Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK Rangers vs. PITTSBURGH Penguins ‎

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

NYR
85%
44
PIT
15%
8

Atlantik píše:
Finch182 píše:
Atlantik píše: Sudi maj vzdycky tendenci dorovnavat, kompenzovat a podobne, ted najednou ne. Jak je to mozny?
Nechapem co stale tocis nejake kompenzacie a fifty fifty style. Vylucenia su na lade od toho, aby sa potrestalo faulujuce muzstvo. Nie je to doplnok do hry, kde sa to rozdeli cca rovnym dielom a kazdy dostane svoje sance na presilovky.
PP mozu byt v serii aj 50-0 ak jedno muzstvo fauluje a druhe nie. Neviem preco mas furt potrebu ich vidiet 50:50

Druha vec samozrejme je, ak sa na jednej strane piskaju skarede pohlady a na druhej sa nepiskne vrazda, to je o inom. Nevidim ale dovod, aby zebry dorovnavali pocet presiloviek na druhe strany a piskali nezmysly len aby druha strana nepovedala, ze nic nemala.

A inak nepatri to k zapasu ktory som nevidel, myslim to vseobecne.
Ano, souhlas, tak by to obecne melo byt. Jenze co sleduju NHL 15 let, tak to tak jaksi nefunguje a furt se dorovnava a kompenzuje, mi nerikej ze ne, aspon castecne. Kdyz jeden team ma 4 presilovky v rade, tak jen cekas na prvni dotek na opacne strane, ze kdy se piskne neco proti nim. A prijde to. Az ted najednou prijde serie s Rangers a presilovky po 5 tretinach hry 12-2 pro domaciho giganta, pritom uz v poslednim zapasu s nima v zč to skoncilo tak ze meli 6 presilovek v rade (cili usek 18-2).. Stojim si za tim, ze kdyby byl obraz hry stejnej a dresy se vymenily, tak to 2-12 na PP proti Rangers neni, to ani nahodou. S timhle na me nechodte. Jinak, jak priznavam v predchozim textu, neni to vse jen cerny a bily, je fakt ze disciplina nam nic nerika. Presto je zde ten nepomer vynesen az prilis do extremu.

Je to 5-12 kdyz uz. A naprosto to odpovida tomu jak oba tymy hraji.
Nevíte, de bych se mohl podívat na celej zápas? Když nemám GCL, sem po první třetině usnul...:(
Malkin se trapi, nepomaha ani to ze hraje s Perronem ktery je mimo, ale tohle bylo klicovy. Kdyby Rangers srovnali v oslabeni 10 minut pred koncem na 3:3, tak nas uz prejedou. Nasledne minutu na to jsme davali na 4:2.
Ehrhoff udajne nenapreduje se svym zranenim. Pouliot bruslil, ale popravde bude lepsi kdyz zustane v pressboxu, Rangers by sli po nem. Tahle obrana je mozna destruktivni, malo kreativni a pomala ale system Rangers je zalozen na smrticich brejcich a zatim se nam to darilo eliminovat. Akorat mozna naskoci Wilson za Bennetta.

Z domaciho ledu mam obavy, meli by jsme se drzet toho road stylu a neblbnout, obavam se ze lidi nas pozenou dopredu, houby z toho bude a Rangers budou trestat pri vetsim prostoru. To je presne to na co si musime dat bacha, chce to hrat tak jako venku, pomalu a trpelive, jediny vyhody domaciho ledu by mely byt line-matchupy a fakt, ze sudi snad v Pittsburghu nebudou piskat tolik presilovek pro NYR...
Prvni dve tretiny mizerie a sterilita, bylo by fajn kdyby jsme nekdy dali prvni gol i my, ale takhle nebyl ani narok. Meli jsme mit doma momentum, jenze to se vubec nedostavilo. Rangers byli 2 tretiny jasne lepsi a 2-0 vedli zaslouzene, i kdyz oba jejich goly padly tesne po nepotrestanych faulech v jejich obrannem pasmu (na Crosbyho a Lapierrea). Rangers nevyuzili sance odskocit na 3-0, my jsme neco zacli hrat az ve 3.tretine a vygradovalo to po kontaktnim golu na 1-2(tady zas muzou namitat Rags, aktivita Crosbyho a Hornqvista pred brankou byla na hrane). Po golu to byl drtivy tlak, do Lundqvista tam vrazeli a bylo to jako na strelnici, nicmene Rangers ten zaver i se stestim ustali. U nas je otazka, proc se zacalo hrat az tak pozde, mnoho k vyrovnani fakt nechybelo, jeste 5 sekund pred koncem tam byla golovka, ale chtit prodlouzeni za 10 minut snahy(i kdyz enormni) by bylo asi moc. S Rangers se da hrat, ale fakt musime jit nadoraz, tak jako v game 2 a tak jako ted ve 3.tretine. Jina sance tam neni, game 4 bude existencni a musime jit na dno sil od zacatku.
Mi přijde, že Rangers ani zdaleka nehrají v PO módu. Na to jsem viděl až příliš jejich zápasů v sezóně.. Jako mně je to jedno, doplatí na to oni protože jestli šetří síly na další kola, taky se může stát, že narazí na rozjetého soupeře a pak už se těžko bude dostávat na úroveň soupeře. Někdy jen bránit nestačí. Nicméně, tato série zklamání prozatím. Žádný skvělý hokej (který jsem očekával) se tu nehraje.. :|
Videl jsem to do 2. golu a rikal si, ze Lunddira si zase sotva sahne na puk a dostane hvezdu a taky ze jo..
Priste by to chtelo trochu vetsi naskok na poslednich deset minut kdy zacnou pens hrat
AndyF píše:Videl jsem to do 2. golu a rikal si, ze Lunddira si zase sotva sahne na puk a dostane hvezdu a taky ze jo..
Calbot by nedostal,ikdyby chytal sebelepsi..lunddira =znacka to se musi davat :jn:
TAKWALK píše:
AndyF píše:Videl jsem to do 2. golu a rikal si, ze Lunddira si zase sotva sahne na puk a dostane hvezdu a taky ze jo..
Calbot by nedostal,ikdyby chytal sebelepsi..lunddira =znacka to se musi davat :jn:
Bože.. kroť se..
Guddy.44 píše:
TAKWALK píše:
AndyF píše:Videl jsem to do 2. golu a rikal si, ze Lunddira si zase sotva sahne na puk a dostane hvezdu a taky ze jo..
Calbot by nedostal,ikdyby chytal sebelepsi..lunddira =znacka to se musi davat :jn:
Bože.. kroť se..
Bys chtěl po fanoušcích Flyers moc. Tam je to jeden exot vedle druhého :wink:
tomasinho píše:
Bys chtěl po fanoušcích Flyers moc. Tam je to jeden exot vedle druhého :wink:
fanoušek Flyers řešící (ne)kvalitu brankářů jiného týmu už je exot sám o sobě :hop:
lets go Rangers píše:
tomasinho píše:
Bys chtěl po fanoušcích Flyers moc. Tam je to jeden exot vedle druhého :wink:
fanoušek Flyers řešící (ne)kvalitu brankářů jiného týmu už je exot sám o sobě :hop:
Znova a lepe..
uctu k starsim :andy:
Finch182 píše:uctu k starsim :andy:
Osrat uctu..
ved ja som sa ta len zastal :neviem: :D
Finch182 píše:ved ja som sa ta len zastal :neviem: :D
Ja vim, ale nepotrebuju uctu.
:lol2: :lol2: Andy

Správnej Flyer! Žádná měkota! To se mi líbí :good:
Ano. Lundqvista nesnasim, nemam o nem zadny velky mineni, a diky Masonovi se ted muzem ohledne kvality brankaru s fandy Rangers smele pustit do diskuze, coz ostatne loni sami videli.
AndyF píše:
Finch182 píše:ved ja som sa ta len zastal :neviem: :D
Ja vim, ale nepotrebuju uctu.
jj andy nepotrebuje uctu :!: co keby si radsej Finch spravil pre neho nieco ozajstne..napr. vymenil mu plienky alebo pomohol mu prejst cez cestu?
Anty píše:alebo pomohol mu prejst cez cestu?
Od toho tu je Mitch.....


Inak sa citim strasne divne ked musim fandit rags..... ale dnes vas aspon trochu pozriem a budem verit, ze sa to klepne na 3:1 a pens uz budu pomaly balit kufre....
AndyF píše:Ano. Lundqvista nesnasim, nemam o nem zadny velky mineni, a diky Masonovi se ted muzem ohledne kvality brankaru s fandy Rangers smele pustit do diskuze, coz ostatne loni sami videli.
do dikuze se pustit muzes, ale porad bude u Masona svitit 18 wins z 51 zapasu a u Kinga 30 wins z 46 zapasu.

Henke umi zapas vyhrat i kdyz se tymu nedari.
Takovy pi*oviny na me prosimte nezkousej..
Jinak si te vazim, vo tom zadna..
:backtotopic:
Podstatny je, ze jste s nim spokojeny.
Dnes vyhráme.
Nejlepsi bude podpalit tu novou arenu, to je uz prokleti. Domaci vysledky s Flyers, domaci bilance v playoffs, bilance v domacich OT 0-5 a tak by se dalo pokracovat.. Snaha tam je, ale s jednou lajnou se hrat neda. Btw, menim svuj nazor na viteze SC, Rangers to nebudou ani nahodou. Nam na ne chybi kousek a to jsme bez obrany a defacto bez Malkina. Je to skoda, byt komplet tak je to nase, bylo to hodne hratelny..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS