Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: NEW YORK Rangers - LOS ANGELES Kings

Súboje o Stanleyho pohár.

Kto vyhra :cup: ?

RANGERS
16%
6
KINGS
84%
32

a zebre veeelmi dlho trvalo ykm zdvihla ruku...nebol to O´Halloran?
Obrázek
sidney77 píše:Obrázek
Taketo trapnosti a'la futbal mi kazia chut z hokeja :thumbsdown: . Bud to ustoji, alebo nie. Ale skakat rybycku je fakt smiesne. NHL ma dost videozaznamov z kazdeho zapasu. Za toto by mali byt minimalne pokuty.
Skorpion píše:
sidney77 píše:Obrázek
Taketo trapnosti a'la futbal mi kazia chut z hokeja :thumbsdown: . Bud to ustoji, alebo nie. Ale skakat rybycku je fakt smiesne. NHL ma dost videozaznamov z kazdeho zapasu. Za toto by mali byt minimalne pokuty.
Třeba mu vypadla čočka :-D
lets go Rangers píše:Ještě horší bylo jak se Brown snažil sundat kolenem McDonagha. dvakrát se ho jasně snažil nabral, naštěstí v obou případech mcdonagh otočil hlavu v posledním momentě.
tohle už je daleko za hranicí bojovnosti v playoff, tohle už je jenom hnus.
normal.. sis ještě nezvyk? Sice nechápu, jak je možný, že dovolí takovýhlemu "hráči" pořád hrát hokej na tý nejvyšší úrovni, ale když s tim liga nic neudělala před dvěma lety, těžko s tim budou začínat teď :grc:
Despite the Kings leading the Rangers two games to none, the Kings have led for entirely 0:00.

But, who cares? :ciga:
Nouankérs..

Navíc (dle mého nikde nezveřejněného předpokladu) tyhle ztracené matche Rags nerozchodí a doma pohoří, k čemuž dnes nad ránem taky došlo.
Marty St. Louis chooses not to meet media after Game 3 :kajo:

Obrázek

:poklona:
Neuvěřitelný Quickův výkon :!: :good: Kolikrát zabránil svým pádlem už jistému gólu? Dvakrát nebo třikrát? :-O

Králům se konečně podařil zápas podle jejich představ, takhle by to nejspíš mělo vypadat (popravdě, ještě že se jim to letos tak často nedařilo :wink2: ). Jen těch vyloučení bylo příliš, Rangers hrozili především při přesilovkách a Kings jim dávali hodně šancí. Nicméně likvidace přesilovek soupeře byla dnes perfektní, i když nejlepším hráčem v oslabení byl samozřejmě Quick. Ale nechci ubírat ani trošku zásluh těm, co se před ním vrhali do střel.

Nutno přiznat, že dnes šel snad každý odražený puk ve prospěch Králů. U prvního Carterova gólu, který padl v poslední sekundě před první přestávkou, puk změnil směr po odrazu od brusle obránce, Lundqvist nestačil zareagovat (btw. opět další z Williamsových skvělých příhrávek). Hned v první pětiminutovce přidal druhý gól při přesilovce Muzzin a nyní bylo na Rangers, aby ukázali, zda jsou také schopni otočit nepřiznivě se vyvíjející zápas. I u třetího gólu Kings pomohl odražený puk, Richardsova přihrávka k Lewisovi neprošla, místo toho se puk odrazil zpět k Richardsovi a ten nedal Lundqvistovi šanci.

Ve středu tedy budou mít Kings první matchball, zatím to jde relativně lehce, jakoby se naplnila očekávání o jednoznačné sérii. Já budu stále opatrný, Rangers ještě neřekli poslední slovo a uvidíme, co ze sebe vymačknou, když už se potácejí nad propastí.
Tak to je hotovy. 3:0 uz se neda otocit.
Obrázek Obrázek
Nedávno jsem se díval na sestřihy zápasů Floridy na cestě do finále SC, kde se utkali s Coloradem, které je přejelo v poměru 4:0 (1995-1995). Letos to na mě působí stejným dojmem. Ve finále je tým, co měl více štěstí jak rozumu a LA nám jasně dokazují, kdo je tady pánem..

No a Quick? Začínám věřit, že na zemi žijí mimozemšťani..
AndyF píše:Tak to je hotovy. 3:0 uz se neda otocit.
Obrázek
Guddy.44 píše:Ve finále je tým, co měl více štěstí jak rozumu a LA nám jasně dokazují, kdo je tady pánem..
Ha, možno Rangers mali štastie na ceste do finále, ale LA určite neukazuje kto je tu pánom, ved vo finále sú to práve oni kto má obrovské šťastie, 2x sa im podarilo otočiť z 0-2, raz dokonca po "diskutabilnom" gole. Nikto by nemohol povedať ani slovo keby NYR vedú 2-0 na zápasy a jednou rukou by už dvíhali :cup: . No a v noci mali tiež docela štastie, víťazný gol padol v poslednej sekunde tretiny... LA 15 striel za zápas, Quick čaroval.. tomuto hovoríš že ukazujú kto je tu pánom? ved majú luck jak hovado. NYR sa aspoň vo finále môžu cítiť ukrivdení, 0-3 to určite byť nemalo.
Lekce z efektivity. Bohužel. A Quick>Lundqvist. Tomu já hovořím, kdo je tu pánem. Samozřejmě, to štěstí tam je a jeho jak na*ratého, jenže Rangers si to svoje už vybrali. V prvním kole zranění Masona, ve finále konference zraněním Price a v neposlednu (něštěstí ve štěstí) úmrtí matky Mártyho, co tým tak semklo.
Guddy.44 píše:Lekce z efektivity. Bohužel. A Quick>Lundqvist. Tomu já hovořím, kdo je tu pánem. Samozřejmě, to štěstí tam je a jeho jak na*ratého, jenže Rangers si to svoje už vybrali. V prvním kole zranění Masona, ve finále konference zraněním Price a v neposlednu (něštěstí ve štěstí) úmrtí matky Mártyho, co tým tak semklo.
No ono tak, jak si to napsal puvodne to bilo do oci, i kdyz samozrejme cast pravdy v tom je.
A mimochodem, prvni gol Cartera byla ukazka toho, proc Lundqvista nesnasim. Drepi v brankovisti a spoleha, ze ho to trefi. Vetsinu prace nechava na hracich. A pak lize smetanu.
Samozřejmě souhlasím Andy, napsal jsem to dost nešikovně. Ono, co taky chcete, v tomhle vedru že.. :scare:
Ty kecy o štěstí :nono:

Akorát tím znevažujete odvedenou práci a úsilí hráčů na ledě. A to na obou stranách.

Nikdo se do finále nedostane zásluhou štěstí. Když vezmu v úvahu Rangers, museli zdolat Flyers, Pens a Habs, ty první dva v sedmizápasových sériích. A má smysl vůbec ještě psát něco o letošních Kings?

Proto se to hraje na 4 vítězné zápasy, aby se pokud možno eliminovala možnost, že rozhodne nějaká maličkost, náhodný odraz.

A jak už jsem tu psal jednomu, vyhrát dvakrát po sobě zápasy, ve kterých tým prohrává 2x 2-0 a jednou 4-2, není opravu otázka štěstí. Vlastně třikrát, když započtu i předchozí sérii.

Abych parafrázoval toho, co skutečně šel tomu štěstíčku naproti: "Trochu úcty, volové, trochu úcty!" :bee:
Obrázek

:giggle:
AndyF píše:
Guddy.44 píše:Lekce z efektivity. Bohužel. A Quick>Lundqvist. Tomu já hovořím, kdo je tu pánem. Samozřejmě, to štěstí tam je a jeho jak na*ratého, jenže Rangers si to svoje už vybrali. V prvním kole zranění Masona, ve finále konference zraněním Price a v neposlednu (něštěstí ve štěstí) úmrtí matky Mártyho, co tým tak semklo.
No ono tak, jak si to napsal puvodne to bilo do oci, i kdyz samozrejme cast pravdy v tom je.
A mimochodem, prvni gol Cartera byla ukazka toho, proc Lundqvista nesnasim. Drepi v brankovisti a spoleha, ze ho to trefi. Vetsinu prace nechava na hracich. A pak lize smetanu.
Toto už tu hovorím roky. :ninja: Mne naopak najlepšie príde to, ako podráždene pri sebemenšej chybičke spoluhráčov reaguje. Ja byť obranca tak mu jednu j*bnem hokejkou ako Ballard (nechtiac) Vokymu. Neskutočná primadona. A ak Lundqvist dnes hovorí o tom, ako mali Kings šťastie, že sa dostali v sérii do tak pohodlného vedenia, nech sa len pozrie kľudne na 80% gólov, ktoré Quickovi dali a so straight face povie to isté. Určite totiž zohrávalo nemalú rolu na oboch stranách, hlavne v prvom zápase. Šťastie je vrtkavé, praje však pripraveným a nie nadarmo sa hovorí, že v sérii na 7 zápasov ho proste neoštíš. Aj preto je :cup: trofejou, ktorej zisk si tímy tak veľmi cenia.

K počtu striel a efektivite - tá napokon vždy vyhráva zápasy. A je samozrejme len logické, že tím s nezanedbatľným množstvom presilovkových príležitostí, ktorý doma prehráva tretí zápas série (za stavu 0-2), bude páliť ostrými omnoho častejšie ako ten, ktorý má "nahráno".

Rangers ani v jednom zápase neboli v určitých momentoch opticky ďaleko od prekvapenia (v úvodzovkách, odpisovať ich pred sériou bol nezmysel, naplnili sa však niektoré predpovede v prospech Kings), ale vo svojej podstate stále od neho tak vzdialení... Minút, v ktorých som sa skutočne obával o výsledok, zatiaľ naozaj nebolo príliš veľa, a to o niečom svedčí.

Už len dielo dokonať v MSG. :cert:
Getzo5 píše:Už len dielo dokonať v MSG.
jestli sis nevšiml, tak to už neni možný :slap: ... 7. zápas se bude hrát někde na západě :rtfm:
AndyF píše:A mimochodem, prvni gol Cartera byla ukazka toho, proc Lundqvista nesnasim. Drepi v brankovisti a spoleha, ze ho to trefi. Vetsinu prace nechava na hracich. A pak lize smetanu.
Zalezlý je neustále! Absolutně to nechápu, to je líný nebo neumí bruslit nebo oboje? Vyjíždět si proti střelám je základní věc. Letošní PO na mě působí jako obyčejný, lehce nadprůměrný golman, kterých je v lize 10-15, a spíš ze setrvačnosti ho někdo má za :antry: kinga.
Viem ze najma fanusikom od 'little men' sa to nebudi pacit ale jediny tim z vychodu ktory by mohol obstat v silovej serii s Kings boli Bruins. Vzhladom k novemu formatu PO bude velmi zaludne pre akykolvek team z vychodu skombinovat kader aby jednak dokazal prejst cez mensich, rychlejsich hracov v seriach na vychode a potom vo Finale Stanley Cupu mal aj dost silovo typologickych hracov na pripadnu bitvu s Kings, Hawks, Blues, Sharks atd.

Inak ja som tiez nikdy nepatril ku "Kingovym" obdivovatelom... kebyze hra niekde v Nashville, nikto by o nom ani nestekol ale je v Rangers tak kazdy jeho zakrok sa dostava do povedomia a je tlaceny PR masineriou.

Kings to dufam podvedome budu chciet slavit doma a aspon o jeden zapas sa seria pretiahne lebo sweep vo finale nikomu nepomoze.
Kower píše:Viem ze najma fanusikom od 'little men' sa to nebudi pacit ale jediny tim z vychodu ktory by mohol obstat v silovej serii s Kings boli Bruins. Vzhladom k novemu formatu PO bude velmi zaludne pre akykolvek team z vychodu skombinovat kader aby jednak dokazal prejst cez mensich, rychlejsich hracov v seriach na vychode a potom vo Finale Stanley Cupu mal aj dost silovo typologickych hracov na pripadnu bitvu s Kings, Hawks, Blues, Sharks atd.

Inak ja som tiez nikdy nepatril ku "Kingovym" obdivovatelom... kebyze hra niekde v Nashville, nikto by o nom ani nestekol ale je v Rangers tak kazdy jeho zakrok sa dostava do povedomia a je tlaceny PR masineriou.

Kings to dufam podvedome budu chciet slavit doma a aspon o jeden zapas sa seria pretiahne lebo sweep vo finale nikomu nepomoze.
S tímhle nesouhlasím a není to zdaleka jen kvůli tomu, že já jsem fanoušek těch "little men" a ty těch jediných "odolných" Bruins... :) . Přece přesně ta naše série dokázala, že na silové mužstvo ta rychlost, ale hlavně bojovnost může platit. Ano, na konci play-off síly docházejí rychle a možná jsme na tu sérii s vámi doplatili v konferenčním finále (z několika důvodů), ale nestavěl bych to primárně tak, že na silově postavené mužstvo platí zase jen a pouze silově vybavený mančaft...
http://nhl.si.com/2014/06/10/new-york-r ... cup-final/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS