Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: NEW YORK Rangers - LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Kto vyhra :cup: ?

RANGERS
16%
6
KINGS
84%
32

Kings :modlenie:
That's all.
Kings in 6
Moc si přeju, aby to byli Kings, ale už v sérii s námi jsem říkal, že nechápu, proč všichni Rangers pořád tak podceňují... Vlastně bych to i jednomu Rangerovi přál (a je jím samozřejmě D.Moore), ale to je strašně málo. Jo, zapomněl bych na McDonagha, jakožto naší první volby v draftu (nemůžu Gaineymu dodnes zapomenout tu idiocii při výměně za Gomeze... :x ).
Takže můj tip je 4-2 Kings.
Rangers in 5... nebude co řešit... podle mě už se v klidu může plánovat, kde bude probíhat Stanley Cup Parade :klobuk:
habs píše:Moc si přeju, aby to byli Kings, ale už v sérii s námi jsem říkal, že nechápu, proč všichni Rangers pořád tak podceňují... Vlastně bych to i jednomu Rangerovi přál (a je jím samozřejmě D.Moore), ale to je strašně málo. Jo, zapomněl bych na McDonagha, jakožto naší první volby v draftu (nemůžu Gaineymu dodnes zapomenout tu idiocii při výměně za Gomeze... :x ).
Takže můj tip je 4-2 Kings.
Pořád to bolí a bude to bolet ještě dlouho, tohle byl epic fail a asi jenda z nejhorších výměn v dějinách když ne NHL, tak našich určitě :x Gainey :bitka3:

Jinak to vidím stejně, SC a Rangers? NO WAY! Let´s go Kings (nikdy bych nevěřil, že tuto větu napíšu...). Kings in 6.
Kings in 5. Po tom, ako otočili Ducks sú u mňa top favoritom a Rangers by sa mohli spojiť s Canadiens a aj tak by dostali :bitka3:. A myslím, že Kings ich preválcujú vo velkom štýle :box: Velký vplyv bude mať výkon Henrika, ten jediný môže trocha zamiešať karty :frajer2:
Parda píše: Pořád to bolí a bude to bolet ještě dlouho, tohle byl epic fail a asi jenda z nejhorších výměn v dějinách když ne NHL, tak našich určitě :x Gainey :bitka3:

Jinak to vidím stejně, SC a Rangers? NO WAY! Let´s go Kings (nikdy bych nevěřil, že tuto větu napíšu...). Kings in 6.
největší sranda je, že to prakticky všichni fanoušci jak Rangers tak Habs považovali za příšernou výměnu už v momentě té výměny. My čekali, že ke zbavení se Gomeze budeme muset spíš ještě něco přihodit, než že dostaneme 12. výběr v draftu.

Normálně se názory fanoušků rozcházejí, ale tady to bylo regulérních 99,9999% wtf na obou stranách. Ten 0,0001 byl Gainey.

To že se z něj ještě vyklubal jeden z nejlepších obránců NHL tomu dává korunu.
Tak daleko do minulosti nevidím, takže já jsem jen ten, kdo to vidí až zpětně, každopádně to byl epic fail uričtě i tehdy. Jen připomínám, že my tehdy brali McDonagha, Paciorettyho a v druhém kole Subbana, což je snad nejlepší draftová volba minimálně za posledních deset let. Ale trouba Gainey to musel tak podělat, obranný pár Subban-McDonagh :slintac: Bude mě to štvát hodně dlouho, McDonagh je top bek NHL.
lets go Rangers píše: největší sranda je, že to prakticky všichni fanoušci jak Rangers tak Habs považovali za příšernou výměnu už v momentě té výměny. My čekali, že ke zbavení se Gomeze budeme muset spíš ještě něco přihodit, než že dostaneme 12. výběr v draftu.

Normálně se názory fanoušků rozcházejí, ale tady to bylo regulérních 99,9999% wtf na obou stranách. Ten 0,0001 byl Gainey.

To že se z něj ještě vyklubal jeden z nejlepších obránců NHL tomu dává korunu.
Tak to bylo už tehdy jasné každému fandovi Habs, na to jsme nemuseli čekat až do doby, kdy McDonagh naplno prokáže své kvality...! Tehdy nám zbývala jen taková malinká naděje, že by se Gomez probral po boku Gionty, což se samozřejmě nestalo... Takový skvělý draft a takhle ho zprasit, to už chce velkou dávku "geniality" :x !
Parda píše:Tak daleko do minulosti nevidím, takže já jsem jen ten, kdo to vidí až zpětně, každopádně to byl epic fail uričtě i tehdy. Jen připomínám, že my tehdy brali McDonagha, Paciorettyho a v druhém kole Subbana, což je snad nejlepší draftová volba minimálně za posledních deset let. Ale trouba Gainey to musel tak podělat, obranný pár Subban-McDonagh :slintac: Bude mě to štvát hodně dlouho, McDonagh je top bek NHL.
Myslím že s McDonaghem na druhý straně by série dopadla opačně, fakt je jenom velký štěsí jak velkej trouba může dělat někde GM.

to se k Habs ještě k tomu dostal Eller, kterej šel hned za McDonaghem. Víceméně by měli Habs tři hráče nejlepších deseti toho ročníku(a to byl po 2003 zatim druhej nejlepší ročník v tomhle století).
lets go Rangers píše:
Parda píše:Tak daleko do minulosti nevidím, takže já jsem jen ten, kdo to vidí až zpětně, každopádně to byl epic fail uričtě i tehdy. Jen připomínám, že my tehdy brali McDonagha, Paciorettyho a v druhém kole Subbana, což je snad nejlepší draftová volba minimálně za posledních deset let. Ale trouba Gainey to musel tak podělat, obranný pár Subban-McDonagh :slintac: Bude mě to štvát hodně dlouho, McDonagh je top bek NHL.
Myslím že s McDonaghem na druhý straně by série dopadla opačně, fakt je jenom velký štěsí jak velkej trouba může dělat někde GM. I když člověk Gaineho chápe, že si chtěl zopakovat výměnu Iginla-Niuewendyk, která se vzhledek získanému poháru nakonec asi vyplatila i když Dallas s Iginlou mohl být na začátku století sakra dobrej.

to se k Habs ještě k tomu dostal Eller, kterej šel hned za McDonaghem. Víceméně by měli Habs tři hráče nejlepších deseti toho ročníku(a to byl po 2003 zatim druhej nejlepší ročník v tomhle století).
Myslim ze vyhraji Kings, po tom co zatim v plejof predvadeji, ale uprimne bych to asi pral vice Rangers kdyz to Kralove vyhrali predloni, tam jsem ji to naopak pral a to hodne. Jsem rad ze sundali Hawks, ale od vypadnuti Ducks uz to nesleduju, ani sestrihy, nema to pro me stavu. Co takhle ctu tak zrejme delam chybu kdyz jsem si nechal utect paradni bitvu o zapad, ale ja si nemuzu pomoct, jak nehraje muj oblibeny tym ( plati i pro fotbal ) tak me to proste (vetsinou) nebavi :neviem:
:wave:
Spať, konečne, ale ešte predtým, čo ten gól na 4:3?
LAK su team najvacsich "magorov". Stokrat prehravat a nakoniec aj tak vyhrat. Nechcel by som byt fan kings. A uz vobec nie rangers :-D
Lukas33 píše:Spať, konečne, ale ešte predtým, čo ten gól na 4:3?
ak narazas na atak brankara, tak v tomto nevidim problem. King bol do neho natlaceny McDonaghom. Regulerny gol.
:rofl: 0:2, 2:4 a aj tak vyhrať :cool: si myslím, že už nikto nemôže pochybovať o tom, kto je tohtoročný šampión

Toto musí byť riadna rana na psychiku hráčov rangers :thumbsup:
Na takéto zápletky sme si už zvykli, to je predsa HOLLYWOOD :lol3: Kings :good:
Oba úvodní zápasy si byly dost podobné, turnovery ve vlastním obranném pásmu, ztráty puku obránce na útočné modré (předtím Doughty, dnes Greene), rychlost Jezdců, která při protiútocích dělala Králům velké potíže, opět stav 0-2 následovaný velkým obratem v prodloužení, ačkoliv dnes to bylo komplikovanější než ve středu.

Na jedné straně Quick, na druhé Lundqvist, jeden má po dvou zápasech průměr 3 obdržené branky, druhý dokonce 4. Oba týmy se především mají pyšnit pevnou defenzivou a stát na brankářských výkonech. Tedy prodloužení se čekat dala, ale rozhodně ne 14 gólů ve dvou zápasech.

Narozdíl od prvního zápasu nedokázali Kings částečně umazat dvougólový deficit ještě v první třetině, ale podařilo se jim to hned na začátku druhé po první ze 3 asistencí stále rostoucího Williamse. V polovině zápasu přišel obligátní trest za špatné střídání a poté, co se Kings opět jednou zapomněli při vlastním oslabení vepředu, využil přesilovku nepřesilovkovým způsobem při protiútoku St. Louis. O pár minut později využil přesilovku na straně domácích Mitchell, ale o pouhých 11 sekund později to znovu bylo o dva góly, když Quick právě s Mitchellem špatně rozehráli za brankou puk a využil toho Brassard. Quick zastavil puk a ten Mitchellovi při převzetí přeskočil hokejku, těžko říct, zda za to mohl led, který byl dnes ve Staples Center příšerný a především v první třetině to byl faktor, který hrál výrazně proti domácím, snad 3x jim puk přeskočil hokejku přímo před Lundqvistem a možná i nějaká vada napomohla ke Greenově ztrátě puku před druhým gólem Rangers.

Na 3-4 snížili Kings, respektive King, kontroverzním gólem, nad jehož ne/regulérností se nedokázali shodnout ani spolukomentátoři o přestávce. Fakt je, že McDonagh Kinga do Lundqvista natlačil, tady je potom nejspíš na posouzení, zda se King chtěl aktivně střetu s brankářem vyhnout či ne. Ne, že by mi toto rozhodnutí vadilo. A konečně v 8. minutě využil Gáborík neschopnosti Rangers odpálit puk. Až po polovině druhého prodloužení potom skvěle hrající Brown tečoval Mitchellovu střelu za Lundqvistova záda.

Co je zase s Kopitarem? Přijde mi v posledních zápasech nějaký pomalý, dnes si připsal alespoň asistenci na Brownův gól, jinak se i podepsal pod druhý gól v Quickově síti, když nedokázal u tyče odstavit mnohem menšího Zuccarella. Od začátku série s Chicagem, tedy v posledních 9 zápasech má na svém kontě jen 6 asistencí a 16 střel. V předchozí sérii se obětoval na bránění a negaci Toewsova útoku, nyní by přeci jen měl mít trochu více volnosti. A vhazování? V prvním zápase úspěšnost jen 43 %, dnes dokonce jen 39 %. Od vedoucího muže produktivity a ještě nedávno horkého favorita na Conn Smythe bych očekával poněkud větší dominanci.

Momentálně je pro mě na straně Kings číslem jedna Doughty, ale čím dál více na sebe upozorňuje Williams, Carter a stejně tak Richards i Brown a Muzzin s Mitchellem. A samozřejmě střelec Gáborík. A neměl bych zapomínat na Quicka, jeho čísla jsou sice příšerná, ale nelze říct, že by pouštěl špatné góly. Naopak v každém zápase má několik klíčových zákroků, bez kterých by už Kings byli dávno na golfu.
Tohle není možné. Kings to vždy nějakou "haluzí" (frustrace mluví za mě) dorovnají. Ne teď vážně, Rangers tam mají dva hráče, co si zaslouží sedět. Jedním je bezpochyby Rick Nash, co si tam jen vozí prdel. Tenhle hráč když kolem sebe vidí puk, tak maximálně po něm plácne hokejkou, ale nic více. Že by bojoval popřípadě se choval jako lídr? Nehrozí.. V sérii s Montrealem to vypadalo, že už se i chytl ale ho*no. Druhým je Brad Richards. Sakra tolik giveaways.. :slap: K tomu tam 2x spadl a byly z toho nebezpečné šance Kings. Kreider a McDonagh dnes také solidně namazali u 4. gólu Kings. FUJ! :oslava:

Jinak ten 3. gól Kings, to co bylo? :eek2:
Inak aký je rekordný počet gólov v play off? Či ho náhodou "defenzívne LA" nechce ohroziť resp. prekonať :giggle:
Guddy.44 píše:Jinak ten 3. gól Kings, to co bylo? :eek2:
Nejspíš tohle:
Rule 69 - Interference on the Goalkeeper
...
If an attacking player has been pushed, shoved, or fouled by a defending player so as to cause him to come into contact with the goalkeeper, such contact will not be deemed contact initiated by the attacking player for purposes of this rule, provided the attacking player has made a reasonable effort to avoid such contact.
Ale definitivně hodně na hranici.
sidney77 píše: If an attacking player has been pushed, shoved, or fouled by a defending player so as to cause him to come into contact with the goalkeeper, such contact will not be deemed contact initiated by the attacking player for purposes of this rule, provided the attacking player has made a reasonable effort to avoid such contact.

Ale definitivně hodně na hranici.
ten gól neměl platit, když už ne kvůli interference(zvlášť ve srovnání s tím za co šel Pouilot) tak kvůli tomu že King stál delší dobu oběma nohama v brankovišti, přičemž byl v kontaktu s Henrikem.

otázkou je jenom jestli za dvě minuty nebo ne, ale gól platit na 100% neměl (btw píšou to i na TSN či na sportsnetu)


Ještě horší bylo jak se Brown snažil sundat kolenem McDonagha. dvakrát se ho jasně snažil nabral, naštěstí v obou případech mcdonagh otočil hlavu v posledním momentě.
tohle už je daleko za hranicí bojovnosti v playoff, tohle už je jenom hnus. Ale myslím, že dnešní zápas obrátil nezaujaté fanoušky na stranu Rangers. Bojovnost, smůla,prase Brown a k tomu nepřesnosti rozhodčích v neprospěch Rangers.
lets go Rangers píše:Bojovnost, smůla,prase Brown a k tomu nepřesnosti rozhodčích v neprospěch Rangers.
:-O
Obvykle se tomuhle vyhýbám jako čert kříži, ale tohle nejde. Jseš komik, kámo, fakt :-D

Ve dvou zápasech vést 2x 2-0 a jednou 4-2 a přesto prohrát a to má být smůla? A bojovnost? :yes:
OK, ten Kingův gól chápu, na druhé straně by se mi to také nelíbilo, ale rozhodčí v neprospěch Rangers? To jako když jim žerou simulace, padání, pouští držení, přehlédnou příliš hráčů na ledě a to mají být jako nepřesnosti rozhodčích v neprospěch Rangers? :nono:

Pouliotův interference byl o něčem jiném. Tam se sám snažil ze strany procpat mezi Quicka a před ním stojícího Mitchella, směr jízdy byl jasný, Mitchell stál zády k němu. King naopak nemířil zpoza branky přímo do Lundqvista, ale rovně před něj, McDonagh ho zatlačil na Henka.
Videla som zaver 2 tretiny, tretiu tretinu a prve predlzenie :D

Mne ten hokej chutil...akurat Nash a Lolo ma v predlzeni prvom nastvali....hlavne Lolove hodenie sa za brankou, bol tamy sice maly atak ale taky teatralny pad s nohami hore :lol2: :lol2:

Klucovy bude treti zapas...jedine co Kings musia...poriadne sa koncentrovat na prvu tretinu....aby nemuseli za stahovat taky naskok, ale ocividne im to nerobi problem :cool:
Obrázek
sidney77 píše:Obrázek
To přifilmovalo, aby to rozhodčí pískl..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO