Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: NEW YORK Rangers - LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Kto vyhra :cup: ?

RANGERS
16%
6
KINGS
84%
32

2x puk na čiare. :scare: Nabudúce by bolo vhodné nečakať na 0:2.
Kower píše:Viem ze najma fanusikom od 'little men' sa to nebudi pacit ale jediny tim z vychodu ktory by mohol obstat v silovej serii s Kings boli Bruins. Vzhladom k novemu formatu PO bude velmi zaludne pre akykolvek team z vychodu skombinovat kader aby jednak dokazal prejst cez mensich, rychlejsich hracov v seriach na vychode a potom vo Finale Stanley Cupu mal aj dost silovo typologickych hracov na pripadnu bitvu s Kings, Hawks, Blues, Sharks atd.
a Rangers neobstáli? první dva zápasy byly tak vyrovnaný, že to bylo opravdu o náhodě. v prodloužení v obou zápasech nejdřív trefili Rangers tyčku. stačilo 2x o centimetr jinak a Rangers by odjížděli na východ s náskokem 2:0.

Připadá mi, že půlka lidí tady ty zápasy vůbec neviděla, vlastně ani výsledky a viděli jenom vedení Kings 3:0
Dnes Lundqvist svůj tým podržel, i tak ho ovšem zachránila jednou horní tyčka, jednou spoluhráčova hokejka, která nepustila puk za brankovou čáru a jednou rozbředlý led v brankovišti.

Kings odehráli dobrý zápas, i když se jim opět nepovedl vstup, kdy ihned po úvodní buly vznikla po Doughtyho turnoveru situace 2 na 1. Potřetí v sérii ovšem prohrávali 0-2 a tentokrát už se obrat nekonal, i když šancí bylo dost a dost. Zápas byl skoro jako vejce vejci podobný předchozímu zápasu, Rangers se podobně jako Kings v pondělí dostali do vedení a zbytek zápasu už si výhru i díky důležitým zákrokům brankáře pohlídali.

Přiznám se, že jsem nepočítal s tím, že Kings urvou i tento zápas, takže jsem dnes ani moc nervózní z průběhu nebyl. Stav 3-1 po úvodních 4 zápasech je vynikající, ale bylo by vhodné sérii v pátek ukončit. Jinak by se ještě mohly dít věci... :wink:
Nuž, čo už. Tiež som so sweepom nerátal, tak to aspoň majú Kings šancu ukončiť na domácom ľade. Za výkon sa absolútne hanbiť nemusia. Chcelo to len presnejšiu koncovku a viac šťastia. O odpustených presilovkách ako pri interference Brassarda či prehliadnutom hákovaní Cartera sa radšej ani baviť nebudem.

Musíme sa obrátiť k svätým. :dudo:

Obrázek

:pray:
Lukas33 píše:2x puk na čiare. :scare: Nabudúce by bolo vhodné nečakať na 0:2.
Chudáci Rangers, nikdy nemajú šťastie. :sarcasm: Aspoň teda toto sa dočítaš všade navôkol.
Getzo5 píše:
Lukas33 píše:2x puk na čiare. :scare: Nabudúce by bolo vhodné nečakať na 0:2.
Chudáci Rangers, nikdy nemajú šťastie. :sarcasm: Aspoň teda toto sa dočítaš všade navôkol.

taky doteď neměli, ty zápasy jsou vyrovnaný, jde primárně o to ke komu se přikloní štěstí
Ale blbost... Ty děláš, jak kdyby šlo jen o to, co se komu kam odrazí. Štěstí se přikloní k tomu, kdo pro to víc udělá. Jasně, odrazy, teče apod. hrají velkou roli, ale ani v dosavadních zápasech série si v tomhle ohledu těžko mohli Rangers na něco stěžovat.

A znovu, to, že 2x Jezdci prom*dali dvougólové vedení, nemá nic se štěstím společného. To je věc vůle, koncentrace, motivace, vnitřní síly, mentálního stavu atd. Teď je na Rangers, aby ukázali, kolik toho v sobě mají, pokud chtějí reálně pomýšlet na zvrat.
3 games left ... :clap:
Moji chlapci

ObrázekObrázek

Odbornost se projevila na celé čáře a samozřejmě se nikdo z vás analfabetů ani slůvkem nezmínil. Asi fakt půjdu na jiné forum, kde si mých schopností budou vážit a náležitě ho ocení.
Na co narážíš? :neviem: Však proti té várce, která někdy dělá z Lunda Boha, tu nás bojuje nemálo. :giggle: To že je Quick jinak lepší než Lund, to snad věděl každej, i andy. :jn:

A jinak tě tu rád opět vidím! :klobuk:
Rono píše:Však proti té várce, která někdy dělá z Lunda Boha
To si spatne pochopil. dejf dela z Lunda taky boha :slap:
Jáj. :hroza: Vlastně, já myslel, že narází něco na stylu, že Conn > Vezina. :hiding: :slap:
Rono píše:Jáj. :hroza: Vlastně, já myslel, že narází něco na stylu, že Conn > Vezina. :hiding: :slap:
tak to víceméně je. Vezinu může dostat i brankář Columbusu, Conn brankář Columbusu získat nemůže
Abysmese jednou nedivili.. :andy:
Obrázek

:rofl: momentka
LA Kings World Champion 2014. Zasluzene.

Uvidime conn-smytha tipujem doughty.
Justin williams conn smythe zasluzene.
tak Conn Smythe ma Wiliams :)

Fuuuu, zobidila som sa nieco pred pol siestou reku kua prespala som zapas ale mrknem vysledok na pc, kukam OT tak som zletela k tv a to bola neskutocna podivana :)

Tycky oboch muzstiev, tie sance, zakroky brankarov alebo obrancov.... to ani nebolo predlzenie ale pridavok k zapasu :-D
Dustin Brown prave dviha pohar nad hlavu.
http://cbsprt.co/1jpXWbM" onclick="window.open(this.href);return false;
Slava Voynov... save of the year :klobuk: , že bych z toho byl dvakrát nadšenej se říct nedá.. na druhou stranu mě těší, že Stanley Cup zůstal v Pacifiku (jsme nejmladčí, máme co dohánět co se do počtu trofejí týká)... na třetí stranu, LA jsou LA a i když už tam (díkybohu) neni takovej hate, kterej jsem vůči nim měl minulej a předminulej rok... furt jim nepřeju ani jednu prodanou vstupenku nebo jedinou povedenou přihrávku ... tak nebo tak mi nezbývá než pogratulovat (nadával jsem na ně už dost :) a rozdhoně ještě v blízké budoucnosti hodně budu) ....

Zasloužili si to, ale o to víc bude ten budoucí sweep chutnat... šak vyřadit obhájce a zamezit jim v tvorbě nějaký dynastie, taky nebude zas tak špatný ...

tak ještě jednou congratulations; ostatní manšafty už si na vás brousí zuby :box:
Gratulujem LA :klobuk:

Ale uz som rad, ze to skoncilo. Zavist je svina.
Pasha » 02 Jún 2014, 11:29 píše:Kings in 5...Ale Lundqvist bude mužom série zo strany Blueshirts :wink2:
Tak na záver mi vyšlo aj toto :lol2:

Gratulácia šampiónom, česť porazeným. Williams je Mr.Clutch :klobuk:

Bez debaty jedna z najlepších sezón za posledné obdobie 5-10 rokov.

Kajo :jj:
:klobuk: a nazdar..
Obrázek

:rofl:
mitch píše:Justin williams conn smythe zasluzene.
Absolútne. Výborná voľba.
Merijén Gébrik :winner3:

Co k tomu dodat. Z NYR ho vystrelili na mesiac vdaka tragedovi na lavicke, a teraz im supol dva vyrovnavajuce goly, ktore viedle k vyhram. 14 golov v play-off, to je skratka skvela vizitka. Kam budu jeho kroky smerovat dalej? Zeby zostal v L.A. ? To ale bude musiet ist asi s platom smerom nadol.

Tento tim mu velmi sedi, nenadrie sa tolko, Brown a Kopitar sa kvoli nemu aj roztrhnu a Gabby si daval goliky, tak ako to ma rad. Neviem si predstavit iny tim, kde by na neho tolko hraci robili.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS