Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON Capitals vs. NEW YORK Islanders ‎

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

WAS
62%
28
ISL
38%
17

Wilsonov zakrok bol cisty, nafukuje sa to akurat tak u nas, lebo ide o Visnovskeho...je to proste nadherny hit..
v PO si to s jeho utlou postavickou Caps riadne davaju a Visna po tych otrasoch bude rad, ak vôbec dohra seriu...
Choďte na sport.sk, tam sa dozviete, aký to bol hit a WILSON je obyčajné hnusné nechutné prasa :lol2: :lol2:

Krásny hit, presne takéto chceme vidieť čoraz viac :klobuk: Nemôžem zato, že slovenskí redaktori v živote nevideli nič okrem Majstrovstiev sveta na ľade s rozmermi 800x800 km a Slovenskou extraligou :jn:

Toto bude ešte napínavá séria :wink2:
Co je horsie, keby taky hit spravil napr. Chara, ti isti novinari by pisali aky po pi*i hit to bol.
Kazdopadne Lubo je frajer, tu seriu hra(l) vo velkom style, miestami vyzeral ako 20 rocny, hadam sa da rychle dokopi
Višňovský je malý a k tomu sa ešte aj skrčil, skrátka bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

4. lajna Isles Clutterbuck-Cizikas-Martin už stihla rozdať od začiatku série možno aj 60+ hitov, jedným (čistým) hitom zranili Fehra a za celú sériu boli možno jedenkrát vylúčení. Hrajú veľmi tvrdo a nikto to nerieši, tak prečo taký rozruch okolo Wilsona?
Tak jak si das nejaky zaber toho stretu, tak proste dostal rameno v plnej rychlsoti do papule. Lenze to je prave tym, ze visna je polohobbit a este bol skrceny. Na druhu stranu co som videl, tak dostaval docela sodu skoro kazdy zapas :D
Jj, tiez si myslim ze hit to bol v podstate cisty – korcule na lade, rameno pri tele, lubo tesne po odohrani puku… :neviem:
Samozrejme tomu neprospela ta disproporcia v telesnych schrankach hitujuceho a hitovaneho hraca a podla mojho skromneho nazoru by hracom pri podobnych situaciach nezaskodilo trosku ucty k protihracovi ktoreho idu zramovat a nesnazit sa ho za kazdu cenu prevalcovat najtvrdsie ako sa len da (t.j. bez ohladu na riziko ze sa ten hitovany protihrac mozno pri tom zrani)
Wilson by bol ten isty efekt docielil aj keby trochu z tvrdosti toho hitu ubral, ved sa predsa nesnazil zabranit superovi skorovat v cistej sanci alebo zastavit nejaku zasadnu akciu – bolo to za superovou brankou … :neviem:
Samozrejme ze hity k hokeju patria a v PO je to vsetko vyhecovane do krajnosti a slape sa na 120%, ale predsa len aspon trosicku kontrolovat tvrdost tych hitov v zaujme “ochrany zdravia” kolegov z timu supera by sa snad mohlo dat… ci? :D
Nam v predchadzajucom zapase zranili Fehra, navyse Lubo hral fakt dobre a tak isli po nom, ako po udenom.
Kvitujem inak ze to priznas :D nevidel som tie zapasy komplet, asi iba tak 60% serie, pri dvoch som v noci zaspal. Ale co som videl, tak najviac hitov dostaval lubo :D

Ale inak suhlasim aj s Petrikom, nebolo nutne aby sa na neho rozbehol jak vlak. Dal ho sice v ramci pravidiel, ale zaroven urcite velmi dobre vedel co robi....
Som zvedavy, kolko toho Lubo este znesie. Toto bolo 3. krat ( :?: ), co sa ledva zdvihal z ladu v tejto serii...
podla predpokladov, Visna dohral a uprimne, na NHL nech uz v buducnosti pozera jedine tak z hajlajtov
No a Wilson sposobil, ze dnes vidime najlepsi zapas v serii..toto je hokej jak svina
Kuznetsov :klobuk:.
Experiment vyšiel, o pozíciu 2C sa podľa mňa pri takýchto výkonoch do budúcnosti nemusíme obávať. :)
dnes luxusny vykon od nas, Isles ale najhorsi v serii, uplne ine muzstvo dnes, este prvu tretinu to bolo dobre, ale potom uplne odisli...Holtby je kral, okrem prveho zapasu, kde nebol uplne v poriadku, v dalsich zapasoch suverenne vykony, klucovy hrac pre nas...Kuznetsov super vykon dnes
Pali_Caps píše:dnes luxusny vykon od nas, Isles ale najhorsi v serii, uplne ine muzstvo dnes, este prvu tretinu to bolo dobre, ale potom uplne odisli...Holtby je kral, okrem prveho zapasu, kde nebol uplne v poriadku, v dalsich zapasoch suverenne vykony, klucovy hrac pre nas...Kuznetsov super vykon dnes
Jo, jo... :thumbsup: Souhlas... :yes:

Famózní Kuzi... :clap:
Výborný Holtby... :clap:
:x :shock: dpc.....cely den som sa tesil na tento zapas,vstal som nieco pred 1.00 ,pivo,chipsy nachystane,....no nezaspal som.......kua :hroza:
tak ako Jaro uradoval do polovicky zapasu, potom sa totalne rozsypal a pustal nepustatelne
kazdopadne, toto bol dost klucovy okamih zapasu a tusim za stavu 1:1
riadny fail od sudich, inokedy piskaju pomaly v sekunde, teraz na co, koho cakali :eek2:
Jaro iny kludas, ale toto ho doost vytocilo
Mne teda Halak nepríde absolútne ako slabina Isles. Polku zápasu bol stav 1:1 len vďaka nemu. Posledný gol ide samozrejme na neho ale pri stave 4:1 už to bolo fakt jedno.

Skôr mi príde problém v obrane ktorá pušťa hráčov Caps do vyložených šancí. Game 2 tam to bolo jasne vidieť.
Isles zevraj bez DeHaana a Luba. Dost sa hovori o nasom usili vyvijat tlak na NYI defense. Uz v ZC bola nasa hra postavena na vacsej agresivite a tvrdosti za aku sme dostavali kredit, tak hadam sa to vyplati a obranu NYI pretazime. Hra nervov zacala :scare:
Martin-Cizikas-Clutterbuck za dnešek :slintac: .

A v game 7 už Capitals dorazit! Let's go Isles.
:arrow: https://twitter.com/PeteBlackburn/statu ... 12/photo/1 :hufi:

Vďaka Carlson za pobavenie. Pekná stupidita, ale aspoň reakcia stála za to.
Dufam ze ich dame v game 7, nech sa uz nikdy nevrati hokej do tej vyjebanej areny. Ale vyhrali zasluzene, ukazali vacsie srdce a hlavne chceli viac. Ovechkin :hroza: dnes najhorsi hrac, Tavares ho prehral neskutocne. Proste to nevie v tych rozhodujucich zapasoch..a ten GWG :slap: to bol taky ulet z nasej strany :buch: je*ne ma, je*ne :!:
Getzo5 píše::arrow: https://twitter.com/PeteBlackburn/statu ... 12/photo/1 :hufi:

Vďaka Carlson za pobavenie. Pekná stupidita, ale aspoň reakcia stála za to.
Normalne Getzo by som si teba rad pozrel keby po tebe vybehol Okposo..ty hrdina.
XruC píše:
Getzo5 píše::arrow: https://twitter.com/PeteBlackburn/statu ... 12/photo/1 :hufi:

Vďaka Carlson za pobavenie. Pekná stupidita, ale aspoň reakcia stála za to.
Normalne Getzo by som si teba rad pozrel keby po tebe vybehol Okposo..ty hrdina.
jak by vyzeral? jak na to obrazku s cigarou co ho ma ako svoj picture :-D

Dnes luxusny zapas, plny tvrdych hitov....paradni brankari na oboch stranahc...no v pondelok bude vo Washingtone horuco....
We are gonna fight demons!!

..let´s see If culture has changed.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS