Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS - TAMBA BAY LIGHTNING

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

MONTREAL
50%
15
TAMBA BAY
50%
15

Ohlund píše:
habs píše:A výsledky z posledních sezón tomu snad napovídají, ne...? Rozhodně to letos není náhodný celosezónní výsledek!
Ved náhoda to nie je, obrana nie je zlá, brankár je TOP a v plejaf sa hrá hlavne odzadu takže šancu máte proti komukolvek a aj ten tím máte lepší ako kopa dalších tímov na východe, ale tie skončili pod čiarou a ja som to myslel v rámci tejto poslednej 8ičky tímov čo zostala v hre, že okrem CGY majú aspoň podla mňa všetci ostatní ten tím viac nastackovaný a druhá vec je že ste aj štastkovia, vyhrávate všetky OTčka, súperom neuznávajú goly, aj dnes ten Pacov vyrovnávajúci gol :hroza: , ked aj dnes nakoniec vyhráte tak ma klepne..
Tak dneska jsme snad štěstí neměli, když po první třetině byl stav bez branek a my šancí mraky, ne...? V prodloužení sice neuznaný gól Tampy, ale tam asi není sporu, že právem. No a i když jsme opět měli šance na rozhodnutí, chyba v obranném pásmu nás stála zápas... :-( .
Pre nás veľmi dôležitá výhra. Zaspali sme začiatok, kde mohol súper rozhodnúť (prvých 10min sme boli zúfalí) ale dobehli sme to a začali si vytvárať viac golových šancí.

BISH bol skvelý ale ten gol :slap: ako sorry, ale nebyť toho verím že vyhráme po 60min. Po tom Johnsonom gole, habs úplne odišli a boli neefektívny. Inak ale áno, aj v OT mal Bishop 2x skvelé zákroky ktoré nás držali v hre. Každopádne ten neuznaný gol Kuchiho? Neni sporu? akože own goal Price, little push od Kuchiho tam bol lenže to nič nemení na tom že by si to tam Price vrazil tak či tak. Ale sere to pes, Kuchi to nakoniec aj tak dal. Len sme už mohli dávno spať.
[tweet]594340065456824321[tweet]Obrázek

pekne Bolts :good:
D&M píše:Pre nás veľmi dôležitá výhra. Zaspali sme začiatok, kde mohol súper rozhodnúť (prvých 10min sme boli zúfalí) ale dobehli sme to a začali si vytvárať viac golových šancí.

BISH bol skvelý ale ten gol :slap: ako sorry, ale nebyť toho verím že vyhráme po 60min. Po tom Johnsonom gole, habs úplne odišli a boli neefektívny. Inak ale áno, aj v OT mal Bishop 2x skvelé zákroky ktoré nás držali v hre. Každopádne ten neuznaný gol Kuchiho? Neni sporu? akože own goal Price, little push od Kuchiho tam bol lenže to nič nemení na tom že by si to tam Price vrazil tak či tak. Ale sere to pes, Kuchi to nakoniec aj tak dal. Len sme už mohli dávno spať.
Ano, postupem času jste hru srovnali a po tom gólu jsme fakt byli jak opaření. To nic nemění na tom, že těch šancí na rozhodnutí zápasu jsme měli opravdu hodně, určitě víc než vy. To si ale můžeme někam strčit, když naše efektivita je téměř nulová... :? .
Price by tam opravdu asi s tím pukem doklouzal, ale Kucherov ho tam prostě hokejkou dotlačil - v tomhle směru jsem to myslel, že je to beze sporu... Zápas č.2 bude hodně důležitý - pokud ho dokážeme zvládnout, jsme zpátky, pokud ne, bude s námi ouvej...
EDIT: I když - teď se ještě jednou dívám na ten neuznaný gól a už tak nejsem přesvědčen o tom, že by ten puk skončil v bráně tak jako tak - než do Priceho Kucherov strčil, puk stál před brankovou čárou a Price by bez cizí pomoci asi dál rukou pohyb neudělal, aby si ho tam takhle srazil... Ale stejně nám to nebylo nic platné.
cepi píše: [tweet]594340065456824321[tweet]Obrázek

pekne Bolts :good:
:hroza: :bitka3: zebry.
Creeper píše:
cepi píše: [tweet]594340065456824321[tweet]Obrázek

pekne Bolts :good:
:hroza: :bitka3: zebry.
V reálu jsem si toho ani nevšiml, podle časového údaje je to tedy zavezení puku do pásma těsně před rozhodujícím gólem - když to teď takhle vidím, tak to hodně zamrzí... :-( .
habs píše:že těch šancí na rozhodnutí zápasu jsme měli opravdu hodně, určitě víc než vy.
Scoring chance boli po góle na 1:0 18-14 pre nás, avšak v OT to určite smrdelo viacej gólom v našej bráne.
:x asi tohle je můj dojem ze zápasu. A to jak z naší nemohoucnosti využít jasné tutovky, měli jsme jich mraky, tak jak z toho rozhodujícího golu, který padl po půl metrovém off-sidu. Je to strašně frustrující, ale co se dá dělat. Pokud takhle budeme pokračovat, tak o osud série strach nemám, ale horší výkon než včerejší na Tampu stačit nebude a otázka je, jestli takhle budeme umět hrát v dalších minimálně 4 zápasech.
Ten no goal Kucherova z prvního OT opravdu nemíním rozebírat, naprosto jasný no goal, sám Cooper to uznal, takže tady opravdu není co řešit. V 2OT už to je vždy loterie kdo z únavy udělá chybu první a byl to bohužel Pateryn.

"I can't argue with the ref's call," Cooper said. "It's tough in the moment when you watch it fast. But they've got the trained eye, and when I looked at the replay he pushed his pad in the net and didn't really give Price the chance to make the second save, so it was probably the right call."

Naopak, my můžeme argumentovat, že nám třeba sudí upískli jasný gol v první třetině, Bishop nikdy neměl puk pod kontrolou a dva hráči mohli dávat do prázdné... (ale já jen že když se to samé stalo Ottawě tak tady všichni vyšilovali, jak to je nefér a neregulérní a zase se začal zpochybnovat postup Habs).
Ohlund píše:Ja sa smejem vždy ked vidím tú vašu súpisku a ten Getzov starý post je dosť výstižný a nič sa natom nezmenilo ani cez TDL, na LW to okrem Paca tiež nie je žiadna sláva, obrana detto, z tých tímov ktoré ostali v hre máte aspoň podla mňa úplne najhorší káder, teda aspoň v poli, brankára máte naj a to tiež dosť zaváži.. ale nesledujem vás tak prd viem že? :jn:
Já se musím smát, co to tady plodíš, víš vážně kulové. Za poslední tři roky jsme vyhráli (zatím) 3 PO série, dvě prohráli, record ze základní části máme za poslední tři roky jestli ne nejlepší, tak jeden z nejlepších určitě. Ale pořád si ten kádr žádný credit nezaslouží :eek2: Někteří jste tady fakt dobří zoufalci a zhrzenci, kterým Habs očividně leží v žaludku :giggle:
Ohlund píše:Ved náhoda to nie je, obrana nie je zlá, brankár je TOP a v plejaf sa hrá hlavne odzadu takže šancu máte proti komukolvek a aj ten tím máte lepší ako kopa dalších tímov na východe, ale tie skončili pod čiarou a ja som to myslel v rámci tejto poslednej 8ičky tímov čo zostala v hre, že okrem CGY majú aspoň podla mňa všetci ostatní ten tím viac nastackovaný a druhá vec je že ste aj štastkovia, vyhrávate všetky OTčka, súperom neuznávajú goly, aj dnes ten Pacov vyrovnávajúci gol :hroza: , ked aj dnes nakoniec vyhráte tak ma klepne..
Nebohým súperoum neuznávají goly a nám je tam sudí ještě pomáhají dokopávat do branky, že? No ty jsi fakt ještě větši trapák, než ten první příspěvek napovídá :lol: Takové perly, fakt nevím jestli se ti smát, nebo tě litovat. Ale neboj, třeba se ti to někdy v hlavě urovná, nepřestávej věřit :wink2:
Všeobecné pravidlá

Správanie sa na fóre
Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne.
Sú zakázané akékoľvek osobné útoky, ponižovanie iných užívateľov a pod.
Někteří jste tady fakt dobří zoufalci a zhrzenci, kterým Habs očividně leží v žaludku
No ty jsi fakt ještě větši trapák, než ten první příspěvek napovídá :lol: Takové perly, fakt nevím jestli se ti smát, nebo tě litovat. Ale neboj, třeba se ti to někdy v hlavě urovná, nepřestávej věřit :wink2:
Je rozdíl krizitovat hru nějakýho týmu a krizitovat uživatele.. takovýhle příspěvky velice snižují úroveň tohodle fóra .. kdyby to bylo jednou, ujede každýmu.. s váma se to ale nese celý play off a podobný narážky pamatuju i minulý rok... :thumbsdown:
habs fans tu maju dlhodoby problem so spravanim, z coho zrejme aj vyplyva neoblubenost montrealu na tomto fore. Pri tom pri ich veku by mali mat rozum, opak je ale pravdou
Finch182 píše:habs fans tu maju dlhodoby problem so spravanim, z coho zrejme aj vyplyva neoblubenost montrealu na tomto fore. Pri tom pri ich veku by mali mat rozum, opak je ale pravdou
Nechtěl jsem reagovat, ale tohle mě vážně nadzvedlo! Můžeš mi tu ukázat jediný můj příspěvek (protože evidentně mluvíš i o mně), kde někoho BEZDŮVODNĚ urážím nebo něco podobného? Tvé soudy o tom, kdo má či nemá mít při svém věku rozum, si nech pro sebe, pokud toho druhého člověka vůbec neznáš! Já to samé mohu říct po přečtení tvého příspěvku o tobě, ale nebudu se k něčemu podobnému snižovat.
A ještě jedna věc - když se tu někdo jakýmkoliv způsobem naváží do nás, je vše v pořádku a nikdo neřekne ani popel. Když je tomu obráceně, neumíme se chovat a každý druhý by chtěl najednou někoho učit slušnému chování... :hroza: . Víc k tomu nemám.
Wanic píše:Je rozdíl krizitovat hru nějakýho týmu a krizitovat uživatele.. takovýhle příspěvky velice snižují úroveň tohodle fóra .. kdyby to bylo jednou, ujede každýmu.. s váma se to ale nese celý play off a podobný narážky pamatuju i minulý rok... :thumbsdown:
A zase - budu se opakovat, ale je třeba používat stejný metr na všechny! Vždycky jsem uznával klasická pravidla diskuse, byť někdy ostřejší, ale to byla vždy až reakce na podobně laděný příspěvek. Takže takovéhle zevšeobecňování bych si vyprosil.
A mimochodem - přečetl sis poslední příspěvek od Finche? Není to narážka na uživatele... :wink2: ?
Wanic píše:
Všeobecné pravidlá

Správanie sa na fóre
Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne.
Sú zakázané akékoľvek osobné útoky, ponižovanie iných užívateľov a pod.
Někteří jste tady fakt dobří zoufalci a zhrzenci, kterým Habs očividně leží v žaludku
No ty jsi fakt ještě větši trapák, než ten první příspěvek napovídá :lol: Takové perly, fakt nevím jestli se ti smát, nebo tě litovat. Ale neboj, třeba se ti to někdy v hlavě urovná, nepřestávej věřit :wink2:
Je rozdíl krizitovat hru nějakýho týmu a krizitovat uživatele.. takovýhle příspěvky velice snižují úroveň tohodle fóra .. kdyby to bylo jednou, ujede každýmu.. s váma se to ale nese celý play off a podobný narážky pamatuju i minulý rok... :thumbsdown:
Řekl jsem pouze pravdu, možná trochu tvrději, ale to na faktu nic nemění.
Ohledně lonska máš jistě na mysli sérii s Bostonem, která byla i tady na hf vyhrocená, to asi ale nemám s cepim nebo kowerem vůbec co vyčítat.
Finch182 píše:habs fans tu maju dlhodoby problem so spravanim, z coho zrejme aj vyplyva neoblubenost montrealu na tomto fore. Pri tom pri ich veku by mali mat rozum, opak je ale pravdou
Že to říká zrovna fanda flyers, když už teda generalizuješ a hážeš lidi do jednoho pytle podle týmu, kterému daný člověk fandí :sisi:
A to s tím věkem jsem tady věru nepochopil, jestli narážíš na mě (24 je pořád zastydlá puberta :giggle: ) nebo snad dokonce na Míru, nebo snad na Montreala? To bys byl už vážně dost mimo.
to habs: jj sry., byla to reakce na pardu a mělo tam být "s tebou" ..
Ne, tohle vážně ne! Zápas skvěle rozehraný, opět další gólovky a potom, pro mě naprosto nepochopitelné, zkraty našich hráčů a Tampa nás krutě vytrestá v přesilovkách... :hroza: . Zase jsme je posadili do sedla sami a o to větší frustrace to je :? . Teď už vypadá celá série hodně bledě, protože tu momentálně nevidím nic, čím bychom Tampu překvapili - efektivita v zakončení téměř nulová a o našich "přesilovkách" se ani nemá smysl zmiňovat! Takhle jsem si rozhodně naše učinkování v druhém kole nepředstavoval :evil: !
habs píše:Takhle jsem si rozhodně naše učinkování v druhém kole nepředstavoval :evil: !
Na druhej strane ja som si to predstavoval presne takto :jupi: :golf:
0-7 :good:
Pome Habs, bohajeho, nechci zbytek p-o čumět na Tampu, kterou sme měli total na lopatě, jak zvalchuje round 2.

Kecám, Tampě to přeju, ale pamatuju jak bylo nepříjemné málem poslat na dovolenou Hawks v 2013 a pak čumět, jak dokráčeli k cupu.
Tampa nam ukradla :cup: diky zraneni beku. Tem zacnu prat tak za 10 let.
Strašně rád bych tu teď napsal, že pořád věřím v obrat, ale to by to musela být pravda... Za současné situace a naší "efektivity" v koncovce se obávám, že další dva zápasy v Tampě jsou našimi posledními v této sezóně! Z tohoto názoru by mě mohl vyvést snad jen nadpozemský výkon Priceho, což sice není až tak nemožné, ale vzhledem k pomoci ostatních hráčů ani moc reálné... :-( .
habs píše:Za současné situace a naší "efektivity" v koncovce se obávám, že další dva zápasy v Tampě jsou našimi posledními v této sezóně
Tak to určite nie, 4:0 tak úžasne nehráme. A vy zase tak tragicky.

Inak ale úplná spokojnosť, 2:0 a ide sa do Tampy. Verím že jeden zápas doma uhráme a už to dáko dokopeme. Začiatok zase v réžii súpera, proste sa dostávame strašne dlho do tempa a to nás minimálne jeden zápas stáť bude. stačilo keby habs včera premenili za stavu 1:0 tú stupídnu rozohrávku Stralmana a to už by sa ťažko otáčalo.

Power Plays 4/8 :shock: wau. Všetci vedia aké sme mali strašné PP (wings by mohli hovoriť) a v ten správny moment sme to prelomili. Konečne to malo myšlienku, nestáli sme na mieste a nestrielali posrané one-timery.

Stamkos konečne vyzeral ako C1. Bolo na čase po 8zap, len nech mu to vydrží :pray:
AndyF píše:Tampa nam ukradla :cup: diky zraneni beku. Tem zacnu prat tak za 10 let.
Tampa letos sweepla krom Habs i Rangers. A bylo to s naprostym prehledem a eleganci. Co si budeme rikat.. berme co prijde, jen at to nejsou Rags a Lundqvist. Radsi bych Montreal, ale Tampa ma pak na splneni mise mnohem vetsi predpoklady a o to mi primarne jde (samozrejme, Caps jsou plne ve hre, ale nerad bych se spolehal jen na to). Navic tandem Kucherov-Johnson je prakticky nebranitelnej a byl by to problem i pro Rangers.
Lenže zabúdaš na podstatný faktor Bishop<<<Lundqvist. Ak by náhodov na tú sériu došlo, tak tam bude priepastný rozdiel. Tie softy ktoré púšťa Bishop sa nám raz vypomstia, zatiaľ ich mal 5 a včera nebyť filppulu tak je to 6. A naviac, pokiaľ niekto dokáže ubrániť tých dvoch na východe tak sú to práve oni. Na druhej strane Callahan je proti nim beast.
wowow cekal jsem vyrovnanejsi zapas teda......1zapas nebyt kikse BIG bena tak mohli vyhrat 1-0 a dneska hrali efektivneji nez MTL...Stammer se taky ukazal po x zapasech---Palat-Johnson-.Kucerov =nejlepsi 2 lajna v NHL :klobuk: ..pokud Big Ben nebude delat kiksy a poustet laciny goly,tak TBL letos muze pomyslet na ......... :jn:
fuuu 2:0? :good:

Stamkos :lol2: :cool:
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS