Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS Blues vs. CHICAGO Blackhawks

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Blues
35%
13
Hawks[/b]
65%
24

1. 17. april 02:00 v STL
2. 19. april 21:00 v STL
3. 21. april 02:30 v CHI
4. 23. april 03:30 v CHI
5. 25. april 02:00 v STL
6. 27. april 21:00 v CHI
7. 29. april TBD v STL


Obrázek
Blues "ladia formu ozaj v pravy cas. Samozrejme, zle vysledky a vykony su sposobene velkym poctom zranenych hracov (Tarasenko, Berglund, Oshie, Morrow, Pietrangelo, Backes, Sobotka, Roy). Predpoklada sa, ze vacsina z nich do prveho zapasu naskoci, ale otazne je kolki z nich budu uplne fit. To, co Blues zdobilo celu sezonu a to schopnost ktorehokolvek utoku skorovat, sa zda byt momentalne v nenavratne.

Obrázek
Hawks vstupuju do serie urcite v lepsom psychickom rozpolozeni a v 100% zdravi, takze samozrejme aj s Toewsom.

Este par tyzdnov (alebo dni) dozadu bola tato seria nepredstavitelna v prvom kole vzhladom na naskok, ktory Blues mali. Skor sa cakalo, ze sa stretnu niekde dalej...Momentalne ma seria ale myslim dost velkeho favorita v podobe hawks. Blues urcite nepredaju kozu lacno, ale vzhladom na posledne okolnosti, formy oboch timov by si to hraci z Chicaga mali postrazit.

Moj tip na vitaza: Obrázek v piatich zapasoch
Blackhawks in five.
Hawks in 5.
Blues sou fpici a my moc dobre vime, ze neni zadnej PO switch, kterej to ze zapasu na zapas prepne.
Chicago 4:2.
Dalsi absolutne luxusny zapadny matchup, trochu som preriekol ked som nazval SJ-LA top seriou, tato je minimalne tak nadupana. Opet nam historia hovori ze STL chokuju v plejof a CHI su plejof tim. Ale to je historia a ako to bude tentokrat uvidime. STL ma hodne silnu hlbku talentu vo viacerych lajnach, chyba im stale taky ten totalny difference maker v utoku. Ale mozno som upne mimo lebo tieto timy som v poslednej sezone videl minimalne.
Ja by som až tak moc Blues neodpisoval, ved aj Hawks mali naprd formu od konca marca, ich top hráči sa tiež vracajú po zraneniach. Tí top hráči Blues vynechali len 2-4 zápasy, to by nemal byť taký problem sa do toho dostať. Na rozdiel od Andyho si myslým že to tlačítko tu je a uvidíme úplne iných Blues. Ale na druhej strane že by Hawks znovu ako obhajca SC vypadli už v prvom kole? Ja očakávam G7 a v ňom by som to určite viac doprial Blues ale postúpia v ňom Hawks.
Hawks in 5, Miller po sezone zdrhne
nuž takto, pár dní dozadu, by som stavil aj gate, že CHIC v 1. kole nedostaneme a ajhľa...
Čo sa týka nejakých prognóz, už som sa za posledné sezóny viackrát poučil a presvedčil, že PO je jednoducho o niečom inom. Takže stať sa môže čokoľvek. Sledujem, že sa nám veľmi neverí, čo je vzhľadom na posledné výsledky a predvádzanú hru celkom pochopiteľné. No počas sezóny sme veľa krát dokázali, že tú silu máme a môžme porážať každého. Bol by som od veci fanúšik, ak by som neveril našim, no pripúšťam, že práve CHIC nie je práve najlepší súper na 1. kolo, zvlášť nie v tomto našom rozpoložení.
Cez to všetko si myslím, že to ako dopadneme sa ukáže už v prvých dvoch zápasoch. Ak sa totiž psychicky pozbierame a každý na ľade do toho dá 120%, Miller ukáže, že sme do neho nevkladali dôveru nadarmo a obrana zvládne pokrývať nebezpečných hráčov schopných rozhodovať, tak máme na to jastrabov vyradiť. Ale to či to tak bude sa ukáže až na ľade. Ja samozrejme verím a dúfam. :yes:
(Ak ale budeme po domácich zápasoch prehrávať 0:2, tak je to v pr..li a môžme pokojne oprášiť golfové palice. Ale po takejto sezóne by to bol ten najhorší možný scénar, aký si ani nedokážem pripustiť. :hroza: )
Hawks in 6. Blues budú bojovať, čo im budú sily stačiť, ale ostrieľanejší tím Chicaga si to postráži.
stl bez vitezneho ducha jako vždy..chicago vykroci zaobhajobou 4-1
Těžko tipovat bude to vyrovnaný souboj.Fandím St.Louis. :good:
Pro mě je to společně se sérií NYR-PHI asi nejvyrovnanější duel... Tipnul jsem nakonec postup Chicaga, mají přece jenom v play-off "ošlehanější" tým a dle mého vyhrají 4-3.
NYR-PHI
SJS-LAK
a do 3tice STL-CHI :hmm:

forma bluesmanov aj vdaka siriacej sa IR v zavere zakl.casti vyrazne poklesla, CHI je na strane druhej vychcany tim, taky idealny PO tim, velmi zaujimava seria
CHI in 7
Po tom co Blues predvedli monumentalni divizni megachoke je tohle zaslouzeny trest. Vzpamatovat se z dane situace by byl problem asi i proti jinemu souperi nez jakym je Chicago, takhle to bude asi jeste umocneny. Hawks to doklepnou doma v game 6, i kdyz bych se rad mylil.
Kane i Toews se vrací. Na postup Chicaga kurz 2,1. Doporučuji. :petrik:
Fandim Blues, ale s tim lazaretem nebudou mit asi sanci tak ac nerad dal pujdou Hawks po peti zapasech.
Randy Sportak ‏@SUNRandySportak 5m
So, at Blues practice and the only players missing are TJ Oshie and Patrik Berglund. Vladimir Tarasenko skating and on a top powerplay unit.

Jeremy Rutherford ‏@jprutherford 11m
Not only is Tarasenko skating on a regular line, he is doing everything ... looks terrific. #stlblues

:jupi:
troška optimizmu po tých slabších výkonoch a najmä zraneniach, ktorých sa nakopilo akosi priveľa, :)
verím že v tom bolo aj troška stratégie a na ľad proti rivalom z CHIC vybehneme ako vymenení :wink2: :good:
doprial by som to Blues aj som ich označil, ale neviem :neviem: tie zranenia na konci základnej časti môžu mať veľký vplyv
Predpoveď výsledku série obrazom:

Obrázek
Miller po 1 tretine dostal 3 goly zo 7 strel na bránu Blues ,fakt opora týmu a to bolo radosti pri výmene Jara však Ivan :wink: no ako vidno v golmanovi ten problém ani tak nebol. :wink: Ale inak dobrý hokej s otvoreným koncom 2:3 po 1 tretine.

Osobne fandím Chicagu a Majovi,takže som tipoval výhru Jastrabov po 6 dueloch.
Chris píše:Miller po 1 tretine dostal 3 goly zo 7 strel na bránu Blues ,fakt opora týmu a to bolo radosti pri výmene Jara však Ivan :wink: no ako vidno v golmanovi ten problém ani tak nebol. :wink: Ale inak dobrý hokej s otvoreným koncom 2:3 po 1 tretine.

Osobne fandím Chicagu a Majovi,takže som tipoval výhru Jastrabov po 6 dueloch.
ešte mi povedz, že Jaro je lepší brankár :)
ten zápas je dobrý, skončilo to v riadnom hracom čase 3:3, vďaka Schwartz :klobuk:
už len to doklepať...
Obrázek
Obrázek
Blues :wave:
Walt píše:ešte mi povedz, že Jaro je lepší brankár
Ale mozno ani horsi, dnesok neriesim lebo som ho nevidel a neviem co tam popadalo (nastastie lebo pri mojej karme by sa to potom neotocilo). Ale nemyslim ze u blues bude mat nejaky brankar top cisla, takto sa akurat iba navysil cap ale efekt ziadny. Dokonca mal Jaro lepsie cisla jak Miller u blues
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG