Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

ja som bol k obhajove druheho miesta blizko blizucko, ale postup do finale mi tesne usiel v hodine dvanastej :neviem: tam by som uz bol od Lukasa dostal podobnu kefu ako v zapase o bronz, takze nejak specialne luto mi to byt nemusi …
celkovo som so sezonou spokojny, cely cas som sa drzal na PO poziciach, potom v PO som vyradil obhajcu titulu a k postupu do finale nechybalo vobec vela…

zase raz budem mat dilemu koho keepnut, minule som to celkom solidne doyebabral ked som keepol perrona a lindholma :hroza: a naopak nekeepol kuznetsova :slap:
aspon trosku som to vykompenzoval na drafte barkovom (pockal ma do 18. kola) a panarinom (20. kolo) co by mohol byt aj do buducna celkom dobry steal a obaja jasni keeperi, ale ten kuznetsov aj tak stale mrzi…

inak samozrejme gratz Lukasovi k titulu :klobuk:
Selly8 píše:Moc tomu Tome neverim, ja uz jsem si na tom chvostu nejak zvykl :lol2:
Já se tam usidlovat dlouho nemíním, už tak jsem rád, že jsem to posunul na 9. místo a nebýt moji chyby a zranění idiota Lehnera, hrál bych možná o 7. místo. To bude Ducks power příští rok, útok z druhé (spíš třetí) vlny, všecky překvapíme :-D
Taky gratulka. Vítěz zasloužený, už takhle jsem ze semifinále postoupil fakt o fous a ve finále jsem toho moc nepředvedl. Aspoň pro mě to byla od začátku úplně jednoznačná záležitost, ke konci jsem to sice začal trochu stahovat, ale bohužel to nestačilo. CG! :good:
:wave:
Tento rok sa hraci snazili, v podstate celu sezonu bez nejakych extremnych vypadkov. Nejake to zhrnutie az cez vikend, teraz som iba na telefone.
No tak kez by, horsi uz to snad byt nemuze. A abych nezapomnel taky se pripojuju ke gratulaci, Luky :serus:
Tato liga už má za sebou dva ročníky. Je to keeper, a právě z tohoto důvodu mne udivilo, že zde úplně chybí záložka All Time, jako je na obrázku.

Obrázek

Nebylo by tudíž vůbec od věci, zde vytvořit topic, do kterého bychom si sami zapisovali konečné tři winners s výhercem základní části. Co vy na to?

Jinak samozřejmě posílám pozdní gratulace Lukášovi k titulu, impovi k finále a Antymu ke třetí bedně. :serus:
Heny píše:
Nebylo by tudíž vůbec od věci, zde vytvořit topic, do kterého bychom si sami zapisovali konečné tři winners s výhercem základní části. Co vy na to?
nieco podobne ma napadlo ale nejak som na to medzi casom zabudol..popripade by to mohlo byt na styl bodovania... body by dostali vsetky v PO..a mali by sme teda nejake poradie timov z dlhodobeho hladiska ked uz mame toho keepera
Pozrel som si celkové štatistiky a všade som sa pohyboval niekde v strede, s výnimkou +/- a brankárskych štatistík. V tabuľke podľa výhier/prehier v jednotlivých štatistikách som ale takmer vždy v prvej trojke. Podľa všetkého mi asi pomohli vyrovnané výkony. Alebo dobrý rozpis. :-D

S brankárskou dvojicou Bishop – Luongo maximálna spokojnosť, majú veľkú zásluhu na titule. Obaja cez 30 výhier a úspešnosť zákrokov nad 92%.

Z obrancov by som vyzdvihol hlavne Martineza. 31 bodov, +16 a vyše 2 HIT a 2 BLK na zápas. A to som ho zobral 3 kolá pred koncom draftu ako svojho predposledného obrancu. Giordano takisto super, najmä smerom dopredu, ale od keepera sa niečo podobné očakáva. Phaneuf mal tiež dobrú sezónu, 32 bodov a takmer 2,5 hitu na zápas. Špinavú robotu mal na starosti najmä Roman Polák – takmer 4 HIT a 2 BLK na zápas.

V útoku ťažko hľadať nejakú individualitu, mám tam niekoľko takmer 60 bodových a takmer 30 gólových hráčov - Toews, M. Koivu, Perry, Kessel, Toffoli, D. Sedin, Eriksson, Dacjuk a Sharp. Nikto z nich výrazne nevyčnieval. Možno ak by Dacjuka nebrzdili zranenia, mohol to byť práve on. Takisto škoda zranenia Cammalleriho, v tom čase zbieral takmer bod na zápas.

Najviac odohraných zápasov: Mark Giordano - 79
Najlepší strelec: Correy Perry – 31
Najviac asistencií: Miko Koivu – 37
Najproduktívnejší hráč: Daniel Sedin – 59 (27+32)
Naj +/- Tyler Toffoli - +31
Najviac HIT a BLK – Alec Martinez – spolu 343

Najväčšie sklamanie: Jonathan Bernier – prvá voľba v doplnkovom drafte. Nakoniec tu odchytal iba 3 zápasy. Viac sa smerom dozadu čakalo od Mika Webera.

Najväčšie prekvapenie: Alec Martinez a Loui Eriksson. Nie, že by sa od nich nič nečakalo, ale ako som spomenul, Martinez išiel až ako predposledný obranca. Eriksson mal byť hráčom do 4. útoku, nakoniec mal najlepší pomer bodov na zápas z celého tímu.

Poznámka: štatistiky nie sú podľa celkovej produkcie hráčov v NHL, ale iba zo zápasov "odohraných v mojom tíme". Dá sa to nájsť pod My Team :arrow: Team Log.

Offseason bude mimoriadne náročná, vybrať 12 keeperov po tejto sezóne nebude vôbec jednoduché. Navyše sa do tímu pýta niekoľko prospektov, najmä Max Domi.
Preshow Destroyers :arrow: Keepers

Henrik Lundqvist
Craig Anderson

Erik Karlsson
Kris Letang

Anze Kopitar
Joe Thornton
Rickard Rakell
Brandon Dubinsky
Wayne Simmonds
T.J. Oshie
Jonathan Huberdeau

+ Teravainen
Alaska Wolves keepers:

P. Rinne
S. Varlamov

V. Hedman
TJ. Brodie
E. Johnson

A. Panarin
A. Barkov
M. Duchene
R. Johansen
B. Wheeler
N. Backstrom
E. Kane

Z prospectov Rantanen
petrik píše:E. Kane
:sok: Jak ti bude prospěšný v chládku a v pruhovaným pyžamu? :giggle:
tomasinho píše:
petrik píše:E. Kane
:sok: Jak ti bude prospěšný v chládku a v pruhovaným pyžamu? :giggle:
Z toho zase raz nic nebude, ako vzdy v takychto pripadoch… :roll:
Ale je fakt ze nad nim stale vaham ci nekeepnut radsej niekoho ineho… (little/halak) ale nie preto ze by som sa bal ze skonci v base
petrik píše:Ale je fakt ze nad nim stale vaham ci nekeepnut radsej niekoho ineho… (little/halak) ale nie preto ze by som sa bal ze skonci v base
Je to tvoje volba, nenech se mnou ovlivnit, já jen, že mě to překvapilo docela. Zvlášť, když třeba na ten post máš Boedkera, který v San Jose bude nejspíš hrát v top 6 po boku Coutura a to bude body sbírat pravidelně docela.
Concord Skaters keepers:

Jonathan Quick
Frederik Andersen

Noah Hanifin
Kevin Shattenkirk
Hampus Lindholm
Shayne Gostisbhere

Gabriel Landeskog
Alexander Steen
Steven Stamkos
Ryan Spooner
David Krejci
Jordan Eberle

z prospektu Shea Theodore
Selly8 píše:Jose Theodore
:nono: :bitka3: :cry:
tomasinho píše:
Selly8 píše:Jose Theodore
:nono: :bitka3: :cry:
Nevim na co jsem myslel :hroza: :slap: :cepi: :lol:
Bemidji Beavers

Jake Allen
Steve Mason

P.K. Subban
Justin Faulk
Tyson Barrie
Alex Pietrangelo

Joe Pavelski
Taylor Hall
Brad Marchand
Brayden Schenn
Leon Draisaitl
Nathan MacKinnon (via trade)

Prospects: Robby Fabbri, Dylan Strome, Andrei Vasilevskiy
Chugwater Chokers keepers

John Tavares
Logan Couture
Brandon Saad
Jaden Schwartz
Derick Brassard
David Backes

Oliver Ekman-Larsson
John Carlson
Torey Krug
Ryan Suter "C"

Corey Crawford
Marc-Andre Fleury

Prospecti: Nikolaj Ehlers, Mathew Barzal


Kdyby ještě někdo chtěl JVR / Kadriho / Tatara / Skinnera / cokoliv, co nekeepuju za low pick, ať se ozve, sem tu furt.
tak nakoniec som si to naozaj rozmyslel a keepnem namiesto kanea halaka (vyzera byt vo forme :petrik: )
petrik píše:Alaska Wolves keepers:

P. Rinne
S. Varlamov
J. Halak

V. Hedman
TJ. Brodie
E. Johnson

A. Panarin
A. Barkov
M. Duchene
R. Johansen
B. Wheeler
N. Backstrom

Z prospectov Rantanen
Keep:
by Silesia Ice Miners

Braden Holtby
Tuukka Rask

Dustin Byfuglien
John Klingberg

Ryan O'Reilly
Evgeny Kuznetsov
Max Pacioretty
Kyle Palmieri
Ryan Kesler
Mika Zibanejad
Brendan Gallagher
Sam Reinhart

& prospect: Mitchell Marner
Schneider
Talbot

Trouba
Jones
Josi
Ristolainen

Bergeron
Scheifele
Getzlaf
Hoffman
Stone
Johnson
ak sa ešte nevyskytne nejaký trade, tak túto bandu keepujem:

Price, Elliot

Burns, Seabrook, Yandle, Stralman

Kane, Crosby, Kreider, Zuccarello, Nyquist, Ryan

Prospecti: Larkin, Svechnikov
Springfield znamuje svoje keepers

John Gibson
Petr Mrázek
Sergei Bobrovskiy

Duncan Keith
Drew Doughty
Aaron Ekblad
Jake Muzzin

Johny Gaudreau
Claude Giroux
Jake Voráček
Jack Eichel
Filip Forsberg

Prospekti Ivan Provorov a David Pastrňák

Očekávejte ale ještě další aktivitu od managera týmu. Loňské výsledky nás neuspokojili a někteří hráči jsou na hraně odchodu.

EDIT : první trade právě přichází a tímto u nás vítáme Drew Doughtyho ...
Situace se mění každou vteřinkou a náš tým se opět trochu mění ... Nikitu Kucherova se nám bohužel nepodařilo podepsat a proto místo něj přichází Filip Forsberg!
HOGSMEADE HEDGEHOGS KEEPERS

Martin Jones, Matt Murray (via trade)

Ryan McDonagh, Sami Vatanen, Morgan Rielly

Alex Ovechkin, Milan Lucic, Jonathan Drouin, Connor McDavid, Jason Spezza, Nikita Kucherov (via trade), Patrik Hornqvist (via trade)

Prospekt keeper: William Nylander
Halifax Royals
Ben Bishop
Roberto Luongo

Mark Giordano
Alec Martinez

Jonathan Toews
Mikko Koivu
Phil Kessel
Corey Perry
Tyler Toffoli
Daniel Sedin
Patrick Sharp
Loui Eriksson

EDIT:
Prospekti: Connor Hellebuyck a Max Domi
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS