Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON Bruins vs. MONTREAL Canadiens

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BRUINS
67%
22
HABS[/b]
33%
11

Dejme tomu, ze nejoblibenejsi Non-Penguin, s tim ze kdyby se nejakym zazrakem objevil v nasem dresu, tak automaticky nejoblibenejsi ze vsech. Musim uznat, ze jsem z neho uplne mimo a to nejen z jeho hry. Rozhovory, teamovy duch, nasazeni, zapal pro hru, bezprostrednost, zdrave sebevedomi. Proste takovy hrac je snem kazde kabiny a kazdeho teamu. Postupem casu dospel a musim rict, ze je opravdu inteligentni a jde prikladem. Nemam co vic dodat, vitezny typ, skvely hrac.
Ano, přesně tohle mu chybělo, když kdysi předváděl extempore na trénincích apod. Na můj vkus to někdy s tím sebevědomím a exhibicionismem při hře trochu přehání, ale jinak je to opravdu jeden z nejkomplexnějších obránců současnosti :thumbsup: !
Atlantik píše:
lets go Rangers píše: a poměr dvouminutových faulů byl v posledních třech zápasech, které Rangers vyhráli 8:8. Pískala se úplně normální rovina.
Pomer v nich byl 11:9 na PP pro NYR (3:4, 6:4, 2:1). Nechci to dal rozmazavat, bylo to jaky to bylo..
psal jsem faulů, zbytek byly technický chyby (puck-over-glass....)
Atlantik píše:
Parda píše:
Atlantik píše:PS: Subban je muj nejoblibenejsi hrac ligy a hrozne mu to finale preju.
Tohle jsem přehlédl! To fakt? Samozřejmě ti to jen chválím.
Dejme tomu, ze nejoblibenejsi Non-Penguin, s tim ze kdyby se nejakym zazrakem objevil v nasem dresu, tak automaticky nejoblibenejsi ze vsech. Musim uznat, ze jsem z neho uplne mimo a to nejen z jeho hry. Rozhovory, teamovy duch, nasazeni, zapal pro hru, bezprostrednost, zdrave sebevedomi. Proste takovy hrac je snem kazde kabiny a kazdeho teamu. Postupem casu dospel a musim rict, ze je opravdu inteligentni a jde prikladem. Nemam co vic dodat, vitezny typ, skvely hrac.
Naprosto souhlasím. Nutno říct, že zejména jeho inteligenci jako hokejovou, tak lidskou, často spousta lidí opomíjela. Já ho žeru od prvního dne, měl svoje excesy, ale takový hráč je speciální. Rozhovory s ním naprosto žeru, za poslední tři roky jsem nevynechal snad jediný. Teď díky naší účasti ve finále konference na to snad přijde víc lidí mimo Kanadu, jaký hráč to za Habs hraje.
Obrázek

:rofl:
habs píše:Ano, přesně tohle mu chybělo, když kdysi předváděl extempore na trénincích apod. Na můj vkus to někdy s tím sebevědomím a exhibicionismem při hře trochu přehání, ale jinak je to opravdu jeden z nejkomplexnějších obránců současnosti :thumbsup: !
Neviem či ste ten incident s Plekym preberali ale z pohľadu niekoho, kto podobné veci intenzívne sleduje nemôžem súhlasiť. Podľa mňa sa nezmenil prakticky vôbec (samozrejme dospievame všetci, ale o to nejde), akurát keď je niekto nováčik, v hokeji je tradíciou vážiť si tých, čo makajú a držia hubu radšej než sa zabávajú. Či už na ľade alebo mimo neho. Obzvlášť u hráčov, ktorí to nemali s cestou do NHL/na vrchol tak jednoduché. Z tohto dôvodu sa teda domnievam, že problém bol práve v tom, že bol nepochopený staršími hráčmi. A to aj z radov súperov. A vlastne to platí aj o fanúšikoch (čím nenarážam na Atlantika). Teraz, keď si rešpekt zaslúžil :antry: už jeho excentrická povaha vadí len určitým jedincom, ktorých názor na neho sa nikdy nezmení. Príkladov je viacero, nielen PK.

Ja som samozrejme veľmi rád, že to tak je, veď som jeho fanúšikom odjakživa, v topicu Montrealu som pridával Subbanizmy a Subbanoviny už dávno :giggle: Nikomu v NHL neprajem ten :cup: tak, ako jemu a Stammerovi. Úžasní hráči a ešte lepší ľudia.


Obrázek
Keby si to video pustim, zatvorim oci a neviem s kym je to interview, tak si pomyslim, ze to musi byt hrac NBA :lol2: (you know, you know, you know,......) Inak je to demen* :yes:
Getzo5 píše:Neviem či ste ten incident s Plekym preberali ale z pohľadu niekoho, kto podobné veci intenzívne sleduje nemôžem súhlasiť. Podľa mňa sa nezmenil prakticky vôbec (samozrejme dospievame všetci, ale o to nejde), akurát keď je niekto nováčik, v hokeji je tradíciou vážiť si tých, čo makajú a držia hubu radšej než sa zabávajú. Či už na ľade alebo mimo neho. Obzvlášť u hráčov, ktorí to nemali s cestou do NHL/na vrchol tak jednoduché. Z tohto dôvodu sa teda domnievam, že problém bol práve v tom, že bol nepochopený staršími hráčmi. A to aj z radov súperov. A vlastne to platí aj o fanúšikoch (čím nenarážam na Atlantika). Teraz, keď si rešpekt zaslúžil :antry: už jeho excentrická povaha vadí len určitým jedincom, ktorých názor na neho sa nikdy nezmení. Príkladov je viacero, nielen PK.

Ja som samozrejme veľmi rád, že to tak je, veď som jeho fanúšikom odjakživa, v topicu Montrealu som pridával Subbanizmy a Subbanoviny už dávno :giggle: Nikomu v NHL neprajem ten :cup: tak, ako jemu a Stammerovi. Úžasní hráči a ešte lepší ľudia.
To víš, že se ten incident probíral a to hodně a probírali jsme to i se samotným Plekym. Jak už jsem řekl, tak já jsem jeho velký fanda od prvního dne, takže u mě není moc co řešit a o něm samotném toho vím dost. Spíš mě překvapuje, že má tady tolik fandů a že ho tolik lidí respektuje :thumbsup: To jsem nečekal právě z důvodů té kontroverze, kterou on vyvolává a oceňuju pohled lidí, kteří se umí nad ním zamyslet, podívat se na pár rozhovorů, kde jde jasně vidět, že ten kluk to má v hlavě setsakramentsky srovnané. :yes:

Lucic you know :hufi: Ještě jak se u toho směje, no vážně ho moc brát nejde a každým takovým rozhovorem potvrzuje slova, která na jeho adresu po tom incidentu byla vyřčena :hehe:
nemal som to v plane, ale tak debata v chate ma nejako "donutila" vyjadrit sa :)
posledne zapasy, dokonca ani 7 zapas Bruins-Habs som nezhliadol live, dokonca ani re_live a to je uz co povedat,,,,jednoducho som riesil mimohokejove veci, resp. som bol myslou inde, ved som sa k nim aj po 3 zapase namatkovo vyjadril
cepi píše:zapas som nevidel, preletel som to hajlajtovou rychlostou, momentalne som
na*ebany, znechuteny, ze som mal v kapse jednu vysnenu chatu, z ktorej
som sa mal vytesovat akurat zajtra a ktora sa predala niekomu inemu aj
napriek istej dohode, pi*e tam, ta sustred sa teraz na hokej, na*rat!
tolko to okienko z môjho sukromia:D jaaj cele zle:(

tak asi tolko to, preco som sa nejako odmlcal a riesil ine zalezitosti

:cepi:

btw

Obrázek
paneboze to je mi konf. finale :grc: :grc:
Obrázek

:giggle:
Bergy je so Subbanom vo finalovom suboji o tvar na obale NHL 15 od EA Sports. Som zvedavy ako to dopadne ci tam budu chciet mat naozaj hraca ktory svojim pristupom k hre na lade aj mimo neho vystupuje ako skutocny gentleman alebo z 'politickych', PR a ekonomickych pricin zvolia 'historicku' volbu afroamericana. Hlasovanie ma pre EA Sports len 'odporucaci' charakter takze vitaz je uz davno rozhodnuty a coskoro sa ho dozvieme.

Akokolvek to dopadne, Bergy ma na twitter velku podporu od ex-kolegov Ferenca, Marka Recchiho aj Savarda co je urcite dalsi dokaz aky hrac a clovek to je.
Atlantik píše:Kombinace "Subban + nigger" byla pouzita ve vice nez 17000(!!) tweetech v bostonskym regionu.
Odporucam precitat tento clanok ako to cele s tym rasiznom na twitteri bolo... hlavne ako tomu celemu pomohol "vtip" fanusika Montrealu ktory napisal ze slovo n*** je v tweetoch v Bostone v top 10... a ze vlastne 99% tweetov kde bol spomenuty Subban a slovo n*** bolo vlastne odsudzujucich rasizmus.

http://www.bostonglobe.com/sports/2014/ ... story.html" onclick="window.open(this.href);return false;
461 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG