Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

cepi píše: aha a ty tu vytiahnes OT a brutalnu strelecku prevahu v jeho 2.predlzeni, v ktorom ste riesili presilovku...
Čekal jsem, jestli se chytneš :lol: Přesilovku jsme měli asi pět sekund, gól padl po buly po jedné střele, pak kdo ten zápas viděl, či neviděl, že? :giggle:
Prva tretina je za nami ak takto zahrame aj dalsie 2 tak sa seria vyrovna 1-1... inak Habs sa mierne zlepsili ale neviem ci okrem presiloviek boli niekedy v nasom utocnom pasme dlhsie ako 20 sekund v jednom kuse.
Price si musi tie tycky natierat :ho*no:

a toto mi pride ako vyrovnany match, teda ze hobiti su viditelni aj v utocnej faze, teda ak beriem tu uvodnu polovicu 2.tr. a nie tie pardoviny "a pak už to byla pohoda" :lol2:
cepi píše:Price si musi tie tycky natierat
Tycka znamena vedle
Pruhovane sv*ne!
Toto sa casto nevidi aby po darovanej presilovke 4 na 3 (dokonca by sa dalo povedat ze namiesto 4 na 4 sme mali mat najprv presilovku my) pride dalsi dar za protesty... ale toto je Montreal....
kto by to bol povedal, ze tie presilovky dovedu liliputanov tam kde momentalne su.......
som velmi zvedavy na ich domacu hru, ale velmi

boze ako ich neznasam :buch:

Obrázek
cepi píše:kto by to bol povedal, ze tie presilovky dovedu Habs tam kde momentalne su.......
som velmi zvedavy na ich domacu hru, ale velmi
Ale nakopol ich Marchand... ja som tu uz pocas sezony pisal ked sa mu nedarilo a toto PO ma len utvrdzuje v nazore ze cim skor ho vymenime tym lepsie pre nas...
jj March :roll: nieco podobne ako vyviedol Krug v predoslom zapase.....vlastnymi stupidnymi chybami davame hobitom tie ich krpate kridla.....ako som spominal, March nielenze, nepremiena tutovky (momentalne sa uz ani do ziadnych nedostava), ale este napomaha superovi

nic to, v 3.tr. inak pritlacime na pilu a dufam, ze im nalomime face, trosku ich povodit po mantinely a tak.......
Kower píše:Toto sa casto nevidi aby po darovanej presilovke 4 na 3 (dokonca by sa dalo povedat ze namiesto 4 na 4 sme mali mat najprv presilovku my) pride dalsi dar za protesty... ale toto je Montreal....
Jste už fakt směšní/trapní s tím plakáním na sudí. Nás poslali do tří a rozhodně se mi nezdálo, že by byl Prustův zákrok tak hrozný, aby se za to posílalo na minutu do tří v PO. A brečím tady? Jste fakt ubožáci a ty vaše kecy tady o nenávisti a neustále brečení a vymlouvání se na cokoliv úplně podráží vaší autoritu. A to mluvím hlavně o Kowerovi a cepim :thumbsdown: Jaký tým, takoví fanoušci a je očividně jedno, jestli v USA, ČR nebo SR.
ak by si pozorne cital môj uvodny post k tejto serii tak hadam pochopis
cepi píše:vopred sa ospravedlnujem tu pritomnym fan´s habs, ale pocas tejto serie sa podla vsetkeho zmenim na hovado :-D
jednoducho city nepustia a proti habs svoje este vcelku mierumilovne:D spravanie nezmenim, nikdy, sorry
je taaaaaaaam :wave: :wave: :wave: 3:3 pojme ještě!
ked to nejde tutovkami

Obrázek :wave:

konecne :!:
a dorazit ich :!:
cepi píše:ak by si pozorne cital môj uvodny post k tejto serii tak hadam pochopis
cepi píše:vopred sa ospravedlnujem tu pritomnym fan´s habs, ale pocas tejto serie sa podla vsetkeho zmenim na hovado :-D
jednoducho city nepustia a proti habs svoje este vcelku mierumilovne:D spravanie nezmenim, nikdy, sorry
To, že jsi dopředu oznámil, že se budeš chovat jako blbec, něco mění na tom, že se tak chováš? A omlouvat se mi za to fakt nemusíš :giggle:
Trpaslici to dostali :yahoo:
Parda píše:...
neries to ak to nedokazes pochopit, vychutnaj si radsej toto :sarcasm:

Obrázek

btw, nemam slov, dobre padnu par dni na predychanie :lol2:
WHAT A COMEBACK! Nevzdali jsme to a nakonec to přineslo ovoce... doslova jsme vstali z mrtvých,jak jsem byl v jednu chvili neskutečně zklamán výsledkem tak teď je to paráda... stálo to za to :klobuk: Kvuli tomuto se člověk divá na hokej
Zasluzene vitazstvo je nase... aj karma sa na nas usmiala pri tom Bergyho gole. Myslim ze tento kolaps trpaslikov v tretej tretine moze znamenat nase valcovanie v dalsich zapasoch. Len tak dalej... ak zahrame kazdy zapas ako dnes ci vo stvrtok o vysledok serie sa neobavam... "sky is the limit for this team" :clap:
Stihol som druhu tretinu po prichode z repre zapasu proti Norom, ale obraz totozny s prvym zapasom, bostonske ofenzivne peklo, zahadzovanie sanci a stastie Canadiens s kvalitnym Priceom. Verim, ze tento luxusny obrat nas nakopne a prelomime nestastie, ktoreho sme si uzili tieto dva zapasy na moj vkus az prilis.

:wave:
pre Atlantika a milovnikov Milana

Obrázek
cepi píše:
Parda píše:...
neries to ak to nedokazes pochopit, vychutnaj si radsej toto :sarcasm:
Ano, s chápáním blbců mám problém celý život :wink2:

Dnes to Ruins vyšlo, potřetí v sérii dostal Price gol, kdy absolutně nic neviděl, vyrovnávací vlastní, vítězný se špatně odrazil od tyče :slap: Smůla jako prase, jejich štěstí. Došlo na Subbanova slova, že ten tým prostě nejde nikdy podcenit, nikdy se nevzdají. Tím pádem zasloužená výhra, šli si potom. U nás nemám moc co vytýkat, nepřijde mi, že bysme za vedení 3:1 nijak polevili, prostě shit happens. Tři dny na odpočinek a oklepání se z toho, každopádně jít za stavu 1-1 do Montrealu :good:
MTL Fans :lol: Vy nie aby ste ďakovali svätým za stav 1:1, teraz som sa dokonca dozvedel, že nevadí, že nie je 0:2, veď to by ani nebolo také zaujímavé. Ale toto bude ešte veľmi horúce.
Parda píše:...
:tired:
ja uz neviem ako ti to vysvetlit....apropo, na teba, ako osobu som ziadne invektivy typu blbec, ci vytahovanie mozgu z prdele nepouzil, to len na okraj
to ti ma vysvetlit nestranny fanusik?
@ Pasha « 03 Máj 2014, 20:24 » @ cepi, ale ja MTL nemôžem ani cítiť

jednoducho na to nevidim nic zleho, ked ten tim nenavidim, ked ho nenavidia nasi hraci, ci trener a vyjadrujem sa tak ako sa vyjadrujem (este dost mierumilovne:D) to je trestny cin?
je PO, navyse seria s Habs co potrebujes este viac kuva

k zapasu, tazko sa hladaju slova tesne po jeho skonceni:) nebol to taky kolotoc ako v uvode, nerad to priznavam, ale super sa drzal statocne, II.tr. nic moc z nasej strany, za stavu 1:3 by na nas asi nik nevsadil ani deravy gros (to ze som vsadil ine grose je druha vec:D ale to sme MY
jednoznacne musime popracovat na oslabovkach, eliminovat och jednoznacne najväcsiu zbran, potom by to mohlo byt ovela schodnejsie
budem spokojny, ak trhneme aspon 1 zapas u nich a potom to staci doma uz len doklepavat :giggle:
cepi píše::tired:
ja uz neviem ako ti to vysvetlit....apropo, na teba ako osobu som zaidne invektivy typu blbec, ci vytahovanie mozgu z prdele nepouzil, to len na okraj
Mě nemusíš nic vysvětlovat, předvedl jsi tady toho dost. Mohl sis ty všechny plačky na sudí odpustit a za blbce bys nebyl, když jste to i přes ty naše "koupené montrealské" rozhodčí vyhráli, ale ty ne :neviem:
Dle předpokladů jsem si tu opět přečetl blitky o přízni rozhodčích vůči Habs, ofenzivní smršti Bostonu, nepřízni osudu apod. :hroza: . Když už jsme ve třetí dostali Boston tam, kam jsme chtěli a totálně je dostali z rytmu, tak potom takhle zazdíme posledních 10 minut... :-( ! Dneska to rozhodně taková převaha nebyla ani omylem a bylo v té poslední třetině krásně vidět, jak jsou Bruins totálně rozhozený z toho průběhu - bohužel, dostali jsme toho góla moc brzy, pak trošku pech, no a potom už jsme se jenom vezli...
Velká škoda po tom průběhu takhle přijít o vítězství, může to být rozhodující moment celé série... Teď jen doufám, že se z toho otřepeme a doma alespoň jeden bodík uděláme! Go Habs Go!!!
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS