíci aspoň z 4/5 pohromadě. :giggle:

WIN or DIE tonight!
tohle je fakt za trest, čtvrtej game 7 za tři sezóny, kdo to má s nervama vydržet?
fakt je že tenhle tým všechny tři zápasy vyhrál, což dává nějakou naději, ale stejně nechápu proč musí vždycky fanoušky tak mučit.
od série Avery vs Brodeur jsme neměli klidnej postup.
Matematik by rekl, ze je to jasny.. Doplnte posloupnost: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, _:_ ? Taky uz by bylo tak trosku nacase aby Lund neco predvedl, protoze ja si tak nejak neumim od nej vybavit za celou serii nejakej zakrok navic..

A holt, kdyz to Flyers nahodou daji, tak tu mame 2 moznosti. Bud to budeme exorcizovat svy demony a ten team v pripade postupu pres ne bude mnohem silnejsi. Nebo (a to je pravdepodobnejsi) Bylsma pude.

PS: Nerikal to prave Berube, ze Mason B2B neumi? Jestli ano, tak ted ma tedy krasnej test.. B2B na MSG lede v game7. Yeah, uvidime.
Lundqvist stojí v brance jak osel. Ofenzíva Rangers není ofenzíva. Defenzíva hraje houbelec. Než začala série, přál jsem postup Rangers. Ale vzhledem k okolnostem, jenž se tu udály to teď přeji Flájrs..

Prostě ať už je konec této mizerné série. Větší nudu jsem nezažil..
Jinak.. Já to dokoukal až teď. V noci nemám čas koukat.. Mason byl v tomhle zápase jasný pán. Simmonds (ač se mi zdálo, že hrál opět bez zápalu) tam ty tři kousky zaslouženě dal. Lundqvist je osel. jak už tady bylo podotknuto, za celou sérii nepředvedl nic navíc (minulé PO proti WSH naopak byl strůjcem vítězství). Vyzdvihl bych hru i Gustafssona. Na první zápas to bylo velmi dobré. tento zápas mě bavil ze všech 6ti nejvíce. Prostě, už se to tam hejbalo, byly tu dobré šance a mělo to něco do sebe. Předchozí utkání byla otřesná.

Jinak Brassard 3. tyčka v sérii kdo si nevšiml. Takže štěstí zrovna nemá. Pouliota nádherně vychytal (podle mého i se štěstím) Mason. Zuco tam měl taky jednu velkou šanci ale je to mizernej střelec. No jedna vlaštovka jaro nedělá. Opravdu už chci konec této série. Ale vidím tu jedno velké pozitivum. V této nejen fyzické, ale hlavně psychické bitvě by vítěz série mohl mít pořádně navrch a dojít daleko. Něco mi říká, že to budou Flájrs.

No těším se na G 7. To bude asi dobrá divočina. :arrow:
No jo, když se neporvou hráči, tak musej aspoň fanoušci. :giggle: :panika:

Jinak s tím B2B je to víceméně pravda. Psal jsem to už v chatu. Mase je zvyklej v jednom ze dvou zápasů po sobě si neodpustit nějakej ten sofťák, tak snad dneska si na něj kdyžtak vybere ten nejlepší možný čas. :pray:

Koneckonců on podrží, navíc pokud by obrana fungovala jako v game six, tak bych neměl strach o to, že dostaneme víc jak dva, tři góly. Jo, tím chci říct, že v obraně jsme to odehráli fakt o mnoho líp než v předchozích zápasech.

Jsem fakt zvědavej na průběh zápasů, ale můj tip je takovej, že i když dost lidí očekává dost soubojů u mantinelu, prostě vyhrocenej PO zápas, tak já myslím, že oba týmy budou hrát ještě opatrněji a hlavně neudělat chybu. Což by pak znamenalo, že vlastně první gól by už mohl dost rozhodnout.

Hlavně ať to nějak neposerou rozhodčí (ať už na jednu nebo druhou stranu), ale rozhodne se na ledě, jak se sluší na sedmej zápas série.

Come on Philly! :fan:

Obrázek
Snad budou dneska nervy držet co nejdéle... :nervozny:
Rono píše:Come on Philly! :fan:
Dělám co můžu :cup: :cup:
Philly píše:Dělám co můžu :cup: :cup:
:D :good: :good:
Dnes sa budem pri tom hokeji triast ako ratlik :nervozny: Myslim si, ze kto da prvy gol, bude tak na 80% postupujuci...tak snad opat nepusti takeho softaka ako v predoslom zapase v MSG.

Postup chcem o to viac, ze v dalsom kole cakaju pens...
273 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS