Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KD 5.0 PRAVIDLÁ

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

1. počet tímov - 20-.

2. Draftovať sa bude 22 hráčov: 2 brankári, 7 obrancov a 13 útočníkov

3. V hre je stanovený platový strop na úrovni 68 miliónov dolárov, pričom sa bude započítavať plat pre sezónu 2014/15 vrátane bonusov :!: Pre hráčov, ktorí budú v čase výberu RFA alebo UFA sa berie do úvahy plat zo sezóny 2013/14 taktiež vrátane bonusov. Pre hráčov bez zmluvy v NHL platí jednotný plat a to 0.75 milióna dolárov.

4. Tím, ktorý po 22. kole dosiahne cap hit nad úrovňou 68 miliónov, sa bude musieť vzdať svojho výberu z 1-3 kola a zobrať lacnejšieho hráča, aby sa pod platový strop dostal.

5. Vyberať sa bude podľa určeného poradia s tým, že výber bude vyzerať tak, že sa uvedie číslo výberu, znak klubu, meno hráča, pozícia a jeho údaj o plate (ten si viete nájsť na stránkach ako capgeek alebo nhlnumbers). Samozrejme sa to bude kontrolovať :dup:

6. Pokiaľ ide o poradie, v párnych kolách sa pôjde opačným poradím ako v kolách nepárnych (20. v nepárnom kole, vyberá ako prvý v párnom).

6. Čakacia doba na jednotlivých hráčov bude max. 16 hodín, po uplynutí tohto času, ostane výber voľný a pokračuje sa v drafte ďalej. Hráč, ktorý bol takto preskočený, môže dodraftovať, keď to vopred oznámi vo svojej najbližšej prítomnosti po preskočení (aby nedošlo k zmätkom, že toho istého hráča vezmú 2 tímy po sebe). Samozrejme hráč môže nechať iným (najmä organizátorovi hry alebo závislákovi Ronovi) meno hráča, ktorého chce brať, aby sa zbytočne nečakalo, ale nie je to nutnosť.

7. Základom ale je, aby neboli v chate obmedzovaní užívatelia, ktorí o hru Kráľ draftu nestoja, nad priemeranú mieru. Čiže .... nie že budeš písať len o tom, kto je na rade, kde je a pod.

8. Hry sa nemôžu zúčastniť užívatelia, ktorých má organizátor hry v ignore liste pre ich nevhodné správanie.

9. Na záver hry bude určité vyhodnotenie a to či už jednak anketou medzi súťažiacimi tímami ale aj :antry: nezávislou :antry: komisiou, ktorú povedie :petrik: ďalší členovia komisie budú :andy: painkiller a možno nejakí ďalší odborníci.

10. Plánovaný začiatok hry je vo štvrtok o 16:00. Neoficiálne sa môže začať aj skôr, ale časový limit pre brzdy draftu začína plynúť až od uvedeného času.

11. Samozrejme, že v hre sú možné aj prestupy, len platí, že musí byť kvantitatívne vyvážené. jeden za jeden, dva za dva a tak. Možno meniť aj hráča za pick alebo pick za pick, samozrejme to musí byť zaznamenané, bude na to vytvorený osobitný topic

12. Ak niektorý GM oddraftuje hráča, ktorý už bol vybraný, automaticky bude jeho pick anulovaný a pokračuje ďalší GM. Dovybrať hráča na takto anulovaný pick môže GM až vtedy, keď bude v ďalšom kole na rade. Uvedené neplatí, ak sa GM opraví do 5 minút od svojho výberu.
dedo urci vitaza podla toho, kto bude mat Bryza.
s poukazom na nezodpovednosť a neserióznosť niektorých hráčov, dopĺňam pravidlá o bod 12. ktorý znie nasledovne:
"Ak niektorý GM oddraftuje hráča, ktorý už bol vybraný, automaticky bude jeho pick anulovaný a pokračuje ďalší GM. Dovybrať hráča na takto anulovaný pick môže GM až vtedy, keď bude v ďalšom kole na rade."

zároveň upozorňujem všetkých, aby vo svojom najlepšom záujme si vždy skontrolovali posledné výbery, aby nedošlo k takejto situácii a zároveň aj príslušné topicy:
- PREHĽAD DRAFTU :arrow: http://www.hokejforum.com/preh-ad-draftu-t8560.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- ZOZNAM DRAFTOVANÝCH HRÁČOV :arrow: http://www.hokejforum.com/zoznam-drafto ... t8561.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Čiže výška trestu sa odvíja od toho, ako som dopadol v draftovej lotérii... Okrem teda tých, ktorí ťahajú v strede, tí, žiaľ, budú mať likvidačný trest vždy. :roll:
Joe S. píše:s poukazom na nezodpovednosť a neserióznosť niektorých hráčov, dopĺňam pravidlá o bod 12. ktorý znie nasledovne:
"Ak niektorý GM oddraftuje hráča, ktorý už bol vybraný, automaticky bude jeho pick anulovaný a pokračuje ďalší GM. Dovybrať hráča na takto anulovaný pick môže GM až vtedy, keď bude v ďalšom kole na rade."

zároveň upozorňujem všetkých, aby vo svojom najlepšom záujme si vždy skontrolovali posledné výbery, aby nedošlo k takejto situácii a zároveň aj príslušné topicy:
- PREHĽAD DRAFTU :arrow: http://www.hokejforum.com/preh-ad-draftu-t8560.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- ZOZNAM DRAFTOVANÝCH HRÁČOV :arrow: http://www.hokejforum.com/zoznam-drafto ... t8561.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ak uz chces davat taky trest (suhlasim ze by sa malo trestat) tak nechaj kazdeho potrestaneho tahat presne o 20 miest aby bola zachovana spravodlivost
to je tak, ked nieco organizuje Joe :hehe:
Nechci být za toho špatnýho, ale Kovalchuk v NHL smlouvu má takže bych ji jen oživil. Těch 0,750 je fakt výsměch.
Holt, kdo váhá, ten nežere. :ciga: A Kovalčuk se jasně z té smlouvy sám vykoupil, aby mohl jít do KHL. A kdyby se vrátil, tak by s tím museli souhlasit všichni GMs v lize a měl by novou smlouvu.

V NHL už smlouvu nemá.
Rono píše:Holt, kdo váhá, ten nežere. :ciga: A Kovalčuk se jasně z té smlouvy sám vykoupil, aby mohl jít do KHL. A kdyby se vrátil, tak by s tím museli souhlasit všichni GMs v lize a měl by novou smlouvu.

V NHL už smlouvu nemá.
Dokaž to (článkem).
Leo píše:
Rono píše:Holt, kdo váhá, ten nežere. :ciga: A Kovalčuk se jasně z té smlouvy sám vykoupil, aby mohl jít do KHL. A kdyby se vrátil, tak by s tím museli souhlasit všichni GMs v lize a měl by novou smlouvu.

V NHL už smlouvu nemá.
Dokaž to (článkem).
Tím, že se vykoupil sám, bylo myšleno, že jako sám se ochotně zbavil zbývajících peněz, které měl ve smlouvě s NJD. Sorry.
NHL ovšem nemůže udělat vůbec nic: tím, že Kovalčuk podepsal papíry o odchodu do důchodu z NHL, přestal pro severoamerickou soutěž existovat.
Prostě v NHL žádnou smlouvu již nemá.
Leo píše:
Rono píše:Holt, kdo váhá, ten nežere. :ciga: A Kovalčuk se jasně z té smlouvy sám vykoupil, aby mohl jít do KHL. A kdyby se vrátil, tak by s tím museli souhlasit všichni GMs v lize a měl by novou smlouvu.

V NHL už smlouvu nemá.
Dokaž to (článkem).
Cap geek:
http://capgeek.com/player/339" onclick="window.open(this.href);return false;
CONTRACT NOTE: The above contract was terminated.
Hlavne muze Kovalcuk ma smlouvu v jiny lize tak tezko muze byt draftovanej :) Za chvili draftu Gretzkyho,Maria a Bobbyho Orra protoze ohlasili navrat k hokeji a dam jim minimalni platy :) ale me to je fuk :) Spis bych dal malou nhl ligu po siti :) i s draftem :)
Anger píše:Hlavne muze Kovalcuk ma smlouvu v jiny lize tak tezko muze byt draftovanej :)
:hroza: Přečti si v pravidlech bod 3.
Rono píše:
Anger píše:Hlavne muze Kovalcuk ma smlouvu v jiny lize tak tezko muze byt draftovanej :)
:hroza: Přečti si v pravidlech bod 3.
Jasne ale nic nemeni na tom ze jsi to trosku omrdal.Ale v pohode.Me to je fuk o nic nejde.
neomrdal, len vymrdal s ostatnými, chcel som ho brať v 5. kole :nervy:
Anger píše:Jasne ale nic nemeni na tom ze jsi to trosku omrdal.Ale v pohode.Me to je fuk o nic nejde.
Však všichni měli tu možnost vymrdat ostatní. :petrik: :giggle:
IMO tu v pravidlach chyba jedna z najdolezitejsich veci – zadefinovat co je vlastne cielom tejto hry.
Vidim tu 2 zasadne rozdielne moznosti:
1) Vybudovat co najlepsi tim vo vseobecnosti (co najsilnejsi teraz ale aj s perspektivou do buducnosti, udrzatelny pod stropom aj pre dalsie sezony atd), skratka tim aky by mal sancu patrit v NHL dlhodobo k spicke
2) Vybudovat tim ktory by mal co najvyssiu sancu na uspech v sezone 2014/15 – bez ohladu na nejake dlhodobejsie vyhliadky

Je to napr. klucove aj pri posudzovani toho ronovho kontroverzneho trejdu – pri pohlade z dlhodobeho hladiska ronov jasny win. Ak by sa ale brala do uvahy len sezona 2014/15, tam ten rodiel IMO az taky dramaticky nie je :neviem:

Toto sa ale malo zadefinovat este na zaciatku hry, lebo teraz mozu niektori tvrdit ze skladaju tim len na sezonu 14/15 a niektori zas ze long term…

Vzhladom na to ze sa neberu do uvahy cap hity ale platy hracov a nijako sa nezohladnuje dlhodoba “udrzatelnost” timu, tak mne z toho vychadza ze by sa mali timy stavat cisto na sezonu 2014/15. Alebo nie?
petrik píše:mne z toho vychadza ze by sa mali timy stavat cisto na sezonu 2014/15. Alebo nie?
Taky si myslim
AndyF píše:
petrik píše:mne z toho vychadza ze by sa mali timy stavat cisto na sezonu 2014/15. Alebo nie?
Taky si myslim
aj ja to beriem takto.
Ale tie trejdy ste mohli kludne uplne zakazat, pripadne povolit az na konci kvoli moznym problemom s capom.
Joe S. píše:6. Čakacia doba na jednotlivých hráčov bude max. 16 hodín
Keby som bol organizator, skratim to na 10h..takto sa to nedohra.
Tak, tak. Už je takmer august a nie je ukončené ani 9.kolo
kajo píše:
Joe S. píše:6. Čakacia doba na jednotlivých hráčov bude max. 16 hodín
Keby som bol organizator, skratim to na 10h..takto sa to nedohra.
ja by som bol za limit 8 hodin s vynimkou 1:00-7:00 tento cas by som nezapocitaval lebo kto trafi nocny pick tak nema sancu
Klidně 6 hodin. A od půlnoci do 7 výjímka.
Mám otázku na správce pravidel :!: Pokud hráč, kterého jsem draftoval v době kdy ještě neměl vyjednanou smlouvu podepíše do konce hry novou - mám za povinost zapsat novej plat? Jen abych věděl s čím mám počítat (týká se to Barrieho).
dôležitý je stav, ktorý bol v čase výberu ;)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES