Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECF: MONTREAL CANADIES - NEW YORK RANGERS

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CANADIENS
57%
17
RANGERS
43%
13

proc dostal prust suspendaci, za paradnej hit?
jen proto ze se stepan zranil? to uz neni nas problem :grc: :grc: :grc: :grc:
A tento clovek bude hovorit ze mlcat je zlato :rofl:
Kower píše:
guillaume píše: Subban je nejistý.
To je tvoj pohlad ci su take nazory aj zo zakulisia? Podla mna GM bude 'musiet' Subbana udrzat za kazdu cenu. To urcite ovplyvni aj jeho poziadavky na plat. Kolko sa spekuluje ze chce plat? viac ako 5-6 mil?
Můj typ je 6,5.
Az dostane ConnSmythe, muze si rict treba o 7,5
AndyF píše:Az dostane ConnSmythe, muze si rict treba o 7,5
V montrealských médiích už padaly dokonce i částky kolem osmi milonů a výše, což samozřejmě je :sisi: Nicméně to mohly být spekulace a plky. Je třeba se dívat co v poslední době dostali beci s podobnou pozicí v týmu a to je 7,25 u Letanga nebo 7 Phaneufa. P.K. je lepší než oba tito beci a to on, resp. jeho management ví, takže za těch 7,5 mega já budu ještě hodně rád :pray:
Kdyby nebyl RFA, tak je samozrejme 8M zcela realnych.
To asi ano.
AndyF píše:Kdyby nebyl RFA, tak je samozrejme 8M zcela realnych.
Nikde nie je vylucene ze niektory GM mu hodi 8M offer sheet... niektory fans Bruins hovorili ze by to mal byt prave Chiarelli... nema co stratit lebo vztahy medzi nasimi timami su ake su a nepredpokladam moznost nejakeho tradu medzi nami v blizkej buducnosti takze naozaj by tym nemal co stratit... ibaze by to Habs nedorovnali lebo to by bol problem :-O
Dnesne vyjadrenia do medii zo strany Habs:

Trener sa stazoval ze trening sledoval asistent Rangers Ulf Samuelson...
Briere od cias Prongera nevidel nikoho sekat protihracov ako McDonagh...
Briereovi sa nepozada zranenie Stepana... vraj je to len hra...
Prof. celustnej chirurgie Dr. Gallagher si nemysli ze Stepana bolela celust kedze pocas zapasu rozpraval a pokrikoval...

:good:
What a pass! :jn: Brassard a jeho klasika. :good:
Jsem zklamanej, protože tenhle zápas jsme si prohráli sami - jednak obrovské chyby při všech třech gólech a potom ty naše "přesilovky", to je hnus! Mužstvo, které má tolik přesilových her a zahraje je tímto způsobem, si nezaslouží takový zápas vyhrát :thumbsdown: ! Mohli jsme naprosto v klidu jet domů za vyrovnaného stavu, takhle jedeme domů jen se snahou prodloužit sérii, bohužel... :-( . Tokarski opět zasluhuje pochvalu, i když u toho rozhodujícího gólu šel asi moc brzy dolů, ale to je pouze moje spekulace, že by to Price měl...
Neda se svitit. Otocit se to da, ale odpovez si sam na otazku: Stalo by ti umrti v rodine za to?
AndyF píše:Neda se svitit. Otocit se to da, ale odpovez si sam na otazku: Stalo by ti umrti v rodine za to?
Trošku černý humor, ale de facto máš pravdu... Odpověď je samozřejmě NE... :wink2: . Ale tady se stejně bavíme o tom, že jsme to my, kdo si to sami podělali - jak oba zápasy doma, tak hlavně tento, protože ten jsme prostě měli vyhrát!
habs píše: u toho rozhodujícího gólu šel asi moc brzy dolů, ale to je pouze moje spekulace, že by to Price měl...
Pri tom gole sa naplno prejavila jeho vyska teda jej nedostatok... kazdy brankar by siel dole aby vykril priestor medzi nohami... Price by to vykril lebo pri ich vyskovom rozdiele 10 cm by v takomto poklaku mal ramena o cca 5 cm vyssie.
Myslim ze NHL by mala zacat vysetrovanie hokejok hracov Rangers lebo vcera na Subbana aj Plekaneca 'zakerne' pouzili hokejky s minimalne 1000 Voltovym napatim... Subban z toho az vyskocil do vzduchu :-D
Tu je Plekanecova kandidatura na Oscara...od 45 sekundy



EDIT:

A tu je vitaz Oscara zo vcera: Subban :lol:

Obrázek
habs píše:Jsem zklamanej, protože tenhle zápas jsme si prohráli sami - jednak obrovské chyby při všech třech gólech a potom ty naše "přesilovky", to je hnus! Mužstvo, které má tolik přesilových her a zahraje je tímto způsobem, si nezaslouží takový zápas vyhrát :thumbsdown: ! Mohli jsme naprosto v klidu jet domů za vyrovnaného stavu, takhle jedeme domů jen se snahou prodloužit sérii, bohužel... :-( . Tokarski opět zasluhuje pochvalu, i když u toho rozhodujícího gólu šel asi moc brzy dolů, ale to je pouze moje spekulace, že by to Price měl...
Zejména ty tři přesilovky v řadě, které jsme měli hned na úvod zápasu, byly teda jen pro silné povahy... V druhé z nich jsme dostali SHG, což jen tu bídu potvrdilo :thumbsdown: Pak už to bylo lepší, ale z osmi PP prostě musíme dát víc gólů, to máš pravdu, že jsme si vyhrát nezasloužili, ALE... Je tady velké ale, které mě bude štvát hodně dlouho. Rangers nás přebruslovali v první třetině celkem ve velkém stylu, ale nikdy z toho nic moc nevyužili, nejde říct, že by byli lepším týmem na ledě a proto mě ta prohra štve ještě víc. Žádné zámky v třetině, žádné nápory a stejně to vyhrajou... Od půlky zápasu jejich pohyb ochabl a Tokarski sice musel sem tam fantasticky zasáhnou, ale góly jsme jim vyloženě darovali.
Vítězný gól ano, on jak je Dustin malý, tak mu tam to místo prostě vždy zůstane, když jde dolů, ale o jeho výšce jsem už tady psal. Nicméně chyba byla u Markova, tak zkušený bek má puk dvakrát na holi, může to vyhodit a on to pošle po deskách, kde je plno lidí a zachytí mu to :hroza: No děs, zápas blbec, pokusme se ještě o zázrak!
Kower píše: Tu je Plekanecova kandidatura na Oscara...od 45 sekundy
:lol2:
Kower píše:A tu je vitaz Oscara zo vcera: Subban :lol:
Obrázek
to je moc :rofl: a rozhodca nekompromisny :lol:
so Subbanom a spol. som sa nemylil a snad uz ti nedoktnutelni plackujuci trpajzlici hajzlici maju vylestene golfove palice, uz sa ich na greenoch nevieme dockat
simulovanie je jeden z dovodov, preco som prestal sledovat futbal. Ako vidim v NHL to uz ide tiez dole vodou :thumbsdown: To sa mi len zda, alebo sa to v tejto sezone tak rapidne zhorsilo?
Obrázek :good:
2 min PP je 2 min PP. A hlavne v PO sa na to nepozera...Ze sa nam to nepaci, asi nikoho z hlavnych akterov nezaujima. Ale neznasam taky diving :thumbsdown:
ako vôbec sa ho Boyle nedotkol hokejkou, ktorú mal vysoko? :good:

nech pozerám, ako pozerám, tak ho trafil niekde do oblasti, ako končí krk. By som chcel vidieť, ako by si zareagoval ty alebo Kower, keď dostaneš pri hocijakom športe zásah tam, kde to vôbec nie je zvyčajné
cepi píše: a rozhodca nekompromisny :lol:
Vcera piskala ta ista dvojica co nas 2. a 7. zapas takze to ze skocili na vsetko hracom Habs ma vobec neprekvapilo ani to ze par jasnych hakovani a drzani v podani Habs 'zahadne' nevideli.
kajo píše:2 min PP je 2 min PP. A hlavne v PO sa na to nepozera...Ze sa nam to nepaci, asi nikoho z hlavnych akterov nezaujima. Ale neznasam taky diving :thumbsdown:
Nikto nehovori ze to nebolo high stick ale taketo primitivne simulacie kazia reputaciu NHL... dovolim si povedat ze bez toho hereckeho vykonu Plekaneca by Boyle vyluceny nebol cize toto vsetko len 'motivuje' hracov k simulaciam... vsetko by zmenili pokuty a nasledna suspendacia hraca za taketo filmovanie. Jeden hrac (myslim Emelin) tam raz lahol na lad a ked rozhodca nepiskol, zrazu 'vstal z mrtvych' a pokracoval dalej.

Kazdy zapas ma videorozhodcu a tieto simulacie vidno hned za par sekund cize absolutne by sa hra nezdrzala kebyze tento rozhodca ma pravo dodatocne udelit 2 resp. 2+2 min. za simulaciu... to by zrazu Subban patril k najodolnejsim hracom alebo k najviac vylucenim... teraz po kazdom dotyku reaguje akoby ho zasiahlo 1000 Voltov
Suhlasim, kontakt tam bol a keby si to rozhodca vsimol, tak to odpiska tak ci tak. Plekanec proste len sa chcel uistit, ze v pripade, ze si to nevsimne, mu to "ukaze". Embellishing a obaja von na 2 minuty :a_von:
198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS