Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER Canucks vs. CALGARY Flames

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

VAN
41%
21
CGY
59%
30

Obrázek
(15/4, 17/4, 19/4, 21/4, 23/4, 25/4, 27/4)
[li]preco nie tradicne dvojice 1-8/2-7/3-6/4-5?
po novom: prve 2 miesta vitazi divizii, dalsie 4 miesta 2-4 z oboch divizii a posledne 2 muzstva bez ohladu na konferenciu postupuju na zaklade tzv.divokej karty(WC1,WC2) / vitazi divizii hraju proti divokym kartam a 2-3 v diviziach hraju medzi sebou v ramci svojich divizii[/li]
[/size]
Jiří Hudler :wave: Go Flames Go !!! 4:3 pro Flames :sarcasm:
Tak tu budem asi fandit calgary. Tipol by som to na canucks 4-2 ale kto vie ako to dopadne. Uvidime ako sa hecne jonáš v brane.
Flames in 7
wow dalsi canada derby,bude to max zapasu a 4-3 pro CGY
Flames in 4.
Canucks in 7.
4:2 pre Calgary
Za me to vidim na Calgary , po zazracnym play off runu kde porazeli vsechny primy soupere verim ze jsou ve forme a hladovi.Vancouver je pro me moc prumernej a nevyraznej tym i kdyz tam ma osobnosti ale Sedin Sisters neberu tolik jako play off hrace.Zatimco Calgary ma řadu mladiku kteri chteji dokazat ze jsou v nhl pravem a navic hudler konecne dostal sanci byt opravdovym lidrem , kterym bezpochyby je.
Za posledných tridsať sezón Calgary prešlo cez prvé kolo plejaf len štyri razy, ale keď už prešlo, tak hneď trikrát potom hrali finále.

Predstava matchupu dvoch tímov Atlanty je zaujímavá, ale keďže je jasné, že Calgary nemá na finále (o tom, že Winnipeg dostane 0:4 tiež nie je ani sporu), tak očakávam postup Vancouveru.
Calgary 4:3
Vancouver znovu v plejaf a opäť tu máme aj velkú fan bejs :roll:
Canucks in 6. Máme vyvážený tím a rozhodne skúsenejší, Sedinovci mali pekný bounce back year a opäť patrili k najproduktívnejším hráčom ligy, zabrali aj v ťažkých zápasoch ked ich bolo najviac treba. Proti zelenáčom z CGY by nemali mať problém presadzovať sa. Trochu sa obávam o bránu, snád Läck podrží . Calgary malo krásnu sezonu a budúcnosť je červená, ale tento rok nato ešte nemajú, bez Gia určite nie.
Fandim CGY, ale ci na to maju neviem neviem
Flames mají sice parádní první útok ale to je tak všechno a ten jim tu sérii nevyhraje :nono: Máme zkušenější mužstvo a mnohem širší kádr takže spoustu možností :yes: Canucks in 7.
Tady si tipnu trošku překvapení a výhru Flames 4-3... :wink2:
plamene uz nejaky ten tyzden v PO mode, to by mohlo platit
bandwagoner cepi!
4:3 CGY!
Cgy valí bomby, to je jasné, ale na vagon nenaskočím, Košťatky 4-1.
Flames 4:2
19-7 hlasovanie , tu niekto pekne precenuje nas tim :)
Tak túto sériu vidím velmi otvorene na game 7 a trocha ma prekvapuje jednoznačné hlasovanie 70% ku 30% v prospech Flames. Za mierneho favorita považujem práve Canucks, ale tak či onak užite si postup z prvého kola pretože v druhom to bude konečná či už pre Flames alebo Canucks.
Canucks in 7
Ve čtvrtek mám volno, takže jsem si vsadil rovnou i na CGY, když budu čučet live, ať to má pro mě jen ty největší grády hned v game one. Pome rozbit Nanuky!

GOFLAMESGO
mitch píše:19-7 hlasovanie , tu niekto pekne precenuje nas tim :)
Kým budeme mať v tíme Sedinovcov s Burrowsom tak tu stále budeme nesympatický tím a bez rešpektu.. :roll:
Ale už som si zvykol, o to lepší pocit bude z prípadného postupu.
Kdyby Van hrál sérii proti Edmontonu, tak ho tady bude většina stejně shazovat.
Takže jdu proti proudu. Canucks v sedmi.
Canucks in 7.
Canucks - Flames 2:4... :yes:

Na tohle jsem před chvílí vsadil... :roll:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO