Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kráľ draftu 2014

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Dawe4 píše:Souhlasím se seznamem a popřípadě i nějakými těmi tresty pro největší brzdy.

Mě je to sice fuk, jak dlouho se to bude hrát, ale je to zdlouhavý a celkový zájem o celou hru tím u mě klesá, jak se to celé vleče.
:giggle: a teraz čakáme na teba :jn:
Joe S. píše:
Dawe4 píše:Souhlasím se seznamem a popřípadě i nějakými těmi tresty pro největší brzdy.

Mě je to sice fuk, jak dlouho se to bude hrát, ale je to zdlouhavý a celkový zájem o celou hru tím u mě klesá, jak se to celé vleče.
:giggle: a teraz čakáme na teba :jn:
Jsem čekal, že si někdo rýpne. :-D
Ale někdo pracovat musí :-D a já nečekal, že se s tím tak pohne, jinak bych seznam zanechal.
však táto časť súťažného pola je oveľa rýchlejšia, dalo sa s tým počítať
JKL píše:106. Obrázek Marek Židlický - D (3.000)
JKL oprav si vo svojom tíme plat pri Židlickom, on má 4 mega, lebo k tým trom miliónom sa mu započítava ešte 1 milión bonus :dup:

vo výberoch ti to opravím ja
:oops:
chlapi, zasa sa to dajak zaseklo, však pome, aby sme to dohrali nejak rozumne :!: ;)

PS: Anger, nedalo by sa to dajak urýchliť? Ty máš najčastejšie veľké prestoje medzi pickmi :jn:
ako som písal v chate, Sobotka nie je hráč, ktorý hrá v Európe, má platnú zmluvu na rok 2014/15 s platom 2.725.000 USD, takže poprosím GM tímu Florida, aby si to dal do súladu a nemienim o tom debatovať :!:

Čiže žiadny plat 750.000 USD :nono:
to me omluvte ale bohuzel to fakt neurychlim.mam smenej provoz a dostanu se na net jen o prestavce na obed a to na mobilu a nemam cas lustrovat hrace co uz byli draftovany pripadne koho muzu draftnout.ale po patku mam dovolenou :)
a Ohlund nechce byt aspon v komisii?
zajtra tu budem odhadom cca okolo 17:00-18:00..zoznam nenechavam je tam prilis vela pickov predo mnou a aj tak to mozno ku mne nedojde
Dawe4 píše:Souhlasím se seznamem a popřípadě i nějakými těmi tresty pro největší brzdy.

Mě je to sice fuk, jak dlouho se to bude hrát, ale je to zdlouhavý a celkový zájem o celou hru tím u mě klesá, jak se to celé vleče.
Kámo, tohle všechno teď vyznívá dost komicky.. Když tu ráno dojdeš, hoď někomu seznam se svým dalším pickem, máš ho tam hned teď o 3-4 výběry, tak ať to zas klasicky na celý den nezabiješ...
Tak tak, snažme sa nájsť a využívať všetky spôsoby, aby sme to dotiahli do zdarného konca, už sme za polovicou, tak snáď to do dvoch týždňov najneskôr uzavrieme a nehrajte sa niektorí na brzdy draftu :dudo:
Stava sa tu z toho fraska :hmm:
Chlapi zdravím vás, chtěl bych jen oznámit, že končím.

Asi nejsem takhle posedlý pošuk jako vy. Moc to žerete. Já špatného nic neudělal. Jen jsem šel k vodě a potom na noční do práce.

Nenechal jsem seznam...bóže...ale chápu. Vaše touha pickovat, pickovat je jako cigareta pro kuřáka.

Já se nijak neurazil (jak někdo tvrdí), já ani nesabotoval (jak někdo tvrdí). Jen jsem se řídil pravidly, který se ještě k tomu změní v průběhu kola, místo na začátku.

Ale v pořádku...starej bobr je přece blbeček.

Užívejte si hru. Přeji vám štěstí při výběrech a ať vyhraje lepší.

PS: A opravdu to tak nežerte chlapi. Na světě je i něco jiného a hezčího než Král draftu. Jinak než se přidal pán nejchytřejší (Atlantik) tak to bylo všechno poměrně v klidu a to po všech stránkách.
Jinak urážet se taky nenechám.
Vubec se Daweovi nedivim. Mozna to zdrzel schvalne, mozna jen zrovna nestihal, nevim, ale cele dny si tu z nej delate srandu, tak by se to dalo i celkem pochopit. Ja mel vcera po jeho preskoceni a zkraceni cekaci doby taky chut se na to vykaslat...

:bavmesekralemdraftu: :?
Kdyz si tu na obed byl, jako prvni vec jsem ti psal, at si ten pick nenechas ujit, ze zachvili jdes (stejne tak jsem te upozornoval i v topiku a co je dulezitejsi, Joe taky). Tys napsal v chatu ze nezajem, 16 hodin. Asi jsme si to spatne vylozili ale fakt to pusobilo jako, ze je ti jedno ze za 1 kolo jdes, seznam nechavat nebudes a natahnes to nejvic jak to jde :neviem:
akože nič proti, ale už neviem, čo robiť, ako si to predstavujete, najprv je zlé, že sa stojí, lebo je dlhá čakacia doba, potom sa to zmení (skráti, aby to šlo plynulejšie), tak zasa tí istí ľudia kričia, že je to zlé :roll:

tak sa už rozhodnite a keď sa niekomu nepáči, môže si to zobrať pod svoje krídla a byť organizátorom, ja to kľudne prenechám hocikomu. Aspoň nebude nikto s*ať na moju hlavu, tak nech sa páči ;)
a na margo dawea, len toľko že fakt škoda rečí, vypisuje jedno a sám robí presný opak, riadne pokrivená postavička, ako keby ľavá časť mozgu nevedela, čo robí pravá, inak si to neviem vysvetliť :roll:
Ako som pisal uz vcera v chate, tiez sa mi nepacila zmena pravidiel za chodu sutaze. Takze tu suhlasim s Redym. Ved sme na zaciatku augusta, sme uz za polovicou hry, takze do konca augusta by sme to stihli s prstom v nose s nepozmenenymi pravidlami. To rozhodnutie bolo od teba Joe velmi zbrkle a neuvazene. Niekto to sice kvituje, niekto zas nie. A nebud taky vztahovacny.

A zas nie je ani dovod niekomu nadavat do posedlych posukov a podobne...
Ja myslim ze by se to nemelo zas tak hrotit :) ja taky nemam cas u toho porad sedet tak jsem obcas dal nejakej seznamek a myslim ze dobry , ale pokud jsem v praci tak si nemuzu dovolit tam neustale brouzdat na netu tak to musite pochopit.
Musim říct že opravdu jsem taky zaskočen jak to zde někteří uživatelé neskutečně prožívají... Většina týmu ( né všechny ale většina )bude po soutěži mít dost kvalitní soupisky a i když bude určité vyhodnocení nějakou komisí tak stejně nikdo nikdy nemuže na jistotu říct že ten tým by byl v sezoně úspěšnějí než onen takže bych to tak smrtelně vážně nebral a prostě se jen tou hrou bavil a zbytečně nedělal roztržky tady
Martin #27 píše:Musim říct že opravdu jsem taky zaskočen jak to zde někteří uživatelé neskutečně prožívají... Většina týmu ( né všechny ale většina )bude po soutěži mít dost kvalitní soupisky a i když bude určité vyhodnocení nějakou komisí tak stejně nikdo nikdy nemuže na jistotu říct že ten tým by byl v sezoně úspěšnějí než onen takže bych to tak smrtelně vážně nebral a prostě se jen tou hrou bavil a zbytečně nedělal roztržky tady
Amen
Aby bylo jasno o tom, ze ja jsem zmenu pravidel primo neinicioval (to ze s ni souhlasim je druha vec, ale iniciovat jsem neinicioval..). Tech nazoru na zkraceni doby tu bylo vic uz predtim.

Dawe to sice (at uz "umyslne" nebo prinejmensim "ignorantsky") zabijel, ale nebyl to takovy pruser do doby, kdy se tu neobjevil Anger (dalsi rizikovy hrac), ktery mel jit hned po nem. Kdyz jsem tu videl Angera, chtel jsem vyuzit "vzacny moment" a nabadal jsem ho k tomu at.. bud to primo pickne resp. kdyz uzna za vhodne, at mi necha hrace. On picknul. 1 pick +/- neudela nic (v pripade Anger / Dawe urcite nic) a chtel jsem se vyhnout situaci, ze Anger se tu objevi a odejde naprazdno.. Pak Dawe rano odpickuje po 16hodinovym limitu a zas se bude muset cekat na Angera..

TO JSEM NETUSIL, ZE ZACHVILI BUDOU DAWEHO PRESKAKOVAT I OSTATNI. JEDNO PRESKOCENI JE NESKODNA ZALEZITOST A BYLO BY TO NECO JAKO CITLIVA VYSTRAHA DO BUDOUCNA.. Nicmene Joe prisel k netu a kdyz videl jak se Dawe zachoval, tak okamzite naridil 5hodinovou cekacku (potesilo me to, ale na muj povel to nebylo), cimz byli vlastne ostatni v pravu pickovat hned a taky ze tak na dany povel delali..
hele nebudu si to brat osobne ale sakra hosi kam jako spechate ?
185 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO