Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dallas Stars - Rono

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Obrázek
Vítejte v topicu vítěze Stanley Cupu z roku 1999 - Dallasu Stars!


....SESTAVA....


......ÚTOK....i.

... Jamie Benn "A" .. - . Steven Stamkos "A"i - .... Craig Smith ....

... Ilya Kovalchuk .. - . Mikhail Grabovski . - .... Kyle Okposo ....

.... Carl Hagelin ... - .... Zack Smith ..... - .. Marcus Foligno ...

.. Rob Klinkhammer .. - .... Marcel Goc ..... - ... Mark Letestu ....

... Trevor Lewis ...


....OBRANA....

... Matthew Carle ... - ... Shea Weber "C" ..

.... Olli Määttä .... - .. Alexander Edler ..

... Alec Martinez ... - .. Carl Gunnarsson ..

... Ilya Nikulin ...


...BRANKÁŘI...

.i.. Steve Mason ....

... Justin Peters ...


....DRAFT....


1. kolo (12.): Shea Weber (14.000)
2. (29.): Jamie Benn (5.250)
3. (41.): Joe Thornton (6.750) :bye2:
3. (52.): Nathan MacKinnon (3.775) :bye2:
4. (69.): Ilya Kovalchuk (0.750)
5. (92.): Steve Mason (4.100)
7. (127.): Craig Smith (2.000)
8. (154.): Olli Määttä (0.925)
9. (161.): Alexander Edler (4.250)
9. (167.): Mikhail Grabovski (4.000)
11. (201.): Carl Hagelin (2.400)
12. (233.): Matt Carle (5.750)
12. (240.): Carl Gunnarsson (3.150)
13. (241.): Alec Martinez (1.100)
15. (281.): Mark Letestu (1.300)
16. (320.): Rob Klinkhammer (0.650)
17. (321.): Marcel Goc (1.200)
18. (360.): Zack Smith (1.700)
19. (361.): Marcus Foligno (1.500)
20. (400.): Justin Peters (0.950)
21. (401.): Ilya Nikulin (0.750)
22. (440.): Trevor Lewis (1.500)


Platový strop: 68 000 000 USD
Platy hráčů: 67 775 000 USD
Prostor pod stropem: 0 225 000 USD


....PŘESTUPY....

12. výběr + 29. výběr + 92. výběr + 109. výběr :arrow: Obrázek
1. výběr + 80. výběr + 81. výběr + 121. výběr :arrow: Obrázek


52. výběr + 69. výběr :arrow: Obrázek
40. výběr + 120. výběr :arrow: Obrázek


127. výběr + 154. výběr + 167. výběr :arrow: Obrázek
109. výběr + 160. výběr + 200. výběr :arrow: Obrázek


Steven Stamkos + Kyle Okposo + 233. výběr :arrow: Obrázek
Joe Thornton + Nathan MacKinnon + 280. výběr :arrow: Obrázek
N E W S P A P E R.. # 1

http://s21.postimg.org/dcukb3bev/novink ... vym_gm.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
N E W S P A P E R.. # 2

http://s16.postimg.org/q2kvqcfh1/novink ... _toews.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
N E W S P A P E R.. # 3

http://s10.postimg.org/xy0sh6to9/novink ... abidky.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.

________________________________________________________________________________________________________


Kdo, skutečně má zájem o S. Crosbyho či jiného opravdu TOP hráče NHL, tak stačí navrhnout určitou nabídku buďto sem do topicu nebo do mých zpráv (pokud chce vést jednání soukromě) a vyjednávání můžou začít.

A pokud dáte opravdu přijatelnou nabídku, tak je možné, že návrh ihned přijmu bez delšího jednání. Je to jen a jen na vás.
:serus:
N E W S P A P E R.. # 4

:!: BREAKING NEWS :!:

http://s14.postimg.org/kffkbfrbl/novink ... lumbus.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
@TexasNews: Víme jako první! Generální manažer Dallasu Stars, Rono, nám potvrdil, že se domluvil na dalším trejdu s Columbusem Blue Jackets. (1/2)

@TexasNews: Trejd zní takto: 52. výběr + 69. výběr do Dallasu za 40. výběr + 120. výběr v draftu. (2/2)

Ano, je tomu skutečně tak. S Dawem jsem se dohodl na dalším trejdu a ještě více jsme tak zpevnili naše přátelské vztahy. Tímto trejdem jsme sice přišli o svůj druhý výběr ve 2. kole, ale stejně věřím, že tento trejd je výhodný pro obě strany, resp. jak my, tak i Blue Jackets získali ty volby, které jsme chtěli.
N E W S P A P E R.. # 5

:!: BREAKING NEWS :!:

http://s29.postimg.org/hhp94gyp3/novink ... _weber.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
Jsem opravdu velice šťastný, že vám mohu oznámit, že naše organizace získala do svých řad tak kvalitního hráče, jakým Shea Weber rozhodně je. Ještě bych chtěl dodat, že jsme ho pochopitelně ihned učinili našim novým kapitánem a právě okolo něj postavíme náš (snad) vítězný tým.“
N E W S P A P E R.. # 6

:!: BREAKING NEWS :!:

http://s27.postimg.org/4b0wnokpv/novink ... e_benn.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
Jen tak ze zajímavosti jsem se díval i na různé rankingy nejlepších hráčů NHL od různých redaktorů a nenašel jsem snad jediný žebříček, kde by Jamie Benn nebyl v první dvacítce. Opravdu je pro mě obrovským překvapením, že takovýto hráč, navíc za ten peníz, byl k dispozici ještě uprostřed druhého kola. Jsme šťastní, že se Benn stává členem naší organizace. Welcome, Jamie!.“
N E W S P A P E R.. # 7

:!: BREAKING NEWS :!:

http://s9.postimg.org/aahbhc2rj/novinka ... ig_joe.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
Říká se, že post prvního centra je jedním z nejdůležitějších týmů, ne-li tím nejdůležitějším a já s tím jedině souhlasím. A proto už jsme na nic nečekali a na začátku třetího kola jsme si vybrali Joea Thorntona, jednoho z nejlepších playmakerů poslední dekády. Opravdu jsme nadšeni, že ještě ze 41. místa jsme měli tu možnost si zarezervovat někoho jako je Big Joe.
N E W S P A P E R.. # 8

:!: BREAKING NEWS :!:

http://s29.postimg.org/712m1ry1z/novink ... kinnon.png
Obrázek
- doporučuji se na "noviny" podívat z odkazu pro lepší kvalitu.
S velkou radostí mohu oznámit, že už máme vyřešené posty obou centrů v prvních dvou lajnách. MacKinnon ihned ve své první sezóně prokázal, že má opravdu obrovský potenciál a není pochyb o tom, že už nyní patří mezi ty lepší centry v celé lize. A věřte tomu, že za pár let bude určitě mezi TOP středními útočníky. Vítej, Nathane!
@TexasNews: Dostalo se k nám, že generální manažer Rono by chtěl do svých rukou získat práva na jakýkoliv výběr mezi 120. až 160. místem. (1/2)

@TexasNews: Údajně je prý připravený za něj nabídnout svůj 109. výběr a pak další přijatelnou pozici v draftu, která vyrovná hodnotu případného přestupu. (2/2)
@TexasNews: BREAKING NEWS: Generální manažer Rono vyjednal trejd s Vancouverem, jemuž poskytl tři volby v draftu za logicky jiné tři výběry. (1/2)

@TexasNews: Leo, GM Canucks, do svých rukou dostal práva na 109., 160. a 200. výběr v draftu, zatímco Stars si budou vybírat celkově ze 127., 154. a 167. pozice. (2/2)
:!: BREAKING NEWS :!:
Obrázek

WELCOME, ILYA!
Z 69. pozice jsme už prostě museli. Za tu cenu, za kterou jsou evropští hráči k dispozici, prostě nešlo už dále přehlížet takového hráče jako je Ilya Kovalchuk. Už jsme o něm uvažovali dosti během minulého výběru, ale věřili jsme, že ostatní manažeři jej budou i další kolo stále opomínat díky tomu, že poslední sezóně odehrál v KHL a není tolik na očích, jako když působil v Atlantě či New Jersey, kdy jasně patřil mezi nejlepší útočníky celé NHL. Pochopitelně jsme také s ním měli několik rozhovorů před draftem a sám nám jasně řekl, že když mu slíbíme určitý počet minut na ledě, tak je ochotný za Hvězdy z Dallasu v příští szóně hrát.
Group of nice guys. Again. :good:
Obrázek

WELCOME, CRAIG!
Ze 127. místa jsme se rozhodli si vybrat již svého pátého útočníka do prvních dvou formací, když jsme ukázali na Craiga Smithe, jenž v poslední sezóně zaznamenal velký skok, když ve 77 zápasech nasbíral hned 52 bodů a připsal si 16 plusových bodů, a to prosím v týmu, který nepostoupil do play-off a bylo v mínusu více než polovina hráčů kádru. Navíc Smith, to není jen sbírač bodů, ale své si také odvede v obranném pásmu, díky čemuž by měl skvěle zapadnout vedle Jamieho Benna a Joe Thorntona.
WELCOME, OLLI!
V dalším výběru jsme se po opravdu dlouhé době rozhodli draftovat dalšího obránce do Dallasu. Po dlouhých zvažování jsme ukázali na mladíka Olliho Määttu, který ihned ve své první sezńě v NHL překvapil celý svět svými výkony, kdy na ledě nepůsobil jako nějaký nováček, nýbrž již jak kdyby v NHL odehrál několik let. Svoji herní pohodu potvrdil také na zimních Olympijských hrách, kde v šesti zápasech zaznamenal hned pět bodů a byl nejlepším zadákem finského výběru.
Rono píše:Navíc Smith, to není jen sbírač bodů...

Hlavně je to kanonýr k pohledání :klobuk:
Toto je celkom zaujimavy tim :hmm:
Kovalchuk bol samozrejme majstrstyk s takym cap hitom, skvele kompenzuje weberovych 14 mil. pekne vymyslene :thumbsup:
Nikdy som nebol velkym fanusikom graba, no ale do 2nd line budiz. Medzi kovyho a MacKa by mi tam ale viac pristal niekto iny… :hmm:
Obrana velmi pekne.
Mason… zatial som mu celkom neprisiel na chut. Ale sezonu mal super, takze ani toto nie je ziadna tragedia.

Urcite jeden z lepsich timov
petrik píše:Mason… zatial som mu celkom neprisiel na chut.
Samozrejme, zavidis, ze je to ekvivalent Varlatova, ale za lepsi price.. :bee:
Jj, s tym suhlasim. Varly ma tiez za sebou prvu nadpriemernu sezonu a este ma vela co dokazovat aby mohol byt s kludnym svedomym zaradeny k top brankarom ligy. V tomto su si s masonom dost podobni.
Přijde mi to one-dimensional, útok je celkem zvláštně poskládán. Talentu po ko*ot, ale chybí two-way hráči. Jeden-dva, to je celkem málo. Top6 v 2012 jsi měl lepší. V obraně ses asi spokojil s Weberem a výsledek je takový, jaký je. Määttä byl brán celkem brzy a v této hře by měl být tak na hraně 2nd/3rd pairingu. Zatím top10 tým, čekal jsem víc.
Top 10 mezi 1000 hraci NHL je poklona, tady je to spis urazka :slap:
Kdyby Maattaho nebral, tak uz je definitivne v caphellu. Nasledek Webera (14M) z 1.kola... To same ten Kovalchuk, bylo jasny ze uz se bude muset improvizovat a setrit. Nezvlada to spatne, ale je to logicky tak trochu chaos.
Vsechno je v poradku, pak jen pri vyhodnocovani tohodle teamu navrhuji Dallas prejmenovat na Marman & Rono & Dawe company. Spolecnej produkt muze byt nebezpecnej a urcite ma co rict do TOP10 (jak rika kisin).
Tým s Thortonem a MacKem vypadal líp.
:rofl: Atlantik z toho fakt nemůže spát. Dobrý, už se cítím jako vítěz, protože takhle nasrat někoho se ještě snad nikdy nikomu nepovedlo. :lol2:
jestli vám vadí trejdy, běžte si stěžovat za organizátorem... jestli vám vadí, že ty nabídky jsem dostal zrovna já, stěžujte si na ty, co mi je dali... jestli vám vadí, že jsem vzal Kovyho, holt, vy jste tu možnost měli taky... :ahoj:
Holt, jsem rád, že to vadí dokonce vícero z vás.. :petrik: Teď už si to ohodnoťte jak chcete, protože takový plakání mi vynahradí i poslední místo. :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS