Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ST.LOUIS Blues vs. MINNESOTA Wild

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

STL
56%
24
MIN
44%
19

Obrázek
(16/4, 18/4, 20/4, 22/4, 24/4, 26/4, 29/4)
[li]preco nie tradicne dvojice 1-8/2-7/3-6/4-5?
po novom: prve 2 miesta vitazi divizii, dalsie 4 miesta 2-4 z oboch divizii a posledne 2 muzstva bez ohladu na konferenciu postupuju na zaklade tzv.divokej karty(WC1,WC2) / vitazi divizii hraju proti divokym kartam a 2-3 v diviziach hraju medzi sebou v ramci svojich divizii
[/li]
Blues in 5: Wildakom neverim, aj ked rad by som sa mylil
Drsny matchup. Fandim tradicne wild ale mozu vyhrat obidva timy. Opet si myslim ze st.louis chybaju clutch hraci.
STL nemaji golmana ...4-3 pro MIN
4-2 for Minnesota.
Bude to na 7 zápasov, ale neviem, kto zdvihne ruky nad hlavu. Čaká nás epická séria. Ak Dubnykovi vydrží beast forma :scare: :scare:
Blues in 6.
4:3 pre divochov
Snad to Blues dají, ale bude to těžké. 4:3 pro Blues.
TAKWALK píše:STL nemaji golmana
:lol2: :lol:

4-2 pro Blues
Blues konečně potvrdí postavení v Play-off; 4:2 Blues
Škoda že sa tieto 2 tímy stretli už v prvom kole :? , obom by som doprial aby došli daleko. Ale Blues si nemôžu dovoliť další choke a pôjdu dalej oni :neviem:
2:4 v pohodke pre Wild
faktor Dubnyk
4:2 MIN
Hodně vyrovnaná série, ale myslím si, že Blues mají o něco kvalitnější kádr - 4-2 pro ně.
4:0

Blues

Fire Yeo
Blues in 4.
je to len chvilka co viem, ze superom Wild budu Blues, uz sa mi to trosku rozlezalo v hlave a musim povedat, ze toto bude velka skuska pre divochov, co sa tyka zapadu, tak pred bluesmanmi mam asi najvacsi respekt a podla mna je to najsilnejsi mozny super

ja to vidim tak, ze su Wild, Predators, Canucks, Flames a Jets a su Blues, Ducks a Blackhawks, Hawks uz maju 2 SC a deep runy za ostatne roky a tuto sezonu im moc neverim, takze to vychadza na 2 jasnych favoritov (potvrdili to aj diviznymi titulmi), obaja maju za ostatne roky vynikajuce vysledky v ZC, ale prakticky ziadny deep run v playoff, ba naopak zopar prekvapujucich skorych vypadnuti, vseobecne su povazovani za velkych favoritov a nie je to o tom, ze mozu, ale ze by mali, takze ak nedaju minimalne to finale konferencie bude to velky neuspech a uz sa to s nimi moze viest rok po roku ako so Sharks az pride to co prislo teraz v ich pripade a preco su u mna Blues pred Ducks, pretoze nieco maju a nieco nie, maju podla mna lepsie zostaveny tim a nemaju este SC

takze suma sumarum, prave som zhliadol tweety so zostavou Blues a to je vazne paradny kader, taktiez Wild to proti nim musia vzdy riadne vydriet, sice z poslednych 3 zapasov su tam tie 2 vyhry v riadnom hracom case, ale minimalne v 2 z nich nehrali Blues to na co maju a co budu predvadzat v playoff

pocas sezony som si strasne zelal seriu s Predators, ale to ma uz celkom preslo a tak trosku som najviac asi dufal v seriu s Ducks, tam je sice tiez ta bilancia s nimi uz pomaly na prasky, ale herne to byva dost vyrovnane a je to takmer stale len o tom jednom gole a raz sa to musi otocit, navyse mam pocit, ze tam je docela rivalita a taka mensia nevrazivost a hlavne taky Koivu je v zapasoch s nimi dost vynervovany a takeho Mikka chcem v playoff vidiet a 2 prehrane serie s nimi v playoff by uz chcelo pomstit, takze mozno neskor

suma sumarum 2, na druhej strane ma velmi tesi, ze Wild budu hrat na uvod s takto silnym superom (ja tiez ked nieco robim, tak mam radsej to tazsie na uvod :-D a to lahsie potom), ci uz by to boli Ducks alebo to su prave ti Blues, je to velka challenge a ako som spominal v topicu Jets, mam to strasne rad a uz sa neviem dockat, dufam, ze ta seria bude stat za to a bude to vyborna reklama na hokej, pravdepodobne vsetky zapasy budem sledovat zo zaznamov, takze snad ziadny vysledok sa nedozviem pred skuknutim :pray: a budem si to moct poriadne vychutnat, pokracujeme na HS, ktore taha snuru ako Dubnyk, GCL sa uz asi do zapasu nedostane :giggle:

Wild su stale timom, ktory moze len prekvapit, ale ta kvalita tam uz jednoznacne je, verim im, ved uz ich mam na 2 dlhodobych tiketoch :scare: (myslim, ze tento rok je to idelana moznost ked beriem do uvahy sancu na SC a vysku kurzu a len ma mrzi ten neodoslany tiket na ich vitazstvo pred allstar prestavkou, ktory som uz mal natukany, ja som to vtedy tvrdil, ze tento rok bude ten zlom vtedy a vyslo to, no zial to nebol ten pripad sialeneho tiketu ked ten tiket dam a nerozmyslam a az po jeho odoslani zacnem rozmyslat, ze co som to vlastne podal :-D ) tuto sezonu si mnohi hraci presli vselicim, uz len ten samotny postup z tej zlej pozicie do playoff je pre nich obrovskou odmenou a verim, ze budu naplnene slova, neviem ci uz Pariseho ci Sutera, ze v Minnesote nepodpisovali len kvoli nejakemu postupu do playoff, ci nejakej vyhranej serii v nom, takze uvidime co playoff prinesie a ked to nevyjde, skusime to o rok, ale take vypadnutie uz v prvom kole urcite nastve, ale tak trosku prehnane sa da povedat, ze v pripade Wild to nebude az taka katastrofa ako by bola v pripade Blues

takze si tipnem 4:2 pre Wild, rozhodnute doma :psst:
Blues v 6ti nebo 7mi na všechno se Dubnyk nezmůže...
Jednoznacne top seria prveho kola. Nezabudajme ze st.lujz maju suckmeestera a ten nikdy nic nevyhra.
Můj favorit na Cup.Blues 4:2.
Na úvod mi nedá aby som nepochváli celú centrálnu divíziu, ktorá je jednoznačne najvyrovnanejšia a najlepšia v lige očom hovorí i postup maxima 5 tímov do PO.Taktiež i minulú sezónu nazbieral posledný Winnipeh viacej bodov než VAN,CGY a EDM zo slabučkej pacifickej divízie. Na druhej strane umňa má velký rešpekt i Dallas s Coloradom ktorý nevypustili boje o PO do posledných zápasov a nie to úboho tankovať sezónu kvôli draftu. To sa i ťažko predstavuje to tankuvanie úmyselne prehrávať či úplne lahostajne a laxne nastupovať do dalších zápasov, to by si tí hráči vonkoncom nezaslúžili ten rozprávkovy plat aký dostávajú. K Dallasu aby hráč z nepostupového tímu do PO a vyhrá prestížnu Art Ross trophy je skutočne famózne a ešte akým spôsobom ked v poslednom zápase dal hattrik + jedna asistencia. "Ešte nikdy v dejinách profiligy sa nerozhodlo o Art Ross Trophy takým dramatickým spôsobom, aký nastal v noci na nedeľu. Benn strelil "predátorom" v úvodnej dvadsaťminútovke dva góly a pred záverečnou tretinou tak strácal na Tavaresa jeden bod. Islanders už medzitým dohrali súboj s Columbusom (4:5 sn), v ktorom center "ostrovanov" zaznamenal gól a asistenciu a počet bodov navýšil na konečných 86 (38+48). Nashville však v závere v snahe vyrovnať odvolal brankára a kapitán Dallasu skóroval v čase 57:55 do prázdnej bránky, čím zavŕšil svoj hetrik a bodovo sa vyrovnal Tavaresovi. Ten by v tom momente získal trofej, lebo dal v sezóne viac gólov ako Benn. Napokon útočník Stars predbehol konkurenta o jeden jediný bod vďaka druhej asistencii pri góle Codyho Eakina, ktorý padol iba 8,5 sekundy pred koncom duelu. Benn sa pri tejto situácii puku vlastne ani nedotkol hokejkou, ten sa iba odrazil od jeho korčule po zlom vyhodení od Viktora Stalberga a akciu Trevora Daleyho zakončil spomínaný Eakin." :good: . Colorado tiež i ked bolo dlhodobo skôr tak na teoretickej šanci na PO stále bojovali dalej a nevypustili to a ked prirátam ešte ich skvelú minuloročnú sezónu tak tento "kolaps" by si podla mňa nemal vynútiť zas neaké razantné zmeny do zostavy... Posledným tímom z nepostupového spektra ktorý má môj obdiv sú Columbus ktorý mali špičkový finish s bilanciou 16-2-1 kde okrádali o body i jasných favoritov. Škoda len tej čiernej 7 zápasovej šnúry prehier pred týmto výkonom inak ak by aj tam boli neake zisky bodov alebo ak by bola dlksia sezona tak by tento výkon mohol byť dokonalým finishom ako v prípade Ottawy. Takže DAL,Avs,Cbj :klobuk:
Na záver k tomuto ma pobavilo este davnejsie súboj medzi EDM:PHI
Rono píše:
Finch182 píše:Vytkol by som ale ten ziskany bod
Tak jasně. Ale zase vem v potaz, že jsme hráli taky vlastně s tankerama. :giggle: Zase nemůžem být tak nenažraní. Regular prohry snad přijdou teď s Hawks a Sharks.
:slap: Osobne si to z pohladu Wild neviem vôbec predstaviť aby som chcel prehry a takých sezón bolo viacero ked som bol radšej že dôstojne dohrali sezonu nez este dufat v prehry :? kvôli draftu.

Ale späť k serii. Myslím si že i posledný vzájomný zápas môžme bezproblémov hodiť za hlavu a netreba ztoho vyvodzovať žiadne závery ked oba tímy šetrili hráčov a nechceli "ukázať karty" pred vzájomnou seriou. Na strane Blues si oddýchli hráči ako Backes, T.J.Oshie, Ott, Pietrangelo a Shattenkirk a u Wild to boli: Koivu, Fontaine, Suter a Spurgeon kým ešte zápas dozadu proti Nashvillu Yeo doprial oddych najväčším zakončovatelom ako Niederreiter, Parise, Vanek (Dokopy dali vyše tretinu golov Wild počas sezony 79z231) a konečne sa dočkal oddychu aj Dubnyk.
St. Louis was fifth in goals-against per game (2.40) and second in shots against per game (27.2); Minnesota was sixth (2.42) and fourth (27.6) in those categories. I posledný zápas to trochu potvrdil ked v prvej tretine mali Blues len jednu strelu a všetko išlo vedla alebo zblokované :lol2: Takže určite sa dočkáme dirty serie
Na papiery vyzerajú Blues predsa len o ten krôčik lepšie natom či už v útoku ale skôr v obrane to majú viac vyvaženejšie i dotoho 3.páru a hráčov ako Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Michálek, Jackman a Bortuzzo/Gunnasrsson netreba predstavovať, bude to nesmierne náročne sa presadzovať cez tú obrannú zeď. Na druhej strane si myslím že predsa len viac ofenzívne zameraný obrancovia sú na strane Wild či už Scandella, Dumba alebo Spurgeon.
Momentálne to v brankovisku podla mna vyzerá lepšie pre Wild kde neni očom kto bude nastupovať na všetky zápasy i ked Dubnyk nemá ešte žiadne skúsenosti s Play Off :panika: zatial čo u Blues by ma ani velmi neprekvapilo ak by nastúpil i Allen ktorý mal vydarený záver sezóny, ale taktiež nemá takmer žiadne skúsenosti v PO takže zrejme Blues vsadia na istotu teda Elliotta.

"You can survive on poor [power play]," Hitchcock said. "Just wave it off and move on. You'd like to get a timely goal or two, but nothing more unravels a team than if you can't kill penalties. It just unravels everything. It means you can't check." :hmm:

"I keep saying this, but your best penalty killer is always your goalie, and [Dubnyk] is doing a great job back there," Yeo told FOX Sports North. "Obviously making the first save, controlling the rebounds. But he's also, if a team is dumping it in or we're forcing them to give it up, then he's helping to retrieve some of those pucks, and that's huge."

Zatial čo Blues majú 4. naj PP v lige a i solídne oslabovky 8. v lige tak Wild patria k najhorším tímom čo sa prebojovali do PO z hladiska PP ale zasa s najlepšími oslabovkami a tak ako hovorí citát Hitchcocka tiez si myslím ze oslabovky sú prednejšie... Uvidíme ako i v samotnej serii zavážia tieto početné výhody/nevýhody.


od tohoto chlapca ocakavam nieco velke :panika: to by mohol byt nas rozdielovy hrac

inak co sa toho centralu tyka, mozeme byt radi, ze Wild znovu to playoff dali, za tie 2 roky co bola tato divizia vytvorena, tak vzdy jej timy obsadili obe divoke karty a za tie 2 roky si playoff zahrali vsetky jej timy, v oboch pripadoch len Blues, Hawks a prave Wild, a to vzdy cez divoku kartu :heat: o rok to bude znovu masaker, ani by ma moc neprekvapilo keby to z tejto trojky niekto o rok neda...
:waa:

takze zostava Wild na prvy zapas by mala byt nasledovna

Zucker - Koivu - Stewart
Parise - Granlund - Pominville
(takze to mame prvu a druhu lajnu, no skor prvu a druhu prvu lajnu, resp. prvu a druhu druhu lajnu :lost: tu som zlozenie trafil a velmi ma tesi zlozenie tej Mikkovej lajny)
Vanek - Coyle - Niederreiter
(kridla som mal opacne, napokon na svojej prirodzenej pozicii by mal byt Thomas)
Cooke - Brodziak - Fontaine
(vacsie sance som daval Haulovi, ale ten svoju poziciu stratil a uprednostneny bude Kyle, Eric bude musiet cez leto riadne zamakat lebo to posledne zrejme odflakol, ktovie nakolko kvoli zraneniu z MS, jeden z poslednych zapasov pri late scratchi Koivua dostal sancu dokonca v jeho lajne, no postupne sa v zapase prepadol z 2. lajny cez 3. a 4. az na posadenie do konca zapasu :!: )

Suter - Brodin
Scandella - Spurgeon
Leopold - Dumba
(obrana trafena na 100%, Jordan aj Matthew myslim, ze jasne pred Prosserom, teda aspon mlady, stary na lavej strane skor ako lavak pred pravakom Nateom)

Dubnyk
Kuemper
(myslel som ze v poslednom zapase zakladnej casti dostane sancu v branke Backstrom, aby odchytal svoj posledny zapas za Wild, no asi si budeme musiet spatne zistit, ktory zapas bol vlastne jeho dernierou)

zatial mimo zostavy Haula, Carter, Schroeder, Bergenheim, Prosser, Folin a Backstrom
zraneni su Ballard a Harding, ale tu je uz o oboch zial velka pravdepodobnost ukoncenia kariery, takze viacmenej su divosi bez zraneni


co sa tyka Blues, tam to samozrejme nemam nejako moc nastudovane a odsledovane, ale ako som uz spominal :respekt: na zaklade posledneho treningu

Schwartz - Stastny - Oshie
Steen - Lehtera - Tarasenko
Jaskin - Backes - Berglund
Ott - Goc - Reaves

Gunnarsson - Pietrangelo
Bouwmeester - Michalek
Jackman - Shattenkirk

Allen
Elliott

mimo zostavy Jokinen, Porter, Rattie, Bortuzzo a Butler a bez zraneni



historicka vzajomna bilancia hovori v prospech Blues, tohtosezonna v prospech Wild
divosi vyhrali 3 z poslednych 5 zapasov a bodovali v 4 (1x SO), no predtym vyhrali bluesmani 7 zapasov (1x SO a 1x OT) v rade ak ratame posledne 3 sezony + dalsie 2 (1x SO) este predtym
Blues in 6.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS