Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

Miller s Raskom sa rozhodli trocha zdramatizovať zápas tak tam ideálne podarovali gol... Inak zase tycka, otrasna presilovka a Krejci radšej volí hlúpe prihrávky namiesto striel.
Nicmene neco tam bylo.. Volal si tu po tlaku Canadiens a ten konecne prisel. Takhle nejak si predstavuju vyuziti domaciho prostredi na uvodni tlak, neco z ceho by si i Pens meli brat priklad. Skoda ze Habs z toho uvodu nevytezili vic, nejvetsi sance byla kdyz Krug nepochopitelne napravoval padajici branku zatimco byli Habs v drzeni puku a hned meli 100%-ni golovku.. Ale Rask zachranil. No uvidime jestli Habs to tempo vydrzi, pak to jeste muze byt zajimavejsi nez jsem si myslel.
Tak za toto si nic ine ako nervak do poslednej sekundy v 7.zapase nezasluzime... koncovka opat otrasna, kopec nerpesnosti, vzdadu robime chyby, Rask chyta ako nejaky junior - ten 2.gol bol totalny vysmech, ako povedal Pierre... Rask bol ako paralizovany... cumel a nechal zase miesto medzi nohami aj na futbalovu loptu.
Nevim jestli to je vic na Raska nebo na Charu.. Chara uplne vypustil souboj s Paciorettym, ktery byl v brejku, stacilo do neho klepnout, mohl i telem protoze pozici na to mel. Dost komicka zalezitost.
Tak co Kowere, stále jsme podle tebe krom PP a brejků nic nepředvedli? :bee: Z naší strany fantasticky odehraný zápas, až na pár locků v pásmu si Ruins s naší hrou moc nevěděli rady. Byli jsme rychlí, skvělý forčeking, hráli jsme do těla, výborný Price a zejména celý tým hrál jako jeden chlap. Nemám nikomu co vytknout a musím :klobuk: před MT. Po failu s benchnutím Dannyho stále věřil Prustymu a benchnul nevýrazného Moena. Postavení Beaulieuho (konečně) jen svá dobrá rozhodnutí dokonal. Nate má mimochodem TOI 9:36, je +2 a má áčkou u branky Maxe :good: Žeru ho.
Carey 4. SO kariéry v PO a všechny proti gumídkům :giggle:
Ve středu doufám stejná sestava, stejná intenzita a vše bude otevřené.
Veď ste dali 2 góly po našej chybe, 1 z presilovky a 1 do prázdnej tak čo tu píšeš že vaša rýchlosť... hlupákMiller a Rask vás naštartovali a potom v idiotskej hre mal Rask za partnera Cháru.

Jasne ze potom ste už bránili... vaša jediná šanca je zase ísť do vedenia inak nemáte v stredu ani najmenšiu sancu.

Ale za dnešok by sme aj kľudne mohli vypadnúť, aspoň by sa vyčistila kabina po sezóne.
Nakonec jsou to hodne podobne serie na Vychode ze jo.. A v obou plati, ze kdo da prvni gol, tak vzdycky vyhraje. Habs dnes perfektne a myslim ze uplne zaslouzene i kdyz v nekterych momentech meli i potrebny stesti.

Jak jsem pred serii psal, ze nevim kdo postoupi ale ze garantuji 7 zapasu.. tak to se sice splnilo, ale ted precijen favorizuji Bruins. Minimalne natolik, ze jim davam lepsi sance nez ve vedlejsi serii Pens. Domaci prostredi v teto serii hraje vetsi roli a v game 7 to skoro urcite zacne tlakem Bruins. Nemaj zas tolik problemu se do sanci dostat, takze furt to maj jakz-takz pod kontrolou a hlavne je to psychicky strasne odolnej team.

Ale kdyby byli tak galakticky jak se o nich rika, tak tu ten game7 proste neni, cili neco nesedi. A ten zaver zapasu.. No nevim, 5 Bruinu na lede a z toho 4 suckerpunchuji - Chara, Lucic, Iginla a Krug (krom Krejciho). Nemam s tim zasadni problem, ale priste at zadni Bruini nikomu nevykladaji lekce ze co je to moralka a slusnost, tenhle team (a fanbase) by to radsi resit u jinych nemeli.

A predpokladam, ze predmetem diskuze bude i Markovuv spear na Charu. Zaujal me taky pokus Boychuka o vrazdu Bourqua.. Bourque lehne do strely a Boychuk napali svuj znamy kanon velmi tesne kolem jeho hlavy, pricemz bylo evidentni ze ho vubec nezajimal Price, ale jen a jen Bourqueho skalp. To by byl brutus kdyby to trefil..
Zaverecnych asi 15 minut som nepozeral takze k tomu sa neviem vyjadrit co tam bolo...

V skratke Habs dnes okrem stastia zahrali vynikajuci road game na domacom lade a Bruins podali GUTLESS (nepoznam na to SK vyraz) vykon! Z nasho pohladu je to super sprava lebo v celej sezone sme nikdy nehrali 2-krat po sebe takto mizerne a s chybami cize v stredu cakam nieco podobne ako v sobotu cize postup bez velkej dramy... ale ak to ma byt nervak a natahovacka o 1 gol do poslednych minut tak nech to radsej vyhraju Habs... lebo len tak sa tim ocisti o aspon 2-3 hracov z tohto zoznamu: Marchand, Iginla, Krejci, Boychuck, Thorton, Paille, Bartkowski... niekedy mi tie nase zapasy pripadaju ze tam chyba iskra- proste kazdy je 'zabetonovany' na svojom poste a 'nema' co stratit...
hahaha clovek sa tu docita o nejakom tlaku Habs :lol2: aspon nejake pobavenie hned tak z rana
1 a 2 gol :serus:
ale ako spomenul Leo, Habs su ocividne lepsim timom, stastie stoji na nasej strane, tak hadam bude aj v tom 7 a liliputanov posleme tam kam patria

Obrázek
najskôr ma polozil ten Markov ulet to upravene gifko dielo dokonalo
Obrázek :rofl: :rofl:

Obrázek

Obrázek

darmo my sme ti nechutni najhnusnejsi (co je mi ako naozaj u prdele) a hobitkovia taak doktnutelni utlacani zranitelni

Obrázek
Obrázek
ale aby sme priliali viac uhlikov do pahreby

Obrázek
Obrázek
Obrázek

konecne to nabera grady :petrik:
Kower píše: lebo len tak sa tim ocisti o aspon 2-3 hracov z tohto zoznamu: Marchand, Iginla, Krejci, Boychuck, Thorton, Paille, Bartkowski...
Nejlepší ofenzivní centr je k mání? :-O
Kower píše:Veď ste dali 2 góly po našej chybe, 1 z presilovky a 1 do prázdnej tak čo tu píšeš že vaša rýchlosť... hlupákMiller a Rask vás naštartovali a potom v idiotskej hre mal Rask za partnera Cháru.
Takže to vlastně byly náhody, lepší jsme nebyli a byla to zase velká haluz :giggle: Ty jsi fakt marný :hroza: Nenapadlo tě třeba, že k chybám jsme ruiny donutily právě tím dobrý forčekingem? Paciorettyho gól byl zase jasný důkaz o rozdílu v rychlosti, nevím co tam čára dělal :lol:

Ke gifům, jen tady sám ukazuješ amatérismus svého týmu. Jak říkal Atlantik, to byl samý sucker punch, 2 na 1, zkrátka typical clasless Boston. Ale když jsi na to tak hrdý, tvůj boj :hehe: A ta slovenská hříčka přírody si o sobě myslí, že je nedotknutelná, ale my ho porazíme jinak než ranami do hlavy :wink2:
Já jsem pátý zápas neviděl, takže jsem se k němu nevyjadřoval, ale i po přečtení diskuse na našich stránkách jsem pochopil, že jsme prostě zaslouženě prohráli. O to víc jsem po šestém zápasu spokojený s přístupem mužstva, s jeho bojovností a obětavostí, s jakou se do zápasu vrhlo :thumbsup: ! Odehráli jsme to tak, jak jsme měli a navrch k tomu Price nulu... Samozřejmě, viděl jsem tam úseky hry, kdy jsme byli těžce pod tlakem v našem pásmu a možná měli i štěstí, ale to k tomu patří a to mužstvo tomu svým pojetím hry šlo naproti! Kowerova vyjádření už beru s rezervou, protože je přece nad slunce jasný, že všechny naše góly padaly a padají jen náhodně, pouze po hrubých chybách či námazech hráčů Bostonu - jinak to prostě není možné... :hehe: .
Na straně druhé si ale stále myslím, že se, bohužel, naplní můj tip na tuto sérii a to byl 4-3 pro Boston... :-( . Hlavním důvodem je síla Bruins v útočném pásmu, kterou i včera předvedli - máme šanci, jen pokud předvedeme stejný výkon jako nyní a pokud možno budeme skórovat jako první. V opačném případě si myslím, že ten tlak neustojíme...
Ale byl bych špatný fanoušek, kdybych v koutku duše nevěřil ve své "koně"... :wink2: .
Montrijol zacal aktivne, forcekoval, napadal a dohraval suboje. Hraci lietali. Prvy gol padol s velkym stastim ked si puk za brankou nepostrazil Miller a do prazdnej by dal snad aj malomocny. Druhy gol mal Zdeno riesit faulom, alebo sa hodit Paciorretymu pod nohy a skusit mu to vypichnut, zial dopadlo to najhorsie ako mohlo, Zdeno neurobil nic, Rask zostal stat ako obareny a pre hraca v cervenom nemohlo byt nic jednoduchsie nez to tuknut medzi nohy. Nedokazali sme nejako viac ohrozit defenzivu Habs, spomeniem si snad len na Lucicovu spalenu tutovku do prazdnej. Po druhej tretine som to zabalil a zacal sa tesit na zapas num. 7. Prehrali sme zasluzene, viac k tomu netreba dodavat.

Skoda, ze seria zacala naberat grady az posledne dva zapasy, kedy to konecne vyzera na nejaku tu rivalitu. V siedmom uz to tak horiet medzi hracmi nebude, pretoze ide o vsetko.
Jirik19 píše:Nejlepší ofenzivní centr je k mání? :-O
Taky me to prekvapilo.. Predpokladam, ze za to muze krom jineho i nesplnenej slib o tom jak Krejci prisahal ze dnes da gol, protoze ho teamu dluží.

Taky me zaujalo, jak Kows vyhazuje Iginlu. Kdybych byl ted hajzl, tak zacnu vyhrabavat predsezonni diskuze, kde jsem vsem rikal, ze co je Iginla zac a ze to uz neni ani z poloviny ten hrac co byval a ze predevsim na playoffs tempo je prilis pomalej a slabej na puku, ze sam uz nevymysli skoro nic a ze PO vykony Hortona nevyrovna ani naznakem.. Uff, to jsem toho tehdy schytal a nikdo mi neveril.. :-(
Powerforward mas to jak si to chtel :-D tak doufejme ze bude i ta výhra jak si prorokoval :thumbsup:
Atlantik píše:Kdybych byl ted hajzl, tak zacnu vyhrabavat predsezonni diskuze, kde jsem vsem rikal, ze co je Iginla zac a ze to uz neni ani z poloviny ten hrac co byval a ze predevsim na playoffs tempo je prilis pomalej a slabej na puku, ze sam uz nevymysli skoro nic
Ved to si prave de facto urobil :D

Inak to ako vazne je najlepsi ofenzivny center na predaj? V takom pripade ponukame Schennovcov :jn:
kajo píše: Ved to si prave de facto urobil :D

Inak to ako vazne je najlepsi ofenzivny center na predaj? V takom pripade ponukame Schennovcov :jn:
Ale bez odkazu na quote to neni zdaleka ono.. To jsou teprve podpasovky :wink2:
Jinak cepi:
Toho píchnutí holí Markova na Cháru jsem si původně vůbec nevšiml, až v opakovaném záběru - odsoudil jsem to u Lucice, nebudu dělat výjimku u Markova :thumbsdown: ! Chárovo reakce předtím i poté na Weavera adekvátní taktéž nebyla, o Lucicovi, který přijede do dvojice Iginla-Weaver a začne bušit do Weavera, pak ani nemluvě... Takže ty tvé obrázky a poznámky o ubrečencích a kdesi cosi si sem klidně dávej dál, ovšem věz, že nic není bezdůvodné!
Reakce fanoušků na Cháru s Lucicem - já bych tohle v hledišti neudělal, ale zrovna u těchto dvou jsem se jí ani nedivil, když je mají v Montrealu "tak rádi" (tím to samozřejmě neschvaluji, aby mě tu zase někdo nebral za slovo!)... :wink2: .
Já jen doufám, že poslední zápas proběhne v pohodě a že se to nezvrtne v nějakou řežbu...
habs píše: Já jen doufám, že poslední zápas proběhne v pohodě a že se to nezvrtne v nějakou řežbu...
Hraje se to v Bostonu, pokud mas tedy tyhle pozadavky, tak se to myslim neslucuje s tvym zajmem o vysledek zapasu. Muze to byt v pohode, ale to by museli Bruins postupovat. Pokud chcete postupovat vy, tak vas zas ceka ta rezba na konci. Nemuzes mit vsechno a ja byt tebou bych po urcite uvaze doufal radsi v tu rezbu :wink2:
Atlantik píše: Pokud chcete postupovat vy, tak vas zas ceka ta rezba na konci. Nemuzes mit vsechno a ja byt tebou bych po urcite uvaze doufal radsi v tu rezbu :wink2:
Myslim ze ak bude rozdiel o 2-3 goly v nas prospech tak im v zaverecnych minutach dame :box: tak ci tak. Osobne Subban sa sam vyjadril ze dufa ze to bude spinavy zapas.... a svojim dalsim vyjadrenim ako sa tesi ze svojim vykonom utisi publikum len pridal extra motivaciu aby sa aj jemu jedna, dve, tri ci aj viac :box: na hlavu uslo tiez.
Ku Krejcimu- stale ho povazujem za top talent ale ak tento rok vypadneme tak to bude chciet viac ako len kozmeticke zmeny v time... osobne si myslim ze Soderberg ukazuje ze ma potencial byt top ofenzivny center, plus mame Bergy, Kelly a na farme Spooner takze David sa moze hodit ako navnada na ziskanie skutocneho zakoncovatela... lebo toto je uz niekolko sezon nasa najvacsia slabina... ved aj vcera kolko prilezitosti mal Lucic, Marchand ci Eriksson... 4 goly sme mohli dat uplne s prehladom.

Co mi najviac vadi na Krejcim ze je totalne bez emocii (ano sem tam sekne hokejkou po spalenej sanci) ale ked ho pocujem pred ci po zapasoch tak clovek bez poznania okolnosti z jeho monotonnych odpovedi nema sancu zistit ci sme vyhrali alebo dostali nakladacku. Ved aj vcera po zapase odpovedal na otazky aj takto "It is what it is" a o 7.zapase povedal aj toto: "Whatever happens, happens" ...

EDIT: Ja byt GM tak mu za tieto slova poviem ze on tiez moze skoncit wherever, napriklad niekde v Calgary ci Winnipegu lebo ma len limitovany no trade.
Myslím, že fázi talentu má Krejčí dávno za sebou a srovnávat ho se Soderbergem je přinejmenším úsměvné :giggle: Carl odehrál v NHL jednu povedenou sezonu a to ještě v nejlepším týmu... Krejčí byl dvakrát nejužitečnějším hráčem PO (podle mě) a pokud mě vědomosti nešálí je David o rok mladší. Moc tě nechápu. Když se vašim hráčům daří tak je vyzdvihuješ do nebes a když ne mluvíš o výměnách :slap:
Leo píše:Když se vašim hráčům daří tak je vyzdvihuješ do nebes a když ne mluvíš o výměnách :slap:
Ja vyzdvihujem team a stale myslim ze mame na Stanley Cup (ked prejdeme cez Habs a potom naskoci do hry Seidenberg) ale od serie s Detroitom tu kritizujem Krejciho, Marchanda, Iginlu atd. teda individuality ktore hraju daleko pod ich potencial a pod ich plat.

Ja som tie mena na vymenu spomenul pre pripad vypadnutia... v podstate od r. 2010 mame ten isty kader a aj tych par zmien co nastali neboli z rozhodnutia GM ale preto ze Horton tu nechcel ostat a Ference sa nam nezmestil do platoveho stropu, a Seguina musel vymenit lebo si nevedel dat rady s vecernym chlastanim. Vancouver tiez nespravil zasadne zmeny po fiasku vo finale 2011 a pozeraj kde ste skoncili tento rok... najhorsie co v time moze byt je 'falosny' pocit istoty... aj teraz tak ako tomu verim ja a fanusikovia Bruins, stavim sa ze 99% z hracov co su u nas od 2011 je pevne presvedcena ze v stredu zapnu na plne obratky a postupime... minuly rok sme takto zapli v hodine dvanastej proti Torontu v 3.tretine 7. zapasu ale nie vzdy sa takato 'lahostajnost' ci 'podcenenie supera' vyplaca...

A este k Soderbergovi- okrem sezony v NHL ma za sebou Svedsku ligu takze toto nie je 'novacik' v pravom zmysle... nerovnam ho ku Krejcimu a nehovorim ze on musi letiet ale niekto z tej skupiny s vyssim kontraktom-Krejci/ Marchand (toho samozrejme preferujem) musi odist ak chceme do stropu zmestit nejakeho zakoncovatela... myslim ze taky Vanek je typovo viac nas hrac ako Habs no neverim ze za neho GM zaplati kolko by chcel.
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS