Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON Capitals vs. NEW YORK Islanders ‎

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

WAS
62%
28
ISL
38%
17

Obrázek
(15/4, 17/4, 19/4, 21/4, 23/4, 25/4, 27/4)
[li]preco nie tradicne dvojice 1-8/2-7/3-6/4-5?
po novom: prve 2 miesta vitazi divizii, dalsie 4 miesta 2-4 z oboch divizii a posledne 2 muzstva bez ohladu na konferenciu postupuju na zaklade tzv.divokej karty(WC1,WC2) / vitazi divizii hraju proti divokym kartam a 2-3 v diviziach hraju medzi sebou v ramci svojich divizii[/li]
[/size]
Trotz je až príliš skúsený tréner na to, aby ho Capuano v súboji koučov porazil. Caps in 5.
Islanders in 7: Halak si spomenie na heroicky vykon z play-off 09/10
WSH cerny konik pro me....
4-2
Capitals in 7.
Caps in 6, Halák si na svoj heroický výkon nespomenie.
4:3 pre Isles
Verim, ze to zvladneme, spolieham sa strasne na Holtbyho, snad bude drzat dalej.
Ostrovani 4:2
V brekit čelindž som si vybral finále Van : WSH .
Caps in 7
Budem drzat Isles, ale vidim to na postup Caps
:hmm: V druhom kole to vyzerá na zaujímavé možnosti, mohli by sa tam stretnúť Crosby proti Ovce ale viac pravdepodobnejšie je New Yorkské derby, to by bol docela dobrý storylajn pre Garyho a krajšia rozlúčka pre koliseum, tak ked postúpia NYI v mojej :dudo: hlave to bude kvôli tomu že Gary ich tam chce mať viac :jn:
WSH uplatní svoje větší zkušenosti z play-off a sérii vyhraje 4-3.
Halak na moje prekvapenie celkom solidny, ale Holtby je niekde inde
4:2 WAS
Isles vůbec nevěřím (a je to venku). Washington in 6.
Maximalne 2 zapasy pro Islanders, Washington je nekde jinde. Hlavne co se tyce koucingu. Jedine ze by Isles zapli beastmode, cehoz jsou schopni ale uz ho neukazali tak 2 mesice. Jinak se budou pakovat se stejnou gracii nez my.
Chcem sa opytat (momentalne sa v tom nevyznam) ak teraz postupime cez NYI nasledne hrame s niekym z dvojice NYR/PITT. To mi pride dost na pi*u a nespravodlive, radsej by som bral taky MTL ako napr. Pitt.
Metro timi mi pridu ovela lepsie na PO..toto bude pain in ass :hroza:
XruC píše:Chcem sa opytat (momentalne sa v tom nevyznam) ak teraz postupime cez NYI nasledne hrame s niekym z dvojice NYR/PITT. To mi pride dost na pi*u a nespravodlive, radsej by som bral taky MTL ako napr. Pitt.
Metro timi mi pridu ovela lepsie na PO..toto bude pain in ass :hroza:
Je to tak, vitez vasi serie opravdu jde na Rangers :yes: A ano, ten playoffs system je otresnej, pro me sezona napul skoncila po tom co jsme se jakozto wildcard neprosmykli do Atlanticky sekce.
Isles postupně během sezóny povolovali naopak Caps v závěru ladili formu v čele s kapitánem Ovechkinem - 4:2 pro Capitals.
Dost od veci. Taky NYR bude 2 kolo hrat napr. s nami (celkovou 4) a MTL moze chytit Det - 6ty tim. To potom celkova vyhra v konferencii straca slusne na atraktivite. Nechapem co za pi*oviny to furt vymyslaju :slap:
Caps 4:2
FLYERS FAN píše:Budem drzat Isles, ale vidim to na postup Caps
podobne to beriem i ja. I ked to tak na prvý pohlad nevyzerá ale čakám 7 zápasovú sériu.
Podla mňa sa tu stretnú proti sebe najvýraznejšie individuality ale ten depth kádra mi tiež pripadá nič moc hlavne bottom 6. Pri ovce sa aspon vzdy drží s produktivitou Backstom ale v Isles je ten bodový rozdiel fakt priepastný Tavares 86, Okposo 51, Strome 50.
Caps in 7 (ale dúfam že sa budem mýliť)
Caps in 7.
In Trotz we believe :!: :!: :!:

http://www.russianmachineneverbreaks.co ... ossession/" onclick="window.open(this.href);return false;

velmi vyrovnane timi, mali by sme mat vyhodu v Holtbym, home ice a v lepsich special team
Postoupí naši chlapci a je mi jedno na kolik zápasů to bude... :wave: :clap: :yahoo:

Snad vydrží forma Holtbymu... :yes:
Orpik a Alzner budou hlídat Tavareze... :yes:
A v útoku to bude v této sérii rozhodovat Brouwer, Ward, Kuzněcov, MoJo... :good:
Nějak nevěřím Ovečkinovi... :? Snad se u něj mýlím... :yes:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES