Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE Sharks vs. LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Sharks
37%
14
Kings[/b]
63%
24

AndyF píše:Je to jako nejaka recnicka hra, nebo to myslis vazne?
Ale budiz:

Kontaktem se rozumi samozrejme jakykoliv dotyk jakekoliv vystroje, tedy i hokejky.

Brusle za carou (resp. hrac za carou) je i minimalni kus jakekoliv vystroje (tedy i cast cepele brusle) nachazejici se byt i minimalnim objemem v prostoru vymezenym svislou plochou od cervene brankove cary nahoru.
Pleteš dvě věci dohromady. Kontakt s brankářem, který je považován za goalie interference, což se rozhodně netýká jakéhokoliv kontaktu protihráče s brankářem, ať už tělem nebo hokejkou, ale je to nedovoleno v případě, že brankář je omezen v pohybu a nemůže kvůli tomu provést zákrok. Tady se ovšem jedná o volný puk, kdy je určitý kontakt s bránkářem povolený!
69.6 Rebounds and Loose Pucks - In a rebound situation, or where a goalkeeper and attacking player(s) are simultaneously attempting to play a loose puck, whether inside or outside the crease, incidental contact with the goalkeeper will be permitted, and any goal that is scored as a result thereof will be allowed.
Pak lze ještě aplikovat to, co jsi zvýrazňoval výše, tedy pokud brankář zastaví puk a je následně ZATLAČEN spolu s pukem za brankovou čáru, gól uznán nebude. A tady prostě k žádnému zatlačení za brankovou čáru nedošlo. Tečka.

Pokud se na druhé straně v celé sérii neuplatňuje toto:
If a defending player has been pushed, shoved, or fouled by an attacking player so as to cause the defending player to come into contact with his own goalkeeper, such contact shall be deemed contact initiated by the attacking player for purposes of this rule, and if necessary a penalty assessed to the attacking player and if a goal is scored it would be disallowed.
tak nechápu, jak můžeš čekat, že Williamsovo pokus o doražení volného puku bude nějak úzkostlivě posuzován jako interference nebo zatlačení brankáře do branky. To si fakt zkoušej někde jinde.
sidney77 píše: pokus o doražení volného puku
WILLIAMS ZADNY PUK NEDORAZEL! PUK LEZEL U BRUSLI GOLMANA A WILLIAMS TLACIL NA JEHO BETONY!

Prohrali jste podvodem po podplaceni sudich ktery vam pisknou takovej darek a ty si tady budes honit triko??
Za co me mas? Za nejakyho slepyho polodebila, kterej vidi hokej poprve v zivote??

Kdyz ja brecel u proher s Ruasakama, ty si este chodil po houbach!
AndyF píše:WILLIAMS ZADNY PUK NEDORAZEL! PUK LEZEL U BRUSLI GOLMANA A WILLIAMS TLACIL NA JEHO BETONY!
Nelze vědět, co se dělo pod brankářem. V každém případě Williams nic netlačil, jednou píchl, pak už jen šmátral, protože ho protihráč tlačil pryč. To snad už není ani fyzické možné, aby dál tlačil brankáře do branky.
AndyF píše:Prohrali jste podvodem po podplaceni sudich ktery vam pisknou takovej darek a ty si tady budes honit triko??
Za co me mas? Za nejakyho slepyho polodebila, kterej vidi hokej poprve v zivote??
Chováš se tak. Nevšiml jsem si (ale možná se mýlím), že bys takhle vyskakoval při druhém vyrovnávacím gólu Nietiho ve 3. zápase. Tu situaci pokládám za horší než tohle.
Důležitější ovšem je, že Williamsův gól padl 8 minut před koncem zápasu. Pokud se Sharks složí po jednom kontroverzním momentu, pak je to jejich problém.
AndyF píše:Kdyz ja brecel u proher s Ruasakama, ty si este chodil po houbach!
Je mi 37, také už něco pamatuju.
Aha takze ta 77 je fakt rok narozeni. :giggle:
Sorry za to, doufal jsem, ze te naseru a budu mit posledni slovo :jn:
Ale ja fakt myslim, ze ten gol platit nemel.
Jinak je mi to celkem sumak..
Ja tu serii moc nesleduju.
Nakonec jedinej zajem mam, aby Flyers byli posledni, co otocili 0:3 :neviem:
Á sakra, ja už som sa hotoval robiť popcorn. :kajo: :nervy:
To mas smulu! Tady debatuji dospeli rozumni lide! Muzi v nejlepsich letech!
Mas uz ukoly na zitra??
Bohužiaľ, podľa rôznych štúdií už má väčšina z nás "najlepšie roky" za sebou. :giggle:
Hm, hmmm. :hmm: :hmm: Zajímavě se to vyvrbilo. :good:

Hertl by mohl dělat levé křídlo Jágrovi na mistrovství světa. :yes: To by určitě bylo zajímavý. Takže jsem zvědavý z více důvodů jak to celé dopadne. Takže ve středu mám o zábavu postaráno. :kajo:
inak ja by som chcel vedieť, ako by reagoval Quick, keby bol proti nemu uznaný gól na štýl Williamsov gól na 2:1 :giggle: ten by tam asi pobil všetky zebry do radu


a teraz snáď už len dúfať v dokonanie obratu :)
Díky AndyF, žes to vzal za mě. Nechci to už rozpitvávat, nicméně dodal bych, že v klidu de aplikovat i tohle pravidlo...

Obrázek

... což je ovšem spíš důsledek všudypřítomných vágních definicí NHL než čehokoliv jinýho.

Takže ačkoliv totéž tvrdí bejvalej rozhodčí K. Fraser ("Overriding factor is J. Williams did not put puck into net legally w/ stick but pushed Stalock backwards with his stick causing momentum & Resulting in the puck to cross goal line. This is no different than crashing the net.") spolu s váženýma expertama v čele s McKenziem... faktem bohužel je, že to rozhodčí kvůli dementnim pánum nahoře teoreticky uznat docela v klidu mohli, asi. (Což ale nic nemění na faktu, že ten zápas obecně odpískali jak naprostí nýmandi.)

No nic, stalo se, co se stalo, domácí výhoda je pořád - SAKRA - domácí výhoda a všichni moc dobře víme, co v těhlech matchupech obyčejně znamená. Nevěřim tudíž, že se tam to údajný momentum nějak zázračně projeví (jak píše sidney, resp. řiká Sutter).
*Close The Book*

---

Z rozhovorů Logana a Jumba hned po zápase bylo zřejmý, že spíš než z gólu samotnýho sou zklamaný z vlastní (přehnaný) reakce na něj, kdy si okamžitě potom nechali nastřílet dva góly... což je přirozeně ten nejlepší možnej přístup. Vysloveně zdělanej byl akorát Stalock (jehož zde citovaný slova sou teda dost tendenční, ne-li vymyšlený... na vlastní uši sem slyšel třeba i "I dont think the puck goes in if I dont get pushed."), pročež v bráně pro Game 7 očekávám Niemiho - i přes Alův solidní výkon a perfektní první třetinu.

Co se lajen týče, čtvrtá formace poprvý neměla chybu a v pohodě si čas od času ownila ať už Richardse, nebo Cartera. Navzdory těm gólovym hodum z prvních zápasů, teprve teď konečně našla správnej balanc mezi gritem a skillem, za což se vděčí hlavně Shepsovi.

Naproti tomu Havlát byl ve třetí brázdě bohužel ztracenej a jedině se tak potvrdilo, že si s Pavsem moc nerozumí. Nicméně na úkor Browna v sestavě pochopitelně zůstat musí, a to mimo jiné proto, že to dneska ani zdaleka nebyla jen jeho chyba. Sám Big Joe totiž v postseason dál působí neuvěřitelně povadle, až vyčichle - jako by mu po MVP-like sezoně pro play-off v nádrži vůbec nic nezbylo. Jestli je tu letos nějaká hvězda, co suckuje, je to právě on.

Podle toho bysme se měli zařídit. A určitě ne tim stylem, že se zas rozdělí Tom, Dick and Hairy. Jim to pár střídání opět šlapalo výborně (jakkoliv se předevšim Jumbo s Burnsym pořád trošku hledaj), zatimco Pavse už několikerý přesuny na top formaci ani v nejmenšim neprobraly. Radši bych teda byl pro přesun Nieta do třetí formace, protože Loganovci se už podruhý moc neprosazovali a Matty má přesně ten drajv, co by Pavse mohl probrat. Navíc si s nim porozuměl už v základní části, což zároveň přesně sedí i na Mártyho ve dvojce.

Obranný páry nechat, předčily mý očekávání. Konkrétně Braun byl minimálně po ty dvě třetiny absolutně neodolatelný zvíře. Házel tam jeden sejv v roli posledního borce za druhym, preciznim hitem popudil soupeře k hloupýmu faulu, byl relativně efektivní při zone-exitingu... jednoduše nejdominantnější výkon od našeho beka v postseason a obecně úžasná série pro něj (partnerum navzdory). Klobouček a jen tak dál!

:povzbudzovanie: !! GO SHORKS !! :povzbudzovanie:
sorry fantík, musel som :lol:

Obrázek
V pořádku, aspon se to rozmělní a nenaskáče toho sem naráz tolik po Game 7. :scare:
Nič. Je to 3:3 a je úplne jedno či Sharks viedli 3:0 alebo či by každy zápas vyhral domáci. Rozhodne len tento jeden zápas a žiadna psychicka výhoda. Vyhrá ten kto bude lepší alebo šťastnejší v tomto zápase. Je to také klišé ktoré sa hovorí keď hrajú nevyrovnané tímy, ale mne sa ,,každý zápas začína od 0:0 a každý zápas je iný" hodí viacej tu, keď mnohí hovoria o psychickej výhode pre Kings.
AndyF píše:Nakonec jedinej zajem mam, aby Flyers byli posledni, co otocili 0:3 :neviem:
ak neotocia aj siedmy zapas z 3:0 na 3:4, tak sa na vas nechytaju, neboj :ciga:
Kings dnes budou pravděpodobně hrát bez obránce Mitchella, který se zranil v předchozím zápase při oslabení a už se do zápasu nevrátil. Samozřejmě ani slovo o povaze jeho zranění. Nějaké špatné došlápnutí a odnesl to kotník?
Obrázek

S Monarchs byl jako záloha povolán Jeff Schultz (zpátky na farmu naopak putuje Fraser), nicméně v případě Mitchellovy absence nejspíš nastoupí Matt Greene, což bude při jeho letošní (ne)formě docela nervák :nervozny:
Aspon mala kompenzace za Vlasaka. Ted bych nicmene prosil proti sobe na led aspon jednou vyslat dvojice ve slozeni Greene-Regehr a Stuart-Hannan. To by pak treba i Sablikova neco odkoukala.
:giggle:
fantomas píše:Aspon mala kompenzace za Vlasaka. Ted bych nicmene prosil proti sobe na led aspon jednou vyslat dvojice ve slozeni Greene-Regehr a Stuart-Hannan. To by pak treba i Sablikova neco odkoukala.
:giggle:
Obrázek
Jose :hehe: Kings :klobuk:
pekny zvratok. velmi pekny :klobuk:
Tak do nás :wf:

Já naštěstí propil skoro dvě celý třetiny, takže k tomu nemám moc co říct. Třetí třetina byla nadto jednou z těch nejmrtvolnějších, co sem kdy v dějinách Game 7 viděl. Možná vůbec nejmrtvolnější. Takže přirozeně ani neni chuť.

V tuhle chvíli neni pochyb o McLellanově konci.

Z toho rozpačitej sem, nebudu to zastírat - pořád mu fandim a budu fandit i jinde. ALE! Já prostě stále nejsem přesvědčenej o tom, že se Sharks v play-off dusej primárně kvůli hráčum. Loni to bylo o Quickovi a Torresovi, letos o coaching staffu, co se zkrátka nechal unést pověrama o nutnosti vyrukovat na LAK s veškerym gritem, co je k dispozici, a tak na tribuně pro šest zápasů ze sedmi nechal hnít Kennedyho s Havlátem. Což je prostě.. na pěst. (Návrat k Brownovi je jednim z nejbrutálnějších selhání, jaký sem od McLellana viděl, a to na personální tahy expertem vesměs nikdy nebyl.)

Samozřejmě to ale nebylo jen o tomhle. I další věci jako neustálý čachrování s první a třetí formací, Stuart a Hannan permanentně v sestavě (mluvim logicky hlavně o období před Vlasikem), 0 for 5 na PP v tomhle zápase (extrémní lol vzhledem k tomu, jakej upside pro nás v tomhle slibovala základní část) atd. mě akorát utvrdily v tom, že se z tohohle - docela objektivě nejlepšího mančaftu, co SJS kdy mělo - dalo vytřískat mnohem víc.

Well, obviously...

Snad aspoň Wilson (!!) a vybraní kouči zůstanou. Jinde by se snad i jeden nakonec třásl na změny.

Naviděnou pod SJS topikem, kde tu sezonu asi časem plánuju nějak shrnout. Respektive plánoval sem, než se všecko obrátilo vzhůru nohama. Hm.

P.S.: Týhle ultimátní baladě schází k dokonalosti snad jen najmutí Tortorelly. A McLellanův přesun do Venkůvru.
:groupwave:

Co dodat? Po vedoucím gólu Sharks jsem propadal pesimismu, a když pak hráli domácí navíc přesilovku, čekal jsem druhý gól a konec zápasu. Až tolik víry mám v sobě :-D

Nestalo se, naopak Doughty v přesilovce srovnal, pak začala předváděčka na trestné lavici, Kings se ale v oslabení dařilo čím dál víc, ačkoliv nebyli schopni vyhodit puk z vlastního pásma (respektive schopnost zachytávání puku Žraloky na modré lajně byla dnes úžasná). V prvních přesilovkách byli Sharks hodně nebezpeční, v těch dalších už méně a měli často problém se do útočného pásma dostat a usadit se v něm.

Mr. game7 Williams se dnes blískl alespoň asistencí na vítězný Kopitarův gól, absolutní parádu pak předvedli Pearson s Toffolim.

Znovu musím napsat, kdo by to po prvních dvou zápasech vůbec řekl? V tu chvíli pro mě byli Sharks naprosto jasným vítězem letošního SC, jejich hra mi přišla naprosto nadpozemská. Po třetím zápase už téměř nebylo co řešit, Kings vstali ovšem jako Fénix z popela (to nemá nic společného s Kojoty) a teprve jako čtvrtý (!!!) tým v historii bojů o SC dokázali průběh série otočit. Mike Richards (i s Carterem, i když ten byl před 4 lety zrovna zraněný) si postavil pomník, ze kterého ho jen těžko někdo shodí.

Po prvních dvou zápasech jsem byl připravený celý tým i s koučem svrhnout ze srázu do propasti a přemýšlel jsem, co by bylo možné v offseason získat za Browna a Richardse a možná i za Williamse a co by týmu přinesl takový Trotz. :oops: Lombardi postavil prostě úžasný tým, který třetí rok za sebou posouvá své vlastní limity.

A teď konečně Ducks! V posledních třech letech už byla ta městská rivalita poněkud úsměvná a hraná, Kings si přeci jen díky playoff vytvořili rivaly z Canucks, Yotes a Sharks, nyní je tedy na řadě historicky první série obou týmů z LA a předpokládaný vznik té skutečné rivality.

Obrázek
Až je mi ho fakt líto...
Obrázek
Taky jsem SJ favorizoval hodně vysoko.Ale stejně jako STL opět nic.Přijde mi líto celého mužstva i když SJ patří mezi mé nejneoblíbenější mužstva(od sérií s našima).Tak snad příští rok :giggle: Snad aspoň pustí Hertla na MS.

LA klobouk dolů.Vypadá to,že půjdou letos opět daleko.Ducks by pro ně neměla být překážka.Pak už to bude horší.
:oops: they choke it again :giggle:

a pozerám, že som trafil aj výsledok série, keďže Kings dali svojmu súperovi náskok v podobe vedenia 3:0 a potom začali hrať :giggle:
Joe S. » Str Apr 16, 2014 9:23 pm píše:Kings in 4.

Patrick neumím play off a Joe choke Thornton to zasa raz nedajú
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS