Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO Avalanche vs. MINNESOTA Wild

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Avalanche
66%
25
Wild[/b]
34%
13

Dnes sme strasne horeli v rozohravke od obrancov. Drviva vacsina pokusov o vyhodenie puku z pasma koncila icingom alebo turnoverom, co pochopitelne dostavalo wild na kona a priamo z toho vyplynul aj GWG.
Suhlasim s tym ze prehra 2:4 na zapasy by bola pre wild v tejto serii kruta, ich pripadny postup po game 7 by rozhodne nebol stastny ci nezasluzeny. Makaju a bojuju, postupne sa im stale viac presadzuju aj big names a pred game 7 nas rozhodne nepovazujem za favoritov - sance budu 50:50.

Nadej nam dava navrat duchenea, na lade ho bolo citit, najma v PP. a podla ocakavania pri nom o triedu nebezpecnejsie vyzeral aj ROR. Ak si varly v game 7 odpusti podobne softie ako bol granlundov gol na 2:0, tak by nam vyhoda volby matchupov mohla priklonit postup na nasu stranu, bude to ale tazke-pretazke. Keby to ale aj nahodou nevyslo, sklamanie z vypadnutia u mna velmi rychlo vystrieda spokojnost s nad ocakavanie vydarenou sezonou. Pripadnu seriu s hawks by som si ale velmi rad vychutnal… :slintac: (aj ked by s nami mozno vytreli lad :giggle: )

V kazdom pripade ak nieco zaver ZC a PO ukazalo, tak to ze v obrane naozaj potrebujeme posilnit, bez ohladu na to akych overachievements sme sa tento rok od vacsiny nasich obrancov dockali. Hejda uz jednoducho na top pairing nema, zrejme ani nikdy nemal, aj ked prvu polku sezony sa ako seriozny top pairing shut-down D-man tvaril. EJ potrebuje noveho partaka. Hejda moze hrat 2nd pairing s barriem, 3rd napr. holden s elliottom pripadne niekym novym, guenin moze byt 7th D-man… sarich je jasny goner, IMO nepredlzime ani benoita, aspon teda ja by som namiesto neho radsej nechal elliotta. Wilson este ma zmluvu na 1 rok, ale ci zostane je otazne. EJ ale potrebuje partaka co s nim zvladne odohrat 22+ kvalitnych minut za zapas, hejda toho uz zial podla vsetkeho schopny nie je :neviem:
Getzo5 píše:Od predvčera sa volá -7ach Parise. :ciga:
:fucker2: :-D
co sa tyka game 7, to uz moze dopadnut akokolvek, po akomkolvek priebehu :scare:

strasne som sa tesil na playoff suboje s Blues, ale co uz, aj to Chicago by teda mohlo byt :giggle:

asi by to bolo idealne pre porovnanie aky pokrok urobil tim po roku a ako by bol pozmeneny tim (hlavne utok z 2 tretin) schopny konkurovat prakticky nezmenenemu timu Hawks

tak snad dostanu prilezitot vyzvat ich :pray:

vcera Parise sice 4 body ale Nino :slintac:

Niederreiter was nothing short of fantastic tonight!
He as continually and consistently out-worked, out-hustled, and out-muscled Avalanche players all series long!!! Because of his play, Yeo was spot-on in putting him on the 2nd line tonight! He deserved it, and he deserves to get a goal or two...nobody on the Wild has worked harder than Nino in this series!

moc som si ho oblubil, ale obavam sa, ze v time za nejaky cas nebude :sorry:

a este by som dodal na obhajobu mojho oblubeneho trenera, ze faul Cookea naozaj nevidel :jn:
Presne tak minesota by tie čučky mala rozdrtit fyzicky. takéto cukráše nemožu postúpit to by bola hanba zapadnej konferencie.


:thumbsdown:

inak preco je kapitanom Landeskog a nie Duchene, viem, ze je Landeskog mlady, ale ked uz ho spravili kapitanom, tak by sa mal trosku viac ovladat, ked Duchenea draftovali, tak tusim o nom pisali, ze ma vodcovske schopnosti ako Yzerman ci Sakic, nie som si isty, mozno sa mylim, ale nieco sa mi mari, ci nie
Vodcovske schopnosti sa praveze pred draftom ospevovali prave pri landeskogovi :neviem:
Ja osobne nie som velkym fanusikom mladuckych kapitanov, neviem si to dost dobre predstavit ako to prakticky funguje ked ma nejaky 20r mladencek dobrezenie este s akne na ksichte prehovarat do duse zrelym tridsiatnikom po zbabranej tretine/zapase… :giggle:
No ale na druhej strane ja zas do toho :ho*no: vidim… :neviem:
Dnes jsme je měli dorazit!!!! Po vyrovnání na 2:2 jsme měli šance je dorazit! Od nejlepšího týmu na hřištích soupeře v této sezoně jsem čekal podstatně více a doufal jsem , že dnes je po těch dvou hrůzách (zápas č.3,č4.) porazíme, ale bohužel! Před zápasem číslo 6. jsem ale počítal s tím, že se bude hrát sedmý zápas a naše šance na postup jsem viděl 45% - 55% pro Wild. Teď před rozhodujícím zápasem to vidím 10 %- 90% !!!
Z těch 6 zápasů jsme 5 krát tahali za kratší konec a 2 zápasy z toho jsme zachránili až při powerplay. A obávám se obávám, že na čtvrtý pokus to Minnesotě výjde. Neunesem tíhu okamžiku a bude to pro nás v této sezoně poslední zápas :-( .
Tohle už jsme s Wild jednou zažili......
:good: :yes: Ta atmosfera tam jinak byla pekelni, dalsi duvod proc to Wildum prat. At postoupi lepsi.. a to je Minnesota. A kdyz ne, tak mi aspon genialne vyjde puvodni prognoza serie :giggle: Otazka je, kdo bude pro Chicago tezsi, protoze uz to chce zmenu..
Minule somcital ze v colorede sa ani nesprchuju a spodne pradlo pozivaju tri dni posebe.
WildCelt píše:Niederreiter was nothing short of fantastic tonight!... nobody on the Wild has worked harder than Nino in this series!
Niederreiter je skvelý, bohužiaľ. V noci jeho aggressive forechecking dával zabrať celej našej TOP 6. Obrancov práve on napádal až za bránou, využíval svoju postavu a najmä vďaka nemu mali naši beci problémy zakladať útoky. Shifty, skilled player, ktorého hra rastie s dôležitosťou zápasu. A stále má len 21. K dokonalosti mu už chýba len pridať nejaké góly. Trade s Isles sa javí ako čistý steal. Prečo sa obávaš, že u vás nebude? Nezabúdal by som na Sutera, ktorý v St. Paul vymazal MacKinnona a spol. Dobre mu sekunduje aj Brodin ako som v rannom príspevku písal aj s Corsi. Brodin má 20 r. a hrá cez 24 min. Neprehliadal by som jeho výkonnosť napriek tomu, že sa môže zdať trocha nenápadný. Granlund nepotrebuje komentár. Je však zaujímavé, že v prvom zápase sme hrali s väčším dôrazom my, z čoho pramenili problémy sa presadiť práve Granlundovi a Brodinovi.
WildCelt píše:a este by som dodal na obhajobu mojho oblubeneho trenera, ze faul Cookea naozaj nevidel
Mne išlo skôr o to, ako sa vyjadroval potom, keď povedal, že zákrok na Barrieho nevidel a vyjadrí sa k nemu ďalší deň. A na druhý deň to boli samé bezpredmetné veci ako:"I think we all want to play good, physical, intense hockey. At the same time, I know that they want to do the same to us." alebo smerom k suspendácii: "This is a tough loss for us..." Ale to ranné opätovné pripomenutie tohto hrdelného zločinu spáchaného proti ľudskosti, bolo len akýmsi výlevom sklamania z toho, že v 2nd period sme kontrolovali hru, hráči pôsobili uvoľnene a nič iné ako ukončenie série som nepripúšťal.

A na Cepiho sa nedalo inak reagovať, pretože naše šťastie v zápasoch by som preklasifikoval na vašu/Yeovu neschopnosť postrážiť si závery zápasov. A práve za "demenciu" sa postup priať nedá. :jn:
Atlantik píše:Ta atmosfera tam jinak byla pekelni, dalsi duvod proc to Wildum prat.
ja som veru lepsiu pri domacom zapase Wild este nezazil, po tom gole Pariseho na 3:2 to bolo neskutocne, ako na CenturyLink Fiel pri 3rd down supera :wave: rad by som si este tuto sezonu vychutnal nejaky ten zapas v takej atmosfere...

Zach Parise on #mnwild crowd from my gamer: “After the 1st 2 games, you’re thinking, ‘How can it get better?’ And it keeps getting better.”

tentokrat to pekne nastartoval Wes Walz :wub: predosle 2 Richard Park a Jim Dowd z 03 timu

http://instagram.com/p/nWuFK4x0cQ/" onclick="window.open(this.href);return false;

ani si to neviem predstavit pri postupe do dalsich kol, 03 som to zazit nemohol, ale malo by to byt este brutalnejsie :cool:
mitch píše:Minule somcital ze v colorede sa ani nesprchuju a spodne pradlo pozivaju tri dni posebe.
Dovolávať sa tu sarkastickej výmeny názorov je ako snažiť sa naučiť tancovať narkomanov. Vraj majú talent, bohužiaľ nie na tanec.
Sloter píše:
mitch píše:Minule somcital ze v colorede sa ani nesprchuju a spodne pradlo pozivaju tri dni posebe.
Dovolávať sa tu sarkastickej výmeny názorov je ako snažiť sa naučiť tancovať narkomanov. Vraj majú talent, bohužiaľ nie na tanec.
to je na mna moc intelektualne. ale poucenie je nepisat prispevky ked som na pive.
Tak zaujimava novinka – po obligatnych dvoch prvych lajnach landy-stastny-mack a ror-duchene-pap by dnes nasa 3rd line mala vyzerat takto:
Mcginn – Hishon – Talbot.
Za seba hovorim ze som rad. Takto som si to predstavoval uz pred minulym zapasom (pripadne vymenit mcginna s papom). Jednou z oblasti kde nas wild v tejto serii najviac prevysuju je skorovanie od bottom6. Nasa bola bez mitchella absolutne jalova, nedali este ani bod :!: Toto je konecne 3rd line ktora ma potencial narobit wild v ich pasme problem, nie ako dvojica mcleod-cliché ktorych sme v 3rd line museli pouzivat doteraz :hroza: ti su teraz konecne tam kam patria – 4th line s TOI pod 10 minut (+PK)
som zvedavy na dnesne lajny, pretoze minuly zapas dohravali v zlozeni v akom neboli celu seriu, takze uvidime

dnes to chce odohrat dostojny zapas, vyhra by bola super

a co sa tyka Yeoa, ja by som mu predsalen asi este dal sancu aj dalsiu sezonu :psst:
kajo píše:Dnes to vidim na Minny, takze prva prehra domaceho timu :hmm:
Minule to nevyslo, nerad by som to jinxol, ale fakt myslim, ze Minny to dnes da. Ak nie, zajtra mi mozte (Redy, petrik, sloter, prima a spol...) dakovat :giggle:
Nic sa neboj ked im ja fandim je skoro zarucene ze col vyhra. V kazdom pripade tesim sa na nocny zapas.
kajo píše:Minule to nevyslo, nerad by som to jinxol, ale fakt myslim, ze Minny to dnes da. Ak nie, zajtra mi mozte (Redy, petrik, sloter, prima a spol...) dakovat
Snáď Roy nezačne kariéru trénera tak, ako skončil hráčsku a to prehrou v G7 proti Wild. :x
K zapasu c.6 treba uznat ze Avs predviedli najlepsi vykon v Saint Paul i od Duchena som necakal az taký nastup po zraneni i samotny Roy uvazoval s mensim TOI ale ked videl ako hrá tak ho ponechal a bol velmi nebezpecny hlavne v presilovkach a dalej zmensil i bremeno Avs ktore viac-menej zalezalo na prvej lajne. Na druhej strane tiez musim pochválit Nina, ktorý skvelo zahral zapas a taktiez som postrehol jeho posun vo formacii co si zasluzil skvelým forcekingom a kontrolou puku v rohoch a za brankou zcoho vytvaral nebezpecne situacie a ten gol na 3:2 proste fantazia :waa:

Tak uz sa neviem dockat posledneho 7 zapasu serie. V prvom rade ak vypadnu Wild tak to bude premna obrovske sklamanie z pohladu celkovej sezony a vyvoju tejto serie kde boli Wild az na 2.zapas minimalne vyrovnaným ale zvacsa lepsim timom. Spomenul by som este akusi paralelu akú trocha vidim medzi minulou sezonou Wild a terajsimi Avs kde obe tímy mali/maju poskladanu zostavu z nadejnych mladych hracov ako Brodin,Scandella,Spurgeon,Coyle,Zucker a to este nehral skvely Granlund ktory tusim este "hladal" formu na farme a takisto u Avs O´Reilly,MacKinnon,Dechene,Barrie,Landeskog... Vsetko menovany mladici ktory nemali este ziadne skusenosti v PO. Wild si pretrpeli minulu sezonu proti Hawks, neskorsiemu vitazovi SC kde som ani necakal v ziadny zazrak ale po dlhom roku čakania a o nieco lepsej zahratej sezony kde tentokrat nemuseli bojovat do zaverecnych zapasov o poslednu PO miestenku uz je to skusenejsi a rozohratejsi tím. A ako som spominal zazit 2x po sebe vypadnutie v 1.kole kde si to tentokrat seriozne Wild zasluzia tak to budem tazko znasat... Mimochodom velmi by som si prial sancu na revenš(i ked by to bolo tiez mimoriadne narocne) proti Hawks a vychutnat si nadalej este tú skvelu atmosferu v Xcel Energy Center. Wild mali zakazdym vyrovnanejsie minule sezony i ked mnohokrat to nevyslo ale vzdy to bolo miesto relativne tesne za hranicou PO na druhej strane Avs neratajuc tuto sezonu "zahrali" 2z3 sezon v podstate na draft co im prinieslo ovocie v tejto sezone a rapidne vystrelili na spic tabulky. Cize i ztohto hladiska kde Wild nevypustili azda ziadnu sezonu a bojovali az dokonca by som vtom videl akusi spravodlivost postupu dalej.

No vsetko sa ukaze v 7.zapase ak ich Avs prevalcuju alebo suverenejsie vyhraju tak to este horko tazko budem akceptovat ale ked to bude lucky win ako v 1. a 5. zapase tak to uz bude na infarkt :ee: :nervozny:
Minnesota1 píše: takisto u Avs O´Reilly,MacKinnon,Dechene,Barrie,Landeskog... Vsetko menovany mladici ktory nemali este ziadne skusenosti v PO.
Sacco doviedol vo svojej prvej sezóne Avs do PO, kde sme prehrali so SJS. Vtedy za tým už nastupoval ako rookie Duchene tak ROR. K tomu nášmu zahranému "nič", vyhrali sme centrálnu divíziu, v PO bez Duchenea a Mitchella to jednoducho nešlo. Nehovoriac potom po strate Barrieho. Samozrejme uznávam, že ste boli lepší v sérii a nechcem sa vyhovárať na zranenia, ktoré sú súčasťou hry ale bez nich sme polovičný. S Duchenom, sa vyriešil náš problém s one line ofense a s Hishonom by sa čiastočne v 3rd line mohla napraviť ich chémia bottom six. Hrať s dvoma 4. útokmi nie je práve "zábava".

Každopádne favoritom ste vy, my sme ale doma. Verím, že rozhodne to, že sa nám na rozhodujúci zápas zrovnali formácie. Ak Roy bude správne nasadzovať útoky a podarí sa nám striedať MacKa s Duchenom na Sutera, tak by sme mohli uspieť. Z mne neznámych dôvodov si pred dnešným zápasom nič iné nepripúšťam.

:tlap:
Obrázek
Obrázek
Co to zas je za gol.. No interference on Kuemper.
Druhá třetina hrůza. Šlapeme vodu a začíná to být špatné... 2:2 po dvou třetinách je voda na mlýn wild... :oops:
Po třetí jdeme do vedení a pak pustí Varlamov druhy laciný gol...tohle normalně chytá...dnes nemá svůj den :neviem:
ak to vyrovnaju aj 4x tak si ten postup naozaj nezasluzime
:pray:
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS