Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SAN JOSE Sharks vs. LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Sharks
37%
14
Kings[/b]
63%
24

Ach chcela som rano pozerat tento zapas, ale nevydalo :oops: ale o to bolo rano vacsie potesenie, ekd som mrkla na vysledok :))

:hop:
Quick zase vyhrál zápas... ten jeho zákrok lapačkou, jak ho bylo třeba potvrdit u videorozhodčího, udělal v zápase rozdíl, jsem zase nevěřil svým očím :cool:

V zápase i sérii jsem přál Sharks, takže zklamání.. na druhou stranu když někdo pustí vedení 3:0, tak je asi dobře, že už je na golfu... ten hate k LA už neni takovej, jakej byl miunlej rok, což je docela úleva (i když možná je to jenom tim, že jsem zatim viděl málo zápasů :giggle: ).. no San Jose jsem to přál hlavně kvůli San Jose (asi protože taky za posledních x let nic nevyhráli.. no jestli půjdou i do příští sezóny s totožnou sestavou a vedením.. tak si řeknu, že ten GM má fakt koule... :lol2: )

mrzí mě, že jsem viděl tak málo z týhle série.. vědět, že uvidim tak málo osmifinálovýho hokeje.. nekoukam první zápasy na východní konferenci :scare: :slap: ....
Jinak v rámci pravidelnýho updateu pořád stoprocentně platí, že...
fantomas po Game 2 píše:Upřímně... ať už se v příštích zápasech stane cokoliv, na tohle play-off se v Bay Area i u mě doma prostě nezapomene, o tom nepochybuju.
:plac:
Selly8 píše: Kings v sedmi zapasech.
:guns: do cerneho :-D
No věřil sem SJS původně. Ale po minulém zápase sem si (tuším ne tady) tipl poslední zápas 6:0 pro LAK a jejich postup a vida. SJS odešlo jak pára nad hrncem.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS