Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST. LOUIS Blues vs. CHICAGO Blackhawks

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Blues
35%
13
Hawks[/b]
65%
24

:lol2:


Musis mezi YT dat Iv9BRJpl6-k
prvý krok máme za sebou... :frajer2:
Škoda no, dejchalo by se nám podstatně líp, kdyby se podařilo vyhrát už včera, šancí na to bylo dost. Takle je holt dost nutně potřeba získat ten bod v sobotu...

Crawford fenomenální výkon, Miller od druhý třetiny taky. :yes:
Chris píše:Miller po 1 tretine dostal 3 goly zo 7 strel na bránu Blues ,fakt opora týmu a to bolo radosti pri výmene Jara
Panečku, to je ale přímo mistrná krátkozrakost. Po jedné třetině prvního zápasu play-off ho takhle odsoudit, to je teda neskutečný, vážně neskutečný. :lol: :klobuk:
Finch182 píše:takto sa akurat iba navysil cap ale efekt ziadny. Dokonca mal Jaro lepsie cisla jak Miller u blues
Tak o efektu se snad budeme bavit nejdříve po sezóně, ne? A na čísla bych se v tuhle chvíli moc neohlížel, protože Miller toho odchytal strašně málo na to, aby měly nějakou větší váhu, že jo.


Celkově tady ten hon na Millera je fakt úsměvnej.
nic proti nemu nemam, ja som tento nazor zastaval uz davo pred odchodom Jara ze zmena brankara by tolko nevyriesila
to sú zápasy :poklona:

Obrázek

:eek2: :lol:
prasce zo Chicaga :grc:

Seabrook aj Bickell by si zaslúžili stopku na pár zápasov, zmrdi obyčajní zákerní :grc:
Si pozri ten Seabrookov hit znova, pozri čo spravil Backes, zapoj mozog a prestaň bliakať ako polovica internetu lebo ešte aj tebe budem musieť rozhodiť sandál. A to fandím Blues...
mitch « 19 Apr 2014, 23:44 » Ciste
Joe S. « 19 Apr 2014, 23:44 » @ mitch, ty si asi je*nutý
Joe S. « 19 Apr 2014, 23:45 » bodaj by dakto podobne od*ebal Toewsa aj s Kaneom :grc:
No a k tomuto sa už radšej ani nevyjadrujem. :hroza:

Bickell hovado je.
Yeees :clap: necekane ( pro me ) ale 20cents blackcocks band tahnou do :v_hajzli:
Getzo5 píše:Si pozri ten Seabrookov hit znova, pozri čo spravil Backes, zapoj mozog a prestaň bliakať ako polovica internetu lebo ešte aj tebe budem musieť rozhodiť sandál. A to fandím Blues...
mitch « 19 Apr 2014, 23:44 » Ciste
Joe S. « 19 Apr 2014, 23:44 » @ mitch, ty si asi je*nutý
Joe S. « 19 Apr 2014, 23:45 » bodaj by dakto podobne od*ebal Toewsa aj s Kaneom :grc:
No a k tomuto sa už radšej ani nevyjadrujem. :hroza:

Bickell hovado je.
Pockej, ted tomu moc nerozumim - ty si myslis, ze ten zakrok Seabrooka byl v poradku... :shock: ? To uz teda potom nevim, co jineho by melo byt potrestano...
Nie, nemyslím. Ale myslím si, že je nutné prihliadať na všetky okolnosti a nerobiť z ľudí vrahov bez rozmyslu.

A už vôbec priať na základe jedného zranenia zranenie na opačnej strane.

a aby som to predsa ešte prirovnal tematicky, Seabrook je typ hráča (aj charakterovo) ako Georges a u oboch viem, že úmysel zraniť tam proste nie je. Backesa je mi ľúto, to však aj Seabrooka, samozrejme z iných dôvodov. Už sa s tým nedá nič spraviť, ale posielať ho pod gilotínu ho prihliadnuc na okolnosti rozhodne nemienim.
Joe S. píše:prasce zo Chicaga :grc:

Seabrook aj Bickell by si zaslúžili stopku na pár zápasov, zmrdi obyčajní zákerní :grc:



Backes ochutnal vlastní medicínu, tak buď v klidu. Mimochodem, podívej se jak hitoval Reaves Toewse v prvním zápase, to bylo nemlich stejný. Vlastně stejný ne, protože za to dostal jenom 2 minuty.
Neprekvapilo ma keby sa pre Backesa sezóna skončila. Dnes to bola poľovačka na našich. A zvlášť na tých o ktorých sa vie, že koniec ZČ premarodili. Koleno na koleno od Bickella ale od neho sa tieto ťahy dajú očakávať no ale ten Seabrook... Kľudne sa tu do mňa navážajte ´´mamtofp.či´´. Viem, že je playoff, že medzi týmito dvomi tímami tá rivalita je ale čo je veľa to je moc. Na jednu stranu mu ďakujem lebo tá jeho debilita môže za to, že sme vyrovnali a nakoniec vyhrali ale na druhú stranu sme prišli o kapitána. Ja mám totálne zmiešané pocity a táto výhra mi až tak nechutí hoci je dôležitá a posadila nás na koňa. Ak to takto bude pokračovať a mi náhodou cez Chicago prejdeme tak ani nechcem vidieť tím, ktorý nastúpi v 2. kole. Lebo postupne nám odpália snáď všetkých. Teraz ho porieši disciplinárka ale keď sa vráti a táto séria bude pokračovať tak dám ruku do ohňa za to, že sa o neho Reaves postará. Mohol byť hrdina, je idiot. Uškodil svojmu tímu, sebe aj nám. Ani si nechcem predstaviť čo by sa stalo keby tam na Backesovom mieste bol napríklad Schwartz. Pravdepodobne by bol miesto 3. zápasu pohreb. Viac k tomu nemám čo dodať. Je mi jedno, že s tým nebudete súhlasiť, je mi jedno, že ma tu za to svojimi príspevkami zlikvidujete ale vyjadril som sa tak, ako to ja vnímam. A nič sa na tom nezmení.

K zápasu. Malo to všetko. Góly, zvraty, dramatičnosť, súboje a zákernosti. Prvá polovica zápasu bola geniálna a ak by Ott premenil svoj únik a za Crawfordom by skončila aspoň jedna z tých tyčiek tak by mohlo byť teoreticky po zápase. Od druhej polovice bolo Chicago lepšie. Začali perfektne napádať, začali byť nebezpeční a hrali proste veľmi dobre. Dá sa povedať, že zaslúžene išli do vedenia pretože potrestali našu pasivitu a príkladne zabojovali aby neprehrali. Žiaľ pre nich a ´´chvalabohu´´ pre nás, majú v tíme magora, ktorí ich o tú výhru pripravil.

Ak si odmyslím ten zákrok tak je to zatiaľ séria, ktorá sa musí páčiť asi každému. Obaja majú veľkú kvalitu a rozhodne to bude ešte zaujímavé. Ja osobne nepovažujem ešte nič za hotové.

Fanúšikovia Hawks. Berte tie riadky s rezervou pretože som z toho nervózny. A ruku na srdce. Vy ste pred časom Torresa tiež zrovna neospevovali. Ja Hawks rešpektujem a uznávam ich veľkú kvalitu ale dnes sa hnevám.
https://www.youtube.com/watch?v=ntgCSCVQJlQ" onclick="window.open(this.href);return false;
AndyF píše:Hawks in 5.
Blues sou fpici a my moc dobre vime, ze neni zadnej PO switch, kterej to ze zapasu na zapas prepne.
Ohlund píše:Ja by som až tak moc Blues neodpisoval, ved aj Hawks mali naprd formu od konca marca, ich top hráči sa tiež vracajú po zraneniach. Tí top hráči Blues vynechali len 2-4 zápasy, to by nemal byť taký problem sa do toho dostať. Na rozdiel od Andyho si myslým že to tlačítko tu je a uvidíme úplne iných Blues.
Tak ako je to s tým tlačítkom Andy? A aj tá "obrovská marodka" okrem Berglunda sa vrátili už všetci. Blues vyhrávajú tie zápasy úplne božím spôsobom, Chic musí mať psychiku v ****, takže v dalších zápasoch očakávam ešte viac prasačiniek od nich.
Zaujímavé je aj vidieť Joea ako mení názory, kým hrali Chic alebo Bos proti nám tak to boli super tímy plné hrdinov a dnes si o Lucicovi, Parchandovi a spol myslí iné a podobne aj u Hawkz..

Pome Blús :povzbudzovanie: , doklepnite ich už !
Blues :wave: :yes:
Ohlund píše:Tak ako je to s tým tlačítkom Andy?
V obou zapasech zachranovali na posledni chvili v druhem dokonce posledni strelou (a bez PP by nedali nic). Pricemz v prvnim mohli v OT uz davno padnout, nez dali svuj.
Takze myslim, ze to na nejaky honeni trika moc neni.
namiesto 0:2 je 2:0 :x

teraz budu velmi dolezite domace zapasy, ak bude 2:2 postupujeme, ak nie tak bye bye
Je to v pytli. Na první pohled je to co se tyče výsledků vyrovnané avšak objektivně je dle mého názoru prostě lepší St. Louis :neviem: přijde mi, že jsou zkrátka hladovější (i když jsme se včera poté, co to vypadalo ze to snad ani nepůjde, zase vrátili do zápasu.), jdou do toho mnohem víc. Za včerejší neúspěch mohou zbytečná vyloučeni, která nás nakonec (podle očekávání) srazila na kolena.

Trochu bych se ještě pozastavil u Handzuša - nechápete mě špatně, je to dobrý hráč (a za včerejší výkon zaslouží pochvalu) co se tyče směrem dozadu, kde odvádí velké množství černé práce :klobuk: Jakmile je však potřeba hrát dopředu, je to podstatně horší. A pravě post druhého centra je podle mě achilovou patou současných Hawks (ale to už se tak nějak všeobecně ví, že jo). Současně mi je taky záhadou, jaké myšlenkové pochody panují v mysli Q, asi mu něco bude, jinak si totiž Kanea ve 3. brázdě, kde je vyloženě utopený, vysvětlit neumím. :neviem:

Doma musíme být 100% jinak (bože, jak já nemám rád to slovo) to bude už prakticky nemožné vyhrát, protože co si budeme namlouvat, stav 3:0 už mužstvo jako jsou Blues nepustí. Každopádně jak už jsem řekl, St.Louis alespoň v mých očích zcela zaslouženě vedou 2:0 :klobuk:
Bob 24 píše:Backes ochutnal vlastní medicínu, tak buď v klidu. Mimochodem, podívej se jak hitoval Reaves Toewse v prvním zápase, to bylo nemlich stejný. Vlastně stejný ne, protože za to dostal jenom 2 minuty.
A tiez nie stejne, lebo Toews vstal a hral dalej, ale suhlasim s tvrdenim, ze Backes ochutnal vlastnu medicinu ... 100% by to zahral aj Backes pred dvomi tromi rokmi. Seabrook urcite nechcel Backesa zranit, chcem tomu verit. Je to Play Off a taketo zakroky sa stavaju, ono rozdiel medzi dokonalym tvrdym hitom a likvidacnym zakrokom je velmi malicky, neda sa nic robit.

Mimochodom tie nase tycky a tecovane goly Chicaga ma stvali, ale nabuduce budeme mat stasticko my. Uvidime co NHL na ten hit a v Chicagu ideme odznova.

LGB
#free Morin
#free Regin

:pray:


presne toto mi vadilo omnoho viac ako nešťastná n(á)ehoda.
Seabrook has been suspended three games for his hit on Backes.
Cekal sem 2 :hmm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES