Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL Canadiens vs. OTTAWA Senators

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

MTL
42%
22
OTT
58%
30

Paráda, dneska hraje Neil, snad se má Subban na co těšit :petrik:
Je to tam :clap: :clap: :clap: ! Zasloužené vítězství, i když s velkými nervy... Hammond sice opět kvalitní výkon, ale v rozhodujících situacích vypadá, že je nervózní a z toho bychom mohli v dalších zápasech něco vytěžit.
Teď můžeme v Ottawě očekávat peklo...
:wave: skvělý výkon, byli jsme lepší, zasloužená výhra!
Pro místní rozsáhlý Subban fan club ještě jednou a pořádně :yahoo:
nielenze ho neprizabili, on im este prihodi fika, Sens :hroza:
s takym jazykom musi tiez kvalitne osekavat :lol2:
uzasne vedeme 2=0 a ted deme vyplenit Scotiabank Place
musime vyhrat aspon jeden match
cepi píše:nielenze ho neprizabili, on im este prihodi fika, Sens :hroza: :


Sorry cepi, ale každý holt nemá v mužstvu takové bezmozky typu Lucic nebo Marchand... :wink2:. Ottawa ukázala svůj kredit, i když na druhé straně nemůžu říct, že by se hrálo oboustranně nějak v rukavičkách...
Myslíš ty dva hodné studenty z nedělní školy, kteří vždycky hrajou fair play a s úctou k soupeři? Jak si je můžeš dovolit srovnávat s takovým vrahem jako je PK? :sok:
Dneska ma naskocit plesoun..
Tak tej ottawy je mi celkom luto. Dobre zapasy ale 3-0 :-(
mitch píše:Tak tej ottawy je mi celkom luto. Dobre zapasy ale 3-0 :-(
Mně jich líto není... :-D . Tak ano, je to pro ně trošku krutý, ale po dvou prodlouženích to mohlo být klidně 2-1 pro ně, je to dost o náhodě. Ale řekl bych, že jsme zatím celkově lepším mužstvem a to v každém zápase! Ve čtvrtém zápase to Ottawa doma asi udělá a pak je na nás, abychom to doma ukončili...
Jinak, co jsem tedy aspoň viděl některé ostatní série (nárazově asi tři...), tak tahle má z nich nejlepší tempo i důraz :thumbsup: .
aspon nieco :good:
:wub: škoda ... přeju Ottawě :jn:
cepi píše:aspon nieco :good:
Zápas se hrál hodně tvrdě (ten počet hitů :eek2: , Sens hit téměř s každou minutou jeden), hodně se pouštělo na obou stranách, podražení, sekání, nedovolené bránění, když to je na obou stranách jakš taks vyrovnaně, tak ok, nemám s tím vůbec problém, fyzická hra se mi líbí. Ale liga pokud vím jasně určila cíl vymezit veškeré fauly na hlavu, takže tohle se jasně mělo pískat, což tady musíte uznat všichni, byt můžete Subbyho nenávidět sebevíc. Že z následné akce padl jediný gol Sens je věc další.
mitch píše:Tak tej ottawy je mi celkom luto. Dobre zapasy ale 3-0 :-(
Nevím proč by třeba mě jich mělo být líto, ostatně před dvěma roky nebyl vývoj série po třech zápasech až tak odlišný, fraška z toho byla hlavně v posledních dvou zápasech. Jen tehda my tahali za kratší konec.
cepi píše:aspon nieco :good:
No vidíš a vůbec nikdo tu neřeší, že za takový zákrok nešel hráč Ottawy ven - být to obráceně, už si to tu určitě přečtu... :wink2: . Jejich snaze o tvrdou hru jsme se zatím dokázali přizpůsobit a oni to zákonitě nevydrželi celý zápas, což byla potom voda na náš mlýn :thumbsup: .
Doufám, že tuhle sérii už nepustíme a nejdéle doma to ukončíme!
habs píše: No vidíš a vůbec nikdo tu neřeší, že za takový zákrok nešel hráč Ottawy ven...
Tak zrovna po game 3 bych na miste fans Habs otazku sudich neoteviral, takze ano, byt na vasem miste, mlcel bych i o tomhle zakroku. Tech presilovek (a v kritickych momentech!) tam bylo pro Habs vice nez dost. Nerikam ze vsechny byly vymysleny - to vubec ne, ale na sudich fakt nemuzete po tomhle zapase rict ani popel.
Atlantik píše:
habs píše: No vidíš a vůbec nikdo tu neřeší, že za takový zákrok nešel hráč Ottawy ven...
Tak zrovna po game 3 bych na miste fans Habs otazku sudich neoteviral, takze ano, byt na vasem miste, mlcel bych i o tomhle zakroku. Tech presilovek (a v kritickych momentech!) tam bylo pro Habs vice nez dost. Nerikam ze vsechny byly vymysleny - to vubec ne, ale na sudich fakt nemuzete po tomhle zapase rict ani popel.
A viděl jsi ten zápas celý? Kolik zákroků tam bylo z jejich strany ještě nepotrestaných...? Já si nestěžuju, jen jsem řekl, že být to naopak (že by ten zákrok předvedl Subban), už by to tu leckdo komentoval...
Jinak z těch našich přesilovek, co si tak nějak vybavuju, mě napadá tak jedna, která byla přísná...
Atlantik píše:
habs píše: No vidíš a vůbec nikdo tu neřeší, že za takový zákrok nešel hráč Ottawy ven...
Tak zrovna po game 3 bych na miste fans Habs otazku sudich neoteviral, takze ano, byt na vasem miste, mlcel bych i o tomhle zakroku. Tech presilovek (a v kritickych momentech!) tam bylo pro Habs vice nez dost. Nerikam ze vsechny byly vymysleny - to vubec ne, ale na sudich fakt nemuzete po tomhle zapase rict ani popel.
Takže pořád nic... Být to naopak, tak je tady další veřejný hon na Subbana :giggle:
Přesilovek jsme měli dost, ale že by nějakých extrémně laciných se mi teda nezdá, naopak třeba můžu vypíchnout další více než očividnou situaci (pokud jsi zápas viděl) z druhé třetiny (hráli jsme přesilovku), kde šel ven Max za držení, nebo hákování, ted si nejsem úplně jistý, což o to, faul to byl úplně jasný. Jenomže pár sekund před tím Smith Pellymu kdosi sekerou rozpůlil hůl, všude na světě by šel ven za sekání, ale místo 5 na 3 nebo 4 na 3 se hrálo ve čtyřech... Kdo má GCL, at si pustí.
Vyhrálo se, sere na to pes, ale kdyby jsme nevyhráli, tak jsem teda hodně nasraný, protože očividnější fauly a snad už ani dělat nejde.

Beaulieu má asi otřes mozku, tak či onak je out minimálně pro první kolo. Do hry jde Pateryn :jupi: , Gonchar doufám ani nebyl na pořadu dne. Můj ze všech tří mladých beků asi nejoblíbenější, hraje jednoduše, tvrdě, ale velice účinně. Těším se. Sens konečně posadili tragického Legwanda (že to Cameronovi ale trvalo) a jde místo něj Smith. V brance starter potvrzen, ale i přes ten OT softík to bude určitě Plešoun.
Faktor Anderson na nás evidentně funguje a my to máme prostě v hlavě z minulého play-off... :-( . Ottawa mnohem efektivnější, lépe cloní před gólmanem a vychází jí to. My sice máme tlak, ale v koncovce je to o ničem a došlo tak k tomu, k čemu vůbec nemělo dojít - Ottawa teď jasně na koni, doma to udělá a máme tu sedmý zápas před domácím publikem a to v tom psychickém rozpoložení, v jakém budeme po třech prohrách za sebou, nechci vidět... :? .
:paperbag:

zacina to byt daleko zaujimavejsie :petrik:
habs píše:Ottawa teď jasně na koni
Jakkoliv bych si to pral, tak tragicky bych to nevidel.
Porad jste v daleko lepsi pozici.
AndyF píše:
habs píše:Ottawa teď jasně na koni
Jakkoliv bych si to pral, tak tragicky bych to nevidel.
Porad jste v daleko lepsi pozici.
No vidíš a já si vždycky myslel, že Habs jsou tvým dalším oblíbeným mužstvem, jak jsi to tu několikrát prezentoval... :wink2: . Ale to je jedno, věř tomu, že Sens jsou teď na koni a dostali jsme je tam sami - o to je to horší... Anderson chytá dobře, obránci mu to celkem solidně čistí před bránou, což na druhé straně my Careymu tak neděláme a oni toho perfektně využívají - dneska takhle minimálně 3 góly! My jsme momentálně v koncovce jaloví :? .
Já bych byl ještě v klidu. Stačí, aby si Anderson vybral slabší zápas (a že on to dokáže) a jste tam. Já si myslím, že po té náročné sezóně, co Sens měli už nemají síly na to, aby to dotáhli až tak daleko. Ale nemožné to není. Bude to ještě hodně zajímavé. Ale můj typ je, že Montreal to už nepustí.
habs píše: já si vždycky myslel, že Habs jsou tvým dalším oblíbeným mužstvem
Tak vicemene jsou (i kdyz, jak to tak byva, cim jsou lepsi, tim min jsou oblibeni :dudo:)
Ale Senators, za tu jizdu si to zaslouzi a navic je mam jako pick na viteze :cup: :andy: :neviem:
neuznany gol pre Ottawu nakoniec rozhodol. To je krute!
Tady reknu to co nemam vetsinou moc rad:
Meli na to celej zbytek zapasu. :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS