Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS - CALGARY FLAMES

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

ANAHEIM
83%
24
CALGARY
17%
5

Selly8 píše:Ale preci jen si musim postezovat. Proc nehrajeme normalne obden a tudiz v sobotu? Kreteni, to zas uvidim ho*no :hroza:
Protože je v sobotu ve Vegas ten slavný box Mayweather vs Pacquiao no :-(
Aha, tak uz jsem doma, amici amici :hroza: Kvuli trem minutam boxu presunou o den zapas. V boxu se teda nevyznam, ale ten druhy to je ta filipinska legenda ze?
Selly8 píše:Aha, tak uz jsem doma, amici amici :hroza: Kvuli trem minutam boxu presunou o den zapas. V boxu se teda nevyznam, ale ten druhy to je ta filipinska legenda ze?
Jojo, nejočekávanější a nejdražší zápas za pořádně dlouhou dobu.
Selly8 píše:Aha, tak uz jsem doma, amici amici :hroza: Kvuli trem minutam boxu presunou o den zapas. V boxu se teda nevyznam, ale ten druhy to je ta filipinska legenda ze?
yop filipinska legenda ,proti dalsi borcovi,AMIKOVI co nikdy neprohal myslim :box: proste zase omacka jeden inkasuje 100mil a druhy 150 :bitka3:
A za 20s KO :giggle:
Dnesny zapas musime vyhrat, neviem ako ale musime. Kludne aj so stastim a troma stastnymi golmi a pomer striel 45-15, je mi to jedno jak. Zranena je uz pomaly polovica timu, najhorsi dopad je zranenie ferklunda ani netrenoval, hudler by mal hrat, wideman tiez netrenoval ale mal by hrat, Diaz by sa mal vratit po zraneni aspon jedna dobra sprava. bennet podla treningu mozno pojde do prveho utoku. Musime byt proste rychly, vsade strasne rychly inak to nevidim. Minuly zapas bol snad najhorsi vykon v celej sezone, neprehrali sme o pet golov ani v jednom zapase sezony zatial. Musime adjustovat strategiu a robit veci inak. Jak neviem ale inak.V brane Ramo.
mitch píše:Zranena je uz pomaly polovica timu, najhorsi dopad je zranenie ferklunda ani netrenoval
Hartley said Ferland and Hudler are expected to play.

Takže krom dlouhodobé absence Giordana v plné polní. Už se těším, pokud vyhrajeme i tenhle zápas, o postup se nebudu bát.
No tak stanley cup asi tento rok nevyhrame. Ale doma si verim, mohli by sme este vyrovnat.
mitch píše:No tak stanley cup asi tento rok nevyhrame. Ale doma si verim, mohli by sme este vyrovnat.
To já zase věřím, že neprohrajeme oba dva zápasy venku, minimálně jeden vyhrajeme a to bude stačit na to, abychom to pak doma potvrdili. Dneska můžete děkovat Ramovi, protože první třetina mohla být o 4 nebo 5 gólů klidně, to byla velká dominance a vaše neskutečně naivní hra, až jsem nevěřícně koukal, jak propadáte.

Od druhé vyrovnané, úvod druhé jste byli lepší i díky parádní simulaci Hudlera, který se rameno na rameno srazí s Lindholmem, svalí se, odkulhá do šatny, Flames dostanou přesilovku a Hudler se záhadně zbaví zranění a v téže přesilovce ještě lítá jak kamzík po ledě. Naštěstí mu to až tak nevyšlo, pak jsme srovnali hru a v poslední to bylo o bránění výsledku. Výborný Andersen, ale zbytečné komplikace, mohlo být rozhodnuto daleko dřív. Dneska dobrá druhá lajna, první nebyla tak dominantní, přesto oba lídři po 2 asistencích, to je fajn. MOTM Lindholm, výborný výkon, roste i Despres, líbí se mi čím dál víc. Za to Beauchemin dneska nejhorší z beků, panikařil, chyboval.

21. výhra v řadě doma s Calgary, poholdné vedení v sérii. Ideálně vyhrát hned další zápas, ať máme klid. Jenom se ukazuje, co jsem říkal. Když zapneme, Calgary na nás nestačí. Dneska byli daleko lepší než 1. zápas a stejně jim to moc nepomohlo. Díky divizní systéme, finále konference si už nenecháme vzít.
ja neznasam prehry, chcel by som iba vyhravat.
mitch píše:ja neznasam prehry, chcel by som iba vyhravat.
tak to potom nic nesleduj,protoze se zbytecne rozcilis :frajer2: dej si radsi sportku ,tam kazdy vyhrava :-D
Kazdej vyhrava tak leda u automatu s CocaColou
mitch píše:ja neznasam prehry, chcel by som iba vyhravat.
To musíš přejít na naši stranu :frajer2:
Fuj toto ani nepis prosim ta. Este sme neskoncili. Doma sme s anaheimom zapasy vyhrali v zakladnej casti a s vancouverom sme takisto vyhrali doma vsetky zapasy. verim tomu ze doma to vyhrame.
mitch píše:Fuj toto ani nepis prosim ta. Este sme neskoncili. Doma sme s anaheimom zapasy vyhrali v zakladnej casti a s vancouverom sme takisto vyhrali doma vsetky zapasy. verim tomu ze doma to vyhrame.
Jak jsem psal, já zase věřím, že jeden z těch dvou vyhrajeme, nemám sebemenší důvod nevěřit, zatím nám to klape na jedničku. Jets byli daleko nepříjemnější soupeř a taky jsme jim nepovolili ani zápas. Takhle to vidím max na jeden.
Flames :pray:
mitch píše:
ja neznasam prehry, chcel by som iba vyhravat
ZALOZ SI KAPELU, TAM BUDES VYHRAVAT STALE :-D
Tak toto je koniec celej serie, je sice druha tretina ale je jasne ze ani doma nemame na anaheim odpoved.
Shit, neskutečný shit toto :x Takhle naprosto sami darovat vítězství soupeři, kterého, když zapneme, tak v pohodě přehráváme. Bohužel tohle byl od nás nejhorší zápas série, i tak jsme ho už ale měli zvládnout. Zbytečně jsme odbránili třetí třetinu, i když i tam byly šance, třeba tyčka Getzlafa v oslabení. Ale jako nechápu, proč se až takhle zatáhli, přitom, když napadáme a rozjedeme se v pásmu, tak se prostě nechytají. Ale ne, my jsme museli začít tragédit takhle ve třetí třetině.

Největší problém byla ale disciplína. Jen a jen vlastními vyloučeními jsme vrátili Flames do celé série, díky přesilovkám získali ve 3. třetině tlak, z čehož pramenil neuznaný gól, který platit zřejmě měl, i když se ani nedivím videorozhodčímu, že to prostě nedoporučil, z jediné průkazné kamery nešlo vidět vůbec nic. Vrchol všeho nastal 2:14 před koncem. Stajan sundá po odpískání Andersena a je sice fajn, že se ho Despres zastal, ale místo přesilovky to bylo najednou 4 na 4, pak Vatanen baseballově odpálí mimo a jdem do 3 proti 5 (odvolaný brankář). Nepochopitelný zkrat v tom závěru.

V prodloužení jsme na ně vletěli a Getzlaf i Perry měli velké šance, nevyužili, nepřišlo odpískání jasného podražení a zvednutá pravice přišla až po akci Calgary (že se asi nedivím, kompenzace jak vyšitá), z výhody pak pramenící gól.

Naprostá hloupost nám prohrála celý zápas a celou sérii. Je ku*evský rozdíl vést 3:0 nebo 2:1, takhle budeme pod tlakem, abychom ten další zápas zvládli. Zbytečná komplikace, mohlo být v pátek po sérii, takhle musíme zabrat a vrátit se domů s vedením 3:1. Pořád se nebojím, že to zvládneme, i nejhorší zápas v PO nám stačil na to, abychom byli 20 vteřin od výhry. Na buly jsme je válcovali, Getzlaf s Keslerem dominantní výkony, jen Rakell s Palmierim ve vlastním pásmu hodně špatní, celkově ta třetí lajna zbytečně moc po tlakem.
Getz "We came here to steal a game. We need to get better - we had a lot of uncharacteristic mistakes tonight. We couldn't end it in OT."
Nic, jedeme dál, jednou porážka musela přijít, s Jets jsme si kus štěstí vybrali my, tak teď byla řada na soupeřovi. Máme dva dny na to se vzpamatovat a odehrát complete game jako doma. Let the Duck fly! :box:
Creeper píše:Flames :pray:
:yes: :wave: :wave:
No tak som to pisal trosku predcasne. :-D


Jednoznacny neuznany gol benneta v tretej.
mitch píše:Jednoznacny neuznany gol benneta v tretej.
Zřejmě ano, komentátoři ale říkali, že díky sněhu nešlo vidět, kde přesně končí čára, takže proto to nešlo určitě, jestli je tam celý. Horní kamera, která je na tohle nejprokazatalnější, neukázala nic. Já bych ho asi uznal, ale jen dodávám, že tohle asi byly důvody pro to neuznat ho.
Ještě že tak. Bennetův gól byl teda i pro mě jasnej a porážka po takovým neuznaným gólu by bolela. Naděje stále žije!

GOFLAMESGO! :wave:
Skoda, mohlo byt uz veseleji. Snad tohle byla ta jedina vyhra Calgary kterou jsem tipoval a ne zapas ktery plameny nakopne.
Doprdele preco su zas dva dni volna medzi zapasmi? Potrebujem unavenych ducks.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO