Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS - CALGARY FLAMES

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

ANAHEIM
83%
24
CALGARY
17%
5

Obrázek

GAME 1: ŠTV 30.4.
GAME 2: NED 3.5.
GAME 3: UTO 5.5.
GAME 4: PIA 8.5.
GAME 5: NED 10.5.
GAME 6: UTO 12.5.
GAME 7: ŠTV 14.5.
Pojďme Plameny :wave: Flames in 7 :giggle:
Ducks in 5.
Flames :pray: ak sa vráti Gio...
Jets s nama neuhrali ani zapas, ale Flames budou stastnejsi a ten jeden match doma uhrajou :jn: Na me nejake az moc optimisticke :-D
Ducks 4:0. 4 shutouty pre Andersena.
Nebudem tipovat pretoze to nie je podstatne, je jasne kto je favorit. Musime vyhrat jeden zapas v anaheime idealne hned ten prvy, pretoze otocit seriu z 2-0 je hodne nerealne. Potom sa to uz s tebou vezie a si pod prilis velkym tlakom. 4.00 budicek snad to bude stat zato a aspon sa pobijeme a rozdame rany. potrebujeme este dalsich aspon dvoch ferklundov.
Ducks půjdou daleko,Calgary je nezastaví - 4:1
Ducks in 6
Flames 4:3
rozum hovori pre Ducks, srdce pre Flames
Ducks in 5. Na Flames to vedia, doma neprehrajú, vonku jeden uchmatnú.
Ducks budou pro ten omyl v playoff konečná.
dejf píše:omyl
Ale Kings nepostupili :nono:
Bob predsa len trosku pritvrdzuje Drew Shore in a mayray mimo.na rannom treningu bol aj moj oblubeny david wolf.
4-2 pro kačeři :klobuk:
Pekny naklep. Treba adjustovat tu hru. Nechapem tu priposranos, dalsi zapas to musi vypadat inak. V zakladnej casti sme s nimi hrali dobre zapasy. Hudler a ferland zraneny uz v prvej tretine to je spatne.
Obrázek :hroza:
zda sa, ze Flame narazili na inu ligu. Som zvedavy, ci zostane pri vrazdeni neviniatok, alebo sa Flames vzchopia z tejto sprchy... Moc tomu neverim, aj ked by som im to prial.
Tak toto má byť akože lepší z dvojice Van:Cgy proti Ducks? Som trocha sklamaný a prekvapený zároveň a to hlavne jednoznačnostou prvého zápasu. Keď to pôjde takto ďalej tak dopadnú skutočne ako Jets. Ale doma plameňom ešte verím, že by mohli niečo uhrať. Aj by som im doprial postup ale ten je takmer nereálny. A ako som už viac krát spomínal tak Ducks mi boli odzačiatku tím, ktorý to minimálne dotoho finále západnej konferencie dotiahne a stále moja najväčšia obava v prípadnom PO. Keď si uvedomím, že v ZČ sa ešte v poslednom kole mohlo rozhodnúť, že prvé kolo bude Ducks:Wild :panika: ale ako finále konferencie by to bolo skvelé vyvrcholenie :psst:
Sorry, můj tip trochu opožděně, ale nelišil by se ani před tímto zápasem - Anaheim 4:2.
Easy job, takhle lehké jsem to teda nečekal, i když jsem několikrát psal, že prostě nevidím cestu, jak by nás Flames mohli porazit vůbec. A už vůbec to nepůjde takhle připosraně, s tolika chybama a hlavně, když budou ti dva nereální v takové fazoně. To, co stačilo na Canucks, na nás zdaleka stačit nebude. Jsme většíí, silnější, v útoku výbrný mix síly a rychlost. Navíc máme velkou výhodu na buly a když se k tomu přidají oproti základní části zázračné přesilovky, není co řešit. Tahle bilance hovoří za vše :-D
@AnaheimDucks have won 20 straight home games vs CGY dating to April 27, 2006 (regular season & playoffs)


Asi by bylo na místě trochu krotit optimismus, je to furt jen první zápas, ale pokud zvládneme vítězně i druhý, jsem si jistý, že do více než 5 nepůjdeme. Minimálně jeden zápas venku uhrajeme. Jets byli teda zatím silnějším oříškem. Navíc se zranil Hudler, Gaudreaua radši nechal Hartley sedět v poslední třetině. A Hiller po siláckých kecech mohl jít pěkně fňukat na lávku, pohled na něj byl k nezaplacení. Pořád ho mám rád, ale celý rok kvůli tomu loňskému PO fňuká jak ženská, tak jsme ho radši vyhnali z kasy.
Maroon on Getzlaf/Perry: "When they’re on their ‘A’ game, I don’t think anyone can stop those two. I just feel like I’m out there sometimes.
:lol:
#Flames Hartley: “They gave us a real good idea of the price we will have to pay if want to leave this building with a win."
Poprosím teda v podobném duchu i druhý zápas. Je jasné, že Calgary se nejspíše zvedne, ale měli bychom to zvládnout.
necekal jsem takovy easy match=money :cinka: od Duck .Byli ve vsem lepsi,cgy obsolutne nestihali nic.Kazdopadne s JET to meli duck tezsi to je pravda,ale cgy proste na to nema udelaji max 1match v prodlouzeni.Druhy zapas dle me bude stejny jako v prvni s rozdilem skore 4-1 ci 4-2 :good:
Jeden zapas ho*no znamena ako keby min nedostala od stlujs tiez sestku.
Dnes sla na nasich borcich videt ta chut do hokeje po tydennim pustu, hrali opravdu skvele. Navic jsme to nekolika hracum pekne znechutili, takovy Ferland zapas ani nedohral kdyz mu ty hity tak nesly a dokonce se pri jednom i zranil. Stejne jako 1.zapas s Jets rozhodla prvni lajna, ale za zacatek zapasu by potreboval Perry poradne proliskat za ty 2 stupidni vylouceni. Nastesti jeho odpoved byla ukazkova. Freddie si moc nezachytal a nebyt te chyby Beauchemina tak ma nulu, ale myslim ze ho to ani nijak nemrzi, kor v plejof kde se pocitaji hlavne vyhry. V kritickych chvilich ale vytahl dulezity zakrok a nedovolil hostum aby se nakopli k lepsimu vykonu.
Ted zbyva doufat aby pro nas toto vysoke vitezstvi nebylo spis na obtiz, navic kdyz jsme podobnych vysledku moc nedosahli ani v zakladni casti. Ale mame na tolik zkusene muzstvo ze si s tim snad v pohode poradi.

Ale preci jen si musim postezovat. Proc nehrajeme normalne obden a tudiz v sobotu? Kreteni, to zas uvidim ho*no :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES