Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS - TAMBA BAY LIGHTNING

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

MONTREAL
50%
15
TAMBA BAY
50%
15

D&M píše: Tak to určite nie, 4:0 tak úžasne nehráme. A vy zase tak tragicky.

Inak ale úplná spokojnosť, 2:0 a ide sa do Tampy. Verím že jeden zápas doma uhráme a už to dáko dokopeme. Začiatok zase v réžii súpera, proste sa dostávame strašne dlho do tempa a to nás minimálne jeden zápas stáť bude. stačilo keby habs včera premenili za stavu 1:0 tú stupídnu rozohrávku Stralmana a to už by sa ťažko otáčalo.

Power Plays 4/8 :shock: wau. Všetci vedia aké sme mali strašné PP (wings by mohli hovoriť) a v ten správny moment sme to prelomili. Konečne to malo myšlienku, nestáli sme na mieste a nestrielali posrané one-timery.

Stamkos konečne vyzeral ako C1. Bolo na čase po 8zap, len nech mu to vydrží :pray:
Ano, herně to tragické určitě není (nemluvím tedy o včerejším úseku hry, kdy už bylo rozhodnuto) a v tomhle určitě nejsme horší. Jenomže tohle všechno je na nic, když totálně nefunguje koncovka a hlavně přesilovky! A protože nevidím žádný náznak toho, že by se to mělo razantně změnit, nevěřím v návrat série do Montrealu, bohužel... :-( .
Johnson :poklona:
0-8 :rofl:
Ohlund píše:Johnson :poklona:
0-8 :rofl:
Tohle je prostě už fakt moc! Většinu zápasu jsme lepším mužstvem, šancí opět mraky a pak to takhle vypustit pár vteřin před koncem :-O ??? To absolutně nechápu a myslím, že tohle byl definitivní hřebíček do rakve... :-( .
Ohlund píše:Johnson :poklona:
Ten akorat nastavil hokejku. :bee:
uff, tak z tohto bude asi poriadne tazke sa este spamatat...
Pleky MS vola :jupi: konecne Centr pro Jardu :wave:
Montreal, to čo robíte? :-(
TAKWALK píše:Pleky MS vola :jupi: konecne Centr pro Jardu :wave:
Zapomeň, ten stejně nepřijede, jeho manželka má v nejbližší době porodit...
Snad jedinou "pozitivní" zprávou je, že to trápení už bude trvat jen jeden zápas... :x . S touhle neproduktivitou bychom v dalším kole stejně neměli co dělat, protože vytěžit z tolika gólovek ve dvou zápasech jen dva góly, to je víc než tristní bilance...
Tak jako tak je to pro nás smolná série - v prvním zápase gól v prodloužení po naprosto evidentním ofsajdu, nyní rozhodující gól vteřinu před koncem a přitom v obou zápasech jsme byli lepším mužstvem... To prostě hodně zamrzí :? .
habs píše:
TAKWALK píše:Pleky MS vola :jupi: konecne Centr pro Jardu :wave:
Zapomeň, ten stejně nepřijede, jeho manželka má v nejbližší době porodit...
porodit muze doma v PRaze ne :klobuk: mezitim Pleky muze odskocit na ms si zapinkat s kamnosi :frajer2:
Konečně! Konečně aspoň jednou odpovídá skóre hernímu obrazu hry... Bohužel, tohle přišlo moc pozdě a v kontextu tohoto výsledku jsou zápasy č.1 a 3 ještě víc k nasrání :evil: ! Tak teď uvidíme, jak tuhle situaci zvládneme doma, protože tam to bude z hlediska psychiky pro naše hráče trošku jiné kafe než dneska...
4:0 to proste nemohlo byť a muselo sa to prikloniť aj ku vám. My sme podali hrozný výkon, stalo sa ale je to 3:1 a stačí nám urvať jeden match.


BISH a tie jeho soft goali :hroza: to neni ani možné.....3gól takto cez lapačku. Sila
D&M píše:4:0 to proste nemohlo byť a muselo sa to prikloniť aj ku vám. My sme podali hrozný výkon, stalo sa ale je to 3:1 a stačí nám urvať jeden match.

BISH a tie jeho soft goali :hroza: to neni ani možné.....3gól takto cez lapačku. Sila
3-1 není, bohužel, vůbec odpovídající a o to víc to mrzí... Ten hlavní rozdíl je v koncovce, kde vy vytěžíte z mnohem méně střel mnohem víc gólů. A pak samozřejmě přesilovky, to je jasný - tam jsme my naprosto marní! Ten stav měl teď být 2-2 a bylo by to hratelný, takhle to můžeme maximálně protáhnout o jeden zápas, ve víc nevěřím.
Stále žijeme, v což jsem po třech zápasech vůbec nedoufal... :thumbsup:. Ale zase ta koncovka - minimálně tři tyčky, Galchenyuk puk na brankové čáře a nic a spoustu dalších menších šancí... :? . Na druhé straně Carey dva famózní zákroky, které mužstvo podržely! Celkově jsme byli opět lepším mužstvem, výhra zasloužená, jenže první a třetí zápas nám to nevrátí... :-( . Pochybuju o tom, že na druhý pokus by si to Tampa nechala doma vzít...
Obrázek
:wave:

Máme to, jasné znova nie 60min výkon. Habs tu určite napíšu že mali na výhru, každopádne na to sa nikto nebude pýtať. BISH je doma proti canadiens neprekonateľný, cez neho to dnes fakt nešlo. :thumbsup:
Ohlund píše:Tentokrát im Tampa vráti ten sweep a vyklepe ich v 6 zápasoch.
Nie je možné aby taký meh tím dal 2x posebe finále východu a ked to dajú tak ten východ stojí ozaj za :ho*no: .
:ciga: Trochu som si tu pohneval MTL fanúšikov ale nakoniec som mal pravdu :jn:
Včera som dal dokonca 100e nato že Tampa to už ukončí v hracom čase, easy money :good:
http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false;
D&M píše:Obrázek
:wave:

Máme to, jasné znova nie 60min výkon. Habs tu určite napíšu že mali na výhru, každopádne na to sa nikto nebude pýtať. BISH je doma proti canadiens neprekonateľný, cez neho to dnes fakt nešlo. :thumbsup:
Tak dneska rozhodně nenapíšu, že jsme měli na výhru, protože to není v žádném případě pravda :nono: ! Předvedli jsme špatný výkon, to momentum jsme totálně zabili a právem dnes končíme. Snad v každém zápase, vyjma podstatné části game 2, jsme hráli lépe než dnes :thumbsdown: .
Jinak, co se celé série týče, tak jsme rozhodně na postup měli - herně naprosto v klidu. Jenže naše koncovka a přesilovky, to je něco strašného a to se ukázalo jako rozhodující. Gratulace Tampě, má hodně talentovaný tým, ale zatím ještě dost nezkušený, což jsme měli jednoznačně využít - nestalo se a teď jsem moc zvědavej, jak si Bolts povedou ve finále konference, protože se obávám, že Rangers, kteří dle mého ten obrat dotáhnou, na ně vyrukují s něčím jiným než my...
Ad Bishop - není to takový zázrak, to jsme z něj většinou udělali my a přesto jsme ho u vás poslali jednou na střídačku... :wink2: .
Prvú tretinu ste klasicky ovládli, ako to tak býva. Druhá už bola naša a nakoniec sme si to postriehli do pekného konca. Ale áno séria vyrovnaná bola, najdôležitejší bol ten gól Johsona 1.7sek pred koncom game3.

Ad Bishop- :yes: presne tak, z veľkej časti ste to robili z neho robili vy. Ono tie čísla proti vám má jednoznačne najlepšie v NHL, doma má 94.5% a ani nie 1.5GAA. A nie len doma, celkovo sa na vás vždy vyhecuje. Určite mu patrí veľká časť úspechu, avšak tie jeho softy sa počítajú tiež. (včera pri stave 2:0 ked vybehol a puk dopadol len na hornú sieťku :hroza: ). Ja som rád ale že som do neho v tejto sérii videl pár zákrokov že "woou" ako keď vychytal plekanca v oslabení pod. Je to 2metrový stĺp a prišlo mi miestami, že vy ste strielali naozaj z hocikade takže logicky mu tie % išli ešte vyššie.
K tomu striedaniu, na lavičku bol zrelý aj väčší borec, Price v game2. Takže toto by som nejako neriešil.

Inak strata Callahana je citeľná, a musí sa vrátiť už do game2 conf.finále. Prepojenie Vala a Stamkosa fungovalo no keby bol ešte na RW Callahan....Johnson a už aj Kucherov sa dostávajú medzi elitu v bodovaní PO. Je až neskutočné ako im to šliape celú sezónu a nikto ani v play-off nedokázal nájsť recept ako ich odstaviť. Stamkos sa už definitívne prebral (5game streak) a včera do polky zápasu 3scoring change :thumbsup:

Dneska si zrejme pozriem Game7, dúfam že to rangers urvú.
Tip na postupujiciho mi vysel..

Nerad ukazuju na nekoho prstem, ale tady musim. Plekanec! :hroza: Ten neda gol z niceho uz. Gallagher celou serii vybornej, i ted mu to pripravil na stribrnym podnosu a Pleky to po*ral.. Bylo to v 13.minute za stavu 0:0, tutovka jak hovado, vse mohlo byt jinak. A aby toho nebylo malo, tak v dalsim stridani predvede turnover primo vedouci ke golu Bolts na 1:0 (cimz nechci snizovat krasnou tec Kucherova).
D&M píše: Ad Bishop- :yes: presne tak, z veľkej časti ste to robili z neho robili vy. Ono tie čísla proti vám má jednoznačne najlepšie v NHL, doma má 94.5% a ani nie 1.5GAA. A nie len doma, celkovo sa na vás vždy vyhecuje. Určite mu patrí veľká časť úspechu, avšak tie jeho softy sa počítajú tiež. (včera pri stave 2:0 ked vybehol a puk dopadol len na hornú sieťku :hroza: ). Ja som rád ale že som do neho v tejto sérii videl pár zákrokov že "woou" ako keď vychytal plekanca v oslabení pod. Je to 2metrový stĺp a prišlo mi miestami, že vy ste strielali naozaj z hocikade takže logicky mu tie % išli ešte vyššie.
K tomu striedaniu, na lavičku bol zrelý aj väčší borec, Price v game2. Takže toto by som nejako neriešil.
Já to neřeším, to byla jen reakce na tvou poznámku, že je doma neprůstřelný... :-D .
Atlantik píše:Tip na postupujiciho mi vysel..

Nerad ukazuju na nekoho prstem, ale tady musim. Plekanec! :hroza: Ten neda gol z niceho uz. Gallagher celou serii vybornej, i ted mu to pripravil na stribrnym podnosu a Pleky to po*ral.. Bylo to v 13.minute za stavu 0:0, tutovka jak hovado, vse mohlo byt jinak. A aby toho nebylo malo, tak v dalsim stridani predvede turnover primo vedouci ke golu Bolts na 1:0 (cimz nechci snizovat krasnou tec Kucherova).
Ač nerad, musím souhlasit - Pleky se v téhle sérii zrovna nepotkal s formou a završil to ztrátou puku při rozhodujícím gólu v poslední sekundě třetího zápasu a nyní namazávkou na první gól Tampy... :? . Na Bishopovi si v tutovkách vylámal zuby během téhle série asi 3x a vždycky to bylo, myslím, za nerozhodného stavu...
Jinak trochu rýpnutí - nebudeš tu nyní řešit, jak je to kruté (nebo nespravedlivé, už nevím, jak jsi to nazval...), že jsme v prvním zápase dostali góla z jasného ofsajdu, ve třetím pak v poslední sekundě atd. jako tomu bylo na adresu Ottawy v sérii s námi... :wink2: ? Asi ne, já to ani nečekal a to od nikoho, ale sorry, musel jsem to zmínit :) .
Congrats Tampa. :serus: A teď udělejte i Rags, nebo Caps! :hfman:
Je konec, bohužel. Kde začít. Důvody našeho vyřazení jsou jasné. Absolutně marná přesilovka (2 goly z cca 35 pokusů? :hroza: ) no a s tím související (ne)proměnování šancí. Bishop dle mého zdaleka nepatří mezi užší špičku NHL, ale my, nebýt těch dvou obr softů, uděláme pomalu kandidáta na Conn Smythe Trophy. Přitom G4 ukázala jak jednoduché to může být.
Přitom s tou, pro někoho směšnou, sestavou jsme to klidně mohli být my, kdo postoupí. G1 výhra v 2OT po akci z půlmetrového off sidu, G3 neštastná branka 2 sekundy do konce, zápas kde jsme po ledě lítali... Přestříleli jsme Tampu v pěti zápasech, hokejově lepší s většími šancemi jsme taky byli po většinu série my, stačilo jen trochu štěstí. Ale na kdyby a štěstí se nehraje a hlavně díky G6 Tampa postupuje asi zaslouženě. Takže gratulace, moc bych jim přál :cup: , byt to je utopie.
Opravdu mě mrzí šestý zápas, to byla ostuda. Čekal jsem, že budeme hrát úplně jinak, dost smutné, že krom první lajny si na Bishopa téměř nikdo nešáhl.
Nikdy jsem nedal na řeči jak moc jsou důležití centři, ale tato série tuto naši slabinu ukázala v celé kráse. Pleky byl bohužel hodně tragický jak vpředu a v proměnování šancí (kdyby dal jen 50% šancí, tak jsme možná jinde), bohužel špatný byl i vzadu. Ale aspon si šance vytvářel. Nýmand Desharnais byl asi krom dvou tří akcí za celé play-off absolutně neviditelný. Hodně špatný byl i Markov, deka byla na Galchenyukovi, Eller dřel, ale on goly pravidelně nebude dávat asi nikdy. Jasná pochvala jde mimo skvělého Price k Gallagherovi, Petrymu (jeho musíme podepsat), Maxovi a Prustovi.
No nic, život jde dál. Hlavní stars P.K., Max a Carey máme pořád hodně mladé. Bergevin konečně musí ukázat nějaký major move přivést střelce. Obrana při podpisu Petryho bude hodně kvalitní. Když zlepšíme produktivitu, můžeme opět dojít hodně daleko.
D&M píše:K tomu striedaniu, na lavičku bol zrelý aj väčší borec, Price v game2. Takže toto by som nejako neriešil.
Srovnávat ještě to 40. minuty poměrně vyrovnaný zápas, kde většina branek byly koupelny v přesilovce (tuším 4 ppg, z toho 6. gol ukázal, že by vám tam ten večer spadlo vše) a jasné selhání jedince mi přijde docela zcestné, ale budiž, musel jsi to zmínit :wink2:
D&M píše:Máme to, jasné znova nie 60min výkon. Habs tu určite napíšu že mali na výhru, každopádne na to sa nikto nebude pýtať. BISH je doma proti canadiens neprekonateľný, cez neho to dnes fakt nešlo. :thumbsup:
Tuším, že jen blázen by ti napsal, že to bylo na výhru. G6, od kterého jsem čekal nejvíc, jsme paradoxně nejvíc odflákli.
habs píše: Jinak trochu rýpnutí - nebudeš tu nyní řešit, jak je to kruté (nebo nespravedlivé, už nevím, jak jsi to nazval...), že jsme v prvním zápase dostali góla z jasného ofsajdu, ve třetím pak v poslední sekundě atd. jako tomu bylo na adresu Ottawy v sérii s námi... :wink2: ? Asi ne, já to ani nečekal a to od nikoho, ale sorry, musel jsem to zmínit :) .
Hele, neber to osobne.. ja vubec nejsem proti vam vysazenej nebo neco v tom smyslu. Prave naopak, fandil jsem vam i kdyz jsem si na ty zapasy nenasel čas. Kdybych z ty serie videl vic nez jen posledni zapas (a par prvnich tretin), tak bych to mozna napsal, takhle bych jen delal chytryho neopravnene. Jinak je to klidne mozny ze se to ted otocilo proti vam, i kdyz v tomhle game6 po tom co to Pleky na zacatku po*ral tak to uz Tampa kontrolovala s prehledem. Dat prvniho gola vy, mozna mohlo byt vse jinak, takhle ale ten zapas vyznel dost jednoznacne. Ta sance tam byla jen ta jedna, pak uz nic :neviem:
Atlantik píše:
habs píše: Jinak trochu rýpnutí - nebudeš tu nyní řešit, jak je to kruté (nebo nespravedlivé, už nevím, jak jsi to nazval...), že jsme v prvním zápase dostali góla z jasného ofsajdu, ve třetím pak v poslední sekundě atd. jako tomu bylo na adresu Ottawy v sérii s námi... :wink2: ? Asi ne, já to ani nečekal a to od nikoho, ale sorry, musel jsem to zmínit :) .
Hele, neber to osobne.. ja vubec nejsem proti vam vysazenej nebo neco v tom smyslu. Prave naopak, fandil jsem vam i kdyz jsem si na ty zapasy nenasel čas. Kdybych z ty serie videl vic nez jen posledni zapas (a par prvnich tretin), tak bych to mozna napsal, takhle bych jen delal chytryho neopravnene. Jinak je to klidne mozny ze se to ted otocilo proti vam, i kdyz v tomhle game6 po tom co to Pleky na zacatku po*ral tak to uz Tampa kontrolovala s prehledem. Dat prvniho gola vy, mozna mohlo byt vse jinak, takhle ale ten zapas vyznel dost jednoznacne. Ta sance tam byla jen ta jedna, pak uz nic :neviem:
Já vůbec nemluvím o posledním zápase, ten jsme jednoduše nezvládli a paradoxně to byl asi náš nejhorší výkon v sérii... Na to nenarážím, jen jsem si prostě musel vzpomenout na ty příspěvky v sérii s Ottawou - ale to nebylo zdaleka jen od tebe, buď v klidu... :) .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO