Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Edmonton OILERS - Marman

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

kisin píše:Není to 1st pairing D, zatím neukázal nic, co by ho mělo vystřelit vysoko. Jako homer pick sis Schultze mohl vzít někdy v 15.kole do bottom pairingu.
Neverim ze by mi zbyl,ale kdyz myslis,kazdopadne diky za nazor.. :good:
Proběhl redesign hlavního příspěvku.
Update
Získali jsme : Defenzivní pilíře,nejrychlejšího hráče ever,a ruského ultrakanonýra.
Myslíš Helma? Ano, je velmi rychlý. Bohužel pro něj, je tak rychlý, že většinou nestačí zastavit před mantinelem a jeho pobyt na ledě je nestálé narážení v plné rychlosti do mantinelů a urostlejších hráčů. Dlouho sem přemýšlel, co mi Helm připomíná a už to vím - kuličku v pinballu.
JKL píše:Myslíš Helma? Ano, je velmi rychlý. Bohužel pro něj, je tak rychlý, že většinou nestačí zastavit před mantinelem a jeho pobyt na ledě je nestálé narážení v plné rychlosti do mantinelů a urostlejších hráčů. Dlouho sem přemýšlel, co mi Helm připomíná a už to vím - kuličku v pinballu.
Podle ProHockeye je nejrychlejší na světě.. :bee: :giggle:
Podle ProHockey :lol2: :|
Guddy.44 píše:Podle ProHockey :lol2: :|
Copak mas proti ProHockeyi? :lol2:
Vůbec nic! Tam je to samej expert, kterým my tady nešaháme ani po paty. :yes: Nejvíc mě baví ty jejich prognózy. :lol2: Nebo ty jejich super kauf týmy, kde mají 50% českých a slovenských hráčů a zbytek produktivní TOP 10 hráče. :| Ale články o hráčích jsou poměrně dobré. Asi nejpovedenější článek, co od nich pamatuji byl o Louim Erikssonovi, aneb: "Jsem rád, že jsme získali do našich řad Keitha Richardse" :lol2:
Guddy.44 píše:Vůbec nic! Tam je to samej expert, kterým my tady nešaháme ani po paty. :yes: Nejvíc mě baví ty jejich prognózy. :lol2: Nebo ty jejich super kauf týmy, kde mají 50% českých a slovenských hráčů a zbytek produktivní TOP 10 hráče. :| Ale články o hráčích jsou poměrně dobré. Asi nejpovedenější článek, co od nich pamatuji byl o Louim Erikssonovi, aneb: "Jsem rád, že jsme získali do našich řad Keitha Richardse" :lol2:
:rofl: :rofl:
Me na nich nejvic sere jak precenujou svedy..Ale bavi me ty rozhovory a clanky o hracich,tak to kupuju :D
Marman píše:
Guddy.44 píše:Vůbec nic! Tam je to samej expert, kterým my tady nešaháme ani po paty. :yes: Nejvíc mě baví ty jejich prognózy. :lol2: Nebo ty jejich super kauf týmy, kde mají 50% českých a slovenských hráčů a zbytek produktivní TOP 10 hráče. :| Ale články o hráčích jsou poměrně dobré. Asi nejpovedenější článek, co od nich pamatuji byl o Louim Erikssonovi, aneb: "Jsem rád, že jsme získali do našich řad Keitha Richardse" :lol2:
:rofl: :rofl:
Me na nich nejvic sere jak precenujou svedy..Ale bavi me ty rozhovory a clanky o hracich,tak to kupuju :D
Ved je to švédsky časák tak čo čakáš.. češi to len preložia a prihodia 1-2 stránky svoje..
Ohlund píše:...
Ja vim,ale proste je tam toho až moc,hlavně ten Lundqvist,to je nejhorší
som zvedavy koho sa zbavis ale predpokladam ze Varlamova (teda pokial nebudes trejdovat ale na to je uz asi neskoro) ale budem hodnotit to co mas teraz...inak brankari priemer...obrana zavana pruserom ak je v nej polovica bekov z Edmontonu :lol2: ale tak si ich fan takze z ineho hladiska to viem pochopit ale za to sa body nedavaju...mladucka druha obrana ..Petry v prvej obrane :lol2: to je velmi malo a na to Suter nestaci...top6 je dobra..bottom 6 poslabsia
Anty píše:som zvedavy koho sa zbavis ale predpokladam ze Varlamova (teda pokial nebudes trejdovat ale na to je uz asi neskoro) ale budem hodnotit to co mas teraz...inak brankari priemer...obrana zavana pruserom ak je v nej polovica bekov z Edmontonu :lol2: ale tak si ich fan takze z ineho hladiska to viem pochopit ale za to sa body nedavaju...mladucka druha obrana ..Petry v prvej obrane :lol2: to je velmi malo a na to Suter nestaci...top6 je dobra..bottom 6 poslabsia
Varlamov a Scrivens jsou průměr? :hroza:
Leo píše:
Anty píše:som zvedavy koho sa zbavis ale predpokladam ze Varlamova (teda pokial nebudes trejdovat ale na to je uz asi neskoro) ale budem hodnotit to co mas teraz...inak brankari priemer...obrana zavana pruserom ak je v nej polovica bekov z Edmontonu :lol2: ale tak si ich fan takze z ineho hladiska to viem pochopit ale za to sa body nedavaju...mladucka druha obrana ..Petry v prvej obrane :lol2: to je velmi malo a na to Suter nestaci...top6 je dobra..bottom 6 poslabsia
Varlamov a Scrivens jsou průměr? :hroza:

priznam sa ja tych dvoch moc nemusim ale ja seba nepovazujem za nejakeho extra odbornika takze vsetci prosim berte moje nazory s rezervou (celkovo som vecsinu brankarskych dvojic zhodnotil ako priemer lebo GK sa vzdy tazko hodnotia a ocenil resp. malo ocenil som len fakt tych ktori mi bili do oci) a nehrotme to :wink: dufam ze som nikoho neurazil mojim hodnotenim..kludne mozte aj moj tim skritizovat..myslim si ze kazdy si rad precita nazory ostatnych na ich tim a dufam ze ma nebude hateovat ak vas nevychvalim do nebies...neverim ze by vas bavilo keby kazdemu napisem ze ma supr-cupr tim to potom radsej nemusim pisat nic
Upozornuju, ze chybi v seznamu 1 kridlo a nahradnici!
Komise si to nebude zjistovat!
:andy:
navyše si nedal do poriadku tím, je nad platovým stropom, čiže je povinný jedného z dua Suter/Varlamov povinný kicknúť a zobrať lacnejšieho hráča, inak ani nebude hodnotený
Joe S. píše:navyše si nedal do poriadku tím, je nad platovým stropom, čiže je povinný jedného z dua Suter/Varlamov povinný kicknúť a zobrať lacnejšieho hráča, inak ani nebude hodnotený
Nech bejt jde o ho*no.
Nemám vůbec čas,holt mě kicknete
Ja bych mu ten trest zmirnil. Dumpovat nekoho z prvni trojky kvuli par centum z bonusu je pro mladyho kruty. Dejte mu tam Glasse (1.45M) a at dumpne misto neho kohokoliv, tak aby se do stropu nacpal. To bude primereny a zaroven furt dost tvrdy. Bez Glasse ta hra stejne nemela smysl :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS