Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK Rangers vs. PHILADELPHIA Flyers

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Rangers
55%
24
Flyers[/b]
45%
20

AndyF píše:Cest vede ke golu samozrejme vic, ale nejde prece rict, ze kdyz budu delat tohle, tak to tam padne..
Od toho je to sport..
Nahazovani je samozrejme taky taktika, ale musi to nahazovani mit smysl a hlavne tam nekdo musi bejt a tecovat, nebo dorazet.
Proste kdo da vic golu, vyhraje.. :ninja:
Když se podíváš na týmy se kterýma jsme prohrávali nejenom výsledkově: Boston,St.Louis,Anaheim,San Jose.....tak společnej jmenovatel je pro ně to, že jsou 4 z 5 va tabulce počtu střel oproti soupeři(Out-Shoot/Out-Shot By ).
podívat se čistě na statistiku, tak mě taky napadne nás přestřílet. Asi mu nedošlo, že tyhle soupeři nás hlavně naprosto přebrusili, o střelách to vůbec nebylo, tam šlo o to, že jsme byli všude pozdě. Tyhle týmy hrajou prostě rychlej hokej, pozičnější týmy jako Chicago nebo Detroit nám jako soupeři vyhovují daleko víc.
Steve Mason will start Game 4 tomorrow night.

Scott Laughton will be on his way to Philly this afternoon, could hypothetically play up to 9 games without burning a year of his ELC.
FLYERS FAN píše:Steve Mason will start Game 4 tomorrow night.

Scott Laughton will be on his way to Philly this afternoon, could hypothetically play up to 9 games without burning a year of his ELC.
tak to jsem zvědavej na oba. hlavně na Masona teda, ale odpočatý junior taky udělá svý viz. Kreider dva roky zpátky,
lets go Rangers píše:
FLYERS FAN píše:Steve Mason will start Game 4 tomorrow night.

Scott Laughton will be on his way to Philly this afternoon, could hypothetically play up to 9 games without burning a year of his ELC.
tak to jsem zvědavej na oba. hlavně na Masona teda, ale odpočatý junior taky udělá svý viz. Kreider dva roky zpátky,
Laughton mozna bude jen prominentni divak.. Je to celkem bezna zalezitost pro ceneny prospekty.
Asi to bude tak, jak píše Atlantik. Bota nás v bottom-six netlačí, takže zatím Laughton bude jen na tribuně. :neviem: I když není pochyb o tom, že skill má větší než Hall, tak přecijen by to (trochu) byl risk.
Pro jistotu.
#Flyers re-called Scott Laughton today from OHL Oshawa (has NHL experience) but Berube says he will not play in Game 4.
Určitě nic překvapivého, jeho čas teprve přijde. :yes:
GAMEDAY! :wave:

Myslím, že naprosto klíčovej zápas celý série. Teda, pro NYR ne, ale pro nás ano. :yes: No, jednoduše řečeno - today or never. Asi se nemusíme bavit, že jestli to dneska nevyhrajem, tak bude s náma konec. Jistě, pořád se hraje na 4 vítězný, ale dosud nejsme nijak lepší než Rags, takže by byl zázrak pak vyhrát třikrát v řadě. Ale snad to nebude ani třeba...

Doufám, že do zápasu vlítneme hned od začátku a každej hráč tam dneska nechá duši. Navíc s Masonem za zády by mohli být ještě víc agresivnější a "drzejší" směrem do útoku, což je taky IMO potřeba. Pak otázka, jak to StoneCold Mase zvládne. Snad naváže na svoje výkony z regular season a bude naší klíčovou postavu. :pray: Hlavně ať se nerozsype a lá Flower, přecijen ve Wells Fargo Center to pro něj bude první play-off zápas a fanoušci mu jsou schopni dát vyžrat i jeden sofťák.

A taky už konečně The Chief dá trošku víc důvěry Vorasovi a vlastně celý první lajně. Jen tak pro informaci. V minulým zápase Voras TOI pod 14 minut, zatímco totálně nulovej a týmu absolutně nepřínosnej v této sérii, Simmer si zahrál víc než 17 minut. Větší TOI dokonce měli i Vinny s B. Schennem. :hroza: A pak by bylo dobrý ještě trošku víc omezit prostor Kimmovi, a jeho minuty dát Lukemu, kterej zatím hraje fakt s přehledem. Ale to se IMHO prostě nestane...

G, dodrž svůj slib a dneska posaďte Suckers na prdel! Nic víc nechceme! :dup:

LET'S GO FLYERS! :fan:
lets go Rangers píše:
na videu je krásně vidět že to byla Timonenova chyba, žádný faul.

Obrázek
Obrázek

Na videu je samozrejme videt prd..
Takze asi tak k tvemu "blbemu nejeti" :bee:
A tak snad uz i kuci Nujorsky vedi, proc sme doufali, ze Mase naskoci co nejdriv :cool:
AndyF píše:A tak snad uz i kuci Nujorsky vedi, proc sme doufali, ze Mase naskoci co nejdriv :cool:
Njn, tohle byl jeho zapas.
Tak ten Mason je jinde :klobuk:
Série srovnána! 2:2

StoneCold Maseho zápas. Přiznám jsem, že jsem měl z toho trošku obavy. Dva týdny nechytal, navíc jestli měl concussion, jakože měl, což není prdel. V play-off NHL ještě nevyhrál, a vůbec v něm chytal naposledy před pěti lety. Navíc naši fanoušci v aréně nejsou moc trpěliví, ale naštěstí to dopadlo nejlíp jak mohlo. Mase hned navázal na svůj standard ze základní části, ke kterýmu přidal megasave hokejkou.

Obrázek :klobuk:

K výkonu v poli. Vlítli jsme na Rags celkem slušně, což vyvrcholilo i (ne)faulem Moorea na Rinalda. Měli jsme v té úvodní pasáži na hokejkách asi tři gólové šance, ale ani z jedné to nešlo mezi tři tyče. :doh: Naopak Moore po naskočení z trestný nadvakrát překonal Maseho.

Ovšem pak Akeson mazácky nabil Readovi před téměř odkrytou bránu a bylo srovnáno. Ale pak jsme přestali snad úplně útočit. Ve zbytku třetiny jsme měli už jen dvě střely, zatímco Suckers minimálně sedm, osm. No, ještěže jsme to udrželi, neboť to se podle mě ukázalo jako klíčový.

Od druhé třetiny jsme byli už lepším týmem (než v první třetině) a řekl bych, že i dost vyrovnaným soupeřem. Samozřejmě furt měli Suckers nějaké ty pasáže, kdy jsme se nemohli dostat z pásma, ale to my překvapivě občas taky. Navíc jsme konečně doma zužitkovali přesilovku. V pořadí až sedmou...

Ve třetí třetině jsem od nás čekal o něco víc defenzivnější výkon, než jsme předvedli, ale vůbec mi to nevadilo, ba naopak. Mase byl furt spolehlivej, což bylo i na těch hráčích vidět, že se nebáli zariskovat ještě i pět minut před koncem. I když mi to přišlo možná už zbytečný, ale tak co.

Výhra je doma! To je to, co jsme potřebovali a chtěli si dnes ráno přečíst. :yes: A o to tu přeci jde. Na průběh nedělního zápasu jsem zvědavej, ale očekávám, že NYR, když cítí takovou křivdu, jak si game 4 prohráli sami :giggle:, na nás vlítnou a budou chtít co nejdřív ten zápas rozhodnout. Což by nám mohlo vyhovovat, navíc trošku z nás zase opadne ten tlak, tak snad se to ve finálních situacích projeví.

LET'S GO FLYERS! :fan:
cepi píše:pre fly fan´s :arrow: http://www.newyorkrangers.cz/forum/" onclick="window.open(this.href);return false; :giggle:
Na co si to tu daval? :giggle: Som sa tam bol pozriet a tolko plackania som uz dlho nevidel. Hlavne pri tom (ne)faule na Girouxa. Tam sa malo skor totizto uz piskat nanho to podrazenie a nikto by nepovedal ani pol slova...

Samozrejme neprajem Grossmannovi nic zle, ale myslim, ze bez neho bude ta obrana lepsia. Len aby neyeblo Berubemu a nesnazil sa ho nahradit Gillom...typologicky je podobnejsi Grossovi ako Gus :scare:

A preco do :censored: hral Akeson len necelych 9 minut? Som zvedavy, ci do dalsieho zapasu nastupi aj Laughton. Ono mizernejsi ako Rinaldo nebude urcite (ten neprispieva v tejto serii vobec nicim...)
Souhlas kajo. To jsem zapomněl zmínit, přitom jsem na to myslel... :doh:

Prostor pro Akesona mě taky nasral, resp. "doufám", že to bylo z nějakých zdravotních důvodů. Není jinak možný, aby hráč, kterej při každým střídání na ledě nechá doslova duši, je platnější než i Hartnell či Simmer a bravurně připraví Readovi gól, neodehrál ani deset minut. :-/

Co se týče Rina, taky jsem zklamán. Čekal jsem nějaké bitky od něj, resp. aspoň provokování Carcilla apod. Pokud takto má hrát dál, tak to ať tam radši dá Laughtona. :yes:

Místo Grosse jinak samozřejmě musí hrát Gusta kdyžtak s tím, že AMac bude hrát se Streitem a Luke s Gustou.
Rono píše:Místo Grosse jinak samozřejmě musí hrát Gusta kdyžtak s tím, že AMac bude hrát se Streitem a Luke s Gustou.
Coburn-Timonen
Streit-AMac
Schenn-Gus

bude imo efektivnejsia a lepsia obrana ako

Coburn-Timonen
Streit-Gross
Schenn-AMac

(Andy ale vcera odohral zly zapas, asi najhorsi v drese flyers, par krat tam superovi krasne namazal :scare: )

Zajtra to bude boj, ja dufam, ze aj s Laughtonom. A snad pojdeme do vedenia prvi my, potom to vzdy nejako zavrieme. Aj ked ten prvy zapas to nevyslo, no.
Hal Gill paired with Mark Streit.
:slap: Je*at. :nervy2:

Snad si zahraje tak max 15, 16 minut. :pray: :nervozny:
Tak to fakt nie. Ja nechapem jeho (berubeho) posadnutost Grossmannom, ved ten chlap je asi tak od zaciatku januara uplne tragicky. Treba povedat, ze zo zaciatku sezony bol mozno aj najlepsi obranca...ale vymenit jedno nemotorne nemehlo druhym. Craig :cool:

Inak ale co hral Gill tie posledne zapasy v sezone, pozdaval sa mi celkom. A urcite hral lepsie ako Gross, tak snad udrzi aspon ten standard :neviem:
Jo, proti Pens i Canes špatnej nebyl a svoje si odvedl. Snad to neposere a svoji práci v deffense zone si odvede.

Každopádně bych se nedivil, kdyby Gusta po sezóně trucoval a chtěl být vytrejdovanej. Vždyť on byl na poslední MS nejlepším bekem Švédska, který to celý vyhrálo, bránil TOP lajny soupeře... A u nás je z něj osmej bek. :hroza:

No, snad podobnou :antry: důvěru časem nedostanou Ghost, Hägg ani Morin. :?
Ako ja napriklad tiez nie som priposraty z Gusa ako su aj na HBF...imo je to solidny obranca do tretieho paru. Ak by som mal ale vyberat medzi nim a Gillom, tak je to jednoznacne v jeho (Gusov) prospech :yes:

Ghost, Hagg a Morin svoje prilezitosti dostanu, o to sa neboj. Uz len z hladiska draftovej pozicie...Gus bol tusim college FA, ked ho Holmgren podpisal.
Nick Grossmann is definitely out tomorrow.
Berube says hasn't made decision whether it is Gill or Gustafsson replacing injured Grossmann tomorrow in New York for Flyers.
Tak ještě tu nějaká naděje je...

Jinak na dnešní trénink přišlo fakt dost lidí a dokonce tam zpívali i nějaký chorály. :good:
Tak to sou krasny vyhlidky. Pri nejlepsim se vratit do toho ledovyho hnoje v MSG...
AndyF píše:Tak to sou krasny vyhlidky.Pri nejlepsim se vratit do toho ledovyho hnoje v MSG...
tak doufejme, že se tam už nevrátíte:)
lets go Rangers píše:
AndyF píše:Tak to sou krasny vyhlidky.Pri nejlepsim se vratit do toho ledovyho hnoje v MSG...
tak doufejme, že se tam už nevrátíte:)
To je vase nezadatelny pravo.
Jinak snad doufam ze chapes, jak sem to myslel.
3:2 pro Rangers

K zápasu se nemám ani moc chuť se vyjadřovat. Jednak neskutečně projebaný dvě přesilovky hned na začátku zápasu, který jsme měli využít, neboť jsme při ES Rags fakt drtili. No, nakonec jak se dalo po druhé fucking PP předpokládat, se také stalo. Z první vážnější šance jsme prohrávali.

Naše bídné přesilovky pokračovali dál a střelecká neschopnost také. :doh: Krásnou ukázkou toho je moment, kdy Gill z jasné gólové šance nijak (pokud jsem dobře viděl) neohrozil branku Rangers, zatímco z brejku dostáváme na 0:2. IMO klíčovej moment utkání, jenž rozhodl, dle mě.

A k čemu se musím znova vrátit. Simmer. Kde je ku*va do prdele nějakej jeho zápal při hře na ledě? Všichni jsme si ho oblíbili kvůli tomu, jak při každým střídání odvede maximum. V této sérii? Nic tam není vidět. Kde to je? Kam se to ku*va podělo? Zejtra (a doufám, že nejen tehdy) má šanci zase trošku fanouškům připomenout, toho Simmera ze ZČ. A já v to taky už doufám, jeho góly, resp. celé druhé lajny už prostě potřebujem.

Ale beztak to bude i zítra probíhat v duchu předchozích zápasů. Jeden tým bude lepší, ten slabší bude skórovat první a přijde taktické bránění na brejky od jednoho a od druhého bušení do plných. :? Ovšem minimální počet větších hitů, dojíždějí soubojů ... aneb souboj jako kdyby o nic nešlo. Ano, i tento pocit z této série mám. Viz. včera - konec zápasu a já nebyl nijak nasranej. Jak kdyby se nic nedělo. I posledních deset minut game 4 mezi LAK-SJS mě dostalo do většího varu než všechny tyto zápasy dohromady.

Horší je to, že je to dost pravděpodobný, že sérii s NYR můžeme tu mít v novém systému skoro furt. A pokud to takhle bude probíhat (skoro) vždycky, tak... :mad:

No, ale nám teď stejně nezbývá nic jinýho, že v úterý hráči (v poli) na to fakt už šlápnou a NYR rozjedou a ve středu nám to aspoň z poloviny ukradne Mase. Respektive příp. naopak. :neviem:

Obrázek

Nevěřím totiž tomu, že oba zápasy by dokázali hráči nebo sám gólman uhrát sami. To proti těmto NYR s našim stylem snad ani nejde.

LET'S GO FLYERS! :fan:
...po přečíslení dva na jednoho dobruslující Hagelin srazil Girouxe, který svůj pád přifilmoval..
Jako sorry, v zapasovejch tematech clovek pochopi lecjaky pi*oviny, ale napsat tohle do oficialniho reportu, to uz chce mit trochu vymeteno. :shock:
273 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS