Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO Avalanche vs. MINNESOTA Wild

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

Avalanche
66%
25
Wild[/b]
34%
13

Dnes to vidim na Minny, takze prva prehra domaceho timu :hmm:
Rono :arrow: esteze tak :heat:

kajo :arrow: veru, dnes ocakavam exploziu utoku Wild, Parise, Koivu, Pominville a Moulson stale bez golu :psst:
Obrázek
really? Toto ma akoze postupit dalej ked uz mohla byt uzavreta seria na 4:1. K Landeskogovi po dnesnom zapase tazko nieco napisat aby vtom neboli nadavky potom co spravil na Koiva, Haulu a nazaver Kuemperovi :thumbsdown: :bitka3: (a som si vedomy co predchadzalo vsetkym situaciam)
Pritom od stavu 2:3 hrobove 15minutove ticho ziadna podpora z hladiska a na zaver ceresnicka na torte gol z ofsajdu :lol2: Toto bolo privela uz aj namna co ponukol tento zapas :grc:
Obrázek

no nechcel by som byt v kozi fanusika Wild....toho musi docista klepnut.....doma nedovolia lavinam ani prdnut a vonku im k tomu prepotrebnemu jedinemu vitazstvu chyba doslova par sekund.....o OT nevraviac....
:slap:
Ofsajd to samozrejme byl, ale na druhou stranu Stastny nebyl nekde metr za carou, ale stacilo by, aby proste podrzel zadni nohu na care a na celou akci by to nemelo vliv.
To neni jak Briere 2012 :nono:
alebo ako tomu bolo v januari

Obrázek

to bolo riadny fail, toto bolo na hrane, taky zarez to asi nebol
Wild si tymi koncovkami zapasov neskutocne odsieraju celu seriu
Slepá zebra pol metra od toho, čumí nato a nechá to tak :hroza: . Toto už asi Minnesota neotočí, ved musí hrať proti 2 súperom, s Coloradom si poradiť vie, ale štastie je silnejší súper..
:oslava: To jsou infarktove zapasy! Ja uz pomalu zacinal lestit golfove hole. Dnes by ta prohra narozdil od zapasu v Minnesote hodne mrzela, dva inkasovane goly zapricinene ztratou hokejky... :scare:

Zaver sudi vubec nezvladli. Nejdriv nesmyslne vylouceni Landeskoga, potom klicove neodpiskani faulu na Coylea, ktery mohl do prazdne branky rozhodnout. Stastny v offsidu byl, ale tohle se proste v NHL ve vetsine pripadu pousti, rozhodne ale chapu rozhorceni fanousku Wild.

MacKinnon ve 3 domacich zapasech 2+8, byl u obou zaverecnych vyrovnani a zaridil vsechny GWG. :klobuk: Holden hraje vyborne. Hishon nic nezkazil a neboji se puku, zatim to zvlada velmi dobre.
Minnesota1 píše:really? Toto ma akoze postupit dalej ked uz mohla byt uzavreta seria na 4:1. K Landeskogovi po dnesnom zapase tazko nieco napisat aby vtom neboli nadavky potom co spravil na Koiva, Haulu a nazaver Kuemperovi :thumbsdown: :bitka3: (a som si vedomy co predchadzalo vsetkym situaciam)
Prehanis. :roll: Landeskog neni zadnej svatousek, ale tohle me pobavilo. Mikkovi pouze oplacel stejnou minci. Kuemper puk uplne nekontroloval, takze brzdil az na posledni chvili, absolutne nechapu to vylouceni (5min pred koncem? WTF?). Haulu nevim co myslis, takze to asi nic zavaznyho nebylo. :wink:


Nepochopil jsem to buceni na Sutera, neco mi uniklo?
Colorado má více štěstí jak .. cokoli jiného. To už je vážně smutné, co tam Minessotě spadne. Na druhou stranu, kdyby si alespoň jednou pohlídali závěr zápasu, nemuslo by k tomu dojít. No uvidíme.. Snad Wild zabojují. :)
minesota kurvadrat to si to nevedia postrazit. mackinonovi otocit koleno a bude pokoj.
mitch píše:minesota kurvadrat to si to nevedia postrazit. mackinonovi otocit koleno a bude pokoj.
Najprv by musel mať niekto skill a rýchlosť na to aby ho chytil... :smutok:
:kajo: nepřestávejte!
teraz som dopozeral tretiu tretinu a predlzenie a nenachadzam slova

sice tri mozno

tak im treba

alebo

:censored: :censored: :censored: :ups:
WildCelt píše:s tym ich pristupom nieco x krat dodrbat a az potom to spravit dobre, toho v playoff moc neuhraju, to uz budu davno na golfe
:sisi:
Takze Duchene to dnes zavre :petrik:
Redy píše:Takze Duchene to dnes zavre :petrik:
Hmm, Varlamov ztratil duveru??? Nemate backupa? :jn:
Yeo vs Roy is the shortest surname coaching matchup in NA pro sports history. :slap: amici

tak ako som sa vcera na dnesny zapas netesil, tak dnes sa ho uz neviem dockat :waa:

chcem game 7
Ako bolo spomenuté, do zápasu nastúpi už aj Matt Duchene, ktorý by mal začať vo 4th line s limitovaným časom pri even strenght a bude predovšetkým vítaným upgradeom pre našu presilovku. Ráno však trénoval s PAP a ROR. O mieste v zostave tak príde zrejme Joey Hishon.

S Dutchym v zostave by sa mohol vyriešiť náš problém s one line ofense, čo by v St. Paul mohlo priniesť definitívny zlom v sérii, resp. viac priestoru pre formáciu Landy - Staz - MacK. MacKinnon zaznamenal 7 zo svojich 10 bodov (vrátane oboch gólov), keď bol Suter na benchi. Duchene je podobne ako MacKinnon skvelý v súbojoch man on man a so svojou kreativitou vo vysokej rýchlosti dokáže vytvárať množstvo gólových príležitostí pre spoluhráčov. Netreba pripomínať, že je to náš najlepší forward zo základnej časti.

Poďme ich dokončiť, predsa sme sa celú tú dobu pred koncom ZČ nechystali na Blackhawks zbytočne. :giggle:
Minnesota začala od úvodných sekúnd vo veľkom štýle, rovnako ako tomu bolo v predošlých zápasoch v St. Paul. Napádali nám rozohrávku, bekov stíhali až za našou bránou. Hra pod high-pressure nám robila problémy. Obraz hry dokresľuje aj počet hitov 18:32 pre MIN. Paradoxne sa začal vývoj stretnutia otáčať po góle na 0:2, ktorý ide na Varlamovov účet. Následný improvement ukazuje aj fenwick:

Obrázek

Koivu nás hlavne zo začiatku doslova ničil na FW, čo malo za následok, že na získanie puku sme sa väčšmi nadreli. Najviac ma však zaráža, že sme opäť nedokázali využiť toho, že Varlamov dokázal v správny čas vytiahnuť kľúčové zákroky. Great effort ROR-a v oslabení 5:3 vyústilo na kontaktný gól, keď vysunul vracajúceho sa Stastnyho z trestnej lavice. Radar si pripísal aj PPA - efekt Duchene. Skutočne tá presilovka, hlavne v neskoršej fáze zápasu, bola na vyššej úrovni, puck possession, one-timer Benoita (že som sa načakal :giggle: ).

Viac udivujú rozdiely jednotlivých hráčov ako celkové stats Corsi či Fenwick. Skvelé čísla mal v tomto Niederreiter, ktorý mal CF% 83,3 a reláciu k celkovému Corsi celého tímu v 5v5 skvelých +45,2. Ale absolútnym fenoménom boli Suter (+26) a Brodin (+26,4), ktorí mali TOI viac ako 24 minút. Wild zachránili hráči za 22 mil. USD - Parise, Suter a Koivu.

Najslabším článkom toho tímu je bezkonkurenčne obrana. Nedôsledné čistenie predbránkového priestoru, spomalené reakcie, žiadne passy forwardom do jazdy. E. Johnson a Hejda ako top D pair kvantum zlých rozhodnutí. E.J. nepokryl práve najšťastnejšie Pariseho pri GWG. 2nd period sme mali dobrú, na strely sme vyhrali 14:6, na hráčoch bola vidieť väčšia pohoda ale v tretej tretine to premrdali podobne ako v predošlých zápasoch. Zo 6 zápasov sme boli lepší len v G2, šťastnejší v G1 a G5.
Obrázek
Týmto blbečkom asi nič nehovorí meno Dan Snyder. :butt:
Sloter píše: Re: COLORADO Avalanche vs. MINNESOTA Wild
Nevěřím tomu že by to Varly udělal,na tý jeho ex vidíš jaká to je mrcha,už jen podle toho rozhovoru :D
Obrázek

divosi si za celu seriu 7 zapas zasluzili :good:

Obrázek
cepi píše:divosi si za celu seriu 7 zapas zasluzili
No jo, rovnako ako Toronto postup do PO.
Sloter píše:No jo, rovnako ako Toronto postup do PO.
nemiesaj mi tu uhorky a hrusky :nono: doma ste mali zakazdym na male, svoje prve 2 domace zapasy dala MIN s prehladom, teraz to bolo podstatne vyrovnanejsie, ale zakazdym to trhli bez OT....o tych zaveroch zapasov v COL nevraviac....ak by to nakoniec MIN trhla, hokejova spravodlivost slepa nebude (a to je mne je ako vych.panaciku jedno kto postupi dalej:) btw tipoval som COL in 7
cepi píše:neries tu uhorky a hrusky doma ste mali zakazdym na male, svoje prve 2 domace zapasy dala MIN s prehladom, teraz to bolo podstatne vyrovnanejsie, ale zakazdym to trhli bez OT....o tych zaveroch zapasov v COL nevraviac....ak by to nakoniec MIN trhla, hokejova spravodlivost slepa nebude (a to je mne je ako vych.panaciku jedno kto postupi dalej:)
Hlavne Yeovi to prajem po tých rečiach, schovávaní Cookea, zahmlievaní o tom ako nevidel zákrok na Barrieho, ale offside na druhej strane ihriska videl ako gynekológ pri prehliadke osemnástky. Doma sme mali namále, ale už len pre tú nezlomnosť a bojovnosť tak mladého tímu už dávno pred pár hodinami mohli postúpiť. Hrali sme bez 3 kľúčových hráčov a to z TOP 6, bottom 6 a najlepšieho obrancu. Dnes už hral Duchene a bol to podstatný rozdiel, najmä v 2. tretine, keď sme ich dobre zatvárali v o-zone. :wink2:
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG