Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL Canadiens vs. OTTAWA Senators

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

MTL
42%
22
OTT
58%
30

Famózní Carey, byl to jednoznačně jeho zápas a hlavně jeho zásluha, že jsme to nakonec dali a nemuselo se jít do kritického sedmého zápasu :thumbsup: ! Podle očekávání nás Ottawa přestřílela a měla tlak, nicméně my měli celkem dost gólovek, které jsme opět nevyužili. Závěr hodně na nervy, ale vyšlo to!!!
Nerozumím tomu hejtu zde na Montreal.. Co tu provedli, že se tu neozve ani jednou congrats?.. Někdy jen koukám s podivem, jak se tu někteří chovají. Na Subbanovo seknutí se tu sepisují seminární práce a pak z Vás nevypadne ani jediné slůvko. Tak já tedy budu první a gratuluji Montrealu k vítězství v této sérii, kdy se museli hned na začátek vypořádat s rozjetou Ottawou v PO módu. Nebylo to snadné a nakonec to už vypadalo, že se bude rozhodovat v sedmém zápase. Naštěstí pro Habs Carey ukázal, proč je letos nejlepším brankářem NHL a tento zápas to prostě vychytal. Samozřejmě Anderson zachytal taky senzačně. Dobrá série se vším, co do hokeje patří. Možná mohlo padat více gólů jako tomu bylo v jejich posledním střetnutím v PO. :klobuk:
Guddy.44 píše:Nerozumím tomu hejtu zde na Montreal.. Co tu provedli, že se tu neozve ani jednou congrats?.. Někdy jen koukám s podivem, jak se tu někteří chovají. Na Subbanovo seknutí se tu sepisují seminární práce a pak z Vás nevypadne ani jediné slůvko. Tak já tedy budu první a gratuluji Montrealu k vítězství v této sérii, kdy se museli hned na začátek vypořádat s rozjetou Ottawou v PO módu. Nebylo to snadné a nakonec to už vypadalo, že se bude rozhodovat v sedmém zápase. Naštěstí pro Habs Carey ukázal, proč je letos nejlepším brankářem NHL a tento zápas to prostě vychytal. Samozřejmě Anderson zachytal taky senzačně. Dobrá série se vším, co do hokeje patří. Možná mohlo padat více gólů jako tomu bylo v jejich posledním střetnutím v PO. :klobuk:
To už tak holt někdy bývá... Každopádně díky za tvůj názor a gratulaci (byť samozřejmě nepatří mně :) ) :thumbsup: . Gólů celkově padlo míň, protože se prostě sešli výborní gólmani na obou stranách (Anderson nás dlouho držel v šachu a ten tah Ottawě rozhodně vyšel).
AndyF píše:Tady reknu to co nemam vetsinou moc rad:
Meli na to celej zbytek zapasu. :neviem:
ano, ale aj Habs. Keby vyhrali aspon o 2 goly (empty net neratam), tak by to bolo jedno, ci Ottawe uznali, alebo nie jeden gol. Takto je to az moc krute. Netvrdim, ze mali vyhrat, alebo by vyhrali. Ale zasluzili si "lepsi koniec".
Skorpion píše:
AndyF píše:Tady reknu to co nemam vetsinou moc rad:
Meli na to celej zbytek zapasu. :neviem:
ano, ale aj Habs. Keby vyhrali aspon o 2 goly (empty net neratam), tak by to bolo jedno, ci Ottawe uznali, alebo nie jeden gol. Takto je to az moc krute. Netvrdim, ze mali vyhrat, alebo by vyhrali. Ale zasluzili si "lepsi koniec".
Je hezký, jak tu litujete Ottawu, "chudáčci" si zasloužili lepší konec... :lol2: . Nevidím tam nic, čím by jim bylo uškozeno, prostě my jsme postoupili, oni zůstali před branami druhého kola! Nehráli špatně a řádně nám tu sérii zkomplikovali, to ano - ale vítěz je jen jeden a je úplně jedno, že to bylo v posledním zápase de facto o jednom gólu...
Guddy.44 píše:.. že se tu neozve ani jednou congrats?..
Mas pravdu predsedo :oops:

Samozrejme gratulace k postupu je na miste..

:serus:
Minnesota1 píše:Zaujimave kanadské derby, očakávam velmi tesné a gólovo chudobné výsledky tipu 2:1, 3:1 a určite by som si netrúfal vsadiť na goly over 5. Oba tímy majú kvalitných brankarov ako to tu už bolo spomínané, ale osobne si myslím že Sens dojdú sily ved oni ako keby hrali už také mini play off 2.časť sezony. Habs sú proste skúsenejší s velmi dobrou defenzívnou hrou ked inkasovali najmenej golov v lige a ak sa dostanú do vedenia (či už v zápase alebo serii) tak Sens budú horko tažko dorovnávať
Habs in 6
Tak ako som predpokladal sa séria i naplnila, vpodstate až natú divokú 2.tretinu v prvom zápase a výpadok Habs v game 5 sa vyvíjala séria podla očakávaní.

Ztých top tímov ako sú Rangers, Pens, Bruins, Kings, Hawks, Wings, Ducks... mi prídu Habs ako najmenšie zlo + velké úspechy, história a tradícia klubu :good: . Síce zväčša prajem outsiderom v sériach, ale vtomto prípade to tak nebolo a som rád, že idú Habs ďalej. Sens môže byt happy za samotné PO, že nakoniec vybojovali ale Habs suverénne odohrali ZČ a určite majú lepší tím a vyššie ambície ako ich doterajší súper.
Guddy.44 píše:Nerozumím tomu hejtu zde na Montreal.. Co tu provedli, že se tu neozve ani jednou congrats?.. Někdy jen koukám s podivem, jak se tu někteří chovají. Na Subbanovo seknutí se tu sepisují seminární práce a pak z Vás nevypadne ani jediné slůvko. Tak já tedy budu první a gratuluji Montrealu k vítězství v této sérii, kdy se museli hned na začátek vypořádat s rozjetou Ottawou v PO módu.
Či už k postupu alebo Subban-ovi som nepotreboval za potrebné sa vyjadrovať, aby ma tu ešte neukameňovali :tomato: a radšej to už ani nebudem rozoberať, napísalo sa toho hodne ktomu incidentu čo určite stačilo (ale prikláňam sa ktej strane, že to bol rozhodne faul, ale úmysel nie)
Každopádne tiež sa teda pripájam, gratz Habs :klobuk:
Dneska můžu mít ještě Montreal docela rád, takže ok, nakonec i pro mě mírné překvapení, po tom roadu, kterým Sens prošli, viz. Cgy.
JKL píše:Dneska můžu mít ještě Montreal docela rád, takže ok, nakonec i pro mě mírné překvapení, po tom roadu, kterým Sens prošli, viz. Cgy.
Rozumím, očekávám vás v dalším kole... :wink2: .
habs píše: Je hezký, jak tu litujete Ottawu, "chudáčci" si zasloužili lepší konec... :lol2: . Nevidím tam nic, čím by jim bylo uškozeno, prostě my jsme postoupili, oni zůstali před branami druhého kola! Nehráli špatně a řádně nám tu sérii zkomplikovali, to ano - ale vítěz je jen jeden a je úplně jedno, že to bylo v posledním zápase de facto o jednom gólu...
Takze ten neuznany gol byl podle tebe koser? Rozumim tomu spravne? Jako mne je to celkem jedno a ted vam budu zarucene fandit dalsi potencialni 2 kola (resp asi az do konce), ale byt na miste Ottawy a ukoncit sezonu prohrou 0:1 s neuznanym golem, tak to kolem sebe vsechno rozbiju a hokej nechci videt minimalne pul roku...

K cennemu postupu samozrejme gratulace, ale nejsem si jisty jestli postoupil lepsi team. Nakonec o to cennejsi to je...
Atlantik píše:Takze ten neuznany gol byl podle tebe koser?
Kdyz to mas tezky. Proste z pozice hlavniho to vypadalo, ze ma puk pod kontrolou... A proste ho nevidel. Takze odpiskani je svym zpusobem v poradku.
Jediny, jak by se to dalo udelat, ze by meli sudi 2 pistalky a jeden par by byl spojen radiove, a zapiskal by jen, kdyz se oba sudi shodnou, ze ani jeden puk nevidi.. (coz je samozrejme nerealny.)
AndyF píše: Kdyz to mas tezky. Proste z pozice hlavniho to vypadalo, ze ma puk pod kontrolou... A proste ho nevidel. Takze odpiskani je svym zpusobem v poradku.
Jediny, jak by se to dalo udelat, ze by meli sudi 2 pistalky a jeden par by byl spojen radiove, a zapiskal by jen, kdyz se oba sudi shodnou, ze ani jeden puk nevidi.. (coz je samozrejme nerealny.)
To samozrejme nepopiram a chapu ze se to stalo. To ale neznamena ze Ottawa nema citit krivdu. Proste dali regulerni gol (po hrubici Priceho) a byl jim odepren. O umyslu sudich mne ani nenapadlo polemizovat, ale stejne bych to vse kolem sebe rozbijel :neviem: Takove momenty se tezce nesou. A kdyz reknes ze meli na dalsi gol cely zbytek zapasu.. ja dobre vim, ze v soucasne NHL je proti nekterym souperum ten jeden gol na zapas tak nejak norma. A kdyz ho das a neplati, tak je to tezky se k tomu dokopat zas..
Po odpískání .... tohle byla chyba rozhodčích ale gól padl po odpískání ... určitě to nemohl uznat. Na konci Zibanejad to tam mohl fouknout a byl by klid. CG Montreal :) ikdyž jsem přál Ottawě :bee:
Atlantik píše:Takze ten neuznany gol byl podle tebe koser? Rozumim tomu spravne? Jako mne je to celkem jedno a ted vam budu zarucene fandit dalsi potencialni 2 kola (resp asi az do konce), ale byt na miste Ottawy a ukoncit sezonu prohrou 0:1 s neuznanym golem, tak to kolem sebe vsechno rozbiju a hokej nechci videt minimalne pul roku...
K cennemu postupu samozrejme gratulace, ale nejsem si jisty jestli postoupil lepsi team. Nakonec o to cennejsi to je...
Ano, z hlediska pravidel na něm nevidím nic špatného - padl po odpískání, byl tedy neuznaný správně. O to, že to byla nejspíš chyba rozhodčích a gól by bez jejich předčasného přerušení hry byl regulérní, se samozřejmě nepřu a naštvanost Ottawy bych chápal. Ale ve zbytku zápasu tam bylo na obou stranách tolik gólovek, že bych mohl pořád říkat kdyby... O tom, že ze série postoupil ten lepší celek, jsem přesvědčený, protože pokud to tedy budu hodnotit optikou herního projevu ve všech zápasech, tak jsme byli lepší ve čtyřech ze šesti zápasů (a nemyslím teď jen ty vyhrané - v tom minulém, kdy jsme dostali pětku, to herně bylo mnohem lepší, ale skóre tomu neodpovídalo, což se někdy stává...). Na rovinu říkám, že jsem v náš postup zrovna přes Ottawu (po té bilanci ze základní části) nevěřil, o to lepší to teď je.
Otázkou teď je, jak daleko jsme schopni dojít - pokud se nezlepší produktivita, tak už o moc dál asi ne...
habs píše:Ale ve zbytku zápasu tam bylo na obou stranách tolik gólovek...
Sorry, ale tyhle argumenty ja absolutne neberu protoze ten zbytek zapasu by vypadal po golu uplne jinak, tudiz je to vse irelevantni.. Ja jsem ten zapas videl a hlavne ve 2.tretine Ottawa do toho momentu slapala a pak to tempo z nich uplne opadlo. Ale OK, jak rikam je mi to jedno. Akorat vim jedno, ze kdyby se to stane proti vam tak to nezlehcujete tak jako se o to snazite ted, kdyz se to stalo ve vas prospech. Ale to je tak nejak naturalni jev.

Vic uz k tomu nedodam, svuj nazor jsem rekl. Good luck v dalsim prubehu playoffs.
Atlantik píše:
habs píše:Ale ve zbytku zápasu tam bylo na obou stranách tolik gólovek...
Sorry, ale tyhle argumenty ja absolutne neberu protoze ten zbytek zapasu by vypadal po golu uplne jinak, tudiz je to vse irelevantni.. Ja jsem ten zapas videl a hlavne ve 2.tretine Ottawa do toho momentu slapala a pak to tempo z nich uplne opadlo. Ale OK, jak rikam je mi to jedno. Akorat vim jedno, ze kdyby se to stane proti vam tak to nezlehcujete tak jako se o to snazite ted, kdyz se to stalo ve vas prospech. Ale to je tak nejak naturalni jev.

Vic uz k tomu nedodam, svuj nazor jsem rekl. Good luck v dalsim prubehu playoffs.
Je fakt zajímavý, jak se tu řeší jakákoliv situace, která se zdá být jakýmkoliv způsobem ve prospěch Habs nebo kterou způsobil hráč Canadiens (třeba teď Subban), ale když se něco vyskytne obráceně, je tu ticho po pěšině... Ale jo, já už si zvykl, že tady jsme nikdy extra oblíbení nebyli a i když nevím proč, je mi to ve finále jedno. Jinak píšeš, že argument s těma gólovkama poté je irelevantní, ale jedním dechem dodáváš, že by ten zbytek zápasu po uznaném gólu vypadal jinak - to není čirá spekulace...? Samozřejmě, že je, takže používáš stejný argument jako já, ale káráš mě za něj... :wink2: . Já to rozhodně nezlehčuju a napsal jsem, že bych chápal naštvanost Ottawy - i já bych byl naštvaný a vůbec to nepopírám. Takže tolik asi k tvému "naturálnímu jevu" :hroza: .
habs píše: Je fakt zajímavý, jak se tu řeší jakákoliv situace, která se zdá být jakýmkoliv způsobem ve prospěch Habs nebo kterou způsobil hráč Canadiens (třeba teď Subban), ale když se něco vyskytne obráceně, je tu ticho po pěšině... Ale jo, já už si zvykl, že tady jsme nikdy extra oblíbení nebyli a i když nevím proč, je mi to ve finále jedno. Jinak píšeš, že argument s těma gólovkama poté je irelevantní, ale jedním dechem dodáváš, že by ten zbytek zápasu po uznaném gólu vypadal jinak - to není čirá spekulace...? Samozřejmě, že je, takže používáš stejný argument jako já, ale káráš mě za něj... :wink2: . Já to rozhodně nezlehčuju a napsal jsem, že bych chápal naštvanost Ottawy - i já bych byl naštvaný a vůbec to nepopírám. Takže tolik asi k tvému "naturálnímu jevu" :hroza: .
Samozrejme ze by vypadal jinak kdyby bylo jiny skore :scare: Ted priznavas ze bys byl nastvany, predtim si psal ze nevidis kde byla Ottawa poskozena. To uz zni trosku jinak. A jinak co se tyce oblibenosti, ja jsem v tomhle uplny neutral, dokonce vas mam rad. Uprimne. Jste jedina sance na zachranu Vychodu, vse ostatni je pro mne v dane situaci spatne. Jinak se ale nechci zatahovat do nekonecne diskuze s tebou, uz se mi to jednou stalo a nebylo to OK.

Proste stalo se to co se stalo, budte radi ze postupujete dal a na to co se tu pise muzete vicemene kaslat. Mne jen pobourila tvoje veta ze nevis kde Ottawa byla poskozena.. pravidla-nepravidla, tohle musi bolet a je to krivda.
Teraz som to videl. p*či to bol fail :hroza: Na guľku takto skoncit v PO :evil:
Parda píše:Tak jsme opět spíše outsidery, tím líp. Letos to nebude jako posledně, jdeme do série téměř 100% zdraví (Max věřím, že bude ready) a hlavně jsou to jiné týmy, než ty z před dvou let. Nehrajou už moc fyzický hokej, na který jsme hlavně doplatili mimo formu plešouna (Kassian pryč, Neil, Smih zranění) a spíš se stylem podobají nám. Táhnou je rychlí mladoši a Hammond, ale já nevěřím, že v PO tempu, v které jsou už tak 25 zápasů, vydrží hrát věčně. Pro nás mluví samozřejmě hlavně Carey, ale i tým, který má víc kvalit, než si celý hokejový svět myslí.

Habs in 6 :groupwave:
:fan: :cinka:


Čas 0:37, nejlepší video na světě :hufi:
Postoupili jsme, oplatili jsem jim 2013 a hlavně opět vytřeli zrak haterům a pochybovačům, kteří měli pomalu za lock, že postoupí rozjetá Ottawa. Série to byla vyrovnaná a hokejově krásná, ale určitě vyhrál lepší tým a jsme v 2nd round zcela zaslouženě. Nicméně Ottawě patří velký respekt, je to moje na východě určitě oblíbená organizace, když zrovna nehrají proti nám. Včera jsme je vynulovali jako vůbec první v celé sezoně :eek2: to jsem hodně čuměl. Samozřejmě jako jediní v lize nebyli vynulováni v celé ZČ. Mají toho hodně před sebou.
No ale to my taky a nebude to tak dlouho trvat. Sérii nebudu nijak zdlouhavě hodnotit, z naší strany jsou plusy a mínusy dostatečně zřejmé.
:plus: Carey Price, oslabení, týmový duch a schopnost zahrát dobrý zápas u všech čtyř útoků.
:minus: jasně přesilovka :hroza: , zklamal Markov, který na konci série stáhl dolů i Subbana

Co dodat, Lets Go Detroit :giggle:
gratulovat zabozrutom k postupu, to by bol z mojej strany asi riadny ulet :fet:
hadam v 2.kole konecna

Obrázek
cepi píše:gratulovat zabozrutom k postupu, to by bol z mojej strany asi riadny ulet :fet:
hadam v 2.kole konecna
Aj by som ti to "lajkol" ale zrovna tebe s takým avatarom...
cepi píše:gratulovat zabozrutom k postupu, to by bol z mojej strany asi riadny ulet :fet:
hadam v 2.kole konecna

Obrázek
Ale cepi, nás by to od tebe a ani od jiného fandy Bostonu vůbec netěšilo - popravdě bych byl spíš naštvanej, že už jsme to dopracovali tak daleko, že nám gratuluje fanda takového týmu... :fucker2: :-D . A i kdyby mělo být druhé kolo konečnou, těch pár zbývajících zápasů si užiju, to si piš!
Atlantik píše:Samozrejme ze by vypadal jinak kdyby bylo jiny skore :scare: Ted priznavas ze bys byl nastvany, predtim si psal ze nevidis kde byla Ottawa poskozena. To uz zni trosku jinak. A jinak co se tyce oblibenosti, ja jsem v tomhle uplny neutral, dokonce vas mam rad. Uprimne. Jste jedina sance na zachranu Vychodu, vse ostatni je pro mne v dane situaci spatne. Jinak se ale nechci zatahovat do nekonecne diskuze s tebou, uz se mi to jednou stalo a nebylo to OK.

Proste stalo se to co se stalo, budte radi ze postupujete dal a na to co se tu pise muzete vicemene kaslat. Mne jen pobourila tvoje veta ze nevis kde Ottawa byla poskozena.. pravidla-nepravidla, tohle musi bolet a je to krivda.
Já jsem rád, že jsme postoupili, to je jasný! Tu poškozenost jsem samozřejmě myslel v rámci pravidel, ne z pohledu hráčů či fanoušků. A jinak - Ottawa měla na postup víc zápasů, ne jenom tenhle... :wink2: . Ostatní už fakt rozebírat nebudeme, máš pravdu, že my dva bychom asi diskutovali o některých věcech dlouho... :-D .
Gratuláciou nepriateľovi a úhlavnému rivalovi, nezmieriteľnému rivalovi, ktorého by ste najradšej vymazali z mapy...Ale tým, že zagratulujete, vzťahy nijak nenaštrbíte, ani nezhoršíte, iba ukazujete class act, nič viac-nič menej.

Snáď sa vidíme v druhom kole, Habs :wink2:
sorry, rules are rules. Never date within the division


A tradicie treba dodrziavat :) :klobuk:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS