Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON Capitals vs. NEW YORK Islanders ‎

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

WAS
62%
28
ISL
38%
17

come on WSH =easy money :cinka: :oslava:
:taptap: ak budeme hrat tak ako doteraz,tak verim ze to dotiahneme do vitazneho konca.Islanders musia tvorit a tlacit sa dopredu a my mozme este nejaky ten golik do otvorenej obrany pridat.Zvacsa plati co Halak vidi,to Halak chyti.Mali by sme viac clonit pred nim. Cas hra s nami GO CAPS GO GO GO :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Capuano je normalni kreten :slap: 2:53 do konce maj presilovku a on Halaka odvola az po jeji skonceni, pritom nemeli za celou PP ani strelu. Za celou serii nedali jediny PP goal. Domaci prostredi(ktere bylo v tehle serii zasadni) chokli Isles v poslednich minutach zakladni casti. Brutalni zpusob jak ukoncit dobrou sezonu. Ale Capitals uplne zaslouzene, Isles cely zapas nehrali zhola nic, takhle se game7 nehraje. To uz i my, at jsme byli jakkoliv zdecimovani jsme na existencni zapas aspon prijeli hrat hokej a nadoraz, a ne tohle. Normalni ostuda, jako kdyby jim o nic neslo. 11 strel za zapas, i ten nahodny gol co dali jim daroval Holtby.. Kuznetsov btw nejlepsi hrac serie, radost ho sledovat.

Mezi Rangers a Islanders je ale zasadni rozdil. Ve 2.kole Refgers in 6, bohuzel.
Je to tam!!! :yahoo: :clap: :hop: :yes: :wave: :lol:
Ale byly to nervy!!!!! :shock: :-O
Atlantik píše: Kuznetsov btw nejlepsi hrac serie, radost ho sledovat.
Souhlas... :yes: :yes: :yes:

"Jezdci" budou jiný kafé.... Ale stát se může všechno... Play off je play off... :yes:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!!!
Atlantik píše:Kuznetsov btw nejlepsi hrac serie
Spoločne s Holtbym, nebyť jeho, po game 4 je 3:1 pre Isles.


:yahoo: :yahoo: :yahoo:
Isles za game7 vyprodukovali celkem 3 strely od forwardu :hroza: Well well well, asi je dobre ze jdou do haje, proti Rangers by nemeli narok, navic jim stejne jako nam chybeli 3 klicovi beci, to by se to Refgerum zas hralo... Washington je snad aspon potrapi. Uff, ale fandit Capitals, to je tedy neco :scare:

No Holtby samozrejme velmi solidni ale kdyby jste to dnes neurvali tak za ten gol to schyta. To byl brutalni softak, ktery vas mohl stat sezonu. Isles byli ale tak marni, ze je ani to nenakoplo.
Tak ten vyrovnajuci gol bol s kategorie lacnych.To sa dalo chytit a Holtby nam fakt privaril.Nastastie Kuzya sa odhodlal k solu,kt. perfektne zakoncil.S Johanssonom si klapli a v poslednych zapasoch to bol nas najlepsi utok.Carlson.....to je falat chuja......3 min. pred koncom zapasu sa necha vylucit :evil: .....toto moze spravit len neskuseny hrac a nie on :thumbsdown:
Chvalabohu ze sme to udrzali.....je cas dobit druhu polku New Yorku :hop: :scare:
:clap: :clap: :clap:
gratulace (Halak sa nam zide, dnes bol doost solidny)
tipoval som 4:2 Caps, Isles sa drzali statocne, obzvlast ked mali v prdeli 4 zadakov (Hamonic,deHaan,Visna,Carkner)
No výborne, tak Jaro by mohol prísť. Viem, že ešte ,,hrozí" aj Tomáš Tatar, ktorého by som veľmi rada videla, ale predsa len, to je Detroit...
Každopádne, budem dúfať, že víťaz tohto duelu vypadne v ďalšom kole. :oops:
Tak taky vykon som este v Game 7 nevidel, mne to prislo ako prvy pripravny zapas. Nebyt Halaka tak to mozu balit po I. tretine, sice oni to zabalili uz pred zapasom :hmm:
FLYERS FAN píše:Tak taky vykon som este v Game 7 nevidel, mne to prislo ako prvy pripravny zapas. Nebyt Halaka tak to mozu balit po I. tretine, sice oni to zabalili uz pred zapasom :hmm:
:yes: Nerad bych bral kredit Washingtonu, ktery si to svoje odvedl ale tohle bylo z 90% o nemohoucnosti Islanders. Caps hrali dobre ale urcite ne nejak zazracne. Islanders nebruslili, nehitovali, neutocili, nebojovali, proste totalne to odevzdali. Unbelievable.
jako by me prisli 7zapas od ISlanders odevzdany,domaci je brutalni tlacili prehravali=a zaslouzne postoupili :good: ...jinak pokud hraci wsh zlepsi uspesnost strelby tak s NYR to bude vyrovanany jako s NYI,s rozdilem ze 7zapas bude o necem uplne jinem,ale verim ze wsh udela i druhy kolo. :cinka:
Tento vykon Isles musi byt asi najhorsi v dejinach 7 zapasoch play off v nhl...wtf, 11 striel? z toho Boychuk 5...no, keby bolo najhorsie, tak Ovie u nas sam urobi 11 sriel za cely zapas...ale postup je postup, teraz verim, ze Rangers mozme vyradit...zaklad je Holtby, ktory je fantasticky zatial
Uz som to pisal v topicu WSH, ale neviem ci si niekto uvedomuje, aku sluzbu pre nas Columbus v poslednom zapase spravil. Mozno by bolo fer sa vratit este o zapas spat ked hrali NYI s Phillou, par minut do konca prehravali o dva goly, vyrovnali ale nakoniec Halak pustil toho legendarneho softaka. Som si 100% isty, ze by si to NYI osefovali, keby hraju game 7 doma. V ZC boli najuspesnejsim timom na domacom lade a ak by bol matchup podla ich planu asi nemame sancu.

Co sa tyka zapasu z casti to ako Islanders suckovali mala na svedomi nasa hra. My mame tych prehier v game 7 aj na vyvoz. Konecne sa to zacalo obracat v nas prospech, nepanikarili sme, a aj ked Isles vyrovnali stale sme si sli to svoje. Za poslednych 10 min tam mali dohromady jednu strelu :klobuk: a pri zaverecnej presilovke a naslednej hre bez brankara ani nevystrelili :?: Inak..nechapem na co tam Capuano ako cakal?
Co sa tyka serii ako celku, ta bola vyrovnana ako asi uz davno nie..po 6tich zapasoch strelil kazdy tim zhodne golov (tusim 17), hral rovnako presiloviek, podobne cisla na hitoch aj strelach. O serii nakoniec rozhodol ten Kuznetsovov gol navyse. Inak jeho hodnotim ako rozhodujuci faktor celej serie, posledne 3 zapasi bol rozhodne nas najlepsi utocnik. Cakali sme na neho 5 rokov, ale stalo to zato. Dalsi rozhodujuci faktor asi Holtby. V game 3 sa hovorilo ze uz v game 1 sa necitil dobre a teda nemal vobec hrat, od navratu ale chytal naozaj skvele a bez neho by sme to nedali. Aj ten softak z game 7 beriem..za cely zapas na neho islo 11 striel a to pre brankara nieje bohvie co. Za 3 faktor (ale iba v game 7) bola nasa 4 lajna. Priznam sa, ze pred zapasom som sa toho bal najviac. Celkovo bola lajna Martin-Cizikas-Cluterback najlepsou lajnou serie, ale v game 7 ich Glencros-Laich-Wilson prve 2 tr. jasne prehrali a v 3tr. to bolo hlavne o strednom pasme, co nam vyhovovalo.

Este ze som si zaplatil hs, asi by som sa nedostal k rozhovoru s Orpikom. Pytali sa ho na seriu a povedal ze si uprimne nepamata tvrdsiu a fyzicky narocnejsiu seriu, zevraj mozno s Philou, ale ze to bolo trochu ine, lebo tato seria nebola nejaka "nasty", nebolo tam vela sarvatok (ziadna bitka), ale ze ta fyzicka hra NYI bola na extremnej urovni (ale nasa tiez) Dalej sa ho pytali ze minuly rok bol free agent a ze si mohol vybrat z akejkolvek ponuky, ze preco prave WSH, ked s Pitt sme velki rivali a ked on sam sa o nas nikdy nevyjadroval pozitivne. Ze to bolo hlavne kvoli Trotzovi, bol sa tu viac krat pozriet, rozpraval sa s nim a ze uveril Trotzovim myslienkam a viziam o smerovani a hernom prejave timu.

Na zaver asi len ze Isles mi je aj luto, lebo hrali naozaj vyborne, trochu smola na zreb, nielen pre nich, ale aj pre Pitt a vobec ten novy system PO je pre metro timi ukrutne nespravodlivy (aj do buducna) lebo ci uz Pitt, NYI, NYR, ale do dalsich sezon aj Philla a Columbus stavaju timi a hraju hokej ako sity na PO a teda sa moze velmi lahko stat ze finale konferencie pre niekoho zacne uz v 2 kole..co si myslim ze je na skodu. :thumbsdown:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES