Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Calgary Flames - JKL

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Obrázek


Téma věnováno Calgary Flames a nadcházejícímu draftu, ve kterém tým povede GM JKL, který podepsal kontrakt 15. července 2014.

D.Sedin - H.Sedin - Kane
Marleau - Granlund - Hemský
Higgins - Sheahan - Jurčo
Martin - Glendening - Mantha (Bournival)

Židlický - Staal
Klein - Oduya
T.J.Brennan - Hejda (Sproul)

Howard
Mrázek



Patrick Marleau - 7,000
Patrick Kane - 6,500
Henrik Sedin - 7,000
Aleš Hemský - 4,000
Mikael Granlund - 2,100
Anthony Mantha - 0,925
Matt Martin - 1,100
Riley Sheahan - 0,900
Tomáš Jurčo - 0,925
Luke Glendening - 0,610
D.Sedin - 7,000
Chris Higgins - 2,500

Kevin Klein - 3,000
Marek Židlický - 4,000
Johny Oduya - 2,850
Jan Hejda - 3,250
Marc Staal - 5,450
T.J.Brennan - 0,600
Ryan Sproul - 0,575

Jimmy Howard - 6,000
Petr Mrázek - 0,550

HIT - 67,645
Přinášíme krátký rozhovor s čerstvě jmenovaným GM.

HF: V první řadě gratulujeme k podpisu kontraktu.

JKL: Díky, díky, je to velká věc, první zkušenost s managementem v týmu NHL a hned Calgary.

HF: Co Vás vedlo k podpisu zrovna u Calgary?

JKL: Protože Detroit a Edmonton už GM měli, rozhodl jsem se přijmout tuto vzrušující výzvu. Bude to nový krok v kaiéře, sám nevím, co od něj očekávat.

HF: Počkat, Vy jste chtěl přijmout nabídku tak konkurenčně vyhrocených Oilers?

JKL: Byla to jedna z variant.

HF: Jaké jsou plány pro nadcházející draft?

JKL: Tak určitě vybudovat silný tým v rámci možností, které nám otevřené pozice v draftu přinesou. Taktéž jsme omezení platovým stropem, ale těch variant je tolik, ještě budeme muset s realizačním týmem patřičně zvážit a určit si priority. Dopředu se dá těžko říct, co nadcházející týdny přinesou. Jedno vím jistě, bude to vzrušující.

HF: Jaké jsou další plán s týmem Flames? Minulá sezona nepřinesla náročným fanouškům asi velké uspokojení.

JKL: Přiznávám, těch výzev je víc, dostat Flames tam kam patří - do play-off - je asi na prvním místě, ale musíme stabilizovat kádr, najít silné body v organizaci. To se minulou sezonu moc nedařilo, chyběli nám hráči na všech klíčových pozicích. Nyní máme čistý stůl, pojďme, praštěme do něj, ať létají třísky. Jak se říká ´show must go on!´.

HF: Aha, ok. Tak teda hodně štěstí.

JKL: Tak určitě :)
Okamžitě po jmenování JKL generálním manažerem týmu Flames začali do ulic spontánně vycházet lidé a oslavovat tuto novinku!

Stovk fanoušků okupují centrum Calgary a okolní ulice. Lidová veselice bude patrně pokračovat celý den až do večera. Lidé stále přicházejí!

Obrázek


Razantně stoupl počet zájemců o přípravná a tréninková utkání, prodej suvenýrů na internetových stránkách klubu je šestinásobný proti průměrným číslům! Podařilo se nám zachytit reakce několika lidí přímo v ulicích!

Obrázek

Lindy Coolweathersová: Novinka mne zastihla nad ránem v klubu. Musela jsem to okamžitě oslavit!


Obrázek
Johny : Pecka, nejdu ani do práce, budu slavit celý den!


Dění z ulic budeme i nadále sledovat, v případě něčeho zvláštního budeme informovat.

Obrázek

Ne všichni přijali dnešní novinku s nadšením.
Mírné zklamání zavládlo v táboře Flames po losování pořadí nadcházejícího draftu.

"No, mohlo to teda dopadnou líp. Ale v druhém kole budeme vybírat ze začátku a bude stále dost volných a zároveň zvučných jmen, takže neházejme flintu do žita.", komentoval nový GM výsledky draftu. Komentovat seznam hráčů, kteří připadají v úvahu pro výběr ovšem nechtěl: "To se na mě nezlobte, to nemohu. Jisté snad je jen to, že týmy od desátého místa níže budou muset picky na pozice především gólmanů a prvních řad ještě velmi dobře rozmyslet.".
Kane, Marleau, Sedin, Hemsky, Granlund, Byfuglien, Zidlicky, Howard.. Parada, jses na spravne ceste. Powerhouse. jeste to chce Yakupova, Jagra, Lupula, Lecavaliera, Zherdeva, Purcella, Greena atd. Skoda, ze uz nehraje Andy Delmore, skvele by zapadl.

EDIT: jeste jeden tip. Do branky bych jako backup silne zvazoval Brodeura, umi dat gola.
Předběžně jednáme s Clearym..
JKL píše:Předběžně jednáme s Clearym..
A Q?
Na toho nezbydou prachy. Leda bych nepodepsal Daniela a vzal místo toho raděi Kajla.
Potřebuju ušetřit pár peněz, pokud by někdo chtěl Marló, tak dejte vědět

Případně Židlického sem taky ochotný vyměnit.
Blbost, Marló nepustím, nemám LW..

pustím někoho z:

Kejna (ale za adekvátní náhradu) za RW
Židlu - za D/LW
Byfugliena - za D/LW
Dokonáno jest

Dustin Byfuglien + 22. kolo :arrow: Obrázek

Kevin Klein + Chris Higgins :arrow: Obrázek
Keď pozerám na tú TOP 6, tak asi tak soft nemá nikto iný, i keď Kane, ten sa vie pobiť (s taxikárom). Bottom 6 pre zmenu obsahuje moc hráčov Grand Rapids, to si myslím, že nebude hodnotené pozitívne, i keď je to asi pochopiteľné, čo tým dávaš najavo, chceš omladenie Detroitu :giggle: hodnotenie obrany nechám na iných :jn:
a/ ano
b/ krom Sproula, a nepočítaje Manthu, tam není ani jeden GR

Sheahan je hotový hráč, 3rd liner jak vyšitý, vhodný na jakoukoliv herní situaci, tipl bych si, že Pasha ho chtěl k Tatarovi. Jurčo to samé(byť je možné, že se na farmu ještě podívá), oba by hráli první tým už dříve, nebýt takových es jako Cleary, Bert nebo Sammy. Glend je sice z GR, ale díky ltir si vybudoval jasnou pozici (a smlouvu) ve čtvrtém útoku a myslím o vážně, když říkám, že patří mezi top 4th linery už teď. Na oslabení nejlepší hráč RW, na ledě nevynechá ani centimetr, nikdy neuhne, i když ho semtam nějaký náhodný nýl veme hokejkou do hlavy, že. Výborný Babcockův pick, tenhle hráč, takhle o papíru by si ho nikdo nevšiml.
obrana mi pride slabsia v ramci KD..brankari priemer..ten prvy utok by som chcel vidiet v realite...a celkovo v top6 si stavil len na utok..chyba mi tam nejaki two-way hraci (aspon jeden)...bottom six dost mlada a minimalne Mantha bol zbytocny pick kedze v NHL nikdy nehral a tak ho komisia moze tazko hodnotit
Abych se přiznal, tak tajemství vyhodnocování KD je mi záhadou, nebylo dost času na zkoumání všech možností, takže jsem ten tým stavěl na základě momentálního pocitu a doteď to beru jako fantasy hru a s fantasy výsledkem. Že ten tým není moc složením relevantní, to vím taky, mnoho jedinců tu má výborné týmy, docela sem čuměl, co poskládali. Já to hrál ´s nohama na stole´, tak to tak vypadá.

K věci.

První útok bych na ledě rád viděl taky. Že v tom chybí 2-way hráči, vím, proto sem v obraně chtěl aspoň 2-3 dobré zadáky a proto Staal-Oduya-Hejda. S Byfugem by to vypadalo jinak, ale trochu nešťastně sem přišel o DeKeho a přešvihl plánovaný cap.
JKL píše:Abych se přiznal, tak tajemství vyhodnocování KD je mi záhadou, nebylo dost času na zkoumání všech možností, takže jsem ten tým stavěl na základě momentálního pocitu a doteď to beru jako fantasy hru a s fantasy výsledkem. Že ten tým není moc složením relevantní, to vím taky, mnoho jedinců tu má výborné týmy, docela sem čuměl, co poskládali. Já to hrál ´s nohama na stole´, tak to tak vypadá.

K věci.

První útok bych na ledě rád viděl taky. Že v tom chybí 2-way hráči, vím, proto sem v obraně chtěl aspoň 2-3 dobré zadáky a proto Staal-Oduya-Hejda. S Byfugem by to vypadalo jinak, ale trochu nešťastně sem přišel o DeKeho a přešvihl plánovaný cap.


tak vzhladom na to ze este nevieme zlozenie komisie tak je to zahadou asi pre vsetkych :giggle: minuly rocnik som to hral prvykrat a vtedy som to ponal tiez ako ty teraz ako fantasy yahoo style ale tak myslim ze komisia nech uz bude v akomkolvek zlozeni bude skor pozerat na to ci by ten tym dokazal realne v NHL zabodovat no uvidime..ale tak zakladny ciel hry by mal byt zabavit sa (co u niektorych to malo skor opacny efekt) a vyplnit volny cas a dobre umiestnenie by malo byt uz len bonusom
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS