Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK RANGERS - WASHINGTON CAPITALS

Vyraďovacie boje aktuálnej sezóny.

Postupujúci :?:

NY RANGERS
69%
22
WASHINGTON
31%
10

Super!!!!!!!!!!!!!! :yahoo: :jupi: :clap: :hop: :wave:
hmmmm pekny deja vu z lonska, no snad to i pokracovat bude jak loni
holtby :kajo: :cup:
Aby v prvním kole hráli pořádně jen 3 hráči Rangers.. To se dá chápat. Pens byli oslabení a stačilo to..

Ale aby ve druhém kole hrál jen Brassard.. to je s prominutím na ***. Rangers pěkně ať vypadnou. S tímhle tam nemají co dělat. (alespoň si dám jinej avatar)
Hmm, tak vypada to ze jsem to neodhadl a o to lip. To ze Capitals doma daj oba zapasy bych fakt necekal, ale nechci to ted zakriknout. Holtby je neuveritelny, ted uz je jen nejak dorazit, klidne zas 1:0 at videj jak chutna vlastni medicina..
lets go Rangers píše: Počítám, že se podaří ubránit první dva útoky a góly budou padat od Beagla,Brouwera,Laicha a spol. jenže ten 1-2 kousky za zápas by stačit neměly.
první věta sedí naprosto přesně......ale že 1-2kousky stačit to je ostuda
Je pekné, že je 3:1, ale u Caps to, až dokým tam nebude 4ka, treba brať s rezervou. :-D
Game 7 proti Isles však zvládli perfektne a mentálne sú na tom ako tým podľa mňa veľmi dobre, takže dúfam, že dotiahnuť to dokonca nebude taký problém ako v minulosti.
Tohle by mohl byt ten zlomovy moment. Caps uz byli blizko, Henke byl venku z brany. Tohle by je mohlo nahlodat. A ten viteznej gol, to bylo krasny rozebrani obrany, takhle to hrajem celou sezonu, tak snad i v playoff by se to dalo zavyst
Byli jsme 101 vteřin od postupu... :? Škoda... :-(
lets go Rangers píše:Tohle by mohl byt ten zlomovy moment. Caps uz byli blizko, Henke byl venku z brany. Tohle by je mohlo nahlodat.
Ale nás to nenahlodá.... :wink: :-D
Ja myslim, ze prubeh bude identicky. 1, 2 goly a vysledek o gol. Otocecni seriie ala Devils 2000 neni nerealne.. Da se rict, ze Holtby jakkoliv chyta fantasticky, skoro jako Mason loni, nemuze mit "stesti" porad.
J.R.-20 píše:Ale nás to nenahlodá.... :wink: :-D
Urcite se da souhlasit, ale i nenahlodany se to da oboji prohrat..
Rangers v PO 10 zapasu a 10x o gol.. Tady byl moment 2 a pul minuty pred koncem kdy Caps vedli 1:0 a jeste meli najezd(moje prognoza: "Holtby je neuveritelny, ted uz je jen nejak dorazit, klidne zas 1:0 at videj jak chutna vlastni medicina.." - SOOOO ****ING CLOSE). Kdo vyhraje game 6, vyhraje serii :scare:
Lundqvist sedmé zápasy neprohrává. Takže jak říká Atlantik..
Guddy.44 píše:Lundqvist sedmé zápasy neprohrává.
Snazis se me nasrat!?
AndyF píše:Snazis se me nasrat!?
Jenom provokuju, znáš mě..
AndyF píše:Da se rict, ze Holtby jakkoliv chyta fantasticky, skoro jako Mason loni, nemuze mit "stesti" porad.
A Lundqvist ho moze mat? Ci mi nieco uniklo a Rangers nas celu seriu prehravaju?
Inak velmi zaujimavy moment http://www.russianmachineneverbreaks.co ... qvist-gif/" onclick="window.open(this.href);return false; Lundqvist uz bol vonku z brankoviska (jednym betonom don este zachadzal) a Warda tam Stepan potlacil.

V kazdom pripade vidiet, ako WSH ludia stale podcenuju..su timom jedneho utoku (resp. dvoch hviezd), brankar ma stastie a po vyhratom zapase chodia chlastat. What a team :!:

teraz vazne, je dobre ze sa ten nedelny zapas hra vecer, tie popoludnajsie zapasi nam nesli. Hraci tiez hovorili ze sa k tomu golu ani nevracali, nesuhlasili s tym, ale isli dalej. Ten timovy duch tam je, uprimne som nas takto sudrznych este nevidel (mozno v 98, ale to som WSH zacal len sledovat) Skoda ze to takto Glencros do*ebal, takuto pi*ovinu treba vazne dlho hladat :hroza: Bolo by fajn, ak by bol Fehr na dalsi zapas readdy. Glencrosove corsi je jeden velky grc a 4. lajna v zlozeni Laich-Fegr-Wilson by bola :slintac:
Já Lundqvista nijak v lásce nemám. Obzvlášť ne letos.. No Holtby chytá fantasticky! Včera v první třetině měl několik luxusních zákroků. A ten gól. Já jsem to popravdě taky nechápal, proč to uznáno nebylo (asi zas nějaký výčet pravidel..). No dávat to sem a rozproudit diskuzi se mi nechtělo (navíc vagoním Rangers!). Každopádně Washington hraje senzačně. Včera Rangers makali jak mohli a Wsh si je stejně hlídal. Nash je v této sérii hodně mizernej. I proti Pens nic moc neukázal. On prostě PO hráč není. Tohle bude ještě velká bitva ale kdybych si měl vsadit na vítěze až teď, tak díky tomu, co jsme mohl v těch 5ti zápasech vidět bych vsadil na WSH.
strasna skoda, ja uz som to iba odrataval v noci a potom takto zbytocne sme to cele preje*ali :-( nevadi, zajtra to dotiahneme
Velká škoda pro Caps, přál jsem jim to už včera a tohle určitě hodně zamrzí... Moc zápasů z téhle série jsem neviděl, včera vlastně druhý a to ten první jen část - musím ale říct, že ten hokej mě včera třeba moc nenadchnul. Ano, bylo tam hodně bojovnosti, výborný Holtby, ale to je tak asi všechno - vesměs vyhazování puků z pásma a čekání na chybu. Tak chápu, jde o hodně, ale pokud mám posuzovat podle tohoto zápasu, tak ta naše série s Tampou mi přijde hokejovější - ale jak říkám, neviděl jsem všechny zápasy...
A takto to vyzera viac-menej celu seriu. Ale nenavyberas si, proti Rangs sa neda hrat otvoreny hokej = 100% smrt. V porovnani s NYI je to ukrutna nuda. Ale zas to bola top seria, za prve 3 min nebol problem nabrat 15 hitov a koncom zapasu sa to blizilo k 100vke. Druha vec je, ze zrovna my sme to pominule PO zvykli hravat aj na krasu a vacsinou sme z toho mali skory koniec a vysmech NHL publika.
Obrázek

no a takto to vyzeralo pri vyrovnavajucom gole NYR.
nas gol uznat to nie, ale toto je v poriadku.
K. U. R. V. A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :-O :shock:

Už to vypadalo, že vyrovnáme a konec zápasu jsme takhle odflákli!!!!!!!!!!!!!!

Dneska hodně špatnej Niskanen... :thumbsdown:
Naopak skvělej nově složenej útok Chimera - Kuzněcov - Ward, kdy každej z nich, dal dneska gól... :thumbsup:

Čeká nás zase 7 zápas...

No uvidíme... :yes:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!
Rags vás vykopnú 3x posebe :hroza: . (jinx attempt)
V AHL hrajú proti sebe Herší a Hartford keby ste nemali dosť :giggle:
Vykupali..p*či s tym :hroza:
No nic..aspon sa uvidi, ci sme a co sme.
Tak ted jsou Rangers jasnym favoritem. game 7 doma jeste nikdy neprohrali. Vsechno hraje do karet, ale prave toho se docela bojim. Rangers maj vzdycky problemy v zapasech co by meli jasne vyhrat
teď teprve koukám, že přestávka je dva dny....to se moc nehodí caps se z toho vyspí a pojede se od nuly.
151 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS