Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM Ducks vs. DALLAS Stars

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Ducks
73%
24
Stars[/b]
27%
9

YEEEAAAHHHHH BITCHES :clap: :yahoo: :wave:

Kde zacit? Jako obvykle jsem nestihl zacatek a kdyz mi akorat nabehne prenos prvni co vidim je prasarna Garbidze, klobouk dolu pred Stars, tohle jim jde skvele leta letouci :good: Getz ktery byl jinak skvely si asi myslel ze hraje za narodak a namaze Bennovi ktery takovedle sance dava s prstem v nose. Nastesti jsme v te same petiminutove presilovce stihli i skorovat zasluhou Rackella. Dnes presilovka i oslabeni famozni PP 4/6 :sok: , co me ale sere je ze 2 z nich byly naprosto mimo, zabozrout sel za lehky hit a Golikoski za to ze jej Lovejoy natlaci na golmana :lol: Ale konec srandy tyhlety cally mi pily krev celou sezonu a hodnekrat jsem timhle trpeli, ja bych za tohle nevylucoval a kdyz uz tak braniciho hrace a byt trenerem tak ho jeste proplesknu, vzdyt to smrdi zranenim golmana!
Ve druhe casti byl Mamlas o parnik lepsi, my jsme jen vyuzili onu druhou darovanou presilovku, jinak nas 2x zachranio brvo a x-krat vyborny Freddie, ktery kapituloval jen pri dorazce Horcoffa.
Treti tretina a nastup jak cep! 2 strely, 2 goly a Lehtonena nahrazuje deda Lebeda, ktereho si o chvili pozdeji vychutnava Perry :oslava: Vsechny 3 goly pramenily z paradniho forcekingu nasich a ten prvni z nich pada i na triko golmana, hodne podobny co dostal Fredie v Dallasu.

Mamlas nemam rad uz x let od doby co sprasili Selanneho a onen pamatny zapas jsme dohravali ve trech snad s tremi hraci na stridacce ( video jsem tu letos nekdy daval ) ale posledni roky se to meni v nenavist a tohle plejof to graduje. Co me dnes potesilo byl pocet hitu a celkove nase pritvrzeni hry, ale v ramci pravidel :good: Doufam ze u tech prasaku vyhrajem, protoze na 7.zapas za sebe nerucim...
Aha, takže prasárna, za ktorú dostal Garbutt po práve misconduct, ale Perry ju nedostal a ocenili ju dvomi minútami, Lucic dostal smiešnu pokutu. Neviem páni, ale mne tu niečo nesedí :noway: :dup:
Jeden z toho relativního mála zápasů, kdy Corsi a podobný stats úspěšně mátly tělem - jakože velmi moc. Příčina je nasnadě: nerozehranost Brendena Dillona. Jeho dvě intergalaktický kraviny se zasadily o dva slepený góly, který samozřejmě Ducks odpálily za výhrou ve stylu vůbec-netušíme-jak.

V čem naopak Corsi nikterak neselhalo, bylo vyčíslení Bennovy dominance. Ten chlap je absolutní zvíře; a včera byl přesně ve svý kůži. Ačkoliv čelil nejtěžší konkurenci ze všech hráčů Stars, dělal si se soupeři prakticky co chtěl, a to naprosto každý střídání. V první třetině s nim na ledě ANA ani jednou nevystřelil (a to tak, že ani vedle, ani do blokujícího protivníka); po druhý třetině se mu to povedlo celkem jednou. A teprve ve třetí třetině, kdy se to celýmu mančaftu začalo nekontrolovatelně sypat, byl Benn v mínusu (0-1).

Pořád nicméně skončil s ústyhodnym CF 14 (a výslednym 87,5 CF%) a nebejt Seguin tak mizernej střelec (dneska osm střel, velký prd - celkově to má v týhle sérii snad 23 SOG a jediná branka, tragédie), potažmo slečna štěstěna taková zákeřačka (kolik tyček tam bylo, tři?)... vypadalo to ještě docela jinak, tim sem si jistej.

Btw Lehtonen po regular season legitimní kandidát na Vezinu, ale v play-off teda zatim zklamání docela. Dohromady má v týhle sérii snad .889 SV%, tim se chlubit opravdu nebude.
ooooh my, what a game, what a effort last 2 min. :klobuk:
ANA fandim strasne moc, hl. kvoli Brucovi a kvoli Temu Selenemu..lets go boys!!
fantomas píše:Btw Lehtonen po regular season legitimní kandidát na Vezinu, ale v play-off teda zatim zklamání docela. Dohromady má v týhle sérii snad .889 SV%, tim se chlubit opravdu nebude.
Takže vlastně žádnej upgrade od posledního PO.. A nebo že by byl ZASE problém v slabé obraně?..

Jinak gratulace Anahaimu. Zápas jsem neviděl žádný, tak není co víc dodat. :)
Ten záver mi len pripomenul že aj Dallas "pochádza" z Minnesoty :giggle: :slap:
Pasha píše:Aha, takže prasárna, za ktorú dostal Garbutt po práve misconduct, ale Perry ju nedostal a ocenili ju dvomi minútami, Lucic dostal smiešnu pokutu. Neviem páni, ale mne tu niečo nesedí :noway: :dup:
Perry chodi na led hlavne s tim aby daval goly a ne popichoval a prasil nejvetsi hvezdy soupere, bohuzel je obcas naladovy a zbytecne se nechava vytocit, coz me na nem pekne sere, ale ten dobytek naskoci ze stridacky s tim umyslem aby hned zranil soupere tak tu moc nechytrac ty mudrlante.

K dnesnimu zapasu nemam co dodat, nevidel jsem ale takovy finish se musi ocenit :klobuk: a vyhrat timto zpusobem je snad nejsladsi :good:

:oslava: :yahoo: :wave: :pivo2:
cepi píše:hydinu som oznackoval ako finalistu :cup: potvrdenim ANA in 5
bacha vsak na Segedinovu formaciu......
gratulace k postupu

Obrázek

Hiller zatiahol roletu a Bonino dielo dokonal

Obrázek
Wow, Stars hrali 2 tretiny v NESKUTECNYM tempu a byli proste lepsi ve vsech aspektech. Daley :klobuk: Ani ve 3.tretine to nevypadalo nijak kriticky a pak takovy zaver.. Dallas si za tuhle sezonu takovy konec nezaslouzil, ale budoucnost v Texasu je svetla a pocitam s tim, ze ted uz budou pravidelne v PO. Nicmene dostat se pres tezky kalibry zapadu bude na nekolik let problem, ale je to takovej vybornej druhej sled.

Co se tyce Ducks, tak nic proti nim. Fun to watch, ale par poznamek si neodpustim. Neberte to ani jako inzultaci ani jako kompliment - ale Ducks mi pripadaj jako presna kopie Penguins a hodnotil bych tyhle teamy cca. vyrovnane a velmi podobne. Velmi dobrej team na ZČ, ofenzivni styl, ale tendence nehrat 60 minut ale spolehat se na rychly jedno-tretinovy obraty. V dobe kdy zapnou, tak se to skoro neda zastavit, ale na druhe strane jsou tam zrejmy slabiny (co se tyce defenzivniho systemu resp. golmana/def.personelu). Vetsina verejnosti nepovazuje tyhle teamy za idealne konstruovany na PO, ale uvidime. Ja osobne to Ducks dál preju, i kdyz v tehle serii me to tahlo k velmi zajimave hrajicimu Dallasu.
Stars ste dali, ale či to budú Kings alebo Sharks, to už bude pre Getzlafa a spol. konečná. Škoda Stars, prial som im. Ale Nillova robota sa dá za rok hodnotiť len a len pozitívne :)

EDIT: Toto by tu nemalo chýbať. Golig :good: :cookies:

Však my vám ještě ukážem. :box:
Atlantiku nemyslim ze Stars byli lepsi prvni 2 tretiny... O te prvni se nema cenu bavit, zacatek jak hrom a uz v pate sekunde si to miri utocnik Dallasu sam na golmana, to by byl gol kdyby dal :slap: Ale ve druhe jsme se dost zvedli a vlastne prvni strelou hvezd na branku byl az gol Daleyho ktery vyhnal Freediho z branky. Pak logicky meli domaci momentum na sve strane a kdyz se k tomu pridaly nase 3 vylouceni bylo udrzeni skore 4-2 do konce tretiny skoro zazrakem. Ta treti byla prvni pulku takova nijaka a pak jsme zacli pomalu utahovat srouby a v zaveru uz to byl poradny tlak, ikdyz kdybych to vzal do dusledku tak si to Dallas zmamlasil sam. Kdyby Daley vyhodil dal nez jen na modrou hraje se game 7 a bylo tam i par dalsich momentu ktere mohli domaci resit lip, ale zas jsme tomu pomohli paradnim forcekingem, to je holy fakt.
Zas musim vzpomenout sudi... Jsem si asi zvykl ze nas posledni roky sudi moc nesetri tak kdyz se nam neco pripiskne jsem z toho volaky zmeteny :lol2: Nasemu prvnimu golu predchazelo podrazeni Colea Anderssonem, tomu vypadla hokejka, nepiskalo se a Cole ji nastvane odpalil a sudi piskl az tohle. Jinak ale myslim celkem v pohode, bylo tam par neodpiskanych zakroku na/za hranou ale na obou stranach, ale tohle me pobavilo.
Andersen 4 goly z 12ti strel, Hiller stejny pocet zlikvidoval a nekolika dulezitymi zakroky drzel stav 4-2 takze si myslim ze je cas na zmenu v brane ac si nemyslim ze Freddie za goly vylozene mohl.
Poprve v plejof musim pochvalit Teema, dnes tam lital jak zamlada a navic zaridil prvni dva goly, u druheho obral smolare minuleho utkani Dillona, ten si tuhle serii za ramecek neda.
Benn, Daley hrali jak draci, nastesti to nestacilo a kdyby se ctvrta lajna venovala jen tvrde hre, obcasne provokaci ale vypustila ty prasarny ze Mr.Garbage tak by se mi jeji styl moc libil, to musim priznat, ale takhle ne :nono: Ale je mi jasne ze fans mamlasu je musi zboznovat.
Golikoski pekny check pro divaky, ted si ho muze poustet na tabletu jak se bude projizdet na golfovem voziku :lol:

Pasha tobe asi lezi Ducks a hlavne Perry pekne v zaludku ze? :-D Uprimne ti preju aby se ti tva prognoza vyplnila uplne stejne jako ta s Dallasem :serus: :cool:
Vy mi nevadíte, nemám proti vám nič, skôr neverím v Boudreauove schopnosti :wink2:

Nemám rád len Perryho, čo si si iste všimol. Hráč špičkový, jednoducho strelec, ešte aj provokatér, ale to nie je môj štýl. :bee: Ja mám rád iné typy hráčov ako Corey.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO