Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE Predators vs. CHICAGO Blackhawks

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujuci :?:

NAS
27%
11
CHI
73%
30

Elliotte Friedman ‏@FriedgeHNIC 1h1 hour ago
Vermette, Franson & Santorelli -- all deadline acquisitions for first-rounders -- scratches for Game 1 of CHI/NASH
Wow. Wow... Vermette byl prej fakt hroznej, 1st rounder ven oknem. A jak se tak na ten hokej divam, tak Kimmo je taky hroznej. Krasny investice no.. A Nashville radsi odpratalo Toronto package a taky 1st rounder v haji, aspon priznali chybu. Nekdy je to mensi zlo. Ale jeste jednou.. wow. 1st roundery jen tak porozhazovany.
Ok, já se na to ptal už v jejich topicu, někde sem narazil na článek ohledně trade failů a Vermette tam byl na prvním místě. Kimmo..asi by bylo dost alibistické od něj očekávat něco extra.

Jinak Chi pěkně..
byt fanusikom Preds na sudich nenecham nitku suchu
hned v 1.kole a v 1.zapase takto zarezat supera :good:
Proč na rozhodčích? Vedli 3-0? Pouze jejich blbost, že to už neuhráli a nevyhráli. :hroza:
Rono píše:Proč na rozhodčích? Vedli 3-0? Pouze jejich blbost, že to už neuhráli a nevyhráli. :hroza:
Tohle byl jasnej faul na hrane najezdu.. Vis, ze ja jsem spis pro pousteni, ale tady neni co resit..
AndyF píše:Tohle byl jasnej faul na hrane najezdu.. Vis, ze ja jsem spis pro pousteni, ale tady neni co resit..
A kde jsem to popřel, že to faul snad nebyl? Mluvím o tom, že jestli Smashville chce nějakej úspěch v play-off, nemůže ztratit náskok 3:0 během 40 minut. Kdyby ho neztratili, toto vůbec nemuseli řešit (resp. by to vůbec nenastalo).
Rono píše:A kde jsem to popřel, že to faul snad nebyl? Mluvím o tom, že jestli Smashville chce nějakej úspěch v play-off, nemůže ztratit náskok 3:0 během 40 minut. Kdyby ho neztratili, toto vůbec nemuseli řešit (resp. by to vůbec nenastalo).
Tak co ches teda poprit ohledne zarezu sudich??
A to jeste koukam, ze vyrovnavali dvema golama z PP, ale netouzim po tom zjistovat, jaky ty fauly byly..
AndyF píše:Tak co ches teda poprit ohledne zarezu sudich??
A to jeste koukam, ze vyrovnavali dvema golama z PP, ale netouzim po tom zjistovat, jaky ty fauly byly..
Řeč byla o tom, že by to neměli nechat jen tak a měli by fans Smashville jít nadávat (tahat za nitku, nebo jak to bylo napsáno) za rozhodčím. Přičemž já to vidím úplně jednoduše - nadávat můžou tak akorát na ty borce, co ztratili třígólovej náskok. To se v play-off prostě nesmí stávat.
No ptal ses proc na rozhodcich... Z toho usuzuju, ze nevis proc. Tak pisu proc...
Ok, pak jsi pointu špatně převzal. Nevadí. :moj: :giggle: A vůbec, seru na to. V týhle sérii mi je koneckonců fakt jedno, kdo postoupí. Nashville jsou mi sympatičtější, v Chicagu je zas Kimmo (a možnost vyššího picku v dalším roce od CHI), kterej si :cup: zaslouží.
Rono píše:Ok, pak jsi pointu špatně převzal.
Ja jsem pointu prevzal dobre. Ale prislo mi, ze ty si prevzal spatne cepiho pointu..
Hahaha Rono.. uz te vidim ze kdyby se to stalo proti Flyers, tak reknes ze neodpiskanej najezd(prinejmensim PP, ale tohle bylo klidne na najezd) v OT je ti sumak, pac jste nemeli ztratit naskok. Hawks nejsou nejaci nazdarkove proti kterym si muzes rict v playoffs ze mas vyhrano po 1.tretine.. A kdyby ses na zapas dival tak bys vedel ze tenhle moment ohledne sudich zdaleka nebyl jedinej v zapasu... Vis, takovehle momenty, to neni prdel, tohle muze byt klicovy moment serie. Ale tak co, to ze Chicagu se pripiskne, to je znama vec.

Mimochodem paradni hokej v OT, Nashville sli nadoraz a samozrejme ze jakakoliv krivda pri takove snaze nasere.
Věř tomu, že kdybychom vedli nad váma 3:0 a prohráli v OT, byl bych v první řadě nasranej hlavně na nás jako tým. Co víc chceš než vést 3:0?
Rono píše:Věř tomu, že kdybychom vedli nad váma 3:0 a prohráli v OT, byl bych v první řadě nasranej hlavně na nás jako tým. Co víc chceš než vést 3:0?
Hned prisly presilovky, 5 na 3, stridani golmana (Darling se zblaznil a chytil 42 strel, nebylo to o pasivite NSH) a pak tohle.. To nebyl kolaps Preds, ale vse se to otocilo proti nim. K tomu samozrejme kvalita Chicaga. Jak rikam, neni to prdel a moc to zjednodusujes. Kriminalni verdikt je kriminalni verdikt, o to vic kdyz je to v OT.
Zas o duvod vic mit rad Chicago jeste min :jn:
Crawford dnes v 3 tretine dostal 3 goly za 2 minuty a niečo, dokopy 6 golov ,no ten vstup do serie sa mu vôbec nepodaril,už v 1 dueli bol striedaný. :shock: Takže po dnešku 1-1 a seria ide do Chicaga.
brankar po vitaznom zapase sa nemeni. Blackhawks nepocuvli "hokejovych bohov" a doplatili na to
zaujimavy Darlingov ritual:D na strane druhej Crawford :jn: :lol2:
Obrázek
pokud letos CHI chteji do dalsiho kole,tak by meli postavit Darlinga,ale jestli Toews a Kane as pol. dal ze :-D toz je otazka druha.Crawford hodne tragicky v PO zatim :-O
cepi píše:Ribs..
Pozerám to vkuse dookola a stále nemám toho dosť :lol2:
Mohol by mi niekto z toho spraviť menšie gifko ? :jn:
Teším sa na Shawa v game 4, tento potkanisko si takéto niečo isto nenechá líbit :wink2:
8 hodin rano a skoncilo 2. predlzenie. :giggle: Ide sa do tretieho.
Rinne http://streamable.com/lq3b" onclick="window.open(this.href);return false; :lol2:
A je to..101 minut přesně.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS