Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

Ja myslim, ze Bs vyhraju 4:2. Ziadne OT, :andy:
Dnes na strane supera hra Prust a nie Briere...


TAK PODME MEDVEDE.... :povzbudzovanie:
Zatial je zapas v nasej kontrole ale ked nedame gol z presilovky tak by sme mali dalsie presilovky odmietat.

K jednotlivcom:
Soderberg je King Carl... a za 1 million takehoto centra nikde nenajdete
Krejci- nadalej hra s pukom akoby bol z radioaktivneho materialu
Bartkowski- az sa raz nauci ze volna ruka nieje na drzanie sa supera pri suboji pri mantineloch bude z neho spolahlivy obranca
Iginla a Lucic- nadalej pokracuju v bojkotovani striel na branu- zatial velka 0, tymto tempom nedobehnu ani Krejciho s dokonca az 1 strelou na branu

Ideme na to v 2.tretine... chce to 1 gol do 5 minut (idealne 2 goly) a potom kontrolovat situaciu a hrat na brejky, nech sa aj Montreal trocha ukaze v utocnej aktivite.
Vyšlo mi to s predpovedou... ideme na nich ďalej!
Hlupak Marchand este ozivil nadej Montrealu ale pokial nespravime dalsie podobne hlupe chyby tak je zapas v suchu.
Parada, matchball je doma!!

Zaujalo to vypadnutie z striedacky Markova :lol2:
Par potyciek :D

a Thortnova olievačka
Tak konecne toto bol zapas aky som ocakaval v tejto serii. Habs si hre 5 na 5 nedokazali vytvorit viac ako par sanci, a v podstate ak im nedovolime ziaden brejk tak nemyslim ze v 6.zapase toho v hre 5 na 5 ukazu viac.

Nebyt 2 golov z presiloviek po hlupych fauloch tento zapas by nemal vobec dramu... ako som uz napisal ked sa Bartkowski nauci co s volnou rukou pri braneni v suboji 1 na 1 tak z neho moze byt solidny obranca.

Thorton tam tiez v zavere ukazal svoju primitivnejsiu stranku... este ze to nevideli rozhodcovia a nedostal 2 min za nesportove spravanie lebo este tam bolo dost casu na zbytocnu dramu pri hre 6 na 4.

Inak ako som v tejto serii pocul a cital viac rozhovorov so Subbanom tak mimo ladu je skromny a velmi uctivy mladik... to vsak neznamena ze jeho styl hry na lade stale nemam rad... a ked ho takto vidim vo viacerych zapasoch ma jednu dost riskantnu tendenciu ked sa skoro kazdemu moznemu velkemu hitu snazi vytocit chrbtom k hracovi a tvarou k mantinelu resp. ide dole... raz ho niekto moze takto prizabit lebo nie vzdy hitujuci hrac dokaze predist narazu.

Do zapasu v pondelok musime ist s dnesnym stylom a ked sa nam podari ist do vedenia 1-0 ci 2-0 o vysledku serie bude rozhodnute... z mojho pohladu Montreal okrem presiloviek a brejkov v tejto serii asi nedal vobec ziaden gol resp. si vobec nedokaze vytvorit vacsi tlak a vylozene sance.

Inak otazka na fans Habs: Myslite si ze ma Vanek nadej na zotrvanie u Vas? Pokial nehra s velkym utajenym zranenim tak toto urcite nie je hrac hodny ani 5 milionov, nie to 7 milionov co som niekde cital.
kajo píše:Ja myslim, ze Bs vyhraju 4:2. Ziadne OT, :andy:
Tak kto je tu odbornik? Ja alebo dedek :andy: ?
Kower píše: Inak ako som v tejto serii pocul a cital viac rozhovorov so Subbanom tak mimo ladu je skromny a velmi uctivy mladik... to vsak neznamena ze jeho styl hry na lade stale nemam rad... a ked ho takto vidim vo viacerych zapasoch ma jednu dost riskantnu tendenciu ked sa skoro kazdemu moznemu velkemu hitu snazi vytocit chrbtom k hracovi a tvarou k mantinelu resp. ide dole... raz ho niekto moze takto prizabit lebo nie vzdy hitujuci hrac dokaze predist narazu.


Ballard na niečo podobné sám doplatil. Keby dohráva ten puk a korculuje popri mantineli tak by to bol normálny hit ale snahou vyhnúť sa mu sám nato doplatil :hroza: a tak bude chýbat Wild minimalne v dnesnom 5.zápase a uz predtým v rocniku 2011-12 za concussion vynechal vacsiu cast sezony, nahradiť by ho mal Prosser
Ale tieto hity či fauly je diskutabilné vôbec hodnodiť, osobne ztoho neviním Bolliga :-(

Vzhľadom k tejto serii ťažko povedať koho by som osobne radšej videl vo finále konferencie. Na jednej strane vhladom nato ze Canadiens zastupujú ako jediný kolísku hokeja v celom PO a vždy to radšej doprajem outsiderom serii by som to i doprial MTL ale na druhej strane by som prípadne nemal nič proti z možného a atraktívneho finále konferencie Bruins-Pens. Tipujem to v prospech Bruins in 7 :yes:
Videl som posledne dve tretiny, a velka spokojnost, ako pise vyssie kower, to je ten obraz hry aky sme ocakavali, pretoze tento tim ak hra co ma hrat a vychadza mu to, tak patri medzi takmer neporazitelne. Uz zacinali aj trosku emocie narastat v tomto zapase co ma potesilo, hlavne Looch sa dostal do potycky so Subbanom, ktory ho pri zemi spracovaval udermi z coho ta situacia vyplynula, ale obranca zabozrutov vie, ze sa moze bez rukavic postavit akurat tak Marchandovi :hehe:

Subbanova strela v presilovke bola neskutocna, aj odraz puku od brvna dnu, velmi pekny moment zapasu.

Moj tip bol Bruins in 6, takze budem verit, ze ich dokoncime, i ked 7 zapasova vyherna seria by sa mi pacila asi este viac :)

uz len dodam: lec gov madvade! :wave:
tak , 5. z. nam nevysel. pokusme se to dovest do 7. zapasu, sl mame jeste dost, tak uvidiime.
Inac nieje niekde gifko, jak Markov nezvládol striedanie a pristál na ľade? :lol2:
Kower píše:
Do zapasu v pondelok musime ist s dnesnym stylom a ked sa nam podari ist do vedenia 1-0 ci 2-0 o vysledku serie bude rozhodnute... z mojho pohladu Montreal okrem presiloviek a brejkov v tejto serii asi nedal vobec ziaden gol resp. si vobec nedokaze vytvorit vacsi tlak a vylozene sance.

Inak otazka na fans Habs: Myslite si ze ma Vanek nadej na zotrvanie u Vas? Pokial nehra s velkym utajenym zranenim tak toto urcite nie je hrac hodny ani 5 milionov, nie to 7 milionov co som niekde cital.
1)Weaver v game 2, to byl nejdriv brejk a pak delsi zavar v pasmu zakonceny tvrdou ranou. Solidni byl jeste Plekancuv gol na 1:0 v game 3 po zadovce Subbana a strilenym pasu Vaneka.
2)Vanek je one-dimensional. Podobne jako Moulson, vlastne ten trejd byl tehdy logickej protoze Moulson je jen horsi verze Vaneka. Nekomplexni hraci co jsou schopni jen neceho nikdy nebudou mit muj respekt. Tihle dva umej fakt dobre jen dorazet a tecovat (na presilovkach), jinak nic-moc(Vanek) resp. mizerie(Moulson). Therrien se neodvazi Vaneka normalne vyuzivat 5 na 5 a ani se mu nedivim.
Thornton bude mat asi hearing, za ten incident na konci zapasu, ked z stridacky oblial Subbana.


Hokejista Bostonu Bruins Shawn Thornton polial v závere piateho semifinále Východnej konferencie zámorskej NHL vodou zo striekačky popri mantineli korčuľujúceho P. K. Subbana z Montrealu. Za tento čin hrozí útočníkovi "medveďov" disciplinárne konanie a prípadný finančný trest. Incident odhalili televízne kamery. Pri záverečnom nápore Canadiens korčuľoval Subban s pukom popri striedačke Bruins a Thornton mu poslal zo svojej fľaše vodný pozdrav. Pri prerušení hry mu Subban poďakoval za tento menší kúpeľ a následne sa išiel posťažovať hlavnému rozhodcovii. "Stalo sa to dokonca dvakrát. Ak by som to urobil ja, bolo by to v správach počas najbližších troch dní," reagoval podľa TSN Subban. Thornton po zápase nerozprával s médiami. Zápas číslo šesť sa hrá v pondelok v Montreale.

:slap: Thornton je hrozne vybusny, ano na lade odvadza fajn robotu, ale tieto veci su to, co nemozno tolerovat...konci mu zmluva, bude obmedzeny volny....Byt namieste Chia, uz sa obzeram po nahrade....hrac nemoze takto oslabovat muzstvo, ved tuto sezonu uz stal niekolko zapasov za totalnu prasacinu.
Dalsi financni pokuta pro Bruins? Yeah, strasna komplikace pro ne a urcite to ted vsechno vyresi.. :roll: Useless.
Thornton dostal pokutu $2820.52 ... pre neho je to asi ako pokuta 52 centov pre bežného Slováka... dosť smiešne.

Shawn má okrem vplyvu na ľade obrovský vplyv a rešpekt v kabíne takže neviem si predstaviť že ho GM nepredlzi... iba málo hráčov 4. útokov okrem bitky dokáže korčuľovať a hrať hokej tak dobre ako Shawn.

Edit: teda ja žiadneho iného hráča-bitkara jeho kvalít nepoznám.
Obrázek
Špatný zápas z naší strany po všech stránkách, podivný call na Plekyho druhý faul (Raskova vyrážečka na Plekyho tváři rozhodně nebyla košér), 2:0 a bylo po zápase. Dali jsme jim zbytečně šanci se rozhýbat v PP, Pleky se zrovna nepředvedl, ale i celkově výkon týmu za moc nestál. Zajímavostí je, že Ruins protrhli šňůru nevyužitých přesilovek proti nám v PO od roku 2009 a ukončili to na čísle 38 nevyužitých přesilovek od té doby do včera.

Vanek je hodně kontroverzní téma a je to na delší text, každopádně fakt je, že hraje kulové. Zraněný nebude, stejně jako Max. Hrajou tužku, což rozhodlo, protože kdy jindy tým potřebuje přínos od svých hvězd, než v době, kdy se nedaří? Subban to sám nevydře sám.

Na provokace idiotů Marchanda a Thortona naštěstí moc neodpovídáme, ale myslet si o nich moc dobrého nejde. Thorton se tomu pak ještě směje jako debil. A Kowere, vážně je v lize řada hráčů, kteří jsou lepší do čtvrté řady než on, jeden hraje za nás a jmenuje se Dale Weise :bee: Argument bitek nějak nepovažuju za důležitý, když je tento aspekt hry na ústupu.
Sú bitky na ústupe ale každý tim musí mať niekoho kto sa dokáže byť čiže Shawna by nemohol nahradiť niekto ako Weise či u nás Paille. Preto radšej chcem Shawna ako niekoho kto sa vie len bit ako Scott atd. ale odohrá tak 5 min za zápas.

Marchand nie je môj štýl hráča, vôbec mi za ním nebude ľúto ak v lete bude vymenený. A toto PO zatiaľ robí všetko preto aby sa tak aj stalo.

Shawna mam rád, je dosť veľký vtipalek ale s tou vodou to prehnal... ale tiež Subban by mohol prestať hrať divadlo že kvôli vode minútu nevidel... :-D
Tak neřekl bych, že každý tým musí mít bitkaře, stačí se podívat třeba na Chicago s 16 bitkami za celou ZČ, ale asi chápu co jsi myslel. Třeba Prust je podle mě ještě lepší než Thorton určitě po hokejové stránce, v bitkách jsou si rovni, bohužel není zdravotně ok. Ale to je jedno, fakt je, že si to mohl odpustit, akorát se tím ztrapnil. Pokud jsi někdy hrál s hokej s plexim nebo třeba lyžoval s brýlemi, tak bys Subbyho pochopil, že pak toho člověk moc nevidí, když máš před očima rozmáznutou vodu.
Subby to zabil na otázku kdo to byl- "maybe it was Pierre" :lol:
Bitkári s minimálnym alebo žiadnym skillom, teda typickí dreváci, ktorí dajú jeden gól ročne a majú 300 PIM sa vytrácajú, za takých je škoda utrácať doláre. Každý tím by ale mal mať v kádri veľkých a silných hráčov, ktorí si vedia zjednať rešpekt a dostať sa súperovi pod kožu a keď je to potrebné, tak pobiť sa kvôli hviezde tímu ... Lucic, Ott, Hartnell. Proste veľkí chlapi, ktorí vedia zhodiť rukavice, ale zároveň aj vedia hrať hokej. Ale typickí bitkári dreváci ako Cam Jansen, Colton Orr, John Scott a iní, takí nemajú budúcnosť :)
...ale byla by sranda vidět Klička třeba v dresu Rangers :-D
Claude dnes rano opat nasadil vtipne utoky ako pred 4.zapasom... asi je povercivy.

Ale big news je ze po treningu Dennis Seidenberg prvykrat absolvoval lahky kontaktny trening s Caronom a Meszarosom... snad to dnes chlapci ukoncia postupom a myslim ze finale konferencie s Dennisom na lade je celkom realne, ked nie od 1.zapasu tak urcite neskor v serii.
Ja som chcel Thorntona uz minuly rok vymenit, za niekoho mladsieho, myslim, ze som omielal Martina z Islanders, ten by mi tam pasoval. Pre mna ako dlhorocneho pozorovatela bitkarskej sceny (since 2001) je smutne, ze sa taki hraci vytracaju, ale je to aktualnym trendom, no smutne, povedzme, ze by mi ani nechybali, skor sa netesim tomu, ze sa uz asi nedozijeme powerforwardov so 40 golmi, 200 PIM a 10 bitkami v sezone typu Tkachuk, Shanahan, Tocchet. Looch je jednym z tych poslednych mohykanov a aj ten je uz viazany prvym utokom a vysokym rocnym platom, cize si uz tie blaznovstva nemoze dovolit ako ked hraval 4. alebo 3. utok. Niekto bude mozno namietat, zvlast fanusikovia baletu, ale takychto hracov hokej potrebuje stale viac. Co potvrdzuje aj fakt, ze su velmi popularni medzi fanusikmi.

Dnes verim, ze Canadiens posleme na golf, ale vyhra v siedmom zapase by mi tiez nevadila :giggle:


stay classy, Boston (a Philly) :grc:
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES