Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

New York Islanders - Corok

5. ročník tejto prestížnej HF hry. Kto sa stane najlepším manažérom? :hmm:

Zostava
Matt Moulson - Logan Couture - Ryan Callahan
Andrew Ladd - Joe Pavelski - Tyler Toffoli
Jason Chimera - Brandon Sutter - Devante Smith-Pelly
Michael Raffl - Daniel Winnik - Chris Neil
Travis Morin

Anton Stralman - Duncan Keith
Danny DeKeyser - Dan Hamhuis
Mattias Ekholm - Kimmo Timonen
Mark Barberio

Anton Khudobin
Jonas Gustavsson


Draft :
1. Duncan Keith (7,600)
2. Logan Couture (6,000)
3. Joe Pavelski (6,000)
4. Dan Hamhuis (4,250)
5. Anton Khudobin (2,000)
6. Ryan Callahan (6,000)
7. Anton Stralman(4,500)
8. Andrew Ladd (4,500)
9. Brandon Sutter (2,700)
10. Danny DeKeyser (1,775)
11. Matt Moulson (6,000)
12. Tyler Toffoli (0,810)
13. Jason Chimera (2,000)
14. Kimmo Timonen (3,500)
15. Daniel Winnik (1,300)
16. Michel Raffl (1,000)
17. Devante Smith-Pelly (0,810)
18. Mattias Ekholm (1,0375)
19. Jonas Gustavsson (1,850)
20. Chris Neil (2,200)
21. Travis Morin (0,550)
22. Mark Barberio (0.874.125)
Cap space: 0,743,375
Po úvodných kolách je tu malé zhrnutie ..

Duncan Keith
Náš prvý výber padol na obrancu. Dvojnásobný víťaz SC,Norris Trophy a tiež vlastní 2 zlaté z OH. Inteligentný hráč, výborný a rýchly korčuliar ktorý, bude podporovať útok a riadiť našu presilovku.

Logan Couture
V týme bude plniť úlohu prvého centra. Všestranný hráč. Očakávame od neho body a poctivú prácu pre svoje krídla v útoku.

Joe Pavelski
V treťom kole si generálny manažér vybral univerzála Joea Pavelskeho. Joe dokáže hrať na centri aj na krídle, je výborný two-way hráč schopný streliť 40 gólov. + nadpriemerné FO

To be continued ..
ešte ti v nalinkovanej zostave chýba post 7. obrancu ;)
Viem o tom :) rovnako aj 13. útočník
khudobin ako no.1 goalie z 5. kola je BIG fail... je mi jasne ze ma talent, potencial atd, ale zatial je dost unproven na post jednotky. mozno o 1-2 roky ak sa mu kariera bude dalej slubne vyvijat, ale toto leto este nee
obrana fajn. utok so-so (solidny, ale nic z coho by clovek padol na zadok)
petrik píše:khudobin ako no.1 goalie z 5. kola je BIG fail... je mi jasne ze ma talent, potencial atd, ale zatial je dost unproven na post jednotky. mozno o 1-2 roky ak sa mu kariera bude dalej slubne vyvijat, ale toto leto este nee
obrana fajn. utok so-so (solidny, ale nic z coho by clovek padol na zadok)
No vida, to zas ja bych tady urcite tak prisnej nebyl.. Khudobina mam za TOP15 golmana ligy a ten jeho caphit je zas steal. Zatim to hodnotim jako TOP5 mancaft. Mozna ten Sutter mohl jeste 1 kolo pockat (vic by asi nevydrzel), ale vzhledem na to ze zatim nema smlouvu, tak se to stihlo aspon s mensim caphitem nez ho od dalsi sezony ceka.
ak by to doplnil este nejaky skuseny matador schopny odchytat 30+ zapasov aby mohli byt v poziciach 1A a 1B tak budiz, predychal by som. ale brankar s 57 zapasmi v NHL a sezonnym maximom 36 zapasov je u mna risk (bez ohladu na talent, potencial atd - o tom nepochybujem)

dalsia vec je ze by ho khudobin (ak ho teda tak velmi chcel) pravdepodobne bol byval este par kol pockal. v 5. kole mohol predsa len brat niekoho lepsieho resp. lukrativnejsieho :neviem:
1. Nepockal,
2. Backupu bude pokokot..
Bernier a Mason sli bohuzel PRIMO pred Khudobinem (i kdyz ani tady mi neni uplne jasny, nakolik a jestli vubec jsou lepsi). Za nim uz jen Howard(6M), Niemi(LOL) a Crawford(6.5M). Ted uz tam solidni spolehlivou jednicku snad ani nemas. Ted kdyz tak nad tim premyslim, tak Khudobin byl (v tu dobu i pro me) prekvapivej ale zrejme hodne chytrej pick, a to v hodine dvanacte.
Jeden z top tímov súťaže.
velmi dobre poskladane..chyba mi len preverenejsi brankar...top5 zarucena
Dotáhni si pick 413
Závěr hry ti úplně nevyšel. Winnik na centru, AHLer Morin, DSP ve 3.lajně je trošku homer pick. Jinak velmi vyvážený team.
TOP6 :good: a to nespomínam, ako ma nasral pick Toffoliho :nervy: v bottom to trošku škrípe, Winnika si mohol dať skôr na krídlo a na centra zobrať radšej Zacka Smitha, ktorý bol tiež v tom čase voľný a aj space si mal na neho. Obrana tiež jedna z lepších, i keď Hamhuis mal slabší rok a Timonen je zasa zdravotne out. Čo sa mi fakt nepozdáva, sú brankári, tam asi nebudem jediný, kto to bude brať ako tvoj mínus. Ale zas keď má niekto top útok, musí stratiť inde.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO