Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY Lightning vs. DETROIT Red Wings

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

TBL
66%
35
DET
34%
18

Jirik19 píše:Obrat se nám v sérii zatím nepodařil,ne?Je nejvyšší čas...
Jasan, máme na to. Don’t Stop Believin’!
Ale je to parádny hokej nahore dolu i nezaujatý fanúšik sa dobre baví :klobuk: pred obidvomi tímami

Ešte 4 minuty :wave:
uz jsme marni bych rekl..tak nic no

tyvole tak nakonec jeste takovy gol..
Thanks boys :cry: :shock: :thumbsdown:
Ráno se můžu oholit....
ok, můžu konečně zrušit ´hokej budík´
Jirik19 píše:Ráno se můžu oholit....
ze nedame ani gol je teda hodne spatne :thumbsdown:

no a Hank a Nyquist absolutni zklamani
Zklamání vzhledem k průběhu zápasu. Tampa byla hratelná. :x
Tak gratulace Bolts :klobuk: , byli dnes pozornější a postup si asi i zaslouží...dnes jsme byli marní
Creeper píše:Zklamání vzhledem k průběhu zápasu. Tampa byla hratelná. :x
tak trikrat jsme v serii vedli, tohle se bude tezko travit.
Za vypadnutie si môžeme celkom sami, nik iný. Tak hrateľný súper, akým bola Tampa, tu možno dlho nebude. Stačilo menej chýb vzadu a škoda kolapsu v game 4. No nič, i tak sa blíži skúškové, takže budem mať čas na učenie. Ale i tak vďaka za peknú sezónu, ale zase sme dali len to playoff a nič viac. Uvidíme, čo v lete.
Pasha píše:Za vypadnutie si môžeme celkom sami, nik iný. Tak hrateľný súper, akým bola Tampa, tu možno dlho nebude. Stačilo menej chýb vzadu a škoda kolapsu v game 4. Ale i tak vďaka za peknú sezónu, ale zase sme dali len to playoff a nič viac. Uvidíme, čo v lete.
Přesně tak. Můžeme brečet akorát sami nad sebou. Nebyli jsme jednoznačně přehráni jak všichni prorokovali. Nebýt kolapsu v game 4 a těch hrubek v obraně tak jsme soupeřem Montrealu. Zklamáním jsou pro mne výkony Zetteho a Nesquicka. Pokud bude hrát Tampa dále takový hokej tak má v dalším kole konečnou. Ale to už nám může být jedno.
Tak gratulace do Tampy.Postup nevím,jestli si zasloužili,spíš jsme jim ho darovali,ale na to se nikdo neptá.Snad je to nakopne a budou Montrealu důstojným soupeřem.

Co k nám?Opět se ukázala kvalita našeho mužstva,které je opravdu průměrné.Celek,který v zápase začne prohrávat a za Boha s tím nedokáže nic udělat,nemůže dojít daleko.A to nemluvím o 2 výhrách v řadě,to už bych chtěl moc.S takovou prostě nemůžeme v PO myslet na úspěch.
Bolts nebyli lepší, to my jsme hráli špatně. Snad přijdou změny k lepšímu. Ale stejně to byla zábava.
Zklamání z Hanka, ne že by hrál fakt špatně, ale když si vzpomenu na jeho dřívější p-o zápasy, tak je to k pláči, jak šel dolů. Nyq taky, ale ona ta řada jako celek nefungovala, Gustav není žádný extra tvořitel, přes takový vysoký pres jako hrála Tampa prostě puk nedovede vozit, to umí (uměl) Hank. Velká škoda, že nemáme víc ´těl´, opravdu za dost zásadní bod považuju absenci Cola a Franzena, což sou přesně ti hráči, se kterými by mělo herní pojetí Tampy největší problém.

Zbytek nevím, viděl to každý sám, nechce se mi to pitvat. Tampa grts, povědomě to přežiju kvuli našemu budoucímu gm, ale faktem je, že v sérii jednoduše lepší nebyla, akorát nenakropila tolik chyb a nakonec i ten opakovaný standard stačil.
Selly8 píše:Dal jsem na Tampu, ale jisty si tim nejsem, myslim ze ta serie bude napinavejsi nez si tu mnozi mysli
tady uz jsem to lip snad trefit nemohl :)
PK píše:Bolts nebyli lepší, to my jsme hráli špatně. Snad přijdou změny k lepšímu. Ale stejně to byla zábava.
Ja si proste nemuzu pomoct, ale kdyz srovnam Detroit, Tampu, Montreal s tim co se hralo v Metrodivizi tak tady to bylo o dost hratelnejsi. Tahle serie napr. vubec nebyla nejaka tvrda, sice solidni technicky hokej ale nic proti cemu by se nedalo hrat. Jak Ottawa, tak i vy jste meli na postup, Tampe hral v podstate jeden utok, Stamkos totalne marnej a jak rikam, nejsou ani nejak agresivni.

Jinak nemyslim ze by jste hrali spatne, dnes game 7 venku a prvni 2 tretiny jsem jen cekal kdy vam tam spadne ten prvni gol, meli jste jasne navrch a vypadalo to jako otazka casu. Nicmene to vase zakonceni... Chapu ze tohle musi mrzet, bylo jasne videt ze mate na postup. Dokud Tampa nehrala beton tak vam to slo, ale jak jste dostali ten gol, tak bylo hotovo, do plnych to uz neumite.
Atlantik píše:
PK píše:Bolts nebyli lepší, to my jsme hráli špatně. Snad přijdou změny k lepšímu. Ale stejně to byla zábava.
Ja si proste nemuzu pomoct, ale kdyz srovnam Detroit, Tampu, Montreal s tim co se hralo v Metrodivizi tak tady to bylo o dost hratelnejsi. Tahle serie napr. vubec nebyla nejaka tvrda, sice solidni technicky hokej ale nic proti cemu by se nedalo hrat. Jak Ottawa, tak i vy jste meli na postup, Tampe hral v podstate jeden utok, Stamkos totalne marnej a jak rikam, nejsou ani nejak agresivni.

Jinak nemyslim ze by jste hrali spatne, dnes game 7 venku a prvni 2 tretiny jsem jen cekal kdy vam tam spadne ten prvni gol, meli jste jasne navrch a vypadalo to jako otazka casu. Nicmene to vase zakonceni... Chapu ze tohle musi mrzet, bylo jasne videt ze mate na postup. Dokud Tampa nehrala beton tak vam to slo, ale jak jste dostali ten gol, tak bylo hotovo, do plnych to uz neumite.

:good: akorat to spis vice boli nez mrzi :-D V kazdem pripade budu prat Habs, Tamponum z Floridy prat urcite nebudu :)
Atlantik píše:Nicmene to vase zakonceni.
Že budeme slabí vzadu, to jsme věděli už v létě. Ale v půlce série nám odešla PP a to byl zásadní zlom. Vyloučení hráče Bolts bylo pomalu větším trestem pro nás :)
Škoda toho Detroitu. Verila som, že to už dotiahnete. Poriadne sa tam míňajú sympatické tímy pre mňa. :?
PK píše:
Atlantik píše:Nicmene to vase zakonceni.
Že budeme slabí vzadu, to jsme věděli už v létě. Ale v půlce série nám odešla PP a to byl zásadní zlom. Vyloučení hráče Bolts bylo pomalu větším trestem pro nás :)
kdyz nemame opravdoveho strelce a vzadu skutecne ofenzivniho beka, tak je to tezke. Tohle je fakt brutal nedat v takovem zapase ani gol. Nic proti Helmovi a dalsim, ale takovi hraci na PP by byt nemeli..z nouze cnost. Ale tak uz to nechme byt. To, jak tady kazdy psal, ze brecime se nakonec tradicne vyplnilo a to, co tady piseme celou sezonu - a to sice tragicke zakonceni nas nakonec vyradilo :thumbsdown: Velice smutne, ze Dats a Gleny jsou nasi top strelci. Kdyz das na PP hrace, kteri jsou totalne gramlavi v zakonceni, tak to nemuze fungovat. Bohuzel v nasem tymu prevladaji hraci, kteri by byli idealni na 3-4 utok. Jinak vetsina nasich hracu ma vubec problem trefit branu, nemluve o strele z prvni, kterou asi Babcock vsem zakazal (proto pry nehral Pulkki :-D )

a pokud jde o trenery, Cooper si vcera Babcocka pekne povodil :thumbsdown:
Kika píše:Škoda toho Detroitu. Verila som, že to už dotiahnete. Poriadne sa tam míňajú sympatické tímy pre mňa. :?
Co pre teba, ale pozri na podpis Cathy :lol2:
kajo píše:
Kika píše:Škoda toho Detroitu. Verila som, že to už dotiahnete. Poriadne sa tam míňajú sympatické tímy pre mňa. :?
Co pre teba, ale pozri na podpis Cathy :lol2:
Nuž, Katka musí svoj výber nabudúce lepšie prehodnotiť. :D Môj podpis bude aktuálny vždy...
:lol2: :lol2: :lol2hey uvedomila som si ze som tie timy asi zakliala, preto to dnes mazem a nic tam nedavam :D teda okrem Bostonu :)
Najslabšia séria prvého kola. Celkovo mám priveľa výčitok k nám, a nič sa počas série nezmenilo. Game 7 sme zahrali fajn, najlepší zápas série a hatovaný BISH konečne chytal dobre. Každopádne sme neočarili a v ďalšom kole budeme mať dosť problém ak nezmený niektoré veci. Ale to od Coopera nečakám :hroza:

Stamkos je úplne mimo, a Cooper a tie jeho reči ako sa nič nedeje ked je Stamkos tak marný. Jasné 0+3 je úplne paráda. Ďalšia vec je to čo sa tvrdí už 4mesiace, funguje Johnsonova lajna a inak nič. Stamkos tam potrebuje Kucherova a Killer do 3lajny. Drouin stále sedí...Val ktorý inak nemá zlé PO, hrá nadpriemerne ale čo má robiť keď má na krídlach Paquette a rookies Namestnikova? Boylovi to tam vyslovene sere Morrow....

Všetko podstatné tu už odznelo, okrem Fluke game1 súper horší nebol no takmer sme si spravili hanbu s 3prehrami doma.

Inak k obrane, hráme spoľahlivo a keĎ sme full a Sustr má obmedzený IT, spokojnosť. Hedman konečne v TOP forme. Garrison :thumbsup: , Coburn taktiež spokojnosť, akurát nechápem ten minimálny IT. Je škoda že mu Cooper nedôveruje viac.
277 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS