Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM Ducks vs. DALLAS Stars

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Ducks
73%
24
Stars[/b]
27%
9

2-0 yeees :yahoo: Dnes to bylo vylozene vydrenne vitezstvi a da se rict ze o to cennejsi. V 1.tretine nam to dopredu neslo a kdyz Perry neudrzel nervy na uzde sel se schladit na trestnou hoste presilovku vyuzili a poprve v serii vedli byl jsem neskutecne nasrany. Az jsem si zacinal rikat jestli nema nejake ruske koreny kdyz uz druhou sezonu v plejof vypada byt jalovy, nastesti ve 2.tretine vyuzil spatnou rozehravku Hvezd a bombou pod viko otocil zapas a konecne prolomil streleckou smulu :wave: jeste v 1.tretine ale vyrovnaval pan nepostradatelny Ryan Getzlaf kdyz po solove akci vyrovnal, do te doby jsme meli snad jedinou sanci. Ve druhe casti se hral asi nejlepsi hokej, mozna je to dano tim to byla nejlepsi tretina Ducks :-D V posledni casti uz jsme hrali tak defenzivne, ze uz to snad ani vic neslo, i tak ale v oslabeni zabojoval Gogs s Getzem a prvni jmenovany vymachal Lehtonena. Od te doby se nase ofenziva pokud se vubec da toto slovo pouzit soustredila jen na to vyhodit puk z obranneho pasma, coz se ve vetsine pripadu i darilo, i tak se ale v puli tretiny podarilo hostum snizit a pekne nam prituhlo. Vyrovnani mel na hokejce Daley, ale po cely zapas vynikajici Freddie ho paradne vychytal :poklona: 3 minuty pred koncem Getzlaf nevyhodil puk, pak v rohu fauloval a sli jsme do ctyr. Oslabeni ale nasi odehrali fantasticky a v posledni minute pri powerplay uz hosty nepustili do vylozene sance :good:

Opet to musim zminit, znovu vynikajici Getzlaf a Andersen, naopak Lehtonen se asi nepoucil z 1.zapasu a jeho hra hokejkou za brankou je takova no zajimava :lol2: Lindy Ruff musi byt jak na trni. Defacto tomu nasemu viteznemu golu predchazela taky ne zrovna jeho nejpresnejsi rozehravka :jn:
V 1.lajne zastoupill Beleskyho Smith-Pelly, ale urcite nenahradil, snad se da Matt brzy do kupy.

Ted by to chtelo urvat v Dallasu 1 vyhru a doma je pekne doklepnout :)
Obrázek
Tak nemusím ani psát pořádně souhrn, protože jsi to všechno zmínil Selly :good: Byl jsem v eufori, tak jsem šel na pár hodin ještě zdřímnout, abych napsal komentář s chladnější hlavou :-D

Souhlasím se vším, Freddy jasně ukázal, proč dostal důvěru. Smith-Pelly nenahradil Beleskeyho ani omylem, je to dobrý hráč a poroste, ale ještě na to tak nemá. Ideální čas vytáhnout z Norfolku Etema, který zas dal v posledních 7 zápasech 8 gólů. I BB se nechal slyšet, že Devante je nejlepší v Norfolku, i když má o 10 bodů méně než Etem a ten má ještě o 6 zápasů méně. Začínám se bát, aby Etem nešel v létě pryč, za což bých Murrayho pověsil za koule do průvanu. Ale raději teda zdravého Matta.

Ještě bych doplnil kvalitu naší přesilovky, což by bylo ale nošení dříví do lesa. Opět a znovu děs běs, aspoň, že oslabení docela fungovalo krom toho prvního po stupidním Perryho zkratu. A když jsme u Perryho, jsem rád, že se konečně trefil, potom, co loňské PO selhal na plné čáře a skončil s 1 bodem, tak letošek snad bude vypadat jinak.
Corey Perry snaps a 10-game goal-scoring playoff drought. Last one was Game 4 of 2011 first round, almost three years to day (4/20/11).
A musím se samozřejmě pozastavit u Getzlafa. Je naprosto neskutečné, jak vyspěl a stal se takhle obrovským lídrem. Bodově měl jednu sezonu o chlup lepší už, ale tahle je od něj jako z říše snů. Fakt netuším, co bychom si bez něj počali. Po nejhorší sezoně v kariéře (2011/2012) mu ohromně pomohla výluka. Dal se psychicky dokupy a céčko na hrudi ho tak nesvazovalo, ba naopak. Od té zkrácené sezony ho spíše žene kupředu. Jde všem příkladem. Omezil hluoposti a zákeřnosti, která z frustarce občas dělával a dělá je pořád Perry. Zlepšil obranu, začal více makat pro tým, na lavičce jej hecuje a hlavně ale vede příkladem. Když je potřeba, tak zapne, dává důležité góly, jako ten dnešní, který byl klíčový, Dallas byl 1. třetinu lepší a nám by se otáčelo těžko v 2. třetině, ale on si sám vybojoval puk a krásně zakončil. Připomnělo mi to loňský 5. zápas s Detroitem, kdy v oslabení vybojoval na sebe faul a pak v přesilovce vzal puk za brankou, dojel až mezi kruhy a zavěsil. Srovnal na 2:2 a zajistil prodloužení, které rozhodl Bonino.

Vím, že v tomhle směru díky klubové příslušnosti asi těžko můžu být objektivní, ale já bych se nebál dát mu letos MVP. Bodově za Crosbym zaostal jako každý výrazně, ale svou komplexní hrou, tedy skvělému oslabení a blokům (2. mezi útočníky celkově). Nominaci jej určitě nemine, bylo by ale fajn, kdyby srovnal Perryho a měl taky jedno MVP. Dneska zase ukázkový výkon, 32 stehů v obličeji, s krytem na bradu, pár hodin po narození dcery a on předvede takovýhle výkon, kdy jeden gól sám dá a druhý takhle Cogovi naservíruje. Tohle je prostě captain, leader, legend. :klobuk:

A ještě EDIT o BB:
"Every once in a while you need your best players to step it up when the rest of the guys are losing their composure a little bit," Anaheim coach Bruce Boudreau said. "[Getzlaf], with what's happened to him in the last three days, and to come and get two points, and a plus-3, is a sure reason why he's hopefully going to be nominated for the MVP."
Tak a na závěr už jenom doufat, že zvládneme v Dallasu alespoň jeden zápas, nejlépe hned ten třetí, abychom dostali Stars pod tlak.

It's time for Ducks to fly! :oslava:
Obrázek

Obrázek
to sloter... tak samozrejme tyhle veci byly potrestany... whats the point?
Co jsi tim chtel ku*va rict? :%):
Selly8 píše:to sloter... tak samozrejme tyhle veci byly potrestany... whats the point?
Co jsi tim chtel ku*va rict?
Aha, takže v momente, keď refs potrestali tieto zákroky v hre, tak som stratil právo zavesiť ich na HF. Zápas som nevidel, keby som k tomu niečo chcel napísať, tak by som napísal alebo myšlienku vyjadril aspoň smajlíkom. Ale chápem, zavesiť nejaké "prasačinky" zo zápasu tímov, ktorým nefandím sa stáva ilegálnou činnosťou. Popravde, nečakal som, že by niekto za tým niečo hľadal... :wink2:
Chcel tým povedať a ukázať zvyšku HF, že Perry je obyčajný zákerný sráčik :wink2: Strelec môže byť, aký chce...Lucic dostal smiešnu pokutu 5 tisíc dolárov, lebo zákrok nepostrehli rozhodcovia. Takže, keď pichnutie do rozkroku postrehnú zebry, tak to sú odteraz len 2 minúty ? :cool: Aspoň tak mi to hovorí logika, ktorú používa NHL pri udeľovaní trestov.
Selly, povolali nám Etema, paráda. Vatanen a Gibson zpátky do Norfolku.

A podle tréninku Maroon do 1. lajny a ve druhé řadě s Teemem a Mattem jeden z dvojice Etem, DSP, tak doufejme, že Emmer. Jinak :box:
Parada, ted je rozbijem na sra*ky :box:

ad Sloter psal jsem ti omluvu, clanek jak cip, pres telefon ale ted ho nevidim.. Takze zkracene, promin pokud jsem tre urazil a prispivej dal, tvoje prispevky si rad poctu :thumbsup:
Selly8 píše:Parada, ted je rozbijem na sra*ky :box:
Tak tak. Přesně tohle nám chybělo, pokud měl Dallas v něčem navrch, tak v pohybu a rychlosti. A proto je třeba speedster jako Emmer.
Selly8 píše:ad Sloter psal jsem ti omluvu, clanek jak cip, pres telefon ale ted ho nevidim..
U mňa dobré. Nie som žiadna fuchtla, ktorá hneď berie všetko osobne. :-D

Dallas končil sezónu na domácom ľade s bilanciou 8-1-1 (celkovo 23-11-7), účasť v PO si zabezpečil výhrou nad STL 3:0. No Lehtonen ešte nevyhral jediné stretnutie počas svojej kariéry v playoff. Som zvedavý, podľa toho čo som čítal, si na vás doma veria a vraj sa necítia, že by prehrávali 0:2 v sérii.
L. Ruff píše:In fact, the last game we dominated, we just didn’t win.
Predpokladám, že Ruff zase trochu preháňa. :giggle:
Krásná ukázka toho, jak udělat z gólmana soupeře hvězdu, aniž by ten musel předvést něco zázračného. Jestli jsme první dva zápasy nehráli optimálně a Dallas byl minimálně vyrovnaným soupeřem, tak dneska jsme byli jednoznačně lepším a aktivnějším týmem. První třetina ještě nebyla tak markantní, na jejím konci ale po další tragické přesilovce a tlaku přišla jedna chyba (Koivu + Lindholm) a gól.

Času na otočení byla ale fůra, druhá třetina byla jednoznačně naše, tam bylo těch šancí fakt hafo, Koivu do prázdné trefil Lehtonena, Bonino sám před brankou přesně střed a tak bych mohl pokračovat. Jenže k těm tragickým přesilovkám, zase jedna skončila, skončil tlak a Dallas dal z brejku gól, kdy Allen ukázkově zaclonil Andersenovi a Ničuškin poprvé v sérii trefil bránu snad (do té doby snad 4x v jasné pozici střílel úplně mimo).

Fakt na vyliž prdel tohleto, třetí třetina tak samo, zase tlak a zase gól, kdy Andersen nadvakrát vycyhtal, ale úplně k ničemu, když Lovejoy se Selannem na Garbutta čumí jak si v klidu doráží. V obraně musíme jít nahoru, zjednodušit hru s pukem, přitvrdit. V útoku to horší snad být nemůže, tedy se co se týček koncovky, Herně to byl snad nejlepší náš zápas v sérii, ale střelci si vzali volno.

Chtěl bych pochválit lajnu Garbutt - Eakin - Roussel, která sice hrála hodně za hranou často, hlavně Garbutt si v každém zápasem neodpustil prasárničku, ale účel splnili. Nepustili pořádně naši big line do hry, navíc dali sami gól a ještě dokázali provokovat. K nim bych přial ještě Daleyho, všichni ukázkově provokovali Getzlafa, kterému snad 4x sáhli do obličeje a hlavně na ten jeho kryt na bradě. Pak už toho bylo moc, tak se na Roussela vrhnul. Musí se s tím ale vypořádat.

Co se týče hráčů a sestavy:

Robidas si po smolném souboji s Garbuttem, který skočil rybičku a podrazil ho, zlomil nohu těsně nad tím, kde ji měl zlomenou během sezony. Takže posila pro PO, která mohla být klíčová, se zranila na ledě bývalého klubu a už ji do konce sezony neuvidíme. A v dresu Ducks už asi taky ne. :cry: Šanci dostane buď to Sbisa, nebo uzdravený Fistric, ke kterému bych se možná já spíše přikláněl, protože je to takový ten klasický defenzivní a tvrdý bek.

Smith-Pelly je sice hodně tvrdý hráč, ale k čemu nám je, že v úvodu 3. třetiny měl 9 hitů, když na puku byl absolutně katastrofální. Takový hráč prostě nemůže hrát s Perrym a Getzlafem, nehledě na jeho práci dozadu, pomalé vracení a mizerný celkový pohyb. Naštěstí ke konci už tam hrál Maroon. A doufám, že příští zápas už konečně dostane šanci Etem, nebo budu fakt hodně vytočený, protože ten kluk snad pro tu šanci nemůže ani dělat víc.

1. lajna se musí zlepšit a to výrazně. A hlavně Koivu poslední týdny hodně propadl, je centrem lajny, která by měla střežit soupeřovy hráče, ale právě dozadu v poslední době nestíhá, což bylo vidět u toho 1. gólu. Po zásluze pak ke konci se Silfem seděli.

Pochvalu by dostal určitě zase Cogliano, Maroon, klasický bojovník a beast na oslabení Winnik a zřejmě i Perreault, který v PO poprvé zahrál kvalitně. Nesmím zapomenout na Andersena. Obránci chybovali dost všichni.

Nic noc, musíme to překousnout a máknout. Herně na čem stavět je (Lehtonen krom dobrého výkonu měl i dost štěstí, což se nebude opakovat), je teda třeba ten 4. zápas ukořistit v náš prospěch a vrátit se domů s vedením 3:1, 2:2 by fakt nebylo dobré a vzbuzovalo by ve mně obavy.

It's time for Ducks to fly! :oslava:
A rád bych se zastavil ještě u těch našich přesilovek. Hlavní problém vidím v nedostatku střelby. Jak Getzlaf, tak Fowler, Perreault nebo i Lindholm (i když ten je na tom z nich ještě nejlépe) hledají vždycky ještě spoluhráče. Na vrcholu si to dávají a nikdo z nich není schopný pořádně vystřelit. Nebo teda jsou, ale střílí prostě zoufalé málo, Getzlaf má ránu jako bejk, jak příklepem, tak zápěstím a nevyužívá toho (díky bohu, že letos teda více než kdy jindy, 30+ gólů důkazem). Net presence tomu nechybí, Perry i Maroon tam chodí dobře, taktéž třeba Beleskey. Chybí střelba.

A ačkoliv mám Fowlera moc rád, z něj prostě hráč na 1. přeislovku asi nebude, i když se tak v úvodu kariéry profiloval. Chybí mu pořádná střela, je na tom ukázkově bruslařsky a technicky, ale i když už se odhodlá vystřelit, málokdy je to nebezpečná střela, pokud ji někdo netečuje. Lindholm taktéž, ten zesílí a bude fajn, ale střelu taky nemá kdo ví jakou, i když se pokouší častěji. Jediný, kdo střílí je Beauchemin, ale to už starý mazák a letos přijal roli spíše toho defenzivnějšího beka.

Proto jsem došel k názoru, že kromě druhého, pořádného two-way centra by to chtělo i kvalitního all-round beka s dobrou střelou. Ono oním bekem na přesilovku by mohl být Theodore, ale ten podle mě ještě příští rok dostane v AHL a pak až dostane šanci. Proto bych se díval po nějakých UFA's například, kteří by přicházeli v úvahu, kdyby se nedohodli na smlouvě. Když skončí Selanne, Koivu a nepodepíše se Hiller, tak by mělo být peněz poměrně dost. Podepsat by stačilo akorát RFA Silfa, maximálně Smith-Pellyho a nejlépe ještě vyplatit Allena a šlo by to. Doufám, že to tak Murray taky vidí.
Tomasinho diky za paradni recap, ja jsem zapas nevidel tak jsem rad za takoveto info :good:
Není za co, musel jsem se vypsat, ve spánku jsem si to zas probral :-D

4. zápas bohužel neuvidím, tak doufám, že tentokrát potěšíš ty mě :wink:
Teemu dnes po desiatich rokoch (!) healthy scratch :sok: Etem time?
Getzo5 píše:Teemu dnes po desiatich rokoch (!) healthy scratch :sok:
To ale jen v play-off, že jo... a vzhledem k nastavenýmu trendu v základní části, kdy železně nehrál obě b2b, to při vyšší zátěži v postseason ani tolik nepřekvapí. (I když čekal sem to pozdějc, to zase jo.)
Pro zraneni nehral ani Getzlaf ( snad se da do kupy do patku :nervozny: ) a uz je to 2-2 :bitka3:
Horcoff v 4 zapasoch 0+4 :good:
Stars :wave: :jupi: Domáca úloha splnená, teraz vyhrať game 5 a doma doklepnúť. A musím pochváliť Roussela, dobrá práca proti Perrymu :)
Pasha píše:A musím pochváliť Roussela, dobrá práca proti Perrymu :)
Vzdyt Perrymu rozhodil sandal i Datsyuk :jn:
tomasinho píše: 4. zápas bohužel neuvidím, tak doufám, že tentokrát potěšíš ty mě :wink:
Bohuzel nebo mozna dik jsem nevidel, jen jsem si ted narychlo zkouknul highlits a to jsem nemel delat... Prvni gol dostanem hned z kraje tretiny po buly ve strednim pasmu, pri druhem tam Fredie asi chrapal a Fidddler mu tam soupnul teplomer a pri tretim si Eakin projede hristem jak na verejnem brusleni WTF :bitka3: Jako tohle ne, to by neslo. Mamlas nam dlouhodobe nesedi, pac ten jejich styl se mi hnusi, ale je proste ucinny a hlavne v plejof o to jde. Uz x let stavi na tom ze maji lajnu zakeraku, kteri pritom navic umi hrat i hokej a nejvetsi hvezdy soupere dokonale rozhodi, u nas to plati dvojnasob. Kdyz nehral Ryan ani Teemu tak mel BB misto Rackella povolat Jackmana at jim tam taky trochu promasiruje Benna se Seginem, protoze neni normalni si takhle nechat s*at na hlavu. Bude to tezke jak jsem cekal, ale snad pujdem dal, ikdyz vytouzene serie s Kings se letos na 99% nedockam. A pokud postoupi nahodou mamlasi tak proti Sharks nemaji sebemensi sanci, na ne takhle dobre jako na nas neumi...
Jackman má zlomenou ruku. Je na pytel, že nehráli Getzlaf ani Beleskey no. Highlighty jsem tež viděl teďka, takové hrubky, jak od Freddyho, tak od ostatních.
To jsem si vubec neuvedomil :slap: na plejof by se ted siknul...
Dnesni hugh game a zadne ofi novinky ohledny nasich klicovych hracu :-( Tak to vypada ze to musime uhrat i tak, takze uz se ladim, hodim chrapec a nad ranem jim dame ranec. Kaceri mi nemuzou zkurvit vikend :!:

Lets go U...you mighty players U make a winining team, send the dirty bicis to da golf graund :bac:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS