Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

Pasha píše:MTL Fans :lol: Vy nie aby ste ďakovali svätým za stav 1:1, teraz som sa dokonca dozvedel, že nevadí, že nie je 0:2, veď to by ani nebolo také zaujímavé. Ale toto bude ešte veľmi horúce.
K tobě už jsem se vyjádřil, takže jen jednu věc - proč by to po tom průběhu nemohlo po dnešku být 0-2 ??? V půlce třetí třetiny byli Bruins totálně mimo a troufnu si říct, že dostat ten druhý gól tak o 5 minut později, udrželi bychom to. Ale to jsou kdyby, realita je jiná a my se musíme oklepat!
Parda píše:Mohl sis ty všechny plačky na sudí odpustit
tak ta poprosim o citacie kde sa JA vyplakavam nad sudimi, bud taky dobry
a ze kto je tu za blbca :sarcasm:
tak este raz aj s komentom

cepi píše:tak este raz aj s komentom

Fajn, tak si to vychutnejte a jen doufám, že už tu přestanou ty nesmyslný kecy o rozhodčích apod. (neber si to osobně, je to myšleno obecně na některé fans Bruins - jmenovat snad nemusím...). Měli jste sevřenou prdel a my vám hrozně pomohli - tohle mě děsí nejvíc!
pozri habsi, naozaj nas poniektorych a kludne aj mna musis brat s riadnou rezervou, jednoducho sa cez iste veci povzniest, mysliet si svoje a hrat si to svoje
z nasej fanusikovskej strany je to mozno aj akasi psychologicka vojna :D
jednoducho toto je PO a BOS vs. MTL a amen.
cepi píše:
Parda píše:Mohl sis ty všechny plačky na sudí odpustit
tak ta poprosim o citacie kde sa JA vyplakavam nad sudimi, bud taky dobry
a ze kto je tu za blbca :sarcasm:
Aha, tos nebyl ty, ale kower, takže to se omlouvám. Na sudí jsi nebrečel. Splýváte mi to jednoho člověka, protože tady vesměs melete to samé.
habs » 03 Máj 2014, 20:56 píše:
Pasha píše:MTL Fans :lol: Vy nie aby ste ďakovali svätým za stav 1:1, teraz som sa dokonca dozvedel, že nevadí, že nie je 0:2, veď to by ani nebolo také zaujímavé. Ale toto bude ešte veľmi horúce.
K tobě už jsem se vyjádřil, takže jen jednu věc - proč by to po tom průběhu nemohlo po dnešku být 0-2 ??? V půlce třetí třetiny byli Bruins totálně mimo a troufnu si říct, že dostat ten druhý gól tak o 5 minut později, udrželi bychom to. Ale to jsou kdyby, realita je jiná a my se musíme oklepat!
Preto, lebo v game 1 ste vyhrali so šťastím a nezaslúžene :wink2: Preto, hokejový boh existuje a Bruins idú do konca a nikdy sa nevzdávajú, teším sa na pokračovanie série :cookies:
cepi píše:pozri habsi, naozaj nas poniektorych a kludne aj mna musis brat s riadnou rezervou, jednoducho sa cez iste veci povzniest, mysliet si svoje a hrat si to svoje
z nasej fanusikovskej strany je to mozno aj akasi psychologicka vojna :lol2:
jednoducho toto je PO a BOS vs. MTL a amen.
Neviem ci to ma zmysel s nimi pisat ked namiesto riesenia hernych situacii a ich kolapsu v par minutach 3.tretiny (ktory pri troche nasho stastia mohol nastat aj v 1.tretine resp. v hociktorom momente oboch zapasov) sa uchyluju k osobnym utokom.

Ja ked poukazujem na rozhodcov tak to dokladujem konkretnymi situaciami ktore maju za nasledok goly v nasej brane... niekto tu pisal o drzani na Bergyho ked sme mali potom 5 na 3... ak toto nebolo holding tak potom neviem co je holding vo frankofonnych castiach Kanady. Najdolezitejsie je ze sme prekonali velky odpor a obrovsky kus smoly co nam doda este viac energie a sebavedomia do zapasov v Montreale.

Mna by len zaujimalo kolko fans Habs si uprimne mysli ze na postup cez nas vam postacia vykony ako ste ukazali dnes ci vo stvrtok. Ja od Bruins nic viac ako ukazali nechcem lebo pri nasich sanciach bolo len otazkou casu ked to zacne koncit v sieti a dnesna 3.tretina bola dufam preview co bude nasledovat v dalsich zapasoch.
este jeden bonbonik
guillaume « 03 Máj 2014, 19:22 » jen klid,i dnes muzem prohrat 5-3
Ja osobne som zvedava co spravi tento kolaps s Montrealom,a ako budu hrat doma....

V dalsich zapasoch musime nase strely davat aj do hornych casti branky....tam niekde vidim este rezervu a dalej pri skrumazaich pred vlastnym brankarom musime pracovat rychlejsie, rpesnejsie a poctivejsie...tam mame najvacsie nedostatky.

Rovnako vidim ze Marchand nehra to co hraval, celu sezonu je slaby,....mam pocit ze poriadne zostagnoval a nevidim na nom nijaky krok vpred co sa tyka jeho hry....naopak Hamie ma paradnu formu, vyborne hra a tie jeho goly a chut hrat :cool: toto potreboval....Krug nam trosku pokulhava, spravit jednu dve hrubice ale nasledne to vykompenzuje golom/asistenciou alebo apradnou akciou....strasne mi pripomina Charu....je sice ofenzivnejsi, ale ten styl ze spravim hrubku vykompenzujem niecim + tipujem ze ma druhu najtvrdsiu sstrelu, lebo tie jeho šupy od modrej, jednoducho povedane u Kruga este absentuju skusenosti....chlapec je rok v NHL, kedze pred rokom sme ho vytiahli....

Hrozne si prajem aby uz padol gol Krejcimu, ale dneska uz asistencia konecne, snad to uz spadne.

Inac Mesz dobry vykon, tusim pri jegnom gole tam pri zavare pred brankou tam bol zle postaveny, ale ovela lepsi vykon ako Bart, citit ze nie je v zapasovom rytme, snad bude hrat aj dalsi zapas.
A ja som ten zapas nevidel :-(

Za to som si dokladne presiel tento topic a reakciu vystihne moj smajl- :kajo:

Kazdopadne myslim si, ze najdolezitejsi bude ten nasledujuci zapas. Ak sa dokazu habs z dnesnej prehry oklepat a vyhraju, verim, ze v tej serii uspiet mozu. Ale ak to vyhra Boston, vidim to na 4:1 ....
Kower píše: Neviem ci to ma zmysel s nimi pisat ked namiesto riesenia hernych situacii a ich kolapsu v par minutach 3.tretiny (ktory pri troche nasho stastia mohol nastat aj v 1.tretine resp. v hociktorom momente oboch zapasov) sa uchyluju k osobnym utokom.

Ja ked poukazujem na rozhodcov tak to dokladujem konkretnymi situaciami ktore maju za nasledok goly v nasej brane... niekto tu pisal o drzani na Bergyho ked sme mali potom 5 na 3... ak toto nebolo holding tak potom neviem co je holding vo frankofonnych castiach Kanady. Najdolezitejsie je ze sme prekonali velky odpor a obrovsky kus smoly co nam doda este viac energie a sebavedomia do zapasov v Montreale.

Mna by len zaujimalo kolko fans Habs si uprimne mysli ze na postup cez nas vam postacia vykony ako ste ukazali dnes ci vo stvrtok. Ja od Bruins nic viac ako ukazali nechcem lebo pri nasich sanciach bolo len otazkou casu ked to zacne koncit v sieti a dnesna 3.tretina bola dufam preview co bude nasledovat v dalsich zapasoch.
Já se tu snad uchyluju k nějakým osobním útokům...? Já tady už dopředu brečím nad rozhodčími...? Tobě už prostě není pomoci. A když tedy "dokladuješ konkrétními situacemi", tak mně také jistě rád vysvětlíš, co za humus předvádí Marchand nebo jaký je "hrdina" Campbell, který úplně zbytečně flákne Price hokejkou po rukou v situaci, kdy do konce třetiny chybí pár desetin sekundy a vůbec o nic nejde?
cepi píše:pozri habsi, naozaj nas poniektorych a kludne aj mna musis brat s riadnou rezervou, jednoducho sa cez iste veci povzniest, mysliet si svoje a hrat si to svoje
z nasej fanusikovskej strany je to mozno aj akasi psychologicka vojna :D
jednoducho toto je PO a BOS vs. MTL a amen.
A já to tu snad neberu s nadhledem...? Klidně si projdi moje příspěvky, myslím, že oproti některým jsem tu v klidu až moc... :-D ! Pro mě je to pořád jenom sport, sice v tomhle případě je to emotivnější, ale nemám potřebu tu někomu nadávat nebo podobné věci. Jenom některé neustále se opakující nesmysly mě dokážou vytočit, to ano... :wink2: .
habs píše:myslím, že oproti některým jsem tu v klidu až moc... :-D !
s tym suhlasim, nechutne :-D
Cathy píše:.....
na obranu Marcha, bol to prave on, ktory nabil Dougiemu a bol pri tom zaverecnom dokonalom obrate, skoncil s 0+2 (+2) ak mu to tam padne golovo snad z neho spadne urcita deka, ale v zavere zamakal
Mesz, ok, sice zbytocny faul na Plekyho, aj ked to tam bolo take vzajomne no, no aj v samom zavere pri odvolani Keryho dostal dôveru, takze ide dalej

Tuukka: "great, gutsy win today -- really proud of the guys"
Bergy: "we've got to find a way to not get into that position, but I think we're a resilient group"
Mame netypicky az dva plne dni volna...na co sa urcite tesili oba teamy...hra sa az v utorok :)
habs píše: Já se tu snad uchyluju k nějakým osobním útokům...?
To som mal na mysle toto:
Parda píše:
cepi píše:
Parda píše:a pak už to byla pohoda
:lol2: :lol2: :lol2:
ako som spominal v chate, Parda este pozeral relive proti Bolts
nemam problem uznat zasluzenu vyhru supera, tak, ako tomu bolo v nasom prvom zapase proti DET, kde sme zahrali velke kulove, na strane druhej, DET odohral vybornu particku, v tomto zapase, ano klobuk dolu pred efektivitou Habs a Kerym, ale karma to mala proste v pcc, nakolko zvitazit po takomto priebehu to bol teda riadny ulet

kaslat na to, mame pred sebou novy den, novy zapas a jediny ciel, dat to na 1:1 (podane za 20 mnc,liv,real a bos vitaz zap.)
Měl by sis vytáhnout mozek z prdele a podívat se na zápas i trochu s jiného pohledu.
Parda píše:
Kower píše:Toto sa casto nevidi aby po darovanej presilovke 4 na 3 (dokonca by sa dalo povedat ze namiesto 4 na 4 sme mali mat najprv presilovku my) pride dalsi dar za protesty... ale toto je Montreal....
Jste už fakt směšní/trapní s tím plakáním na sudí. ... Jste fakt ubožáci ....
Parda píše: To, že jsi dopředu oznámil, že se budeš chovat jako blbec, něco mění na tom, že se tak chováš?
Parda píše:
cepi píše::tired:
ja uz neviem ako ti to vysvetlit....apropo, na teba ako osobu som zaidne invektivy typu blbec, ci vytahovanie mozgu z prdele nepouzil, to len na okraj
Mě nemusíš nic vysvětlovat, předvedl jsi tady toho dost. Mohl sis ty všechny plačky na sudí odpustit a za blbce bys nebyl, když jste to i přes ty naše "koupené montrealské" rozhodčí vyhráli, ale ty ne :neviem:
Za toto vyjadrenie ma u mna Subban (ktoreho hokejovo 'neznasam' aj za dnesny tah na Thortona ked si poklakol a takmer mu odrovnal koleno) velke plus :thumbsup:

Obrázek
Kower píše:Za toto vyjadrenie ma u mna Subban (ktoreho hokejovo 'neznasam' aj za dnesny tah na Thortona ked si poklakol a takmer mu odrovnal koleno) velke plus :thumbsup:
Čekal jsem, kdy to vytáhneš a nespletl jsem se... :-D . Samozřejmě, zase je ti naprosto jasné, že to takhle udělal schválně, aby Thorntona zranil... :hroza: . Dál bez komentáře, jen tak nějak pořád čekám na ty "omluvenky" pro chování Marchanda či Campbella - Lucic byl dnes kupodivu celkem v klidu.
A když tedy mluvíš o osobních útocích, tak buď konkrétní a nezevšeobecňuj - mě se tohle netýká!
Kower píše:Za toto vyjadrenie ma u mna Subban (ktoreho hokejovo 'neznasam' aj za dnesny tah na Thortona ked si poklakol a takmer mu odrovnal koleno) velke plus :thumbsup:

Obrázek
:thumbsup: On je hodně inteligentní člověk, mnohem víc, než si hodně lidí myslí a to i mezi našimi fans, což je velká škoda. Já ho obdivuju léta.

Co se týká těch peprnějších slov, které jsem na vaší adresu vyřkl, tak za tím si stojím. Nejdu pro taková slova daleko jak tady, tak v běžném životě a nehodlám to měnit. Nebylo to ovšem bez podnětu, přečti si zpětně své nebo cepiho posty co vy tady píšete a prohlašujete. Absolutně bez respektu k soupeři. Že nás nenávidíte a dáváte to tak najevo celkově jako tým je sice hezké (a že jste na to patřičně hrdí :hroza: ), ale dle mého už to nemá moc s rivalitou moc společného. Tady nejsme v nějaké fotbalové žumpě (Baník Ostrava), ale na NHL levelu. Takže já se za ta slova dodatečně omlouvám a ve zbytku série mě snad nedonutíte je použít znova, když se budete chovat aspoň trochu normálně.
Dnesni vykon by na Bruins rozhodne stacil..
Ale vykon fandu Habs by na vitezstvi rozhodne nestacil. :nono:
To nejde, takhle se snazit s tema Bostonskejma smejdama bratrickovat a snazit se jim lizt do zadku! Budu to muset vzit do ruky.
AndyF píše:Dnesni vykon by na Bruins rozhodne stacil..
Ale vykon fandu Habs by na vitezstvi rozhodne nestacil. :nono:
To nejde, takhle se snazit s tema Bostonskejma smejdama bratrickovat a snazit se jim lizt do zadku! Budu to muset vzit do ruky.
:-D :-D :-D To jsem teda zvědavej...
AndyF píše:Dnesni vykon by na Bruins rozhodne stacil..
Ale vykon fandu Habs by na vitezstvi rozhodne nestacil. :nono:
To nejde, takhle se snazit s tema Bostonskejma smejdama bratrickovat a snazit se jim lizt do zadku! Budu to muset vzit do ruky.
Kde vidíš bratříčkování, neřku-li lezení do zadku?! :sisi: Pouze jsem se omluvil za ty nadávky, protože citlivějším jedincům mohly vadit, a když už kážu o respektu... Nicméně je stále vše při starém, stále nemáme se rádi a po G3 čekej opět boj :guns: Koneckonců ty máš co mluvit, ty a Rono si taky častou notujete s Atlantikem :jn:
Ale klidně se taky předveď :andy:
Parda píše: Že nás nenávidíte
Neviem ci som ja to slovo pouzil lebo na rozdiel od americanov a kanadanov u mna slova HATE a LOVE su len na specialne prilezitosti a osoby takze aj tie vyjadrenia od Juliena ci Lucica (alebo cepiho) beriem s tymto nadhladom. Samozrejme ze v rivalite a zasadnej odlisnosti nasich hernych stylov idu emocie hore a este aspon 3 zapasy to nebude inak.
:cry: Škoda Habs. Moc Vám to přeju. :wink2:
práve si to pozerám zo záznamu na Nova sporte a je to pekný zápas, až mi MTL troška ľúto, hrali fajn zápas, obetavo a mali aj troška smolu pri tých góloch na 2:3 a 3:3. Zasa BS zahral skvelú akciu pri góle na 4:3.
Pre túto sériu je to ale dobré, dúfam že sa to natiahne na 7 zápasov, to by bolo fajn. :wink2:
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG