Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER Canucks vs. CALGARY Flames

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

VAN
41%
21
CGY
59%
30

:giggle:
Náhodou som narazil na toto video, ktoré už prekratšuje všetky medze :slap: + ešte po dnešnej záverečnej bitke sa séria začína uz riadne priostrovať
Minnesota1 píše:prekratšuje
:hehe:

Hamhuis by mal dostat distanc za tu sarvatku! Hraci Canucks porusili hned 2 nepisane pravidla :rtfm: : do bitky dvoch hracov nezasahuje treti a ked je hrac na zemi, uz sa nebije!
No nevím. To co udělal Hamhuis, dělaj ubožáci proti nám a distanc nedostávaj. :hmm:
Ale aspoň Dorsett neodjel a šel potom znovu jeden na jednoho.
Nj je to aj Dorsettova chyba, pretože sa bije skoro s každým a pritom v 80% prípadoch dostane naprdel. Ale tak Engelland dostal aj instigatora, takže to začal on a Derek asi na výber nemal :neviem: . Hamhuis hovoril že išiel do tej bitky len aby ich dal od seba, pretože rozhodcovia boli slepí a nie aby pomáhal Dorsettovi.
A je mi jedno kolko nepísaných pravidiel sme porušili, v prvom rade zato môže ten provokatérsky demen* ktorý tam v poslednej minúte pošle prasce. Ferlund je tiež dobrý prípad :bitka3: .
Tieto bitky mali prist uz v prvej tretine. Na konci ked je rozhodnute je uz neskoro. Dufam ze v nedelu bude povolany wolf a mozno aj mcgrattan a zacneme s tym uz v prvej tretine.
mitch píše:Tieto bitky mali prist uz v prvej tretine. Na konci ked je rozhodnute je uz neskoro. Dufam ze v nedelu bude povolany wolf a mozno aj mcgrattan a zacneme s tym uz v prvej tretine.
A co kdyby jste radši začali hrát hokej? :wink2:
az teraz som si vsimol, ze za CGY hra aj Harry Correy Potter :rofl:
Engeland nastastie obisiel uplne a stopercentne spravne bez trestu ako niektori zufalci vypisovali a ako naznacoval povodny instigator trest.bob dostal pokutu neviem zaco ale je mi to u prdele. Musime povolat jak som pisal wolfa a pustit sa do bitiek este v prvej tretine nech ich to rozhodi. Osobne by som rozhodne nevahal nasadit aj briana ale do toho asi nepojdu. Do tretieho zapasu by som si zelal keby sa racil prebudit hudler. Tento zapas je must win ak chceme nieco robit s tou seriou.
Príšerný výkon :hroza: . Množtvo chýb v úvode, nulová fyzická hra, neskutočne nás prehitovali. Dostali sme znovu 3 presilovky po sebe ale ani sme poriadne neohrozili. Pri hre 5 na 5 už vôbec nie, jasne sa ukazuje že sme najhorší tím z tých ktoré sa dostali do PO pri vyrovnanom počte hráčov. Ferland je blázon, aj ja chcem takého... čakal som podobnú hru od Keninsa ale ten má od toho daleko...
:cinka: Sfukli sme ich jak handry. Buducii zapas chcem vidiet utok na hlavu horvata, sedina a lacka. Nestazujem sa len konstatujem. Trochu mi aj crvrklo z toho plejof hokeja same bitky, to je proste parada.
mitch píše::cinka: Sfukli sme ich jak handry. Buducii zapas chcem vidiet utok na hlavu horvata, sedina a lacka. Nestazujem sa len konstatujem. Trochu mi aj crvrklo z toho plejof hokeja same bitky, to je proste parada.
Už by ses mohl trošku krotit všichni už ví, že jsi letos na práškách :wink2:
Ohlund píše:Príšerný výkon :hroza: . Množtvo chýb v úvode, nulová fyzická hra, neskutočne nás prehitovali. Dostali sme znovu 3 presilovky po sebe ale ani sme poriadne neohrozili. Pri hre 5 na 5 už vôbec nie, jasne sa ukazuje že sme najhorší tím z tých ktoré sa dostali do PO pri vyrovnanom počte hráčov. Ferland je blázon, aj ja chcem takého... čakal som podobnú hru od Keninsa ale ten má od toho daleko...
Sedini nejsou PO hráči a druhá lajna je na úrovni třetí tak co jsi čekal? Hrajeme kombinační hokej a jen ten zkrátka nestačí. Celej rok jsme prohrávali ve fyzické hře jeden zápas za druhým tohle mě nepřekvapuje :neviem: Doba Horvata s Virtanenem ještě přijde ne náhodou je Bo naším nejlepším hráčem v poli :thumbsup:
"vsichni vi" je klasicka demagogicka pomocka vnutit predstavu ze vsetci maju nazor ako ty.

Ferland dobre ale musia sa k nemu pripojit aj dalsi a este viac ich hitovat a bit sa.

Obrázek

Hudler by sa konecne mohol dostavit na stvrty zapas. Z prveho utoku zatial hra ok len gaudreau. Ale chlapec by sa mohol naucit palit na branu namiesto prihravok az do prazdnej.
Leo píše:Doba Horvata s Virtanenem ještě přijde
No neviem, mne pride Virtanen ako kandidat na bust :neviem: (kazdopadne uvidime, ale ja mu vobec neverim..)
kajo píše:
Leo píše:Doba Horvata s Virtanenem ještě přijde
No neviem, mne pride Virtanen ako kandidat na bust :neviem: (kazdopadne uvidime, ale ja mu vobec neverim..)
A z čeho momentálně usuzuješ? Nebylo by lepší počkat si, až naskočí do NHL?
Samozrejme, ze ano. Ved ja to vyslovujem len ako moju domnienku, kedze hra v Calgary Hitmen, kde hrava aj nas top prospect Sanheim. A preto mam hitmenov trochu odsledovanych. A Jake sa oproti minulemu roku takmer vobec neposunul (na rozdiel od Sanheima, ale to uz do tejto temy nepatri). Ale ako vravis, ukaze az cas.

Flames ma zatial prekvapuju, necakal som ze budu az takto vzdorovat :thumbsup: Nasledujuci zapas bude klucovy,(imo) kto ho vyhra, vyhra celu seriu.
Giordano se pry muze vratit ke konci PO.
Coz mi vychazi jako nejaky finale..

Pokud by mi vypad vagon, a tenhle jeste pojede, tak bych na nej teda taky naskocil, kdyz jinak nedate...
AndyF píše:Giordano se pry muze vratit ke konci PO.
Coz mi vychazi jako nejaky finale..
"If the next few weeks go well for Giordano and the Flames, there’s a possibility he could find his way into the lineup midway through a second round series."
Pokud by mi vypad vagon, a tenhle jeste pojede, tak bych na nej teda taky naskocil, kdyz jinak nedate...
S dovolenim bych se pak pripojil :yes:
Toto su bitky :box: :good: . Nie ako tie dohodnute pocas buly :thumbsdown:
presne takto to ma v PO vyzerat :good:
Včera v druhej časti zápasu už ich nasadzoval Willie skoro stále, ale celkovo po 3 zápasoch majú Sedinovci 13 minut priemerný 5v5 ajs tajm :? . Presiloviek sme mali tiež kopu, ale ani tie Sedinovcom zatial nejdú, jediný PP gol dal druhý unit ktorý dal v základnej časti tak 2 goly :giggle: . V 1. aj v 3. zápase sme dostali 3 PP po sebe, keby sme neaké využili mohla tá séria vyzerať úplne inak. Takže Sedinovci zatial docela sklamanie, snád to ešte zachránia. Ale inak súhlasím s kajom, další zápas bude klúčový, musíme predviesť další velký bounce back výkon inak sme v háji a tiež som skeptickejší aj ohladom tých našich prospektov, tiež ked si semtam pozriem výsledky hitmenov tak pri výhre 6:1 má Jake 0+1 a meno Sanheim je skoro pri každom, aj ked sú tam 2 :hmm: .
Roky sme boli na PO zvyknutý ale podla mňa nás čoskoro čaká doba akú prežívali CGY a EDM, že sa niekolko rokov do PO nepozrieme :? . To že z Horvata bude super hráč je síce pekné ale sám nato stačiť nebude a ked sa pozriem akých mladíkov majú konkurenti .... Ale to je ešte daleká budúcnosť, teraz je dôležitý len ten Gejm 4.
Uvidíme či neskúsi WD Millera , možno ešte Kassian by mohol ovlyvniť tú sériu, ale jeho tréner nemusí, som prekvapený že takého Veya necháva zatial sedieť, ten je jeho oblúbenec :hmm: .
Hráči mali po druhom zápase blbé keci, že lames sú len blbečkovia a nič tými provokáciami nedosiahnu, že už máme tú ich taktiku zmáknutú atd. Ale toho Ferlanda majú očividne pod kožum, dnes sa chcel s nim biť Dorsett toho odignoroval a potom nakonci zápasu už rupli nervy Bieksovi a začal ho mlátiť nepripraveného.. takéto veci tiež nemusím..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Najdi 10 rozdílů :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Fans Flames & Jets :klobuk:
Pomozem babickam na prechode, postavim budku pre vtacikov v zime, budem sa slusne chovat a nebudem hresit, budem triedit odpad a budem mat vzdy cerstvo oholene intimne oblasti. Toto vsetko spravim ak dnes vyhrame :pray: :pray: :pray: Treba na nich nabehnut jak v minulom zapase a hitovat jak hovado bez lutosti.

Gaudreau-Monahan-Hudler
Bennett-Backlund-Colborne
Ferland-Stajan-Jones
Bollig-Jooris-Raymond

Russell-Wideman
Brodie-Engelland
Schlemko-Wotherspoon

#NeverQuit :cinka:
Hm v tejto serii jednoznacne fandim Flames :good:

btw. Burrows nebude dnes hrat, z treningu ho odviezli do nemocnice. nespecifikovane upper body injury.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO