Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

Tak to je super...som "donuteny" fandit Bostonu prvy krat v zivote a oni si dovolia prehrat prvy zapas? :noway: Nic proti Montrealu, normalne by som im fandil, ale za tychto okolnosti potrebujem Boston v tom konferencnom finale. A habs su pre pens prip. rags lepsi matchup...

Inak prave som si docital chat a celkom som sa pobavil :D
habs píše:
megaton píše:pro me je nejvetsi poznani serie, ze habs a parda jsou dva lidi. ja si vzdycky myslel, ze je to jeden clovek, az ted jsem prozkoumal ty avatary a koukam, ze pleky tam je pokazdy s nekym jinym :D

jinak fandim Montrealu, uz me sere jak se NHL pomalu zacina blizit do doby pred vylukama, formujou se 4 tymy co si to pak vzdycky rozdaj a s narustajicim caphitem nevidim sanci na zlepseni. Jo a taky vyhra Habs nad LA je muj prvni, aktivne pamatujici se zazitek s NHL
Jak jeden člověk, vždyť vypadám úplně jinak... :-D ? Navíc je to focený na úplně jiných srazech... A nakonec - naše názory jsou na leccos hodně rozdílné, to bys viděl hlavně na habsczech.com ...
no to ted samozrejme vidim, ale nevim proc jsem zil v domneni, ze prispevky jsou od jednoho cloveka. asi mate podobnej sloh a vyjadrovani. rozdilnost nazoru jsem nejak neresil :D Za tuto chybu se vam obema omlouvam :oops:
Po Raskovi aj Vanek zhodnotil situaciu ako chlap:
"I wasn't good enough."
Vanek also very aware his team is fortunate to be up 1-0 in the series. He frankly stated,
"we're up a game and we shouldn't be."
megaton píše:no to ted samozrejme vidim, ale nevim proc jsem zil v domneni, ze prispevky jsou od jednoho cloveka. asi mate podobnej sloh a vyjadrovani. rozdilnost nazoru jsem nejak neresil :D Za tuto chybu se vam obema omlouvam :oops:
V pohodě :lol2:

K tomu co tady bylo řečeno k bostonským fans, tak se ničemu nedivím, a když už klub musel vydat oficiální prohlášení, tak to o něčem vypovídá. Ostatně je to vidět tady na fóru, neříkám, že jste nadávali Subbymu do negrů, ale že byste měli k soupeři úctu a normálně přijali porážku, tak to se taky rozhodně říct nedá.
Plačky k rozhodčím mě už unavují, všecko to jsou jen a jen plky (Pasha toho už tady předvedl víc, že ano) a navíc ničím nepodložené konstatování, zkrátka :ho*no:
Už jsem to tady jednou dával, ale on je to děsně nadčasový obrázek :giggle:
Obrázek
Mam deja vu :D Velmi podobny priebeh ako v serii s DET a uplne rovnake argumenty o arogancii plakani atd....
Parda píše: Viděl jsem zápas a strašně se mi líbí, jak jste z vašeho výkonu všichni vystříkání a strašně se divíte, jaktože to nestačilo na výhru :hehe:
No ja sa priznam, ze po prvom zapase som poriadne vystriekany a podla mna vy by ste chceli byt tiez :fucker2: a po takych sancach je na mieste divit sa, ze sme to nevyhrali (ja viem ze sa hraje na vitazstva o tom sa mozeme bavit na konci serie, lebo ja stale verim, ze to uhrame)... Preco by sme si nemohli ist podat na nas oblubeny tim? to je tiez prejav arogancie? .... Na Subbana len tolko. Pre mna je to jeden z naj ak nie aj naj obranca a bral vy som ho hned aj ked je z Montrealu a vobec mi na lade nevadi, neviem preco :D... Myslim si ze odkazy fanusikov montrealu aby zdeno zomrel tiez niesu v poriadku (uz si presne nepametam co to mali na trickach, ale myslim, ze nieco so smrtou)
Obrázek :D Ja ako pacifista som proti rasizmu!!!
habs píše:Ještě jsi zapomněl na Bergeronův (ne)bodyček na Bourqua
:)
Obrázek

za seba, osobne nemusim riesit rozhodcovske debaty, sa mi nejako sprotivilii od cias plackovania flyers ´fan´s :giggle: takze toto ide mimo mna, co sa pisklo v prvom zapase bolo ok, vratane vyluceni v OT
ak vas mame dorazit, tak urcite svojimi vlastnymi, nie rozhodcovskymi vykonmi, aj ked na strane druhej, vyzera to tak, ze presilovky budu opät jednym z rozhodujucich faktorov serie
Parda píše:a pak už to byla pohoda
:lol2: :lol2: :lol2:
ako som spominal v chate, Parda este pozeral relive proti Bolts
nemam problem uznat zasluzenu vyhru supera, tak, ako tomu bolo v nasom prvom zapase proti DET, kde sme zahrali velke kulove, na strane druhej, DET odohral vybornu particku, v tomto zapase, ano klobuk dolu pred efektivitou Habs a Kerym, ale karma to mala proste v pcc, nakolko zvitazit po takomto priebehu to bol teda riadny ulet

kaslat na to, mame pred sebou novy den, novy zapas a jediny ciel, dat to na 1:1 (podane za 20 mnc,liv,real a bos vitaz zap.)

Obrázek
dnes dalsi zapas v zahradke. jdeme si po druhe vitezstvi. ukoncime serii v co nejkratsim terminu at mame dost sil na chicago.
:pray: daj boze nech ti ten tiket $ity poserie
cepi píše:
Parda píše:a pak už to byla pohoda
:lol2: :lol2: :lol2:
ako som spominal v chate, Parda este pozeral relive proti Bolts
nemam problem uznat zasluzenu vyhru supera, tak, ako tomu bolo v nasom prvom zapase proti DET, kde sme zahrali velke kulove, na strane druhej, DET odohral vybornu particku, v tomto zapase, ano klobuk dolu pred efektivitou Habs a Kerym, ale karma to mala proste v pcc, nakolko zvitazit po takomto priebehu to bol teda riadny ulet

kaslat na to, mame pred sebou novy den, novy zapas a jediny ciel, dat to na 1:1 (podane za 20 mnc,liv,real a bos vitaz zap.)
Měl by sis vytáhnout mozek z prdele a podívat se na zápas i trochu s jiného pohledu. Např. OT jsme mohli my ukončit dřív, viz. šance Plekyho nebo 2x Elller, nebylo to jen o vás, jak to tady komicky celou dobu prezentuješ. A koneckonců druhé OT jste totálně zaspali, na střely 4-1 pro nás, což nakonec rozhodlo.
Nikdo tady neříká, že jsme byli lepší, přehráli jste nás snad ve všech herních kategoriích, ale vážně si myslíš, že to byl "úlet"? Copak ti poslední vzájemný zápas ze ZČ nenapověděl? My nejsme Detroit, nebudem se s váma honit nahoru dolů, ale budem hrát tak, jak doteď, tedy ze zajištěné obrany + jsem si jistý, že přidáme celkově, protože si hráči jsou vědomi, že výkonostně to nebyl cajk a že to pro nás vyhrál Carey. Těch deset dni bez zápasu bylo znát.
Dnes to bude bitva, moc se těším :kajo:
:kajo: :kajo: :kajo: Tady to aspoň žije ku*va!
Obrázek
#SayNoToRacism :thumbsup:
Tu to bude este zaujimave..normalne po vypadnuti flyers som tuto sezonu uzavrel, ale mozno to este prehodnotim...predsa len jeden zapas a uz ake emocie priniesol :hmm:
WAW....OZNAMUJEM, ZE AJ DNES IDEME NA NOVA SPORTE!!! OD 18:35 :!: :!:


Lets go BRUMMIES :povzbudzovanie:


(kua, snad bude dobry stream)
Cathy píše:WAW....OZNAMUJEM, ZE AJ DNES IDEME NA NOVA SPORTE!!! OD 18:35 :!: :!:


Lets go BRUMMIES :povzbudzovanie:


(kua, snad bude dobry stream)
Tak nakoniec som rad, ze stihnem aspon dve tretiny, kedze s Normi hrame uz o piatej :jupi:
Go Hobiti Go !!!!
Hele kluci klid !!! Prvý zápas bol Boston jednoznačne lepší team, ale proste občas sa stáva že gólman to vychytá jak teraz Price. Ale to neznamená, že teraz nám dnes naložíte automaticky 5-0 ... stať sa to samozrejme môže, ale každý zápas je iný, ja teda dúfam, že sa prebudí lajna s Vanekom a Price bude opäť istota v bráne, lebo inak nemáme šancu, Boston je jednoznačne papierovo silnejší.

Čo sa týka tých rasistických výrokov na twitteru, tak je to hnus, ale kvôli tomu nebudem považovať každého fandu Bruins za rasitu... Go Habs Go !
Dnes to podla mna nebude tak vyrovnane skore ako v 1.zapase... vidim to na 2-3 golove vitazstvo... samozrejme Boston Bruins!

Prvych 10 minut bude klucovych... ak Habs ustoja ten napor tak to bude pre nas velmi deprimujuce... ale verim ze sa tak nestane a po 1. tretine pojdeme do satni s 2 golovym vedenim. Tuukka dnes ukaze preco je hlavny aspirant na Vezina a Krejci konecne prelomi strelecku smolu.

This is a BIG GAME :cinka:
Parda píše:..
:lol2: :cool:
aha a ty tu vytiahnes OT a brutalnu strelecku prevahu v jeho 2.predlzeni, v ktorom ste riesili presilovku.....
spomenul som aj vas, vasu efektivitu a Keryho.....a nasu stelecku slepotu vdaka ktorej sme ten zapas nedoviedli do vyrazneho vitazstva....takze ano, bolo to o nas a o vasom stvorlistkovom dni......

mf 1 zapas, o par minut to zacina a toto je zapas must win takze Janci, dal som na teba a vitazstvo v riadnom hracom case

Obrázek
Dnes Meszaros a Caron namiesto Barta a Floreka... snad Andrej ukaze svoju pozitivnu stranku a da nejaky gol.
Bude vyssi pick?? :petrik:
Kower píše:Dnes Meszaros a Caron namiesto Barta a Floreka... snad Andrej ukaze svoju pozitivnu stranku a da nejaky gol.
podla ocakavania, Mesz odohral v uvodnych 2 zapasoch proti DET bezchybny D, Bart bol vymalovany hned po skonceni OT

here we go!

Obrázek
AndyF » sob kvě 03, 2014 11:29 am píše:Bude vyssi pick?? :petrik:
Neviem kolko zápasov musí hrať ale ešte to nehrozí po dnešnom štarte.
Nehrozi. 2/3 zapasu. A navic musite postoupit, takze nic :|
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES