Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON Capitals vs. NEW YORK Islanders ‎

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

WAS
62%
28
ISL
38%
17

To se teda povedlo. Caps a Isles jsem chtel v letosnim PO fandit. :hroza:

Islanders budou dustojnym zahrivacim kolem na uspesnem tazeni Washingtonu.

Capitals in 6.
Isles fandim trochu viac, resp. je to take mensie zlo pre mna. Ale vidim to na caps in 6.
Isl postoupí těsně 4 - 3 vyrovnaná serie
Caps - Isles 1:4!!!!!!!

Otřesnej výkon... :thumbsdown: :cry: :shock:
dobra facka hned na uvod, pozitivum je, ze vykon uz horsi byt nemoze v dalsich zapasoch..
som to pozeral a docela lutujem, ze som si nepustil radsej MTL-OTT :neviem: nudny zapas, Caps skoro nic nepredviedli, Isles ich perfektne eliminovali.
Islanders :good:

Naprosto zasloužený, co jsem viděl první dvě třetiny.
Ufff...... :wink:
Je to tam!!!!!!!!!!!!!! :yahoo: :clap:

CAPS - ISLES 4:3!!!!! :yes:

Po slabší první polovině zápasu, kde se také bohužel projevila nezkušenost Grubiho, naši chlapci zabrali a zápas otočili... :yahoo:

Hlavně druhou půlku druhé třetiny a začátek třetí, předvedli naši kluci pěkný hokej... :yes:

Hoši díky... :clap:

A v třetím zápase, Holtby do brány. Snad už bude fit... :yes:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!
Tomuto sa hovorí COMEBACK! :klobuk:
Možno jeden z rozhodujúcich momentov série, ísť hrať vonku za stavu 0-2...

Po katastrofálnom prvom zápase od páru Alzner-Niskanen (najmä od Niskanena) boli títo dvaja pri všetkých dôležitých momentoch tohoto zápasu. Alznerov gól rozprúdil fanúšikov, ktorí neskôr už aktívne povzbudzovali, za stavu 0-2 bolo vo Verizone hrobové ticho.

Holtby je chorý a zastupoval ho Grubauer. Ten síce neurobil nijaké senzačné zákroky, ale v závere nedopustil vyrovnanie Isles.
Treba povedať, že tento zápas bol jedným z tých, kedy Caps boli lepším mužstvom, ale nejaký tím s dobre chytajúcim brankárom by ho za stavu 3-1 mal možnosť ukradnúť. Halák nepodržal.

Medzi zápasmi si pravdepodobne tréneri naštudovali PK Islanders, lebo v 1. naše dve presilovky veľmi efektívne zneškodnili bez nejakých väčších obtiaž, ale dnes sa mi už tú minútu pred PP gólom zdalo, že naši majú viac priestoru a menej problémov s manévrovaním s pukom.
Toto bol názorný príklad toho, prečo by mal Backstrom viac strielať. Ani jeden z PKerov Isles neočakával, že vystrelí a nechali mu obrovské množstvo priestoru.

Treba všetkých pochváliť za vynikajúci výkon, ale mne sa zdalo, že nielen Caps hrali lepšie, ale aj Isles oproti 1. zápasu hlavne v obrane zaostávali. Bolo niekoľko sekvencii, keď v obrannom pásme vôbec nekorčuľovali a Washington si s nimi robil, čo chcel. Možno to bolo spôsobené našou fyzickou hrou a následnou únavou zo strany NYI, možno niečim iným, každopádne ak Islanders takto budú hrať aj naďalej, vadiť mi to nebude. :-D

Dnes to bola veľmi dôležitá a zaslúžená výhra. :clap:
Zatial som pozeral len 1tr (zvysok az po praci) ale co som videl mi neprislo ze by NYI v obrane zaostavali. Halak je najvacsia slabina NYI, to je iste, ale za 1tr. sme mali na nich 20 striel a 15 zblokovali hraci. To bolo neskutocne :shock: blocking machine ten NYI, docela sa ale tesim na ostatne dve tr, asi sme tam museli riadne zapnut.
p*či :hroza: ale je to zasluzene
XruC píše:pi*i :hroza: ale je to zasluzene
Asi tak.
Vyzera to tak ze Isles sa mozu porazit len sami. Velmi dobra, fyzicka, takticka hra z ich strany. Celkovo ten tim je lepsi ako nas. Z utoku top Alex a Nick, slusne: Mojo, Brower, Ward, zvysok tazka bieda. Obrana striedavo oblacno, jeden zapas na pi*u, druhy fajn..kazdopadne nestihaju (vsetci) a to som fakt rad za Glesona. Ta stvrta lajna NYI Martin, Claterback, Cizikas to je lavina skazy, nemame na nu odpoved. Teraz sa zranil Fehr (skoda lebo patril k tym najlepsim) ale mohlo by to znamenat in pre Lattu. Potrebujeme ho, s tou hrou NYI sme sa dnes nevyrovnali, ale on a Willie v jednej lajne, to je par psychopatov, tu energiu surne potrebujeme.
Laich s Beaglom to je ale najvacsia tragedia :hroza: toto mam asi zatrest, ale preco?? V tomto naozaj toho Trotza nechapem, co na nich vidi? Preco tam neda Lattu s Burakovskym? Bura teda nieje ziadny tank (ale to ani ti dvaja retardi) ale vie korculovat, ma strelu, hokejove myslenie a je tak o svetelny rok niekde inde.

Sanca tu je, poctive branenie, obetava fyzicka hra (ako v zapase c.2) a vsetko hned strielat na Halaka, tam je slabina NYI
Isles zda se nasli svuj ztracenej beastmode level a na to je tezka odpoved. Teda az na hru s vedenim, kdy se to snazej ubetonovat, to jim vubec nejde a nesedi. Washington v podstate celou serii a kazdej zapas musi dotahovat a stoji to hodne sil.
Nemame na nich hlbku v utoku, Alex s Nickom to sami neutiahnu (a pritom hraju top level) Treba to roztiahnut, vratit Alexa s Kuznetsovom a na RW Browera, druhu lajnu spravit Swedish line Johanson-Backstrom-Bura, islo im to spolu vyborne
do tretej dat pri zraneni Fehra jedneho z tych dvoch retardov Glencros-Laich/Beagel-Wardo a 4 Chimera-Latta-Wilson

takto to vidim ja a takto by mi to davalo aspon nejaky zmysel. Bohuzial som si 100% isty ze to bude uplne inak a zastavit ten NYI vlak bude sice mozne, ale ku*va tazke
Neviem preco som si naivne myslel ,ze ich dneska dame. 1.tretinu som nevidel,no sudiac podla skore 0-0 som si vravel paraaaada,hlavne ze sme v uvode neinkasovali. V tej druhej som ale pretriezvel a nestacil som sa pozerat,kolko priestoru im nechavame na kombinaciu.Ostrovania hrali s nami bago a Holtby bol ostrelovany z kazdej strany a nas system branenia....vlastne aky system???? ....to bol chaos.Neraz sa cela nasa 5-ka zoradena pred Holtbym v jednej lajne sustredila na troch hracoch a na modrej dvaja volni.Holtby vidi pre clonu velky kkt a mna dobre nedrbne.Preberanie hracov.....0 bodov.Nestihame....pride mi,akoby Ostrovania boli o 10 rokov mladsi. 42striel je ku*va moc.Mohli sme prehrat vyraznejsim rozdielom,no stastena stala pri nas. A kebyze sme vyhrali.....bolo by to ku*evsky nespravodlive.....ale prijemne :roll:
3 zapasy su za nami,takze Trotz ma nejaky ten materialik na prestudovanie,aby nas pripravil na dalsi zapas.Islanders budu doma hrat na krasu,rychly utocny hokej (tak ako my kedysi) a myslim si,ze teraz by na nich platil poriadny beton (ako s Hunterom proti Bostonu).
JA by som utok poskladal takto: Ovie/Backy/Burak
John/Kuznt/Fehr (Brouwer)
Chim/Latta/Ward
Glencroos/Beagle/Wilson
No, musime nieco zmenit a to hned dalsi zapas. Suhlasim xrucom, musime zase odtrhnut Ovieho a Backstroma, lebo ostatni sa k nim absolutne nepridavaju. Isles nas vcera prehravali, ale nejake sance vyrazne si zase nevypracovali a nakoniec to rozhodla taka haluz. Musime byt dalsi zaps ovela zivsi hned od zaciatku. Urcite na nich mame, v tom by som problem nevidel, ale musime zacat hrat nieco viac, nie len to take strojove. Niskanen-Alzner, tato dvojicka sa pomaly ale isto vypracovava na jednu z najlepsich v lige, strasne sa mi paci ich hra.
Boychuk neskutečnej :klobuk:
Esem píše:Boychuk neskutečnej :klobuk:
Nj aj Cherry nad nim onanoval v CC, tam ukazovali tie jeho pleje :klobuk: .
Je to tam!!!!! Je to tam!!!!!! :yahoo: :clap: :yahoo:

Isles - Caps 1:2 OT... :yes:

Zraněného Fehra a velmi slabého Glencrose nahradili Burakovsky a Latta... :yes:
Byl to velmi těžký a tvrdý zápas... :yes:
Skvělý Holtby a výborná obrana, hlavně při třech po sobě jdoucích oslabeních ve druhé třetině... :yes:
Tvrďák Orpik se vrátil do zápasu, ikdyž byl zraněn bruslí do tváře... :thumbsup:
Výborná, tvrdá hra Wilsona... :yes:
A nakonec rozhodl v prodloužení Bäks... :-D
Pro mě zatím nejlepší muž série v našem dresu... :thumbsup:

Tak zpátky do Washingtonu a dnešní výhru potvrdit... :yes:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=qcZy81gj3mI#t=15" onclick="window.open(this.href);return false;

co vravite na toto??? .. :hroza:
Cathy píše:https://www.youtube.com/watch?v=qcZy81gj3mI#t=15

co vravite na toto??? .. :hroza:
Čistý, krásný hit :klobuk:
Ze keby bol na lade Martin, tak Wilson ma sirsi usmev
FLYERS FAN píše:Ze keby bol na lade Martin, tak Wilson ma sirsi usmev
:hroza: na co su dobre taketo plnohodnotne prispevky?

https://www.youtube.com/watch?v=8SUqesXvxkU" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=o-UkBZS8tdU" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS